Euro NCAPi viietärnine ohutusreiting
Pakiruumi maht

Mitmekülgne pakiruum

Jõudlus

Jõuülekandesüsteemi jõudlus

Mugavus

Muljetavaldav mugavus koos Calm Techiga

Ülevaade

STIILNE JA VÄLJAPEETUD

Pole vahet, millist elu sa elad, täiesti uus Santa Fe muudab selle lihtsamaks. Loodud pakkuma mugavust, hoolitsedes sinu lähedaste eest ja võimaldades nautida elu erilisi hetki kõikjal, kuhu tee sind viib.

 

Välimus

 

JÕULISELT VÄLJENDUSRIKAS

Täiesti uue, omanäolise ja elegantse Hyundai Santa Fe puhul tähendab parim kvaliteet julget disaini ja ruumikat mugavust.

 

 

Voolava motiiviga alt kitsenev iluvõre ja kaasaegne tulede disain

Tänapäevaste liittulede disain tipneb täis-LED-esitulede kohal asuvate kitsaste LED-päevatuledega. Voolujoonelised, enesekindlust rõhutavad täis-LED-esituled ei ole lihtsalt ilusad, vaid kindlustavad parema nähtavuse. Koos kaugtulede automaatlülitusega suurendavad need sõiduturvalisust ja vähendavad juhi võimalikku stressi.

 

 

Iseloomuga küljejoon

Iseloomuga küljejoon ühendab LED-päevatuled kombineeritud tagatuledega, lisades dünaamilist voolavust Santa Fe musklilisse profiili.

 

 

3D kombineeritud LED-tagatuled

Uued 3D kombineeritud LED-tagatuled rõhutavad jõulist tagaosa. Need annavad Santa Fe’le iseloomuliku välimuse ja tagavad parema märgatavuse nii päeval kui ka öösel.

Siseruum

 

KÕRGTASEMEL MUGAVUS

Lõõgastav, viimistletud ja ruumikas salong on tehtud kvaliteetsetest materjalidest, et luua mugav ja rahustav sõidukogemus. Santa Fe on saadaval 7-istmelisena.

 

 

Sisekujundus

Valik on sinu. Sukeldu rahustava sisekujundusega salongi, mis ümbritseb sind pehme pealispinnaga materjalide, rätsepatööna valminud istmete ja nahast istmekatetega, mis rõhutavad peenelt viimistletud välimust. Saadaval on neli salongitooni: must, kahevärviline hall, kahevärviline tumebeež ja eksklusiivne tumepunane Burgundy*. Sõltuvalt varustusastmest on istmetel tekstiil- või nahast istmekatted.

 

* Saadaval lisavarustusena koos nahast istmekatetega vaid Premium varustusastmes.

 

 

Ühenduvus

Sportlikul roolil on ergonoomilise asetusega juhtnupud, et tagada ühenduvusfunktsioonide ja auto süsteemide kasutamise ajal sõidu ohutus. 7-tollise digitaalse näidikuteploki valgustus muutub sõltuvalt valitud juhtimisrežiimist. See kuvab juhile olulist teavet, nagu aktiivohutuse olekud, allesjäänud sõiduulatus ja kütusekulu, navigeerimisjuhised ja nii edasi.

 

 

Mitmekülgne pagasiruum

Uus Santa Fe on varustatud paindliku istmesüsteemiga, mis pakub rohkelt ruumi nii reisijatele kui ka nende pagasile ja on loodud selleks, et saaksid kaasa võtta kõik, mida iganes vajad. 7-istmelisena on Santa Fe pagasiruumi maht 130 liitrit (VDA), ent 2. ja 3. istmerea kokkuklappimisel muutub see 1625 liitri suuruseks.

Nutiseadme juhtmevaba laadimine

Nutiseadme juhtmevaba laadimine

Keskkonsoolil asuv juhtmevaba laadimisalus (Qi-standard) võimaldab Qi’ga ühilduvat nutitelefoni hõlpsalt ilma juhtmeta laadida.
Standardvarustuses varustusastmetele Style ja Premium.
Soojendusega ja ventileeritavad istmed

Soojendusega ja ventileeritavad istmed

Soojendab talvel. Jahutab suvel. Soojendus ja jahutus pakuvad pikkade vahemaade läbimisel veelgi mugavamat sõitu.
Soojendusega esi- ja tagaistmed on Santa Fe standardvarustuses. Istmete ventileerimissüsteem on valikulise lisavarustusena saadaval varustusastmele Style, standardvarustuses varustusastmele Premium.
Täisautomaatne kliimaseade

Täisautomaatne kliimaseade

Lihtsalt vali sobiv temperatuur ja tunne ennast hästi. Kahetsooniline täisautomaatne kliimaseade võimaldab mugavaid eraldi temperatuuritsoone juhile ja kõrvalistujale. Vali soovitud temperatuur ja jäta kõik muu süsteemi hooleks.
Käetugi

Käetugi

Mugav polsterdatud käetugi esiistmete vahel on ühtlasi kaaneks käepärasele panipaigale. Hulk nutikaid panipaiku leidub igal pool salongis.

Jõudlus

 

JÕUÜLEKANDESÜSTEEMI JÕUDLUS

Santa Fe on saadaval kütusesäästliku dünaamilise diiselmootoriga. Mootor vastab suuremat kütusesäästu nõudvatele Euro 6C standarditele, mis saavutatakse läbi kütuse tõhusama põlemise ja jõuülekande hõõrdekao vähendamise. 2,2-liitrine CRDi on saadaval 200 hj (147 kW) ja pöördemomendiga 440 Nm. Seda saab kombineerida 8-käigulise automaatkäigukastiga ning esi- ja nelikveolisena.

 

 

HTRAC™ nelikveosüsteem

Koge suurepärast käsitsemist ja kontrolli suurema kindlustunde saavutamiseks. HTRAC™ kohandab sõiduvõimsuse jagamise nelja ratta vahel, et saavutada optimaalne tasakaal mistahes teeoludes. Erinevalt teiste tootjate mehaanilistest nelikveosüsteemidest reguleerib HTRAC™ veojõudu ja pidurdusvõimsust. Kombineerides sõidurežiime, parandab HTRAC™ kiirendust, stabiilsust ja kütusekulu. Süsteem suurendab hõõrdejõudu lumel, kruusal ja tavalistel teedel, parandades samal ajal jõudlust ka kurvides.

 

 

Juhtimisrežiimi valik

Juhtimisrežiimi valik võimaldab Santa Fe sõidudünaamikat oma tuju järgi muuta. Smart-režiimis kohandub süsteem sinu sõidustiili ja teeoludega reaalajas, vahetudes automaatselt Eco-, Sport- ja Comfort-režiimi vahel, et tagada optimaalseim jõudlus. Mootori pöördemoment, käiguvahetus ja HTRACi pöördemomendi jaotussüsteem muutuvad sõidurežiimide vahetamisel ning on kuvatud näidikuplokil.

Ohutus

 

Hyundai SmartSense

Hyundai tipptasemel juhiabisüsteem SmartSense on põhjus, miks Santa Fe’l on oma klassi parimad turvapaketid ja mitu autotööstuse juhtivat turvafunktsiooni. Alustades automaatpidurdussüsteemist, et vältida jalakäijate ja teiste sõidukitega kokkupõrkamist, kuni oma sõiduraja hoidmiseni, tuvastades samal ajal sõidukeid, mis on pimenurgas. Uus Santa Fe hoiatab sind sõitmise ajal võimalikest ohtudest suurema turvalisuse ja meelerahu tagamiseks.

 

 

Tagumise põikisuunalise liikluse kokkupõrke ennetusfunktsioon

Hyundai on esimene – halva nähtavusega oludes tagurdamise ajal see süsteem mitte ainult ei hoiata juhti küljelt lähenevast sõidukist, vaid ka pidurdab automaatselt. Ideaalne abimees parklates ja linnaliikluses. Kasutades nurgaradareid, skaneerib süsteem 180-kraadise ala sõiduki taga, ning rakendub tööle, kui lülitada sisse tagurpidikäik.

 

Valikuline lisavarustus.

 

 

Sõidureast lahkumise hoiatus (LDW) ja rea hoidmise abi (LKA)

Justkui hea kaardilugeja, aitab LKA juhil olla tähelepanelik ümbritseva suhtes, jälgides kaamerate abil teemärgistust. Alates kiirusest 60 km/h, tuvastab LDW sõiduki asukoha sõidurajal ning annab nähtava ja kuuldava hoiatuse, kui sõiduk hakkab ilma suunda näitamata sellelt välja kalduma. Kui juht ei reageeri, keerab LKA süsteem ise rooli kergelt tagasi.

 

 

Ohutu väljumise abi

Kaitse oma lapsi. Funktsioon tuvastab tagant lähenevaid sõidukeid ja lukustab ajutiselt tagauste lapselukud, nii et reisijad saavad väljuda alles siis, kui see on ohutu.

 

Valikuline lisavarustus.

 

 

Tagaistme märguanne

Suurema ohutuse ja meelerahu tagamiseks kasutab süsteem ultraheliandureid, et jälgida tagaistmeid. Armatuurlauale ilmub sõnum, kui juht sõidukist väljuma hakkab. Kui süsteem tuvastab liikumise ka pärast seda, kui juht on autost väljunud, tõmbab auto juhi tähelepanu, vilgutades tulesid ja lastes signaali.

 

Valikuline lisavarustus.

 

 

Pimenurga jälgija koos kokkupõrke vältimise abiga

See on Santa Fe uus abisüsteem. Sõidurea vahetamisel tekkiva tagantkokkupõrkeohu korral keerab süsteem rooli tagasi, rakendades ühe ratta valikulist pidurdamist. Aktiivne kiirustel vahemikus 60–180 km/h.

 

Valikuline lisavarustus.

 

 

Esikokkupõrke vältimise abisüsteem

Skaneerides auto ees olevat teed radari ja kaameraga, pidurdab süsteem automaatselt, kui avastab ees ootamatult pidurdava teise sõiduki või teele astunud jalakäija. Eelnevalt hoiatab süsteem juhti visuaalselt ja hoiatussignaaliga, seejärel pidurdab, algul nõrgemini, seejärel vastavalt kokkupõrkeohule vajadusel kuni maksimaalse pidurdusjõuga. Süsteem aktiveerub, kui kiirusega 10 km/h või enam liikuva sõiduki ees tuvastatakse teine sõiduk, jalgrattur või jalakäija.

 

 

Intelligentne kiirushoidik koos Stop & Go süsteemiga

Intelligentne kiirushoidik koos Stop & Go süsteemiga hoiab eesmiste radarandurite abil püsivat kiirust ja vahemaad eesoleva sõidukiga, kiirendades ja pidurdades automaatselt. Kui tekib liiklusseisak, süsteem pidurdab, kuni auto peatub täielikult, ja kiirendab soovitud kiiruseni niipea, kui tee on vaba. Süsteem töötab kiirustel 0 kuni 180 km/h.

 

 

Kaitseb sind ja sinu lähedasi

Uue Santa Fe kerele annab erakordse jäikuse uuendusliku ülitugeva terase kasutamine ja kokkupõrke-energiat neelav struktuur, mis avarii korral reisijaid kaitseb. Lisaks on varustuses 6 turvapatja: kaks ees, kaks külgedel ning esimest ja teist istmerida kaitsvad esiturvapadjad.

Mugavus

 

MULJETAVALDAV MUGAVUS KOOS CALM TECHIGA

Santa Fe’s on valik nutikaid funktsioone ja süsteeme, mis kindlustavad, et kõik reisijad end hästi tunneksid. Calm Tech aitab luua mugavustsooni, et saaksid oma pere eest hoolt kanda ja nautida elu erilisi hetki.

 

Katuseluugiga panoraamkatus on valikuline lisavarustus varustusastmetele Style ja Premium. Pole saadaval varustusastmele Comfort.

 

 

Esiklaasinäidik

Oma klassi parima eredusega 8,5-tolline esiklaasinäidik kuvab tähtsad andmed (sh kiiruse, teejuhised ning hoiatused) kergelt loetavalt otse esiklaasile ning suurendab seeläbi ohutust.

 

Saadaval varustusastmele Premium.

 

 

Muudetava kiirusega elektriline tagaluuk

Nii, nagu Sulle meeldib. Täiesti uus Santa Fe elektriline tagaluuk pakub Sulle kahte erinevat kiirussätet, mille vahel valida.

 

Saadaval varustusastmele Premium.

 

 

Ühe nupuvajutusega lihtsalt ja kiirelt kolmandasse ritta

Autosse sisenemine ja sealt väljumine muutus just lihtsamaks. Lihtsalt vajuta nuppu, et nihutada teise rea istmed üles ning eest ära, et kergelt tagarea istmetele ligi pääseda.

 

 

Esmaklassiline KRELLi helisüsteem

Esmaklassiline KRELLi helisüsteem tagab suurepärase tipptasemel helikvaliteedi. 10 kvaliteetset kõlarit ja väline võimendi pakuvad kõigile autosviibijatele väga erilise ruumilise heli kogemuse.

 

Valikulise lisavarustusena varustusastmetele Comfort ja Style. Standardvarustuses varustusastmele Premium.

 

 

Täisvaatemonitor

Kitsas garaaž? Väike autopesula? Pole probleemi. Täiesti uue Santa Fe täisvaatemonitor muudab kitsastes kohtades manööverdamise lihtsamaks ja ohutumaks. Tipptehnoloogiline turvafunktsioon tagab strateegiliselt paigutatud kaamerate abil 360° vaate sõidukit ümbritsevale alale, nii et näed täpselt, mida teed.

 

Valikuline lisavarustus.

 

 

8-tolline navigatsioonisüsteem*

Valikvarustuses oleva 8-tollise puuteekraaniga info- ja meelelahutussüsteem muudab kõik lihtsasti juurdepääsetavaks, sh eelseadistatud Apple CarPlay™ ja Android Auto™, et saaksid oma nutitelefoni funktsioone ka autos kasutada. Navigatsioonisüsteem sisaldab 3D-kaarte ja Hyundai Motorsi ainulaadset Lifetime MapcareTM-i**, sealhulgas tasuta iga-aastast kaartide ja tarkvara uuendust. See sisaldab ka Live-teenuseid reaalajas ilmateadete, liiklus- ja kiiruskaamerate, bensiinijaamade, parklate ja huvipunktide (POI) teabega.

 

* Valikulise lisavarustusena varustusastmetele Comfort ja Style. Standardvarustuses varustusastmele Style. Apple CarPlay™ on Apple Inc. registreeritud kaubamärk. Android Auto™ on Google Inc. registreeritud kaubamärk. **MapCare™ tellimiseks, tuleb tellida ka Lifetime MapCare™ programm, mille kaudu varustatakse Hyundai sõidukeid iga-aastaste kaardi uuendustega vähemalt kümme aastat pärast mudeli tootmise lõpetamist.

Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge