Uus SANTA FE

Suurem. Parem. Ilusam.

Jõudlus

Naudi suuremat ökonoomsust ja rohkem jõudu.

Ohutus

Hoiab Sind ja Sinu lähedasi.

Garantii

5-aastane läbisõidupiiranguta garantii

Ülevaade

Tähelepanu! Hetkel ei ole võimalik Hyundai Santa Fe tellimusi esitada.

TEERAJAJA JA IKOON – JUBA 20 AASTAT

Nullist alates uuesti disainitud Hyundai Euroopa lipulaev on nüüd veelgi ruumikam, mugavam ja käepärasem. Uus Hyundai SANTA FE on jõulisem ja sel on iseloom, mida toetavad uued tehnoloogiad, hübriidjõuülekanded ja kõige uuemad turvasüsteemid.

 

 

TÕHUSAD JÕUÜLEKANDESÜSTEEMID

Vähem heitmeid, rohkem jõudu. Uued tipptasemel hübriid- ja pistikhübriid-bensiinimootorid aitavad vähendada CO2-heitmeid ja põletavad vähem kütust. Saadaval on ka diiselmootoriga versioon.

 

 

1,6 T-GDI turbo hübriid

Uue Hyundai SANTA FE Hybridi jõuallikateks on uus 1,6-liitrine T-GDI turboülelaaduriga otsesissepritsega Smartstream-bensiinimootor ja 44,2 kW elektrimootor, mis ammutab jõudu 1,49 kWh liitiumioon-polümeerakust. See versioon on saadaval nii esiveolise kui ka nelikveolisena. Koguvõimsus on 230 hj.

 

 

1,6 T-GDI pistikhübriid

Pistikhübriidi jõuallikateks on uus 1,6-liitrine T-GDI turboülelaaduriga otsesissepritsega Smartstream-bensiinimootor ja 66,9 kW elektrimootor, mida toidab 13,8 kWh liitiumioon-polümeeraku. See versioon on saadaval nelikveolisena. Koguvõimsus on 265 hj.

 

 

2,2-liitrine Smartstream-diiselmootor

Neljasilindrilise Smartstream-diiselmootori võimsus on 194 hj ja pöördemoment 440 Nm, saadaval ainult nelikveolisena. Uus mootoriplokk on terase asemel valmistatud alumiiniumist, mis vähendab massi 19,5 kg. Uuendatud on ka teisi komponente, mis tagab veelgi suurema kütusesäästu. Ja uus 2200-baarise rõhuga sissepritsesüsteem suurendab veelgi mootori jõudlust.

Välimus

 

JÕULINE, KUID VIIMISTLETUD ILU

Suurem, jõulisem ja omanäolisem – Hyundai SANTA FE on täielikult uues kuues. Tugeva välimuse ja peene kõrgtehnoloogia ühendamine, disainimuudatused salongis ja välimuses teevad ainulaadse avalduse suures maasturite segmendis.

 

 

Vaieldamatult hiilgav

Uued täis-LED-esituled on standardvarustuses, täiendades ainulaadseid T-kujulisi LED-päevatulesid. Esipõrkeraua alaosas tõuseb jõuline põhjakaitse ümbritsema alumist õhu sissevõtuava. Suured aerodünaamilised sissevõtuavad parandavad õhu sissevõtu tõhusust.

 

 

Varjamatult enesekindel

Uus külgedele venitatud tagatulede disain on ühendatud punase reflektorribaga, rõhutades visuaalselt veelgi sõiduki kere laiust. Uus SANTA FE on esimene Hyundai Euroopas, mis pakub lisavarustuses 20-tolliseid velgi diiselmootoriga sõidukitele. Pistikhübriidide ja hübriidide velgede maksimaalne suurus on 19 tolli.

 

 

Isikupärasta SANTA FE oma stiili järgi

Uus Hyundai SANTA FE on saadaval üheksas vaimustavas välisvärvis, mis on inspireeritud loodusest. Stiilsuse lisamiseks on valikus kolm uut välisvärvi: Glacier White, Taiga Brown, Lagoon Blue. Esmakordselt Hyundai ajaloos pakub SANTA FE varustusastet Calligraphy veelgi täiuslikuma tunde pakkumiseks. See sisaldab 20-tolliseid eridisainiga velgi koos kerevärvi põrkeraudade ja rattakoopa ääristega.

Siseruum

 

ESMAKLASSILISED MATERJALID. ERAKORDNE RUUMIKUS. TIPPTEHNOLOOGIA.

Rohkem ruumi, rohkem mugavust ja veelgi rohkem käepärasust võrreldes eelmise mudeliga. Hyundai SANTA FE pakub täiesti uut luksuse taset iga komponendiga, mis on kõik viimistletud esmaklassiliste pehmete materjalide või peene nahkkattega.

 

 

7-istmeline SANTA FE pakub esmakordselt Hyundai ajaloos varustustaset Calligraphy tekitamaks veelgi täiuslikumat tunnet. Tepitud nappa-nahast istmekatted, ehtne harjatud alumiiniumist keskkonsool, seemisnahast laepolster ja perforeeritud nahkkattega rool.

 

 

Esiklaasinäidik

Esiklaasinäidik kuvab tähtsad andmed, nagu kiirus, teejuhised ning hoiatused, otse esiklaasile.

 

 

Elektriliselt avanev tagaluuk

Naudi lihtsat pagasi laadimist. Elektriline nutikas tagaluuk* avaneb automaatselt, kui juht läheneb sõidukile ja tuvastatakse targa võtmepuldi lähedus.

 

* Ei ole saadaval Comfort-mudelile.

 

 

Mitmekülgne pakiruum

Uus Hyundai SANTA FE on varustatud paindliku istmesüsteemiga, mis pakub rohkelt ruumi nii reisijatele kui ka nende pagasile ja on loodud selleks, et saaksid kaasa võtta kõik, mida vajad, ükskõik, millises olukorras oled. Pakiruumi maht on 130 liitrit (VDA). Lihtsa nupuvajutusega muutub see sekundite jooksul 2. ja 3. istmerea kokkuklappimisel 1649-liitriseks.

Jõudlus

 

SANTA FE JÕUDLUS JA ÖKONOOMSUS

Naudi suuremat ökonoomsust ja rohkem jõudu. Esimest korda on Hyundai SANTA FE saadaval ka hübriid- ja pistikhübriid-jõuülekandesüsteemiga. Diiselmootor koos uue 8-käigulise DCT-automaatkäigukastiga pakub paremat kiirendust ja väiksemat kütusekulu.

 

 

Hübriid

Hübriidmudeli jõuallikateks on uus 1,6-liitrine T-GDI Smartstream-bensiinimootor ja 44,2 kW elektrimootor koos 1,49 kWh liitiumioon-polümeerakuga.

 

 

Pistikhübriid

Elektriline, kui seda soovid. Bensiinimootoriga, kui seda vajad. Pistikhübriidi jõuallikateks on uus 1,6-liitrine T-GDI turboülelaaduriga otsesissepritsega Smartstream-bensiinimootor ja 66,9 kW elektrimootor koos 13,8 kWh liitiumioon-polümeerakuga.

 

2,2-liitrine Smartstream-diiselmootor

Neljasilindrilise Smartstream-diiselmootori võimsus on 194 hj ja pöördemoment 440 Nm, saadaval ainult nelikveolisena. Uus mootoriplokk on terase asemel valmistatud alumiiniumist, mis vähendab massi 19,5 kg. Uuendatud on ka teisi komponente, mis tagab veelgi suurema kütusesäästu. Ja uus 2200-baarise rõhuga sissepritsesüsteem suurendab veelgi mootori jõudlust.

 

 

Sõidu- ja maastikurežiimi valikunupp

Lumi või liiv? Sport või Eco? Sina valid: kas sõidutingimustele sobiv sõidurežiim või selline, mis sobib sinu meeleoluga! Sport-režiimiga saavutad suurema jõudluse koos kohandatud gaasipedaali käigu, käiguvahetuse ja rooli võimendusjõuga. Eco-režiim tagab suurima kütusesäästlikkuse tänu kohandatud stardikiirendusele, käiguvahetusele ja kliimaseadme jõudlusele, aga Comfort-režiimiga saad tavaliselt ja säästlikult sõita.

 

 

Maastikurežiim Snow (Lumi)

Optimeerib juhtimist, minimeerides rataste libisemist libedate ja lumiste teeoludega, muutes mootori pöördemomenti, käiguvahetust, veojõukontrolli ja nelikveo jaotust.

 

 

Maastikurežiim Sand (Liiv)

Optimeerib sujuva sõidu alustamise ja jõudluse, et läbida pehmeid ja väga keerulisi teeolusid, muutes mootori pöördemomenti, käiguvahetust, veojõukontrolli ja nelikveo jaotust.

 

 

Maastikurežiim Mud (Muda)

Optimeerib jõudlust, et sõita libedate ja väga raskete teeoludega, muutes mootori pöördemomenti, käiguvahetust, veojõukontrolli ja nelikveo jaotust.

 

 

Täiesti uus platvorm

Uue SANTA FE aluseks on täiesti uus Hyundai kolmanda põlvkonna sõidukiplatvorm, mis tagab märkimisväärselt täiustatud jõudluse, juhitavuse, kütusesäästlikkuse ja turvalisuse.

 

 

Suurepärane vedrustus

MacPherson-vedrustus pakub veelgi paremat stabiilsust ja sõiduomadusi. Tagumine hulkhoobvedrustus tagab mugavama sõidu ja võtab vähem ruumi.

Hübriid

 

UUS HÜBRIID-JÕUÜLEKANDESÜSTEEM ÖKONOOMSEMAKS JA JÕULISEMAKS SÕITMISEKS

Dünaamiline tandem turboülelaaduriga otsesissepritsega bensiinimootorist ja akutoitel elektrimootorist viib uue Santa Fe Hybridi kütusesäästlikkuse uuele tasemele. Kõike seda ilma, et peaksid akut laadima või oma sõiduharjumusi muutma. Hübriid vahetab sujuvalt elektrimootori ja tavapärase mootori vahel, kasutades mõnikord mõlemat korraga.

 

 

Jõuline elektrimootor

Naudi elektrilist kiirendust. 44,2 kW elektrimootor pakub suurt pöördemomenti ja tõhusust. Kohaltvõtt on muljetavaldav.

 

 

Liitiumioon-polümeeraku

Võimsa 1,49 kWh aku suurepärased laadimis- ja tühjenemisomadused suurendavad nii elektri jõul läbitavat sõiduulatust kui ka energia salvestamist.

 

 

Uus 6-käiguline automaatkäigukast

Hiljuti väljatöötatud 6-käiguline automaatkäigukast tagab eelkäijaga võrreldes täiustatud jõuülekande ja suurema kütusesäästu.

 

 

Ruumisäästlik uus platvorm

Tänu uuele platvormile asub akudepakk kaassõitja istme all, pakkudes rohkem ökonoomsust ilma salongi või pakiruumi mahtu vähendamata.

 

 

Energiavoog

Täishübriid vahetab sujuvalt oma bensiini- ja elektrimootori vahel. Tugeval kiirendamisel või ülesmäge sõites töötavad elektri- ja bensiinimootor paralleelselt, et maksimeerida kiirendust ja minimeerida kütusekulu. Auto aeglustamisel elektrimootori abil laeb regeneratiivpidurdamissüsteem akut. Akus salvestatud energia toidab seejärel elektrimootorit, et aidata taas kiirendamisel, mäest üles sõitmisel ja aeglaselt sõitmisel.

Pistikhübriid

 

SANTA FE PISTIKHÜBRIID – ELEKTRILINE SÕIDUULATUS JA PAINDLIKKUS

Uuendusliku täisparalleelse hübriidajami kombineeritud võimsuseks on 265 hj, millest 180 hj tuleb uuelt 1,6-liitriselt T-GDI mootorilt ja 66,9 kW elektrimootorilt. Jõuline 13,8 kWh aku võimaldab vaid ühe nupuvajutusega sõita täiselektrilisena. Kui täiselektriline sõiduulatus akude tühjenemisel lõpeb, lülitub sõiduk sujuvalt ümber bensiinimootorile, jätkates iselaadiva hübriidina ning võimaldades sõita nii kaugele kui vaja ning seejärel sõiduk laadima panna.

 

 

Jõuline elektrimootor

Naudi elektrilist kiirendust. 66,9 kW elektrimootor pakub suurt pöördemomenti ja kõrget ökonoomsust. Kohaltvõtt on muljetavaldav.

 

 

Liitiumioon-polümeeraku

Võimsa 13,8 kWh aku suurepärased laadimis- ja tühjenemisomadused suurendavad nii elektri jõul läbitavat sõiduulatust kui ka energia salvestamist.

 

 

Ruumisäästlik uus platvorm

Tänu uuele platvormile asub akudepakk kaassõitja istme all, pakkudes rohkem ökonoomsust, ilma salongi või pakiruumi mahtu vähendamata.

 

 

Uus 6-käiguline automaatkäigukast

Hiljuti väljatöötatud kuuekäiguline automaatkäigukast tagab eelkäijaga võrreldes täiustatud jõuülekande ja suurema kütusesäästu.

 

 

Hulk mugavaid laadimisvõimalusi

Tänu uuenduslikule jõuülekandesüsteemile on sinu Hyundai SANTA FE pistikhübriidi laadimine kiire ja mugav. Kui oled kodus sõiduki vooluvõrku ühendanud, saad läbi nutitelefoni ja rakenduse Bluelink® eemalt seadistada laadimise madalama elektrihinnaga ajale.

 

* Valikuline lisavarustus.

 

 

Kodune laadimisseade / vahelduvvoolu (AC)-laadimisjaam

Sõltuvalt kodusest võrguühendusest või avaliku laadija tüübist on sinu valikus erinevad laadimisvõimalused, nagu kodune laadimisseade või vahelduvvooluga (AC) laadimisjaam.

 

 

ICCB-kaabel kodusest pistikupesast laadimiseks

Oma sõidukit saad laadida juhtplokiga laadimiskaabli (ICCB-kaabli) abil tavalisest kodusest pistikupesast. SANTA FE pistikhübriid on varustatud 7,2 kW autosisese laadijaga, mis muudab kodusest pistikupesast saadava vahelduvvoolu sõiduki akut laadivaks alalisvooluks.

 

 

Laadimiskaabel vahelduvvooluga (AC) laadimiseks

Selle laadimiskaabliga saad ühendada oma Hyundai SANTA FE pistikhübriidi avaliku AC-laadimisseadmega. Sama kaablit saab kasutada ka koduse laadimisseadmega.

Ühenduvus

 

TIPPTASEMEL ÜHENDUVUS LIIKUDES

Loomulikult on uhiuue Hyundai SANTA FE uuenduste hulgas ka sellised tipptasemel ühenduvusfunktsioonid nagu Bluelink®-i ühendatud autoteenused, mis lubavad sul oma autot nutitelefoni teel juhtida. 10,25-tollise* suure ekraaniga navigatsioonisüsteemiga on kaasas tasuta viieaastane Hyundai Live-teenuste kasutamine.

 

* Valikuline lisavarustus

 

Rohkem infot Bluelinki kohta

 

 

Nutiseadme juhtmevaba laadimine

Nutiseadme täiustatud juhtmevaba laadimine on nüüd veelgi võimsam ja tõhusam, et laadida kiirelt ja lihtsalt ilma pidevalt sassis juhtmeteta.

 

 

Esmaklassiline Krelli helisüsteem

Esmaklassiline KRELLi helisüsteem* tagab suurepärase tipptasemel helikvaliteedi. 10 kõrgetasemelist kõlarit kostitavad sõitjaid hämmastavalt ruumilise helikogemusega, mida juhib esmaklassiline 12-kanaliga võimendi väljundvõimsusega 589 W.

 

* Valikuline lisavarustus

Ohutus

 

HOIAB SIND JA SINU LÄHEDASI

Uued tipptasemel Hyundai SmartSense’i turvafunktsioonid ja täiustatud juhiabisüsteemid, nagu maanteel sõidu abisüsteem* ja parkimiskokkupõrke vältimise abisüsteem*, tõstavad uue Hyundai SANTA FE samale kõrgusele premium-klassi konkurentidega. Juhiabisüsteemide hulgas on ka kaugjuhitav parkimisabiline*, mis pargib auto sinu eest.

 

* Valikuline lisavarustus

 

 

Maanteel sõidu abisüsteem

See juhiabisüsteem ühendab sõiduraja jälgimise abisüsteemi ja kiirushoidiku, kasutades andureid ja kaardiandmeid, et tagada ohutu sõitmine ja reguleerida sõiduki kiirust piirkiiruse alal automaatselt. Erinupp roolirattal võimaldab juhil aktiveerida süsteemi kõigest ühe nupuvajutusega.

 

Saadaval lisavarustusena mudelile Style, standardvarustuses mudelitel Premium ja Calligraphy.

 

 

Kaugjuhitav parkimisabiline

Uus Hyundai SANTA FE suudab ise parkida ja parkimiskohalt välja sõita. Sõiduk oskab vaid ühe nupulevajutusega ka ise parkimiskohale tagurdada.

 

Saadaval lisavarustusena mudelile Style, standardvarustuses mudelitel Premium ja Calligraphy.

 

 

Parkimiskokkupõrke vältimise abisüsteem

See uus abisüsteem kasutab tagumisi ja külgmisi andureid, et tuvastada tagurdamisel takistusi, vajaduse korral hoiatades ja pidurdades, et vältida kokkupõrget.

 

Saadaval lisavarustusena mudelile Style, standardvarustuses mudelitel Premium ja Calligraphy.

 

 

Sõiduraja jälgimise abisüsteem

Sõiduraja jälgimise abisüsteem on uue Hyundai SANTA FE standardvarustuses. Aktiveerituna hoiab see sõidukit maanteel ja tänaval kiirusel 0–200 km/h oma sõiduraja keskel.

 

 

Pimenurga jälgijaga kokkupõrke vältimise abisüsteem

Kahte tagumisel põrkeraual asuvat radarandurit kasutav süsteem hoiatab pimealas oleva liikluse eest. Kui sellises olukorras lülitad sisse suunatule, kõlab rajavahetuse abisüsteemi hoiatus ning sõiduk pidurdab, et vältida kokkupõrget.

 

Ei ole saadaval Comfort-mudelile.

 

 

Täisvaatemonitor

Kitsas parkimiskoht? Väike autopesula? Pole probleemi. Uhiuue SANTA FE täisvaatemonitor muudab kitsastes kohtades manööverdamise lihtsamaks ja ohutumaks.

 

Saadaval lisavarustusena mudelile Style, standardvarustuses mudelitel Premium ja Calligraphy.

 

 

Pimenurga jälgimismonitor

Nüüd on uue Hyundai SANTA FE digitaalnäidiku ekraanil nähtavad vasak- ja parempoolsed tahavaated. Kaamerad lülituvad tööle, kui reavahetusel lülitada sisse suunatuli.

 

Saadaval lisavarustusena mudelile Style, standardvarustuses mudelitel Premium ja Calligraphy.

 

 

Ohutu väljumise abi

See nutikas funktsioon tuvastab tagant lähenevaid sõidukeid ja lukustab ajutiselt tagauste lapselukud, nii et reisijad saavad väljuda alles siis, kui see on ohutu.

 

 

5-aastane läbisõidupiiranguta garantii

Nagu iga Hyundai, on ka uus SANTA FE valmistatud kõige kõrgemaid kvaliteedinõudeid järgides. Selle tõestuseks on viieaastane läbisõidupiiranguta garantii, mis lubab nautida elus kõike, mida sa armastad, ilma, et peaks auto pärast muretsema. Lisaks sellele on uue Hyundai SANTA FE ülitõhusal liitiumioon-polümeerakul garantii 8 aastat või 160 000 km, sõltuvalt sellest, kumb saabub varem. Naudi suuremat meelerahu, mille tagab autotööstuse üks parimaid garantiisid – ja seda põhivarustuse osana.

 

Sõltumata sõidukis olevatest juhiabisüsteemidest vastutab juht alati liikluse jälgimise ja sõiduki käsitsemise eest. Erinevad olud nagu teetingimused, teekattemärgistus või ilmastikutingimused võivad juhiabisüsteemide toimimist piirata.

Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge