Võimsus

Puhas rõõm jõudlusest

Tehnika

N Grin juhtimissüsteem

Mugavus

Sobib kõikideks sõitudeks

Disain

Lisa isikupära

Ülevaade

TUNNE SEDA TUNNET

i30 pere uus liige i30 Fastback N on uskumatu jõudlusega. Maksimaalseks sõidunaudinguks üksikasjaliku täpsusega loodud stiilne viieukseline sportkupee annab juba oma puhta elegantsiga adrenaliini.

 

 

Hyundai N – maksimaalne sõidunauding nii ringrajal kui ka tänaval

Hyundai i30 Fastback N loob tänu võimsale helile, kuni 275 hj võimsusele ja ringrajavõimekusele teel puhta emotsiooni. Kõigi N-mudelite sünnikoht on Hyundai arenduskeskus Namyangis Koreas. Testime mudelit ringrajal tuhandete kilomeetrite vältel, ühendades alati kõrgtehnoloogia ja suurima kire.

 

STANDARDMUDEL

 

 • 18-tollised Michelin Pilot Super Sport rehvid
 • Helisüsteem 8-tollise puutetundliku värvilise ekraaniga
 • Hääletuvastusega Bluetooth-ühendus
 • Eelseadistatud Android Auto ja Apple CarPlay
 • Tagurduskaamera dünaamilise juhendiga
 • Elektriline roolivõimendi (R-MDPS)
 
 • 18-tollised valuveljed
 • N Grin juhtsüsteem: viis sõidurežiimi: Eco, Normal, Sport, N ja N Custom.
 • Riidest sportistmed
 • Tagumine parkimisabisüsteem
 • Kahe tsooniga täisautomaatne kliimaseade
 • Kahekordsed LED-tuled ja staatilised kurvituled

 

PERFORMANCE-PAKETT

 

 • 19-tollised Pirelli P ZERO rehvid
 • Elektrooniline piiratud libisemisega diferentsiaal
 • Muudetav väljelaskesüsteem
 • Elektriliselt reguleeritavad esiistmed
 • Võtmevaba sisenemine
 
 • Nahk-seemisnahkpolstriga istmekatted
 • Elektriliselt kokkuklapitavad küljepeeglid
 • Tumendatud klaasid
 • Vihmasensor
 • Ees: 18” / taga: 17” ketaspidurid

 

Avasta N-perekonna teised liikmed

 

 

Hyundai i30 N: igapäeva sportauto

Hyundai tutvustab mudeliga i30 N esimest saritoodetud suure jõudlusega sõidukit, mis avaldab muljet nii teel kui ka ringrajal.

 

TUTVU LÄHEMALT

 

 

Hyundai N Line: sportlik igapäeva auto

Nüüd saad oma i30 viia järgmisele tasemele pilkupüüdvate disainielementidega otse i30 N-mudelilt. Lisaks laialdastele sportliku disaini elementidele pakub N Line täiustatud jõudlust ja võimekust.

Välimus

 

PAREMA AERODÜNAAMIKAGA ELEGANTNE STIIL

i30 Fastback N-is on kombineeritud unikaalsed jõulised disainielemendid, nagu agressiivse välimusega eesmine põrkeraud ja uus tagaspoiler. Disainerid tegid vastavalt põhimõttele „vorm järgib funktsionaalsust“ tihedat koostööd aerodünaamika spetsialistidega, et määratleda õige suhe auto surujõu, õhutakistuse ja aerodünaamika vahel, et luua parim võimalik sõidukogemus.

 

 

Veelgi parem nähtavus

Elegantset ja sportlikku esiosa toob esile täis-LED-esitulesid ümbritsev must ehisvõru, mis loob suurepärase nähtavuse ja silmapaistva välimuse. Horisontaalsed LED-päevatuled asuvad ülalpool esipõrkeraua servade alaosas olevaid õhuvõtuavasid, mis jahutavad pidureid ja parandavad auto aerodünaamikat.

 

 

i30 Fastback N-i tagaosa on silmapaistev tänu agressiivse välimusega tagumisele kaitserauale, uuele tagaspoilerile, kahele summutile ja väljalasketorule ning ainulaadsele kolmnurksele tagumisele LED-udutulele. Katuseluuk on saadaval lisavarustusena.

 

 

Saadaolevad värvid

 

Siseruum

 

SALONGIDISAIN

Uude i30 Fastback N-i sisenedes tunnetad kohe, millist tähelepanu on siin pööratud detailidele. Kujunduspakett Red Point sisaldab punaseid värviaktsente, et luua auto sisemuses sportlik ja peen ilme. Unikaalse disainiga vastupidavad N-i sportistmed pakuvad tuge ja mugavust, elektriliselt reguleeritavat nimmetuge ja pikendatavat istmepatja. Saadaval on tekstiilist istmekatted (250 hj mudel) ning seemisnaha ja naha kombinatsioon (275 hj mudel).

 

 

Eksklusiivselt jõuline juhikoht

Loodud inimeste poolt ja inimestele, kes autosid tõeliselt armastavad. Eksklusiivse N-sportrooli ja sportistmetega varustatud juhikoht keskendub ühtlasi nii kontrollile kui ka stiilile. Ergonoomika keskpunktis on juht – kõik on näha ja käeulatuses. N-näidikud on kohandatud kirglike juhtide vajaduste täitmiseks. Ringrajasõidu toetamiseks mõeldud käiguvahetuse ajastamisel muutub tahhomeetri LED-tule värv vastavalt mootori pööretele ning mootoriõli temperatuurile. Näidikutel kuvatakse mootoriõli temperatuuri, pöördemomenti ja turborõhku.

 

Hyundai i30 Fastbacki klaasist panoraamkatus

Võimendiga käiguvahetus

Ümmargusel käigukanginupul on sinine triip ja N-logo. 6-käiguline manuaalkäigukast on ideaalne innukale juhile, kes armastab kiireid käiguvahetusi ja jäika sidurit.

N-logoga läveliistud

N-logoga läveliistud

Namyangis sündinud ja Nürburgringil viimistletuna tähistab N-logo puhast jõudlust.
Eesmine käetugi

Eesmine käetugi

Tunne end mugavalt. Eesmine käetugi peidab endas ka praktilist panipaika.
Täisautomaatne kliimaseade

Täisautomaatne kliimaseade

Kahetsooniline täisautomaatne kliimaseade võimaldab valida juhil ja kaassõitjal neile meeldivad erinevad salongitemperatuurid.

Tehnika

 

PUHAS RÕÕM JÕUDLUSEST

i30 Fastback N-i uskumatu jõudlus tuleb 2-liitrisest turboülelaaduriga mootorist (standardvarustuses 250 hj ja Performance-paketis 275 hj).

 

 

See nelja silindriga 2-liitrine otsesissepritsega turboülelaaduriga mootor reageerib kiiresti ja jõuliselt tänu muljetavaldavale pöördemomendile, mida on lühiajaliselt võimalik suurendada 8%. Uus i30 Fastback N on esiveoline, kuuekäigulise tugevamate käikudega manuaalkäigukastiga, süsinikust sünkroonhammasrataste ja tugeva siduriga. Need tugevdatud osad on valmistatud N-mootori jõulisust silmas pidades. Lühikesed käigujooksud tagavad kiire käiguvahetuse.

 

2-liitrine GDi (250 hj) bensiinimootor

 Suurim võimsus 254 hj

 Suurim pöördemoment 353 Nm

 

2-liitrine GDi (275 hj) bensiinimootor

 Suurim võimsus 279 hj

 Suurim pöördemoment 353 Nm

 

 

N veojõu- ja stabiilsuskontroll

Hyundais välja töötatud N veojõu- ja stabiilsuskontroll on autos justkui kaardilugeja, kes aitab siis, kui vaja, kuid on muul ajal vait ega sega sõitu nautimast, vaid aitab sul veelgi kiirendada. Soovi korral saab süsteemi täiesti välja lülitada, et kogeda täielikku ringrajasõidu tunnet.

 

 

N kurvidiferentsiaal

Suurepärase kurvide läbimise tagab i30 Fastback N-il elektrooniliselt juhitav piiratud libisemisega diferentsiaal. Hyundais spetsiaalselt kurvide kiireks läbimiseks disainitud ja konstrueeritud diferentsiaal säilitab maksimaalse sõidumõnu, aga ka stabiilsuse nii pidurdades kui ka kurvi sisenemisel ja sellest väljumisel. See võimaldab vedavatel ratastel läbi erineva pöördemomendi pöörelda erinevatel kiirustel, vähendades ratta libisemist ja alajuhitavust kurvis.

 

* Saadaval Performance-paketiga

 

 

Aktiivne muudetav väljelaskesüsteem

Päästa helid valla! Muudetava vaheklapiga väljalaskesüsteem laseb kõlada erineval mootorimuusikal – alates suhteliselt vaoshoitud helist Normal-režiimis kuni Sport-režiimi tugevama helini, lõpetades ralliautode käiguvahetusele järgnevate paugatustega N-režiimis.

 

 

N-Grin-juhtsüsteem

Rohkem naeratusi kilomeetri kohta. N-Grin juhtsüsteem võimaldab nupule vajutusega valida viie sõidurežiimi vahel: Eco, Normal, Sport, N ja N Custom. Erinevad režiimid muudavad auto iseloomu, reguleerides mootori, vedrustuse, elektroonilise stabiilsuskontrolli, kurvidiferentsiaali parameetreid, mootori häält, rooli ja mootori pöörete sobitamisfunktsiooni.

 

 

 

Stardiabi

Stardiabi tagab parima võimaliku veojõu kiireimaks võimalikuks paigaltvõtuks. Süsteem kontrollib rataste läbilibisemist järsul kiirendamisel paigaltstardil, võimaldades alustada sõitu elukutselise võidusõitja kombel.

 

 

Pöörete sobitamisfunktsioon

Nupulevajutus roolil tagab kõige kiiremad ja sujuvamad käiguvahetused alla, olenemata sellest, kas rataste all on ringrada või väljakutseid pakkuv kurviline maantee. Pöörete sobitamisfunktsioon sünkroonib käiguvahetuse ajal mootori pöörded sisselülitatava käigu jaoks, vähendades kulumist ja suurendades vastupidavust.

Ohutus

 

Hyundai SmartSense

Uudsed juhiabisüsteemid tagavad turvalisuse ja meelerahu.

 

 

Esikokkupõrke vältimise süsteemid

Kolmeastmeline kaameraid kasutav süsteem, mis hoiatab juhti märgusignaali ja -heliga. Teises astmes kontrollib süsteem lähtuvalt kokkupõrkeohust pidureid, kolmandas aga rakendab vajadusel suurimat võimalikku pidurdusjõudu, et avarii ära hoida või, kui see ei ole võimalik, siis vähendada õnnetuse tagajärgi.

 

 

Sõidurajal püsimise abi (LKA)

Süsteem aktiveerub kiirustel üle 60 km/h. Seda saab reguleerida 3 eri režiimi.

 

1. Sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatus (LDW) režiim: juhti hoiatatakse ohtlikest olukordadest, kui auto on ületamas teemärgiseid.

 

2. Sõidurajal püsimise abi (LKA) režiim: tahtmatu sõidurajalt kõrvale kaldumise korral hoiatab süsteem juhti ning vajadusel pöörab rooli vastu ning juhib auto tagasi sõidurajale.

 

3. Aktiivne sõidurajal püsimise abisüsteem (Aktiivne LKA) režiim: süsteem jälgib sõiduradade eraldusjooni ning teeb kõik hoidmaks autot sõiduradade eraldusjoonte keskel, samuti hoiatab see juhti tahtmatu rajalt kõrvalekaldumise korral.

Mugavus

 

MUGAVUS

i30 Fastback N on igapäevasõiduks mõeldud sportauto, mis pakub laia valikut mugavusvarustust, muutes iga sõidu lõbusamaks – ka siis, kui see on vaid töölesõit.

 

Eraldiseisev 8-tolline puuteekraan

Suur 8-tolline puuteekraan on lihtsaks kasutamiseks ideaalse asukohaga, kui tahad muuta jõuülekandesüsteemi või veermiku sätteid, kasutada navigatsioonisüsteemi või telefoni teabe- ja meelelahutussüsteemi. Ekraani disain ja asukoht võimaldab teavet kuvada kõrgemal ja juhi vaateväljale lähemal.

 

Tagurduskaamera ja parkimisabisüsteem

Lihtsustatud parkimine. Tagurduskaamera ei paku juhile mitte ainult selget pilti otse auto taha, vaid ka dünaamilisi parkimisjuhiseid, mis pööravad kaasa, kui juht rooli keerab. Täiendavad andurid eesmisel ja tagumisel kaitseraual märkavad teel olevaid takistusi ja annavad helisignaali aitamaks hinnata takistuseni olevat vahemaad, et kontakti vältida.

 

 

Kaugtulede automaatlülitus (HBA)

Vähem muret ja rohkem nähtavust. Automaatrežiimis tuvastab süsteem öösel nii vastutulevad kui ka samal rajal eespool sõitvad sõidukid ning vahetab sobival hetkel kaugtuled lähituledele ümber, vähendades nii teiste juhtide pimestamist. Kui teisi sõidukeid enam ei tuvastata, lülitab süsteem automaatselt tagasi kaugtuled, tagades juhile maksimaalse nägemisulatuse.

Lisavarustus

 

LISA ISIKUPÄRA

Uue Hyundai i30 Fastback N-i standardvarustus on rikkalik ja kõikehõlmav. Siiski, kui on soov ainulaadse välimuse või sobiva praktilisuse järele, pakub Hyundai ka valiku lisavarustust. Sa võid rõhutada oma auto välimust, suurendada mugavust või turvalisust. Hyundai originaal-lisavarustus on kohandatud auto valmistusmaterjalide ja värvidega.

 

Värvid: Performance Blue, Micron Grey, Shadow Grey, Phantom Black 295 €

 

Comfort-pakett* standardmudelile 695 €

 • Elektriliselt kokkuklapitavad küljepeeglid
 • Küljepeeglites lombivalgustus
 • Targa võtmepuldi ja käivituslülitiga võtmevaba käivitussüsteem
 • Eesmised ja tagumised parkimisandurid
 • Vihmasensor

 

* Sisaldub Performance-paketis

 

Tagumine kere tugevdustala** 245 €

** Saadaval vaid Performance-paketis

 

 

Sunroof-pakett 995 €

 • Katuseluuk
 • Kohtvalgusti (LED)
 

 

N-navigatsioonipakett 495 €

 • Navigatsioonisüsteem
 • Telefoni juhtmevaba laadija
Sulge

Loading ...