Videoregistraator

DVR-7900 videoregistraator on mõeldud professionaalseks paigalduseks auto esiklaasile.
Uus mudel, DVR-7900 WIFI, omab võimalust siduda seade nutitelefoniga. Äpp võimaldab vaadata seadmes olevaid salvestisi, muuta sätteid jpm.

Professionaalne kinnitus

Kuna kaamera kinnitus ja toide on statsionaarsed on ka tema igapäevane kasutamine lihtne – piisab süüte sisselülitamisest. Ei mingeid rippuvaid juhtmeid ega iminapaga kinnitust, videoregistraator on alati olemas! Olenevalt autost jääb kaamera üldiselt auto peegli taha peitu meenutades seal pigem mõnda originaalsensorit kui kaamerat mis võiks liialt silma torgata.

Suurepärane videokvaliteet

Parima võimaliku salvestuskvaliteedi eest vastutab Sony High Dynamic  Ultra Low Illumination HD sensor  mis võimaldab salvestust FULL HD 1080p resolutsioonis 60 kaadriga sekundis (valikus on ka madalamad resolutsioonid). Tänu heale optikale (suure avaga F1.6 objektiiv) toodab kaamera väga head ning loomutruud pilti piisavalt laia vaatenurga ulatuses. Keerulistes valgustingimustes filmimiseks on kasutusel HDR ja WDR funktsioon mis reageerib kiirelt ja adekvaatselt.

Klippide ülesalvestamine

Loop recording funktsioon on igal videoregistraatoril elementaarne, nii salvestab ka DVR7900 vanemad failid automaatselt üle. Seadmel on ka G sensor mis tuvastab suuremad põrutused, äkkipidurdamised, ning neid klippe hoitakse mälus kauem. Olenevalt palju te sõidate on soovituslik aeg-ajalt seadmes olevale kaardile teha format ehk kustutada kõik failid.

Moodsate autode funktsioonid

Menüüst saab aktiveerida funktsioonid nagu LDWS ja FCWS mis jälgivad teed ning hoiatavad kõrvalekallete või takistuse puhul. ADAS ehk täiustatud juhiabi süsteem funktsioon tuvastab kaadrisse jäädavad objektid ja annab neist nii visuaalis kui helisignaalidega märku.

WIFI ja äpp

Läbi nutiseadme äpi on võimalik kaameras olevaid salvestisi vaadata, kustutada ja alla laadida. Samuti muuta kõiki funktsioone ja sätteid. Olgugi, et seadmel on endal väike ekraan olemas, on läbi nutiseadme suure ekraani väga mugav sätteid muuta ja klippe alla laadida ilma, et oleks vaja mälukaart seadmest eemaldada ning arvutiga ühendada. Äpp on tasuta saadaval nii Android kui iOS’ile.

Võib salvestada ka parklas

Kaameral on sees liikumisandur ning kui PARK funktsioon on menüüs aktiveeritud, toimub liikumise tuvastamisel salvestus ka väljalülitatud süüte korral. Arvestage, et salvestades tarbib kaamera 300mA (ooterežiimis 90mA, väljalülitatuna 0mA) ja andur on väga tundlik.

Hind paigalduseta: 159 €
Hind paigaldusega: 285 €
Sulge

Loading ...