Jõudlus

Sportlik sõidukogemus

Pakiruum

Mugav laadimine

Disain

Lisa isikupära

Disain

N Line’i sportistmed

 

NÄITA OMA HOIAKUT

Tucson N Line on unikaalne segu perele mõeldud linnamaasturist ja N-inspireeritud sportlikkusest. Uus viimistlus hõlmab välis- ja sisevarustuse elemente, mis on inspireeritud N-ist, Hyundai suure jõudlusega sportlikust märgist. Tagamaks sportlikku sõidukogemust, täiendavad turboga bensiinimudeli dünaamilisi disainiomadusi rafineeritud MDPS (mootorajamiga roolivõimendi) ja kohandatud vedrustuse seaded. Tucson N Line‘i vedrud on taga 5% ja ees 8% jäigemad, muudatused tarkvaras annavad roolile pisut vahetuma ja lineaarsema tunnetuse.

 

 

Eksklusiivne esivõre ja vormikas põrkeraud

Tucson N Line’i jõuliselt ümberkujundatud eesmist põrkerauda kroonib Hyundai voolava motiiviga alt kitseneva iluvõre ainulaadne N Line’i versioon. Udutulesid raamivad erilised bumerangikujulised LED-päevatuled – Tucson N Line kiirgab sportlikku jõudlust.

 

 

19-tollised valuveljed

Tucson N Line’il on mustad 19-tollised veljed ja 245/45 R19 Continentali rehvid. Suuremad esipidurid (17 tolli) võimendavad sportlikku iseloomu veelgi.

 

 

N Line’i embleem

Küljel asetsevad stiilsed N Line’i embleemid ja mustad küljepeeglid eristavad Tucson N Line’i teistest.

 

 

N Line’i sportistmed

N-logo ja punaste kontrastõmblustega luksuslikud nahast ja seemisnahast pilkupüüdvad N Line’i elektrilised nimmetoega sportistmed aitavad sul hoida kontrolli ja tunda end mugavalt.

Katuseluugiga panoraamkatus on Tucson N Line’i valikuline lisavarustus.

 

 

Tucson N Line’i standardvarustuses on võtmeta nupust käivitamine, 8-tolline puuteekraan eelinstallitud Apple CarPlay, AndroidAuto ja navigatsioonisüsteemiga. Nutitelefoni juhtmevaba laadimine, kahetsooniline automaatne konditsioneer, perforeeritud ja soojendusega rool koos juhtlülititega.

 

Sportlikud valumetallist pedaalid suurendavad salongis mootorispordi tunnetust ja dünaamilist sõidukogemust. Neil on lihvitud metallviimistlus ja libisemiskindlad kummipadjad paremaks tunnetuseks.

 

 

Lihtsam parkimine

Halva nähtavuse ja kitsaste parkimistingimuste tõttu võib parkimine olla keeruline. N Line’i standardvarustuses on tagurduskaamera koos dünaamilise teejuhiga. Samuti parkimisandurid nii ees kui ka taga.

 

 

Mugav laadimine

Elektrilise iseavaneva tagaluugi süsteem avab selle automaatselt, kui võtmeta sisenemise ja käivitamise (Smart key) võtmepult on tuvastamisalas 3 sekundit või kauem. Selleks ei pea isegi võtit välja võtma. Enne tagaluugi avanemist kõlab diskreetne helisignaal ning ohutuled vilksatavad põgusalt.

 

 

Sportlik sõidukogemus

Tucson N Line’i 1,6-liitrine T-GDI bensiinimootor on oma võimsuselt ja jõudluselt suurepäraste näitajatega. See arendab võimsuseks 177 hj ning suurimaks pöördemomendiks 265 Nm. Mootor on ühendatud seitsmekäigulise topeltsiduriga (DCT) käigukasti ja nelikveosüsteemiga.

Tucson N Line’i tehniliste omaduste hulka kuuluvad sportlik vedrustus ja mootori vahetu reageerimine, mis pakuvad lisateravust. Eesmised Tucson N Line’i 17-tollised pidurikettad parandavad sinu auto tulemuslikkust sportlikul sõidul. Hyundai Tucson N Line’il on ka N-seeriale kohane väljalaskeheli.

 

Kombineeritud kütusekulu: 8,5–8,7 l / 100 km; kombineeritud CO2-heide: 194–197 g/km.

 

Ohutusfunktsioonid paremaks sõitmiseks

Tucson N Line pakub uusimaid aktiivse turvavarustuse tehnoloogiaid. Standardvarustuses on sõidurajal püsimise abisüsteem, kaugtulede automaatlülituse süsteem ja piirkiiruse teavitus.

 

 

Lisa isikupära

Uus Tucson N Line tuleb ohtra standardvarustusega, ning ka lisavarustuse valik on suur. Võib-olla soovid täiendada oma auto välimust, turvalisust või praktilisust. Lisaks panoraamkatusele on valikus kolm erinevat lisavarustuse paketti ja helisüsteem Krell Premium.

 

 

N Line Vision pakett

• Täisvaatemonitor (360°)
• Pimenurga jälgija hoiatusega
• Juhi tähelepanu hoiatus

 

 

LED-pakett

• Täis-LED-esituled koos staatiliste LED-kurvituledega

 

 

Smart Cruise pakett

• Isekohanduv kiirushoidik koos Stop & Go süsteemiga
• Kaamera- ja radaripõhine kokkupõrkehoiatus, jalakäijate tuvastussüsteem linnas ja maanteel

 

 

Krell Premium Audio pakett

• 10 tipptasemel kõlarit
• väline võimendi
• DAB-vastuvõtjaga raadio

 

 

 

Pildid siinsel veebilehel on ainult illustreeriva eesmärgiga ning need võivad erineda tegelikust mudelist.

Sulge

Loading ...