est
est rus
Topauto

Topauto »   Uued autod »   Hyundai »   Hyundai Tucson »   Kampaania

Hyundai Tucson. Rohkem ruumi seiklusteks!

Kuumakse alates 217 €

Hyundai Tucson ühendab endas kõik, mida üheks mõnusaks puhkusereisiks vajad. Suurepärase sõidudünaamika ning pilkupüüdva disainiga. Vastupidav ja mugav. Turu parima garantii ja 24/7 autoabiga üle Euroopa. Sinu kindel reisikaaslane! 

 

Hyundai Tucson on ruumikasRuumikas

 

Avaras salongis tunneb end mugavalt iga reisija ning pagasiruumi mahutad kõik reisiks vajaliku. Urinata tunneb end mugavalt ka pere lemmikloom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hyundai Tucson - navigatsioonisüsteem hinna sees

 

Navigatsioonisüsteem hinna sees ning kaardiuuendused TASUTA

 

Reisid Eestis või Euroopas, Tucson viib Su igal juhul kohale.

 

Tucsoni varustuses sisalduv navi-pakett hõlmab:

+ heli- ja navigatsioonisüsteemi puutetundliku 8” ekraaniga  

+ tagurduskaamerat

+ Hyundai MapCare™ eluaegset tasuta kaardiuuendust

+ TomTom Live-teenuseid

 

Tasuta kaardiuuendus tehakse iga-aastase korralise hoolduse käigus.

TomTom Live-teenused annavad Sulle navi puutetundlikul ekraanil ajakohast infot liikluse, kiiruskaamerate, ilma ja kohalike teenindusasutuste kohta.

 

Hyundai Tucson - eesrindlik nelikveolineEesrindlik nelikveoline

 

Kuhu iganes tee Sind viib, Tucson hoiab Sind kindlalt teel. Kurvihaardekontrolli süsteem koos automaatselt töölerakenduva nelikveosüsteemiga hoolitseb väleda, ent ohutu ja stabiilse liikumise eest ka kõige raskemates sõiduoludes.

 

Hyundai Tucson soodushind alates 19 990 €

Sinu võit kuni 3790 €

Kuumakse alates 217 €

 

Küsi pakkumist

 

Uuri rohkem Tucsoni kohta >

 

Topliisingu aastase fikseerimata intressimäära 2,1% + 3 kuu EURIBOR puhul on 19 990 € (netohind) maksva sõiduki finantseerimisel kuumakse alates 217 € tingimusel, et sissemakse 10%, lepinguperiood 60 kuud, jääkmaksumus 30%, läbisõidupiirang 10 000 km/aastas ja lepingutasu 190 €. Kasutusse võetav krediidisumma on 17 991,00 € ja krediidikulukuse määr on nimetatud tingimustel 2,1% aastas. Krediidi saamiseks vajalik sõlmida kindlustusleping. Krediidi kogusumma on 21 247,39 €, tagasimaksete arv 60. Krediidi kogusumma arvutamisel on arvesse võetud krediidisummat, intressikulu, lepingutasu ning ei ole arvestatud võimalikke sõiduki registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega finantseerimise eeltingimuseks oleva kasko- ja liikluskindlustuse makse suurust. Finantsteenuse pakkuja on Luminor Liising AS, tegevusluba 4.1-1/98, tegevuskoht Liivalaia 45, Tallinn 10145, tel. +372 710 1300. Tutvuge liisingutingimustega ning vajaduse korral konsulteerige asjatundjaga.

 

Pakkumine kehtib kuni autosid jätkub. 


Tekkis huvi?

Kui sul tekkis huvi antud pakkumise vastu, siis saada meile oma kontaktandmed ning me võtame sinuga ühendust.
Esindus *
Nimi *
Telefon *
E-post
Lisasoovid