Topauto  »  Uued autod  »  Hyundai  »  Hyundai i20 N
Välimus

Läbinisti sportlik ja dünaamiline

Siseruum

Valmistu ääretult lõbusaks sõitmiseks

Jõudlus

Häälestatud pakkuma lõbu

Ohutus

Tipptasemel turvavarustus

Ülevaade

Tähelepanu! Hetkel ei ole võimaik i20N tellimusi esitada.

 

PÜHENDATUD PÕNEVALE SÕITMISELE

Innustatud rallivõitjast i20 Coupe WRC, toob uhiuus i20 N võidusõidujõudluse sinu igapäevaellu ja adrenaliinisööstu sinu vereringesse.

 

 

Ülim kurvide võtja

Väga võimsa 204 hj 1,6-liitrise turbo GDi mootoriga on uhiuus i20 N sama jõuline kui ralliauto, millel ta põhineb.

 

 

Igapäeva sportauto

Jõudlus ei pea tulema mugavuse arvelt: i20 N varustuses on Hyundai oma klassi parimad ühenduvus- ja turvafunktsioonid meeldivaks ja ohutuks sõitmiseks.

 

 

Valmis võidusõiduks

Vii ta sõitma – kas linna või rallirajale. i20 N ainult ei näe sportlik välja, vaid pakub sellist jõudlust, mis ei jää tähelepanuta.

 

 

Tõsine jõud maksimaalseks lõbutsemiseks

Koos uute mudelitega i30 N, i30 Fastback N ja KONA N liitub uhiuus i20 N muljetavaldava valikuga suure jõudlusega sõidukitest, mis pakuvad igapäevast lustlikku sõidurõõmu ja ralliautolikku võimsust.

 

Uus i30 N

 

Uus i30 Fastback N

 

Uus KONA N

Välimus

 

LÄBINISTI SPORTLIK JA DÜNAAMILINE

Põhinedes Hyundai uuel esteetilise sportlikkuse disainikeelel, väljendab uhiuus i20 N iga detailiga oma jõulist iseloomu. Aerodünaamilised jooned rõhutavad laiust ja olekut, tulede kuju annab autole agressiivse välimuse ja suur väljalasketoru sobib mootori võimsa heliga. i20 N on saadaval seitsmes värvitoonis ja soovi korral kahevärvilise Phantom Black Pearl katusega.

 

 

Eeskujuks edukas ralliauto

Uhiuue i20 N eeskujuks on rallivõitja Hyundai i20 Coupe WRC. Neil on ühesugune väliskuju ja mitmed samad funktsioonid, kuid stiililt tunneb i20 N ennast koduselt nii rallirajal kui ka väljaspool seda.

 

 

Uue disainiga i20 N küljelaiendid suurendavad optiliselt mudeli laiust ja loovad visuaalse ühenduse esi- ja tagaosa vahel. Lisavarustusena saadav musta värvi katus rõhutab autospordist pärinevaid disainielemente.

 

Ruudulipumustriga radiaatorivõre

Esivõre on disainitud turbomootori õhu sissevõtuava suurendamiseks ja sellel on muster, mis on inspireeritud autospordis kasutatavast ruudulisest finišilipust.

 

18-tollised valuveljed Pirelli kvaliteetrehvidega

Sportlikkus on nähtav kuni 18-tolliste valuvelgedeni välja. Peen matthall viimistlus tõmbab instinktiivselt tähelepanu N-logoga pidurisadulatele. Laadi alla rehvimärgis >>

 

 

Hyundai WRC ralliautost inspireeritud stiilne katusespoiler hoiab uhiuue i20 N stabiilsena ka väga suurtel kiirustel. Suur väljalasketoru näeb välja sama tõsine kui sealt kostuv heli.

Siseruum

 

VALMISTU ÄÄRETULT LÕBUSAKS SÕITMISEKS

Kinnita end sportlikule istmele ja aseta jalg valumetallist pedaalile: uhiuue i20 N salongis tundub kõik justkui suure jõudlusega sõiduruumis.

 

 

Sõiduandmete kuvamissüsteem

Jälgi oma sõiduoskust. See salvestab ja kuvab sinu sõiduandmeid, nagu näiteks teavet hobujõu, pöördemomendi ja turboülelaaduri lisavõimsuse kohta. Maksimaalse rallitunde saavutamiseks usalda ringiaja ja kiirenduse taimerit.

 

 

10,25-tolline digitaalne näidikuplokk

Käiguvahetuste indikaator digitaalses näidikuplokis näitab, millal on aeg vahetada käiku, et saavutada optimaalne ralliautolik jõudlus.

 

 

Toetavad sportistmed

Istu nagu proff spetsiaalsel integreeritud peatoe, nahkdetailide ja siniste õmblustega sportistmel. Istmed ainuüksi ei toeta pikkadel sõitudel, vaid neid saab külmadel päevadel ka soojendada.

 

 

Käepärane N-rool

Sina kontrollid olukorda N-rooliga, mis on kaetud hästi haaratava, väikeste aukudega nahkkattega ja millel asuvad käepärased juhtnupud. Võimalda juurdepääs oma lemmikfunktsioonidele spetsiaalse N-klahvi abil, mille saad seadistada vastavalt oma soovidele.

Jõudlus

 

HÄÄLESTATUD PAKKUMA MAKSIMAALSET LÕBU

Uhiuus i20 N kiirendab 0–100 km/h vaid 6,2 sekundiga, tippkiirus on 230 km/h. Selline jõudlus toob naeratuse näole.

 

 

Piiratud libisemisega diferentsiaal jõuülekandeks

See mehaaniliselt kontrollitav funktsioon kindlustab optimaalse jõu ülekandmise i20 N esiratastele.

 

 

Turboülelaadimisega võimas GDi mootor

Kõige uuema põlvkonna 1,6-liitrine turboülelaaduriga GDi mootor ja 6-käiguline manuaalkäigukast (6MT) tagavad suurima võimsuse 204 hj ja suurima pöördemomendi 275 Nm.

 

 

Mootori pöörete sobitamisfunktsioon kindlustab sujuva käiguvahetuse

Kontrolli käiguvahetusi madalamale käigule pöörete sobitamisfunktsiooniga: vajuta roolil vastavat punast nuppu, et sünkroniseerida mootor ja väljundvõll ning saavutada sujuvam või sportlikum käiguvahetus.

 

 

Eristuvad N-logoga pidurikettad

Suure jõudlusega pidurid paistavad silma suuremate eesmiste piduriketastega ja iseloomuliku tomatipunase aktsentvärviga.

 

 

Optimaalne võimsuse ja kaalu suhe

Sarnaselt i20 Coupe WRC ralliautole, millest uhiuus mudel on innustust saanud, on ka i20 N oma klassi parima võimsuse ja kaalu suhtega.

 

 

Muuda väljalaskesüsteemist kostvat heli

Tekita oma täiuslik väljalaskesüsteemist kostev heli, kasutades muudetavat summuti juhtimist.

 

 

6-käiguline manuaalkäigukast

6-käiguline manuaalkäigukast on spetsiaalselt kohandatud uhiuue i20 N jaoks, et tulla toime kiiremate mootoripöörete ja suurema pöördemomendiga.

 

 

N Grin juhtsüsteem

N Grin juhtsüsteem lubab valida sõidurežiimi, mis kõige paremini sobib sõidutingimuste ja sinu meeleoluga. N Custom aga võimaldab luua oma isikliku sõidurežiimi.

 

 

N kurvidiferentsiaal

Uhiuue i20 N-iga sõites saad esiratastele rakendada erinevat pöördemomenti: nende pööramine erineva kiirusega parandab kurvide läbimist ja vähendab libisemist.

 

 

Stardiabi

Tänu stardiabile on kiirendamine kontrolli all: kui võimsalt startida, väldib see rataste läbilibisemist ja tagab optimaalse haarduvuse.

 

 

Elektrooniline stabiilsuskontroll

Usalda elektroonilist stabiilsuskontrolli, mis hoiab i20 N-i kurvide läbimisel stabiilsena. Kasutada saab kolme valikut: sisselülitatud, sportlik ja väljalülitatud.

 

 

Esmaklassiline vedrustus

Täiustatud vedrustus kindlustab sportliku sõidustiili korral parema haarduvuse ja löökide summutamise. Sellel on tugevamad tugikuplid, uue geomeetriaga puksid, aga ka viis ratta fikseerimispunkti ja stabilisaatorivarb.

 

 

Vahetu ja täpne roolimine

Võta täpselt iga kurvi ja sõida enesekindlalt: väiksema rooliülekandearvuga (12,0) ja eesmärgipäraselt häälestatud roolivõimendussüsteemiga hoiad sõitu oma kontrolli all igal teel.

Ühenduvus

 

OLE ÜHENDUVUSES JA TEADLIK

Hoia sõiduandmetel silm peal tänu uhiuue i20 N-i Performance Driving Data süsteemile, mis kuvab teavet võimsuse, pöördemomendi ja turboülelaaduri lisavõimsuse kohta. Sellel on ka ringiaja ja kiirenduse taimer. Lisavarustusse kuuluv 10,25-tolline puutetundlik LCD-ekraan võimaldab nautida eksklusiivset N-sisu, ühendada oma telefoni Apple CarPlay või Android Autoga või kasutada Hyundai tipptasemel Bluelinki teenuseid.

 

Bluelink on saadaval lisavarustusena. Apple CarPlay ja Android Auto on i20 N-i standardvarustuses koos 8-tollise ekraaniga.

 

 

Nutiseadme juhtmevaba laadimine

Aku ei saa kunagi tühjaks: keskkonsoolis asuv juhtmevaba laadimisalus võimaldab laadida ühilduvat Qi-toega nutitelefoni hõlpsalt ilma juhtmeta.

 

 

Auto olek

Vajad kütust? Heida lihtsalt pilk rakendusse. Naudi igal ajal kaugjuurdepääsu oma auto olekule, näiteks sõidukaugus tühjenemiseni, uksed avatud/suletud või lukustatud/lukustamata ja aknad või pakiruum avatud/suletud. Rohkem infot Bluelinki kohta >>

 

 

Telefoni peegeldamine

Juurdepääs sinu telefoni funktsioonidele sõidu ajal: telefoni peegeldamine näitab Apple CarPlay™ või Android Auto™ abil sinu lemmikrakendusi lisavarustusse kuuluval 10,25-tollisel ekraanil.

 

 

Esmaklassiline BOSE helisüsteem

Naudi paeluvat heli ja võimsaid bassinoote tänu esmaklassilisele Bose Premiumi helisüsteemile, mis sisaldab kaheksat kõrge kvaliteediga kõlarit, sealhulgas bassikõlarit.

 

Lisavarustus

Ohutus

 

TIPPTASEMEL TURVAVARUSTUS

Tipptasemel uudsete Hyundai Smart Sense’i juhiabisüsteemidega pakub uhiuus i20 N oma klassi kõige täiustatumaid aktiivse turvalisuse tehnoloogia pakette, et tagada sulle suurem turvalisus ja rahulikum meel.

 

Sõltumata sõidukis olevatest juhiabisüsteemidest vastutab juht alati liikluse jälgimise ja sõiduki käsitsemise eest. Erinevad olud nagu teetingimused, teekattemärgistus või ilmastikutingimused võivad juhiabisüsteemide toimimist piirata.

 

 

Kaugtulede automaatlülitus

Tuvastab vastutulevad ja samas sõidureas olevad sõidukid ning vahetab kaugtuled ümber lähituledeks. Kui sõidukeid enam ei tuvastata, aktiveerib süsteem taas automaatselt kaugtuled, tagades sulle parima nähtavuse.

 

 

Tark kiirusepiirangu abisüsteem

Ära kunagi ületa piirkiirust. Süsteem tuvastab liiklusmärgid, kuvab kiirusepiirangud ja võib automaatselt vähendada sõiduki kiirust, kui lubatud kiirust ületatakse.

 

 

Sõiduraja jälgimise abisüsteem

Hoiab sind sõiduraja keskel ja ohutumalt. Aktiveerituna hoiab see sõidukit kiirusel 0 kuni 180 km/h maanteel ja tänaval oma sõiduraja keskel.

 

 

Pimenurga hoiatussüsteem

Hüvasti, pimedad nurgad! Andurid jälgivad külgedel ja taga toimuvat ja hoiatavad küljepeeglites, kui peeglitest mittenähtavas alas ehk pimenurgas on teine sõiduk. Kui samal ajal lülitada sisse sama poole suunatuli, kostab hoiatusheli.

 

 

Tagurduskaamera parkimisjuhistega

Näe, mis toimub sinu taga sõiduki parkimisel või tagurdamisel. Ekraanil on auto taga toimuv näha reaalajas, koos abijoontega lihtsamaks parkimiseks.

 

 

Tähelepanuhoiatuse süsteem

Aeg väikeseks pausiks? Kui tuvastatakse juhi väsimus või tähelepanu hajumine – lähtuvalt roolimise andmetest ja auto asukohast sõidurajal –, saadab süsteem hoiatuse ja hüpikteate, soovitades teha puhkepaus.

Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge