Võitja

Töökindlaim väikeauto 2019

Disain

Nooruslik iseloom ja ahvatlev välimus

Ökonoomsus

Põhivarustuses ISG-funktsioon

Garantii

5-aastane läbisõidupiiranguta garantii

Ülevaade

Mõtlen, seega i20

Mõtle, mida autolt soovid, ja vali see, mis täidab kõik su ootused. Uus Hyundai i20 pakub uusimat turvavarustust, pilkupüüdvat disaini, praktilist ruumikust ja mugavaid ühenduvusfunktsioone.

 

Hyundai i20 - töökindlaim väikeauto 2019

Hyundai i20 on parim väikeauto 2019

Saksamaa tehnilise ülevaatuse katusorganisatsioon TÜV koostab igal aastal sõiduautode pingerea, reastades sõidukid töökindluse järgi. Auto Bild TÜV raport on statistiliselt eriti usaldusväärne ja hinnatuim Euroopa vearaport. Värskeimas raportis võeti arvesse ajavahemikus juuli 2017 kuni juuni 2018 teostatud tehnoülevaatus enam kui 8 miljonile sõidukile.

93,1% kõikidest läbivaadatud Hyundai i20-test pääsesid tehnoülevaatusest läbi defektideta. Tänu sellele tõusis Hyundai i20 oma klassi tippu.

 

Tule proovisõidule

Välimus

 

NOORUSLIK ISELOOM JA AHVATLEV VÄLIMUS

Teravama disaini ja erksamate detailidega paistab i20 oma uue värske välimusega silma ja püüab pilke.

 

See pilt on vaid illustratiivne. Katuseluugiga panoraamkatus pole saadaval.

 

 

Loo isikupärane disain

Vali ja sobita, et i20 väljendaks su enda stiili. Saadaval pilkupüüdva kahetoonilise katusega ja mitmetes keretoonides. Avasta siinsamas mõned võimalustest. Isikupärasta oma i20 musta pärlmutterja katusega. Kahetooniline katus on saadaval alates 2019. aastast.

 

 

Väljendusrikas ja dünaamiline

Esiotsas on nüüd julge kujundusega kaitseraud ja Hyundaile iseloomulik voolava motiiviga iluvõre. Ka udutuled on ümber kujundatud ning asuvad jõuliste õhu sisselaskeavade kõrval, mis on loodud aerodünaamilisuse parandamiseks.

Tumendatud klaasid*

Tumendatud klaasid*

Tumendatud tagumised klaasid muudavad auto veel stiilsemaks ja pakuvad rohkem privaatsust, hoides ka kuumadel päikeselistel ilmadel temperatuuri autos madalana.
* Saadaval Style-mudelile.
Külje ehisliist*

Külje ehisliist*

Vormikas ehisliist lisab i20 välimusele edasi liikumise tunnet – ja praktilise poole pealt aitab see ka teiste autode uste tekitatud kriime ja mõlke vältida.
* Saadaval Style-mudelile.
15-tollised veljed*

15-tollised veljed*

Uued 15-tollised kergmetallveljed loovad puhta, enesekindla mulje.

* Saadaval Style-mudelile.

Siseruum

 

STIILNE SALONG

Tunne end stiilselt mugavalt. Istu sisse ja tunne end kohe otsekui kodus. Salong on viimistletud hoolikalt valitud materjalidega, et luua kõrge kvaliteediga atmosfääri. Vali salongi värviskeem, et kohandada i20 oma isikupärase stiiliga

 

 

i20 on saadaval 5 salongitoonis. Style-mudelil on lisavarustuses nahast istmekatted.

 

 

Stiilne sisevarustus

Uued salongimustrid ja nende pilkupüüdvad kontrastsed õmblused annavad salongile veelgi eristuvama välimuse. Salongitoonidega Red Point ja Blue Point käib kokku must salongilagi.

 

* Pilt on illustratiivne. Katuseluugiga panoraamkatus pole saadaval.

Jõudlus

 

JÕUDLUS JA ÖKONOOMSUS

i20 valikus on kolm bensiinimootorit, mis kõik on suurepärase jõudlusega. Vali omale sobiv võimsus ja käigukast. Põhivarustuses olev ISG-funktsioon peatab foori ees mootori automaatselt ja käivitab selle siis uuesti. See tagab madalama kütusekulu, väiksemad CO2 heitkogused ja parema tõhususe.

 

1,2 MPi 75 hj bensiinimootor

Selle mootori võimsus on 55 kW / 75 hj ning see on sujuva 5-käigulise manuaalkäigukastiga saadaval Fresh- ja Comfort-mudelitele. Kogu i20 jõuülekandesüsteem on Euro 6d-TEMPiga täielikult ühilduv.

 

1,0 T-GDi 100 hj bensiinimootor

Kappa 1,0-liitrine T-GDI väikese võimsusega mootori jõudlus on 74 kW / 100 hj ja see on 5-käigulise manuaalkäigukasti või uue 7DCT 7-käigulise automaatkäigukastiga saadaval Fresh- ja Comfort-mudelitele.

 

1,0 T-GDi 120 hj bensiinimootor

Kappa 1,0-liitrine T-GDI suure võimsusega mootori jõudlus on 88 kW / 120 hj ja see on 6-käigulise manuaalkäigukasti või uue 7DCT 7-käigulise automaatkäigukastiga saadaval Style-mudelitele. Mõlemal 1,0 T-GDi mootoril on nüüd sisseehitatud osakestefilter, mis parandab keskkonnasõbralikkust.

 

 

Energiatagastussüsteem

ISG, generaatori haldamissüsteem ja madala veeretakistusega rehvid täiendavad meie energiatagastussüsteemi: kui autol on liikudes käik sees, aga seguklapp suletud, toodab mootori pidurdusjõud kineetilist energiat, mis muudetakse elektriks ja salvestatakse akusse. See vähendab nii kütusekulu kui ka heitgaase.

Manuaalkäigukastid

Manuaalkäigukastid

Sõltuvalt valitud mootorist on i20 saadaval ka 5- või 6-käigulise manuaalkäigukastiga.
7DCT

7DCT

Uus 7 DCT seitsmekäiguline topeltsiduriga käigukast ühendab kütusesäästlikkuse ja sõidunaudingu automaatkäigukasti mugavusega.
McPhersoni tüüpi eesmine vedrustus

McPhersoni tüüpi eesmine vedrustus

McPhersoni tüüpi eesmine vedrustus tagab suurepärase jäikuse ja kestvuse parimaks käsitlemiseks ja kokkupõrkeohutuseks.

Ohutus

 

Hyundai SmartSense

i20 pakub tipptasemel täiustatud juhi abistamise süsteeme: Hyundai Smart Sense – parem turvalisus ja rahulikum meel.

 

 

Rajalt kõrvalekaldumise hoiatus

Rajalt kõrvalekaldumise hoiatus annab juhile selgete visuaalsete ja akustiliste hoiatustega märku, kui auto hakkab oma rajalt väljapoole kalduma. See võib aidata ära hoida kokkupõrkeid teiste sõidukitega.

 

Saadaval Comfort- ja Style-mudelite põhivarustuses.

 

 

Esikokkupõrke hoiatus

Esikokkupõrke hoiatussüsteem, mis kasutab eesoleva tee tunnetamiseks multifunktsionaalset kaamerat, pidurdab automaatselt, kui tuvastab eesoleva auto äkkpidurduse. Esmalt hoiatab see juhti visuaalselt ja heliga ning seejärel rakendab pidurit vastavalt kokkupõrkeohu suurusele ning kasutab kokkupõrke vältimiseks maksimaalset pidurdusjõudu. Süsteem aktiveerub, kui auto ees tunnetatakse sõidukit, mis liigub kiirusel 10 km/h või kiiremini.

 

Saadaval Comfort- ja Style-mudelitele koos Safety-paketiga.

 

 

Sõidurajal püsimise abisüsteem

Sõidurajal püsimise abi hoiatab juhti ohtlike liigutuste eest, tunnetades auto asendit. Tahtmatu sõidurajalt kõrvale kaldumise korral hoiatab süsteem juhti ning vajadusel pöörab rooli viisil, mis viib auto tagasi sõidurajale. Süsteem töötab, kui auto sõidab vähemalt 60 km/h.

 

Saadaval Comfort- ja Style-mudelitele koos Safety-paketiga.

Kaugtule automaatlülituse süsteem

Kaugtule automaatlülituse süsteem

Automaatrežiimis tuvastab süsteem öösel nii vastutulevaid kui ka samal rajal eespool sõitvaid sõidukeid ning vahetab sobival hetkel lähituledele ümber, vähendades nii teiste juhtide pimestamist. Kui sõidukeid enam ei tuvastata, aktiveerib süsteem taas automaatselt kaugtuled, tagades juhile maksimaalse nägemisvälja.

 

Saadaval Comfort- ja Style-mudelitele koos Safety-paketiga.

Tähelepanuhoiatuse süsteem

Tähelepanuhoiatuse süsteem

See funktsioon suurendab ohutust, jälgides ja analüüsides sõidumustreid pidevalt. Kui süsteem tuvastab väsimuse või tähelepanu hajumise, kõlab häire ning ilmub sõnum, mis soovitab pausi teha.

 

Saadaval Comfort- ja Style-mudelitele koos Safety-paketiga.

Lähitulede staatiline automaatlülituse süsteem

Lähitulede staatiline automaatlülituse süsteem

Lähitulede staatiline automaatlülituse süsteem suurendab kurve läbides nähtavust, valgustades eesolevat teed rohkem ja lastes juhil niimoodi paremini takistusi ja jalakäijaid märgata.

 

Saadaval Comfort- ja Style-mudelitele koos Safety-paketiga.

Avariipidurdamise hoiatussüsteem

Avariipidurdamise hoiatussüsteem

Avariiohtliku pidurdamise korral paneb sõiduk automaatselt ohutuled peale, et tagumisi juhte hoiatada ja vähendada tagant sissesõitmise ohtu.

Rehvirõhu kontrollsüsteem

Rehvirõhu kontrollsüsteem

Rehvirõhu kontrollsüsteem jälgib kõigi nelja rehvi rõhku ja annab teada, kui rõhk on liiga madal.

6 turvapadja süsteem

6 turvapadja süsteem

i20 on varustatud kuue turvapadjaga, mis kaitsevad kokkupõrke ajal juhti ja kaassõitjaid. Nende hulka kuuluvad: juhi ja kaassõitja turvapadjad, eesmised külgmised turvapadjad ning eesmised ja tagumised turvakardinad.

 

PIlt on illustratiivne.

Mugavus

 

NAUDI SUJUVAT ÜHENDUVUST

i20 on saadaval laia valiku nutikate tehnoloogiatega, mis tagavad teel olles sujuva ühenduvuse ning suurema mugavuse ja otstarbekuse.

 

 

Eesmine ja tagumine parkimisabisüsteem

Parkimine muutus niivõrd palju lihtsamaks! Esi- ja tagakaitserauda paigaldatud ultraheliandurid leiavad üles kõik takistused, mida juht näha ei pruugi, ja ütlevad, millal peatuda, et takistust vältida.

 

Tagumised parkimisandurid on Comfort- ja Style-mudelitel. Eesmised parkimisandurid on Style-mudelil.

 

Täisautomaatne kliimaseadme süsteem

Vali lihtsalt soovitud temperatuur ja süsteem hoolitseb ülejäänu eest. Nutika automaatse uduvastase funktsiooniga hoiab see ka aknad igal ajal puhtana.

   

USB-laadija

Kiire ja lihtne laadimine. i20 USB-laadija võimaldab reisijatel oma mobiilseid seadmeid laadida.

 

Style-mudelil põhivarustuses, Fresh- ja Comfort-mudelil lisavarustuses koos Tech-paketiga.

 

 

Nutikas ja mugav

i20 näidikuplokk annab juhile olulist teavet, nagu aktiivsete turvaelementide olek, allesjäänud sõiduulatus ja kütusekulu, välistemperatuur jne. Sportlikul soojendusega nahast roolil on ergonoomilise asetusega juhtnupud, et ühenduvusfunktsioonide ja auto süsteemide käsitsemise ajal tagada ohutus. Uus 7-tolline puutetundlik ekraan Display Audio* kuvab kasutaja nutitelefoni ekraani sisu.

 

* Fresh- ja Comfort-mudelil lisavarustuses koos Tech-paketiga. Style-mudelil põhivarustuses.

 

 

Praktiline ja ruumikas

i20 jalaruum on oma klassi üks parimaid ning salongi mahub mugavalt istuma viis täiskasvanut. Või kui sul on vaja midagi suuremat peale laadida: 60 : 40 jaotusega tagaistmed saab täiesti tasaseks kokku klappida. See tõstab pagasiruumi mahutavust 326 liitrilt 1042 liitrile, mistõttu on sul palju vaba ruumi.

Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge