Võimsus

Puhas rõõm jõudlusest

Tehnika

N Grin juhtimissüsteem

Mugavus

Sobib kõikideks sõitudeks

Disain

Lisa isikupära

 

TUNNE SEDA TUNNET

i30 pere uus liige i30 Fastback N on uskumatu jõudlusega. Maksimaalseks sõidunaudinguks üksikasjaliku täpsusega loodud stiilne viieukseline sportkupee annab juba oma puhta elegantsiga adrenaliini.

 

 

Hyundai N – maksimaalne sõidunauding nii ringrajal kui ka tänaval

Hyundai i30 Fastback N loob tänu võimsale helile, kuni 275 hj võimsusele ja ringrajavõimekusele teel puhta emotsiooni. Kõigi N-mudelite sünnikoht on Hyundai arenduskeskus Namyangis Koreas. Testime mudelit ringrajal tuhandete kilomeetrite vältel, ühendades alati kõrgtehnoloogia ja suurima kire.

 

 

Avasta N-perekonna teised liikmed

 

Hyundai i30 N: igapäeva sportauto

Hyundai tutvustab mudeliga i30 N esimest saritoodetud suure jõudlusega sõidukit, mis avaldab muljet nii teel kui ka ringrajal.

 

Tutvu lähemalt

 

 

Hyundai i30 N-Line: sportlik igapäeva auto

Saad oma i30 Hatchbacki, mis on seeria esimene auto, viia uuele tasemele, lisades sellele i30 N-ilt üle võetud pilkupüüdvaid disainielemente. Erimudel on saadaval alates 2019. aasta kevadest.

 

 

Puhas rõõm jõudlusest

Uue i30 Fastback N-i uskumatu jõudlus tuleb 2-liitrisest turboülelaaduriga mootorist (standardvarustuses 250 hj ja Performance-paketis 275 hj). See nelja silindriga 2-liitrine otsesissepritsega turboülelaaduriga mootor reageerib kiiresti ja jõuliselt tänu muljetavaldavale pöördemomendile, mida on lühiajaliselt võimalik suurendada 8%. Uus i30 Fastback N on esiveoline, kuuekäigulise tugevamate käikudega manuaalkäigukastiga, süsinikust sünkroonhammasrataste ja tugeva siduriga. Need tugevdatud osad on valmistatud N-mootori jõulisust silmas pidades. Lühikesed käigujooksud tagavad kiire käiguvahetuse.

 

Ringrajal võimas

Pöörete sobitamisfunktsioon tõstab käiku madalamale vahetades automaatselt mootori pöördeid, mis muudab käiguvahetused sportlikuks, ent sujuvaks. Ühtlasi vähendab osade kulumist ja pikendab vastupidavust.

 

N kurvidiferentsiaal* (elektrooniliselt juhitav piiratud libisemisega diferentsiaal) on Hyundais spetsiaalselt kurvide kiireks läbimiseks disainitud ja konstrueeritud diferentsiaal, mis säilitab maksimaalse sõidumõnu, aga ka stabiilsuse nii pidurdades kui ka kurvi sisenemisel ja sellest väljumisel.

 

* Saadaval Performance-paketiga

 

 

N-Grin-juhtsüsteem

Rohkem naeratusi kilomeetri kohta. N-Grin-juhtsüsteem võimaldab nupule vajutusega valida viie sõidurežiimi vahel: Eco, Normal, Sport, N ja N Custom. Erinevad režiimid muudavad auto iseloomu, reguleerides mootori, vedrustuse, elektroonilise stabiilsuskontrolli, kurvidiferentsiaali parameetreid, mootori häält, rooli ja mootori pöörete sobitamisfunktsiooni.

 

 

Parema aerodünaamikaga elegantne stiil

i30 Fastback N-is on kombineeritud unikaalsed jõulised disainielemendid, nagu agressiivse välimusega eesmine põrkeraud ja uus tagaspoiler. Disainerid tegid vastavalt põhimõttele „vorm järgib funktsionaalsust“ tihedat koostööd aerodünaamika spetsialistidega, et määratleda õige suhe auto surujõu, õhutakistuse ja aerodünaamika vahel, et luua parim võimalik sõidukogemus. i30 Fastback N-i tagaosa on silmapaistev tänu agressiivse välimusega tagumisele kaitserauale, uuele tagaspoilerile, kahele summutile ja väljalasketorule ning ainulaadsele kolmnurksele tagumisele LED-udutulele. Katuseluuk on saadaval lisavarustusena.

 

Saadaolevad värvid

 

 

Engine Red (baasvärv), Performance Blue (erivärv), Shadow Grey (erivärv, saadaval ainult mudelile i30 Fastback N), Polar White (baasvärv), Micron Grey (metallikvärv), Phantom Black (pärlmuttervärv).

 

 

Salongidisain

Uude i30 Fastback N-i sisenedes tunnetad kohe, millist tähelepanu on siin pööratud detailidele. Kujunduspakett Red Point sisaldab punaseid värviaktsente, et luua auto sisemuses sportlik ja peen ilme. Unikaalse disainiga vastupidavad N-i sportistmed pakuvad tuge ja mugavust, elektriliselt reguleeritavat nimmetuge ja pikendatavat istmepatja. Saadaval on tekstiilist istmekatted (250 hj mudel) ning seemisnaha ja naha kombinatsioon (275 hj mudel).

 

Eraldiseisev 8-tolline puuteekraan

Suur 8-tolline puuteekraan on lihtsaks kasutamiseks ideaalse asukohaga, kui tahad muuta jõuülekandesüsteemi või veermiku sätteid, kasutada navigatsioonisüsteemi või telefoni teabe- ja meelelahutussüsteemi. Ekraani disain ja asukoht võimaldab teavet kuvada kõrgemal ja juhi vaateväljale lähemal.

 

i30 Fastback N on saadaval alates 2019. aasta kevadest.

Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge