est
est rus
Topauto

Hyundai IONIQ Plug-In

Mudeli sisukaart

VÄLIMUS

Hyundai Ioniq Plug-In - aerodünaamilise disainiga pistikhübriid.

 

SÕIDURÕÕM JA MEELERAHU

Hyundai IONIQ Plug-In pistikhübriidiga sõitmine pakub kõikehõlmavat meelerahu. Piisab nupuvajutusest, et sõita ainult elektrijõul üle 50 kilomeetri, tootmata kübetki heitmeid. Selleks et läbida piiramatuid vahemaid, saate aga lihtsalt lülitada ümber hübriidrežiimile ja sõita, kuhu iganes soovite. Vahemaa pärast pole enam vaja muretseda. Teel peatudes saate akud jälle täis laadida ja kasutada elektrirežiimil sõidetavat vahemaad täies mahus. 

 

Aerodünaamiline Hyundai Ioniq Plug-In - õhutakistuse koefitsient vaid 0,24; suurim võimsus 141 hj.

 

Terviklik disain

Hyundai IONIQ Plug-in pistikhübriidi aerodünaamilise kere muljetavaldavad, ülivõimekad komponendid on loodud märkamatult koos toimima. Tagaspoileri, selle all oleva klaaspinna, kombineeritud tulede, tagakaitseraua kontrastvärvi ehispaneeli ja mudeli tunnuseks oleva sinise aktsentvärvi harmooniline kombinatsioon annab tunnistust IONIQ Plug-in pistikhübriidi disaini lõpuni lihvitud terviklikkusest.

 

 

 Hyundai IONIQ Plug-In sinise aktsentliistuga iluvõre.

Vorm ja funktsionaalsus

 

Hyundai IONIQ Plug-In iluvõre aktiivsed õhuklapid avanevad ja sulguvad automaatselt astmeliselt, mis suurendab aerodünaamilist jõudlust. Intelligentse kiirushoidiku (SCC) radarandur peitub samuti kroomitud iluvõre taga. Sinine aktsentliist on hübriidmudeli eritunnuseks.

 

 Hyundai IONIQ Plug-In külgvaade.

 

Võimas ja väle

Jalustrabav ja tuult hurjutav vorm jätab dünaamilise mulje, samal ajal kui Hyundai IONIQ Plug-in pistikhübriidi uuenduslik kerge alumiiniumi ja ülitugeva terase kooskasutus tagab stabiilse ja mõjuva sõidukogemuse.

 

 Hyundai IONIQ Plug-In sisseehitatud tagaspoiler.

 

Sisseehitatud tagaspoiler

Hyundai IONIQ Plug-in pistikhübriidi sisseehitatud tagaspoiler vähendab turbulentsi ja õhutakistuse mõju miinimumini, suurendades samal ajal survejõudu, et sõit kulgeks võimalikult stabiilselt.

 

 Hyundai IONIQ Plug-In elektriaku laadimise kestus 2 tundi 15 minutit, sõiduulatus 63 km.

 

ECO juhiabisüsteem (ECO DAS)

ECO DAS analüüsib teepinna ja marsruudi andmeid, et aidata saavutada optimaalset kütusekulu. Lihtsalt sisestage navigatsioonisüsteemi eelnevalt oma sihtpunkt ja ECO DAS annab teile varakult märku lähenevast aeglustuskohast, aidates vähendada piduri kasutamist ja seeläbi ka kütusekulu. Täis laetud akuga sõidab IONIQ ideaaltingimustes puhtalt elektrijõul kuni 63 km.* Režiimide (EV + hübriid) kombineerimise korral ulatub maksimumvahemaa üle 1100 km.**

 

* Euroopa sõidutsükli alusel ** Tegelik vahemaa oleneb sõidustiilist, kiirusest, õhutemperatuurist, topograafiast, küttest, ventilatsioonist, õhukonditsioneerist ja muudest salongi mugavusseadmetest.

Hyundai Ioniq on tunnustatud EURO NCAP ohutusstandardite järgi maksimaalse 5 tärni vääriliseks.

EURO NCAP

IONIQ vastab kõikidele praegu Euroopas kehtivatele ohutusstandarditele. IONIQ on tunnistatud EURO NCAPi autode sõiduohutuse hindamissüsteemi järgi maksimaalse 5 tärni vääriliseks.

Hyundai Ioniq LED-esituled.

LED-esituled

Hyundai Ioniq Plug-In uued elegantse välimusega esituled kasutavad kaug- ja lähitulede jaoks LED-prožektoreid. LED-lambid on tavalistest lampidest eredamad ja ka ökonoomsemad.

Hyundai Ioniq LED-päevatuled.

LED-päevatuled

Hyundai Ioniq Plug- In dünaamilised C-kujulised LED-päevatuled raamivad õhuvõtuavasid, mis toidavad vastavalt kujundatud Active Airflow süsteemi, vähendamaks turbulentsi esirataste ümbruses.

Hyundai IONIQ Plug-in kaitseraua disain ja eristav sinine aktsent

Kaitseraua disain ja eristav sinine aktsent

Hyundai IONIQ Plug-in pistikhübriidi tagaosa välimuses domineerivad jõulised horisontaalsed detailid toovad esile laia rattavahega sportliku ilme.

Hyundai Ioniq Plug-In LED-tagatuled.

Kombineeritud tagatuled

Valikus olevad LED-tagatuled on eredamad, kasutavad vähem energiat ja panustavad IONIQ Plug-in pistikhübriidi kujunduse terviklikkusesse, samas annavad tavalised hõõglambid tagasõitjatele teie kavatsusest selgelt märku.

Hyundai Ioniq Plug-In õhukesed küljepeeglid.

Õhukesed küljepeeglid

Õhuke ja voolujooneline korpus toimib õhuvoolu tõkkena, vähendades tuulemüra ja parandades aerodünaamilisust.

Hyundai Ioniq Plug-In 16-tollised valuveljed.

16-tollised valuveljed

Stiilsed valuveljed on aerodünaamilise tegumoega, mis vähendab õhuvoolu põhjustatud turbulentsi ja soodustab säästlikku kütusekasutust.

Hyundai Ioniq auhinnatud disain.

Disain

Hyundai IONIQ pälvis oma suurepärase kujunduse eest maineka Red Doti disainiauhinna.

SISERUUM

Hyundai Ioniq Plug-In värviküllane, selge ja lihtsalt loetav LCD- ekraan.

 

SILMAPAISTVALT PUHAS DISAIN

Muljetavaldav 7-tolline ülevaatlik näidikupaneel on varustatud kõrge resolutsiooniga TFT LCD-ekraaniga, mis on värviküllane, selge ja lihtsalt loetav.

 

Alati ühenduses

Ligipääs IONIQu mitmekülgsetele ühendusvõimalustele käib 8-tollise puutetundliku värviekraani kaudu. Apple CarPlay, Android Auto ja LIVE-teenused koos uue navigatsiooniplatvormiga teevad igast reisist täiusliku. Hyundai IONIQ on varustatud tipptasemel Infinity Sound-helisüsteemiga ja juhtmevaba laadimisalusega ühilduvate nutitelefonide laadimiseks.

Hyundai Ioniq Plug-In mitmekülne ühenduvussüsteem toimib puutetundliku värviekraani kaudu.

 

Hyundai Ioniq Plug-In ventileeritavad esiistmed

Ventileeritavad esiistmed

Esiistmetesse paigaldatud kolmetasemeliselt reguleeritav õhuringlussüsteem hoiab istmed suvel värskendavalt jahedad.

 

Hyundai Ioniq Plug-In pilkupüüdvad kroomitud detailid käigukangil, pedaalidel ja ukselävedel.

 

Nähtav ja tuntav kvaliteet

Siseviimistluse kvaliteeti rõhutavad pilkupüüdvad kroomitud detailid käigukangil, pedaalidel ja ukselävedel.

 

Kiirendus 10,6 sekundit; kütusekulu 1,1 liitrit; suurim kiirus 178 km/h.

TEHNIKA

Hyundai Ioniq Plug-In pistikhübriid - külgvaade.

 

IONIQ Plug-in pistikhübriidi paneb liikuma spetsiaalselt välja töötatud jõuallikas, mis pakub hübriidsüsteemile omase keskkonnahoidlikkuse kõrval ka rohkelt sõidurõõmu.

 

Hübriidrežiim

 1. Paigaltvõtt/väike kiirus elektrimootor (EV-režiim)
  Elektrimootor saab energiat täis laetud kõrgepingeakult.
 2. Kiirendamine/mäkketõus bensiinimootor + elektrimootor
  Elektri- ja bensiinimootor töötavad koos, et parandada kiirendusvõimet ja vähendada kütusekulu.
 3. Ühtlane keskmine/suur kiirus bensiinimootor + elektrimootor
  Ühtlase kiirusega sõites annab jõudu kas bensiinimootor või elektrimootor, sõltuvalt sellest, kumb on selles olukorras energiasäästlikum.
 4. Aeglustamine/laskumine regeneratiivpidurdamine
  Akut laetakse elektrimootori poolt genereeritud kineetilise energiaga.

 

Elektrirežiim

 • Regeneratiivpidurdamine
  Aeglustamisel (nt pidurdamisel või kallakust laskumisel) töötab elektrimootor generaatorina ning muundab kineetilise energia elektrienergiaks, mis salvestatakse seejärel akusse.

 

PARIM OSA KUMMASTKI MAAILMAST

 

Hyundai Ioniq Plug-In ühendab 1,6 l bensiinimootori, 6-käigulise automaatkäigukasti ning 44,5 KW hübriidelektrimootori.

 

Siis kui IONIQ Plug-in pistikhübriidi kaks südant koos tuksuvad, toodab 1,6-liitrise mootori ja elektrimootori koostöö imelised 139 hj. Vajaduse korral töötavad need kaks ka eraldi. Elektri-, hübriid- ja bensiinijõul toimiva sõidurežiimi vaheldamine toimub niivõrd sujuvalt, et seda on pea võimatu märgata. Elektrirežiimil läbib IONIQu pistikhübriid kuni 63 km tänu 8,9 kW/h liitiumioon-polümeerakule.

 

6-käiguline topeltsiduriga automaatkäigukast

Hyundai 6-käiguline topeltsiduriga automaatkäigukast (DCT) pakub tänu oma vahetule reaktsioonile sportlikku sõidutunnetust.

Hyundai Ioniq Plug-In 6-käiguline topeltsiduriga automaatkäigukast

LAADIMINE

Hyundai Ioniq Plug-In pistikhübriid on laetav koduelektrivõrgus.

 

Hyundai Ioniq Plug-In pistikhübriid laetav peaaegu igal pool.

 

 

Juhtpuldiga laadimiskaabel (In-Cable Control Box, ICCB)

Selle kaabli abil saate oma Hyundai IONIQ Plug-in pistikhübriidi laadida peaaegu igal pool. See ühendub standardse seinakontaktiga ja laeb teie IONIQ Plug-in pistikhübriidi majapidamistes kasutatava vahelduvvooluga. Laadimise kestus on 2 tundi ja 15 minutit.

 

Liitiumioon-polümeeraku mahtuvus on 8,9 kW/h, mis võimaldab sõita kuni 63 km.

 

Lisaks on võimalik tellida kaasaskantav akulaadur. Laadur kasutab ühefaasilist vahelduvvoolu. Juhul kui soovite sellist kaasaskantavat laadurit tellida, näiteks suvekodus kasutamiseks, võtke ühendust lähima Hyundai esindusega.

Juhtpuldiga laadimiskaabel ühendub standardse seinakontaktiga ja võimaldab Hyundai IONIQ Plug-in pistikhübriidi laadida peaaegu igal pool.

 

Hyundai Ioniq Plug-In pistikhübriidi ülitõhusa liitiumioon-polümeeraku garantii 8 aastat.

 

GARANTII

Meelerahu kuulub selle auto standardvarustusse, sest Hyundai IONIQ Plug-in pistikhübriid saab kaasa sama ulatusliku, läbisõidupiiranguta 7-aastase garantii nagu kõik teisedki uued Hyundai sõiduautod ning lisaks pikendatud garantii oma võimsale akupakile.