Euro NCAPi viietärnine ohutusreiting
Mugavus

Eesmised ja tagumised parkimisandurid

Garantii

5-aastane läbisõidupiiranguta garantii

Disain

Red Dot Design Award 2017

Välimus

 

Hyundai i30 on ajatu stiiliga luukpära

 

STIILSELT EDASI

Täpsusega vormitud pinnad, tagaosas laieneva joonega küljesiluett ja väljendusrikkad disainielemendid panevad paika sõiduki puhtailmelise ja väljapeetud olemuse.

 

Hyundai i30 on alt kitseneva esivõrega, mis on inspireeritud voolavast sulaterasest.

 

Võimas jõu ja liikuvuse kehastus

Hyundai uue alt kitseneva esivõre vorm ja detailid on inspireeritud sulava terase voolavusest. Alumise kaitseraua kolmedimensiooniline disain rõhutab uue Hyundai i30 sportlikult laia hoiakut.

 

Hyundai i30 5d katkematu küljejoon jookseb esituledest kuni kombineeritud tagatuledeni

 

Iseloomuga küljejoon

Uue Hyundai i30 lihtsailmelisele külgvaatele lisab omapära katkematu küljejoon, mis jookseb esituledest kuni kombineeritud tagatuledeni.

 

 

Must kõrgläikega tagaspoiler

Katus lõppeb stiilse läikivmusta aerodünaamilise katusespoileriga, mille keskel on ka ülemine pidurituli.

Hyundai i30 LED-kaug- ja lähituled

Uudsed LED-tuled

Uued elegantse välimusega esituled kasutavad kaug- ja lähitulede jaoks LED-prožektoreid. LED-lambid on tavalistest lampidest eredamad ja ka ökonoomsemad.

Hyundai i30 voolavast sulaterasest inspireeritud esivõre

Esivõre

Hyundai i30 uut mudelit kaunistab kõige värskema disainiga kuusnurkne iluvõre. Selle vorm ja detailid on inspireeritud voolavast sulaterasest.

Panoraamkatus

Panoraamkatus

Laialt avanev tõste- ja liugfunktsiooniga klaasist panoraamkatus lisab salongi avarust ja õhku. Saadaval mudelile Style koos varustusepaketiga Luxury Pack.
Hyundai i30 kombineeritud tagatuled

Kombineeritud tagatuled

Kombineeritud tagatulede horisontaalne paigutus rõhutab sõiduki jõulisust, laiust ja stabiilsust. Saadaval on ka LED-tuled, mis on ökonoomsed ja näevad ka tõeliselt stiilsed välja.

Tagahelkurid ja udutuled

Tagahelkurid ja udutuled

Kõrgendatud paigutusega tagahelkurid ja udutuled toovad esile ka sõiduki laiuse ja stabiilsuse.
Hyundai i30 on viie topeltkodaraga disain-ilukilbid

Viie topeltkodaraga disain-ilukilbid

Uue Hyundai i30 valikus on 15-tollised terasvaljed (Fresh) ja 16-tollised viie topeltkodaraga disain-valuveljed (Comfort ja Style).

Siseruum

 

MUGAVALT EDASI

Armatuurlaua ja salongi meeldivalt rahulik disain toob meeltesse elegantsi, kvaliteedi ja ruumikuse. Kuid see on midagi enamat kui lihtsalt tunne – uus Hyundai i30 on omas klassis kõige ruumikam. Hyundai i30 kandekonstruktsioon on ultratugevast terasest. Tugev ja kerge kere vähendab auto salongi jõudvat müra ja vibratsiooni.

 

 

 

Need salongi värvilahendused on loodud spetsiaalselt uue Hyundai i30 jaoks.

 

Juhi tähelepanuhoiatuse süsteem (DAA)

Jälgides ja analüüsides roolinurga muutuseid, roolipöördeid, asendit sõidurajal ja roolis oldud aega, suudab juhi tähelepanuhoiatuse süsteem ära tunda märke juhi väsimisest ja annab sellest märku heliliste ja visuaalsete signaalidega. Süsteemi tundlikkus on reguleeritav.

Libistatav eesmine käetugi

Libistatav eesmine käetugi

Mugavalt kahe esiistme vahel paikneb käetugi, mida saab ette- või tahapoole liigutada. Kui hingedel käetugi üles tõsta, leiab selle alt praktilise hoiulaeka.

7-käiguline DCT-automaatkäigukast

7-käiguline DCT-automaatkäigukast

Hyundai i30 dünaamikat täiendab spetsiaalselt väljatöötatud käigukast 7-DCT koos optimeeritud kütusesäästuvõimekusega. Käiguvahetus on ülikiire, ladus ja nauditav. Valida on kahe sõidurežiimi vahel: Normal ja Sport.

Hyundai i30 8-tolline värviline puutetundlik ekraan

Eraldiseisev 8-tolline puuteekraan

Hyundai i30 navigatsiooniplatvormiga tuleb kaasa seitsmeaastane tasuta Live-teenuste tellimus. See näitab teavet armatuurlaual paiknevale täisvärvilisele 8-tollisele puuteekraanile, mis on ideaalse paigutusega nii juhi kui ka reisijate jaoks.

Täisautomaatne kliimaseade

Täisautomaatne kliimaseade

Kahe tsooniga täisautomaatse kliimaseadmega saavad nii juht kui ka kõrvalistuja endale sobiva temperatuuri määrata. Vali lihtsalt soovitud temperatuur ja jäta kõik muu süsteemi hooleks.
Veelgi parem ühenduvus

Veelgi parem ühenduvus

Kaheksatollise puuteekraani ja kõigi ühendusteenustega pakub Hyundai i30 sulle sõidu ajal oma iPhone’i või Androidi nutitelefoni kasutamiseks kõige turvalisemat viisi. Olemas on isegi sisseehitatud juhtmevaba laadimisalus, kus oma seadmeid vajaduse korral mugavalt laadida saab.

Mugavus

 

KERGELT EDASI

Pidades sammu siseruumi rahuliku elegantsiga, pakub uus Hyundai i30 tipptasemel juhiabisüsteeme, mis muudavad kõik Sinu sõidud stressivabaks. Sõidukis on kaheksatolline puuteekraan, mis suudab peale tee juhatamise veel palju enamat. Live-teenused, mis on osa navigatsiooniseadmest, hoiavad Sind kursis ka liiklusinfo, kiiruskaamerate paiknemise, ilma ja huvipunktide teabega.

 

 

Eesmised ja tagumised parkimisandurid

Eriti just halva nähtavuse korral võib kitsastes kohtades parkimine raske olla. Esi- ja tagakaitserauda paigaldatud parkimisandurid leiavad üles kõik takistused, mida Sina näha ei pruugi, ja ütlevad, millal peatuda, et takistust vältida.

Elektrooniline seisupidur (EPB)

Elektrooniline seisupidur (EPB)

Elektroonilise seisupiduri lüliti võtab palju vähem ruumi kui tavaline käsipidur. Sellega on lihtsam ka seisupiduri rakendamine ja vabastamine, kuna see kõik toimub vaid ühe nupuvajutusega.
Piirkiiruse teavitusfunktsioon (SLIF)

Piirkiiruse teavitusfunktsioon (SLIF)

Piirkiiruse teavitussüsteem leiab esikaamera ja navigatsioonisüsteemi teabe järgi üles teel olevad piirkiirust näitavad märgid ning kuvab reaalajas lubatud kiirust. Teavet näidatakse nii navigatsioonisüsteemi ekraanil kui ka näidikuplokil.

Tehnika

Hyundai i30 pakub väga meeldiva sõidukogemuse

 

MEELDIVALT EDASI

Uus ajamivalik, tagasilla hulkhoobvedrustus ja omas klassis parim kerejäikus teevad uue Hyundai i30 juhtimisest tõeliselt meeldiva kogemuse.

 

 

1,4 T-GDI

bensiinimootor

See dünaamiline ja hea reaktsiooniga ajam, uus 1,4 T-GDI, paneb välja 103 kW ja saavutab pöördemomendiks 1500 p/min juures 242 Nm. See on saadaval 6-käigulise käsikäigukasti või 7-käigulise DCT-automaatkäigukastiga.

Max võimsus 103 kW (140 hj)
Max pöördemoment 242 Nm

     

 

1,0 T-GDI

bensiinimootor

1,0 T-GDI on väiksem turboülelaaduriga bensiinimootor, mille võimsus on 88 kW ja pöördemoment 1500–4000 p/min juures 171,1 Nm.

Max võimsus 88 kW (120 hj)
Max pöördemoment 171,1 Nm

     

 

1,4 MPI

bensiinimootor

See vabalthingav 74 kW bensiinimootor saavutab 3500 p/min juures pöördemomendiks 134 Nm. Mootorit täiendab kuuekäiguline manuaalkäigukast.

Max võimsus 73,3 kW (100 hj)
Max pöördemoment 134 Nm

     

 

1,6 CRDi

diiselmootor

See turboülelaaduriga diiselmootor saavutab muljetavaldava pöördemomendi ja on saadaval kolmes versioonis. Kesktaseme mootori võimsus on 74 kW ning kõige ökonoomsema eelistusega juhile on saadaval 70 kW versioon. Nendel mootoritel on kuuekäiguline käsikäigukast. Kõige võimsam mudel annab välja 100 kW ja on saadaval ainult 7-käigulise DCT-automaatkäigukastiga.

Max võimsus 100 kW (136 hj)
Max pöördemoment 280 Nm (manuaal) 300 Nm (DCT)

     

Ohutus

Hyundai i30-l on hulgaliselt turvalisust tõstvaid juhiabisüsteeme

 

Hyundai SmartSense

Uus Hyundai i30 kaitseb kõiki sõidukisviibijaid oma põhivarustuses olevate ohutussüsteemidega.

 

Hyundai i30 esikokkupõrke vältimise abisüsteem

 

Esikokkupõrke vältimise abisüsteem (FCA)

Eesmine radari- ja kaamerasüsteem skaneerib teed, et tuvastada sõidukeid ja jalakäijaid. FCA pidurdab automaatselt, et hoida ära tõsine kokkupõrge või selle toimumisel vähendada õnnetuse tagajärgi. Standardvarustusse kuuluv esikokkupõrke vältimise abisüsteem (FCA) tuvastab eesoleva sõiduki oma esikaamera või Style varustustasemega mudelil radaranduriga, mis lisaks tuvastab ka jalakäija.

 

Hyundai i30 intelligentne kiirushoidik koos Stop & Go süsteemiga

 

Intelligentne kiirushoidik koos Stop & Go süsteemiga

Intelligentne püsikiirushoidja hoiab eesoleva sõidukiga eelnevalt kindlaks määratud pikivahet, vähendades või suurendades vastavalt vajadusele automaatselt kiirust. Intelligentne kiirushoidik hoiab soovitud pikivahet ka tänavaliikluses: see seiskab peatumisel mootori ja taaskäivitab selle, kui on eespool uuesti liikumise tuvastanud.

 

Saadaval ainult DCT-automaatkäigukastiga Style varustustasemele.

Hyundai i30 sõidurajal püsimise / teeserva jälgimise abisüsteem

Sõidurajal püsimise / teeserva jälgimise abisüsteem

See i30 standardvarustusse kuuluv juhiabisüsteem aitab vältida tahtmatut sõidurajalt eemaldumist juhi tähelepanematuse tõttu. Süsteem hoiatab juhti heliga ja visuaalselt enne sõidusuuna korrigeerimist.

Hyundai i30 pimenurga hoiatussüsteem

Pimenurga hoiatussüsteem

Tagumises kaitserauas olevad andurid tuvastavad pimenurgas oleva sõiduki ja hoiatavad sellest märgutulega vastava poole küljepeeglis. Kui samal ajal lülitatakse sisse sama poole suunatuli, kostub koheselt helisignaal.

 

Saadaval lisavarustusena Comfort ja Style varustustasemetele.

Hyundai i30 esikokkupõrke hoiatussüsteem

Esikokkupõrke hoiatussüsteem

Esikokkupõrke hoiatussüsteem kasutab esikaamerat, et tuvastada eesolev kokkupõrkeoht ja hoiatada juhti. Esikokkupõrke hoiatussüsteem FCW pidurdab automaatselt, et ära hoida või vähendada sellise kokkupõrke tagajärgi.

Sulge

Loading ...