est
est rus
Topauto

LÜHIDALT

DÜNAAMILINE LAENG

DÜNAAMILINE LAENG

Hyundai IONIQ hübriid pakub kõike seda, mida ühelt harilikult autolt oodata võib, ent koos kõige selle positiivsega, mida elektri jõul liikumine keskkonna ja omaniku rahakoti jaoks tähendab.

AERODÜNAAMILINE KUJUNDUS

AERODÜNAAMILINE KUJUNDUS

Aerodünaamilise kere sees on varjul vastupidavad komponendid, mis on spetsiaalselt välja töötatud omavaheliseks täiuslikuks koostööks.
SISERUUM

SISERUUM

Targalt kasutatud keskkonnasõbralikud sisustusmaterjalid kinnitavad Hyundai IONIQ Hybridi kui säästvalt valmistatud hübriidauto staatust.

Tehnika

Tehnika

Hästi reageeriv kuuekäiguline topeltsiduriga käigukast tagab kiire ja sportliku käiguvahetuse.
OHUTUS

OHUTUS

Hyundai IONIQ saab kaasa muljet avaldava komplekti aktiivset ja passiivset turvavarustust, mis kaitseb kõiki autos viibijaid.

EURO NCAP

EURO NCAP

Hyundai IONIQ Hybrid vastab kõikidele praegu Euroopas kehtivatele ohutusstandarditele. IONIQ Hybrid on tunnistatud EURO NCAPi autode sõiduohutuse hindamissüsteemi järgi maksimaalse 5 tärni vääriliseks.

DISAIN

DISAIN

Uus Hyundai IONIQ pälvis oma suurepärase kujunduse eest maineka Red Doti disainiauhinna ning on juba kuues Hyundai mudel, mis on viimase kolme aasta jooksul selle ihaldatud auhinna võitnud.

VÄLIMUS

 

 

LÜLITU AUTOSÕIDU TULEVIKKU

Hyundai IONIQ – see on sõit tulevikku. See on võimalus teha asju teisiti.

 

 

Leidlikkuse ja tuulega vormitud

Hyundai IONIQ hübriid ühendab rabava disaini tipptasemel aerodünaamikaga. Hästi tasakaalus proportsioonid ja kaunid detailid teevad auto välimuse tõeliselt pilkupüüdvaks. Puhas dünaamilise enesekindluse kehastus.

 

 

Suur tagaaken

Tagantvaates domineerivad tugevad horisontaalsed elemendid, mis rõhutavad Hyundai IONIQ hübriidi laia ja sportlikku hoiakut.

 

 

Funktsionaalne vorm

Hyundai IONIQ on erakordselt aerodünaamiline – selle õhutakistuse koefitsent on vaid 0,24. Dünaamiline esituleplokk on ühendatud esivõrega. Võre taga on varjul isekohanduva kiirushoidiku radar ning aktiivõhuklapid, mis parandavad aerodünaamikat. Sinine joon kaitseraua alaservas on IONIQ Hybridi eritunnuseks.

 

15-tollised valuveljed

Hyundai IONIQ hübriidauto standardvarustusse kuuluvad 15-tollised AERO-valuveljed.

Hoolikalt vormitud detailid

Hoolikalt vormitud detailid

Hyundai IONIQ küljepeeglid on saanud kuju, mis parandab õhuvoolu liikumist üle autokere ning vähendab tuulemüra.

LED-esituled

LED-esituled

Stiilsetes esituledes on kasutatud LED-tehnoloogiat, et valgus oleks maksimaalne, ent elektrikulu minimaalne.
Tagatulede plokk

Tagatulede plokk

Hyundai IONIQ on varustatud LED-tagatuledega, mis on tavapärastest lampidest heledamad, tarbivad vähem energiat ning rõhutavad auto kaunist disaini.

Voolujooneline

Voolujooneline

Õhukeeriseid ja -takistust vähendav tagaspoiler teeb sõidu Hyundai IONIQ hübriidiga stabiilsemaks. Spoilerisse on paigaldatud ka LED-pidurituli.

SISERUUM

LIHTSALT PUHAS. PUHTALT LIHTNE.

Hyundai IONIQ Hybrid avara siseruumi teeb eriliseks selle disainipuhtus. See tuleb esile armatuurlaua tugevates horisontaalsetes kontuurides ning kõikide juhtseadmete ja lülitite kasutajasõbralikus lihtsuses.

 

 

Ergonoomiline D-kujuline rool

Hyundai IONIQ hübriidi D-kujuline rool on välimuselt sportlik, käe all aga väga ergonoomiline. See on ilmselt üks parimaid roole, mida oled kunagi keeranud. Hetki selle rooli taga hakkad kindlasti armastama.

 

Alati ühenduses

Ligipääs IONIQ hübriidi sidekeskusele käib keskkonsoolis asuva 8-tollise puutetundliku värviekraani kaudu.

 

Eelseadistatud Apple CarPlay ja Android Auto ning Live-teenused koos täiesti uue navigatsiooniplatvormiga teevad igast reisist täiusliku.

 

Lisaks kuulub varustusse ka tipptasemel Infinity Sound-helisüsteem ja juhtmevaba laadimisalus ühilduvate nutitelefonide laadimiseks.

 

Keskkonsool

Keskkonsooli leidlik kujundus ja varustus aitab autos korda hoida. Seal on piisavalt ruumi tahvelarvutile, nutitelefonile ja kõiksugu reisiks vajalikule pudi-padile.

 

 

Nähtav ja tuntav kvaliteet

Siseviimistluse kvaliteeti rõhutavad pilkupüüdvad kroomitud detailid käigukangil, pedaalidel ja ukselävedel.

 

 

Keskkonnasõbralikud materjalid

Targalt kasutatud keskkonnasõbralikud sisustusmaterjalid kinnitavad Hyundai IONIQ Hybridi kui säästvalt valmistatud hübriidauto staatust. Näiteks on katted uste siseküljel valmistatud ümbertöödeldud plastist, suhkruroost ja vulkaanilisest kivist.

 

 

 

Kõrgepingeakude plokk asub tagaistme all. See tähendab ruumivõitu nii salongis kui ka auto pakiruumis.

Nii on Hyundai IONIQ hübriidi pakiruum üks oma klassi suurimaid: 443 liitrit, kui tagaiste on tavaasendis, ning 1505 liitrit, kui tagaiste on kokku klapitud.

 

Sinised aktsendid sisekujunduses

IONIQ hübriidi salongi ehivad mudeli tunnuseks olevad maitsekad sinised disainielemendid.

 

Näidikuplokk

Suur värviekraan näitab rohkelt erinevaid sõitu puudutavaid andmeid, sh kiirust, kütusekulu ja hübriidsüsteemi energiavoolu.

 

Andmete esitusstiil muutub vastavalt valitud sõidurežiimile – Eco või Sport.

 

Nutitelefoni juhtmevaba laadimine

Ühilduvaid nutitelefone saab laadida sisseehitatud laadimisalusel juhtmevabalt.

MUGAVUS

 

KÕIK MIDA VAJAD

Lai LCD-ekraan näitab sõidu ajal nii sõitmist kui ka autot puudutavat infot. Juhtmevaba laadija ja ühendused välise maailmaga on otse sõrmeulatuses tänu Apple CarPlay (eelseadistatud) ja Android Auto  (eelseadistatud) platvormidele ning TomTom Live-teenustele.

 

Hoiab kõigega kursis

IONIQ hübriidversiooni digitaalne näidikuplokk näitab mh sõidurežiimi ning annab selge ülevaate energia liikumisest.

 

Lihtsam parkimine

Tagumised parkimisandurid ja tagurduskaamera kuuluvad IONIQ hübriidi standardvarustusse.

 

Automaatne kahetsooniline kliimaseade

Juht ja kaassõitja saavad reguleerida temperatuuri ja õhuvoolu tugevust kummalgi poolel eraldi. Hyundai IONIQ Hybridis on olemas ka salongi õhufilter.

 

Eriti mugav juhiiste

Juhiistmel on elektriliselt reguleeritav nimmetugi. Style-varustusega mudelis on elektriliselt reguleeritaval juhiistmel olemas ka asendimälu, mis laseb kaks erinevat istme asendit mällu salvestada.

TEHNIKA

 

 

HÜBRIIDI SUUTLIKKUS

Hyundai IONIQ Hybridi paneb liikuma spetsiaalselt välja töötatud jõuallikas, mis pakub hübriidsüsteemile omase keskkonnahoidlikkuse kõrval ka rohkelt sõidurõõmu.

 

Hyundai IONIQ Hybridi jõumasinad

Bensiini- ja elektrimootor, liitiumioon-polümeeraku ja topeltsiduriga käigukast on välja töötatud võimalikult tõhusaks koostööks.

 

 • Koguvõimsus 104 kW (141 hj)
 • Kogupöördemoment 256 Nm
 • Hübriidaku mahtuvus 1,56 kWh

 

Bensiinimootor

IONIQ hübriidi 1,6-liitrine GDI-bensiinimootor arendab võimsust 77 kW (105 hj), kuuludes energiatõhususelt oma klassi tippu.

 

Elektrimootor

Suur pöördemoment ja efektiivsus on 32 kW (43,5 hj) elektrimootori põhitunnusteks. See tagab muljet avaldava kiirenduse kohe pärast käivitamist ning rohkem jõudu suurtel kiirustel.

 

Topeltsiduriga automaatkäigukast (DCT)

Hyundai IONIQ annab sõidule hübriidautoga uue tähenduse tänu sujuvalt töötavale topeltsiduriga käigukastile, mis hoolitseb kiire ja täpse käiguvahetuse eest. Ülitõhus ja hästi reageeriv kuuekäiguline käigukast teeb sõidu erakordselt kaasahaaravaks.

 

Liitiumioon-polümeeraku

Võimsa 1,56 kWh aku suurepärased laadimis- ja tühjenemiskarakteristikud suurendavad nii elektri jõul läbitavat sõiduulatust kui ka energia regenereerimist ja salvestamist.

 

Auto keskmine kütusekulu on 3,4 l/100 km, CO2-heitmeid tekib seejuures 79 g/km.

 

 

Meelerahu kuulub standardvarustusse

Ülitõhusa liitiumioon-polümeeraku garantii kehtib 8 aastat või 200 000 km, sõltuvalt sellest, kumb täitub varem. IONIQ Hybridi mootorid ja jõuülekandesüsteem, roolisüsteem, vedrustus ja pidurisüsteem on kaetud Hyundai läbisõidupiiranguta seitsmeaastase garantiiga.

 

Sõidurežiimid Eco ja Sport

Kui ECO-režiimil on seatud esikohale võimalikult väike kütusekulu, siis SPORT-režiimil muudetakse mõningaid käiguvahetuse, kiirenduse, rooli tundlikkuse ja digitaalsete näidikute parameetreid, et pakkuda tavapärasest sportlikumaid sõiduelamusi.

 

Paigaltvõtt elektrimootoriga

Elektrimootori maksimaalne pöördemoment on sinu käsutuses kohe, kui oled auto käivitanud. Tulemuseks on muljet avaldav kiirendusvõime, eriti väiksematel kiirustel. Hyundai IONIQ hübriid kiirendab 0–100 km/h 10,8 sekundiga.

 

Kergus muudab väledamaks

Kergekaalulise ülitugeva terase ja alumiiniumi hästi läbi mõeldud kasutamise tulemuseks on kerekonstruktsioon, mis tagab koos mitmehoovalise tagavedrustuse ja madala raskuskeskmega suurepärase sõidustabiilsuse, hea juhitavuse ja nauditavalt väleda liikumise.

OHUTUS

Hyundai SmartSense

Teed võivad muutuda, ent sinu auto peab jääma stabiilseks igas olukorras. Meie jaoks ei ole tähtsaim kiirus või silmatorkavus, vaid sõiduohutus ja stabiilsus.

 

 

Hyundai IONIQ hybrid_eriti tugev kerekonstruktsioon

 

Sõidurajal püsimise abisüsteem (LKAS)

See süsteem on mõeldud peamiselt nende juhtide hoiatamiseks, kel on kalduvus rooli taga tukkuma jääda. Kui sõiduk väljub suunatuld näitamata oma sõidurajalt, märkab süsteem seda kohe ning sekkub, hoiatades juhti helisignaaliga või korrigeerides rooli asendit.

 

Autonoomne hädapidurdussüsteem (AEB)

Selle edumeelse juhiabisüsteemi töö põhineb radarisignaalidel ja ette suunatud kaameral, mille abil analüüsitakse pidevalt erinevaid liikumismustreid. Tuvastades kokkupõrkeohu jalakäija või teise sõidukiga, rakendab süsteem pidurid automaatselt tööle.

 

Intelligentne püsikiirushoidja (SCC)

See sõidumugavust lisav süsteem kasutab oma töös autoninale paigaldatud radarandurit, millega jälgib eespool liikuvat sõidukit. Intelligentne kiirushoidik säilitab automaatselt juhi poolt valitud püsikiiruse ning ohutu pikivahe eessõitjaga, pidurdades või lisades gaasi just siis, kui seda vaja.

 

Pimenurga tuvastus ja hoiatus

Süsteem annab juhile märku auto nn pimedas nurgas asuvatest sõidukitest, muutes reavahetused lihtsamaks. Kui aga parkimiskohalt välja tagurdades läheneb küljelt mõni sõiduk, hoiatab juhti tagumise põikisuunalise liikluse hoiatussüsteem, aidates ennetada võimalikke liiklusõnnetusi.

 

7 turvapatja

Juhi ja kaassõitja esiturvapadjad, 2 külgturvapatja ja turvakardinad kaitsevad kokkupõrke korral kõiki autos viibijaid. Abiks on ka sirgemad kereühendused ja täiustatud löögijõu hajutamistsoonid.

LISAVARUSTUS

 

MINU HYUNDAI IONIQ, MINU INSPIRATSIOON

Hyundai IONIQ Hybrid saab kaasa rikkaliku ja mitmekülgse põhivarustuse. Kui aga soovid siiski autot vastavalt oma isiklikule stiilile, harjumustele või vajadustele erinevate elementidega täiendada, saad lisada midagi meie lisavarustuse valikust.

 

Navi-pakett

Saadaval mudelile Style.

 

 • Navigatsioonisüsteem
 • 8-tolline puutetundlik ekraan
 • MapCare™
 • Android Auto (eelseadistatud)
 • Apple CarPlay (eelseadistatud)
 • TomTomi Live-teenused.

 

Leather-pakett

Saadaval mudelile Style.

 

 • Nahast istmekatted
 • Ventileeritavad esiistmed