Topauto  »  Uued autod  »  Hyundai  »  Hyundai Tucson
Pakiruumi maht

Oma klassi parim pakiruum

Ohutus

Hyundai SmartSense

Disain

Stiilne ja mugav disain

Jõudlus

8-käiguline automaatkast

Ülevaade

Avasta uus Tucson

Ühendades värske disaini rohkete uute nutikate tehniliste lahenduste ja tipptasemel juhiabisüsteemidega, on see Hyundai linnamaastur parem kui kunagi varem. Uus Tucson on varustatud tipptehnoloogilise jõuülekandesüsteemiga, mis on optimeeritud CO2-heidete suhtes. Hyundai jaoks esmakordselt on uuel Tucsonil 48 V kerghübriidsüsteem koos 8-käigulise automaatkäigukastiga.

 

 

Tucson on parim linnamaasturHyundai Tucson on parim SUV

Hyundai Tucson läbis Autobildi kestvustestis 100 000 km Saksamaa mägedes, kiirteedel ja igapäeva kasutuses probleemideta. 

 

Auto Bildi 100 000 km kestvustest. 
Auto Bild 08/2018. 

 

Loe testist täpsemalt

Välimus

 

UUS JA VÄRSKE VÄLIMUS

Uue Tucsoni isikupärast välisilmet rõhutavad lisavarustusena sportlikud täis-LED esituled. Need otsekui voolavad kaskaadina kitsamaks muutuvasse radiaatorivõresse, mis toetub uue kujuga kaitserauale ja eesmisele kaitseplaadile. Tugev ja väljendusrikas tagaosa rõhutab uuenenud disaini ja tagumist kaitserauda.

 

 

LED-päevatuled ja udutuled

Uue kujuga LED-päevatuled annavad uuele Tucsonile iseloomuliku kerge välimuse. Parema nähtavuse tagavad Bi-LED esituled. Koos kaugtulede automaatlülitusega suurendavad need sõiduturvalisust ja vähendavad juhi võimalikku stressi.

 

 

Kombineeritud LED-tagatuled

Uue disainiga LED-tagatuled annavad uuele Tucsonile iseloomuliku valgustuse, mis suurendab dünaamilisust ja kindlustab parema märgatavuse.

TAGASPOILER

TAGASPOILER

Aerodünaamiline tagaspoiler on elegantselt ühendatud lisapiduritulega.

LIISTUD LÄVEKARPIDE ALASERVAS

LIISTUD LÄVEKARPIDE ALASERVAS

Sportlikud kahevärvilised liistud lävekarpide alaservas on ühendatud rattakoopa kaartega, pikendades visuaalselt teljevahet.

RATTAKOOPA KAARED

RATTAKOOPA KAARED

Tsentrist välja viidud, tahapoole nihutatud rattakoopa kaared tekitavad mulje edasipürgimisest ja rõhutavad paindumatut iseloomu.

Siseruum

 

STIILNE JA MUGAV SALONG

Uue Tucsoni salongi muudab eriliseks muljetavaldav segu erakordsest ruumikusest ja mugavusest ning ka tähelepanu pööramine detailidele. Ergonoomiline salongidisain on saanud uued pehmed materjalid ja värvikombinatsioonid.

 

 

Avasta salongi peamisi uuendusi

Uus Tucson tagab oodatava ladusa ühenduvuse ja on varustatud kõige kaasaegsemate tehniliste uuendustega, et muuta sõit võimalikult mugavaks. Tutvu nende oma klassi juhtivate võimalustega allpool.

 

 

 

8-tolline navigatsioonisüsteem*

Üks suuremaid muudatusi uue Tucsoni salongis on 8-tollise puuteekraaniga navigatsioonisüsteem. Käepärane asukoht armatuurlaua ülaosas tagab mugava kasutuse ja võimaldab multimeediateateid kuvada kõrgemal ja juhi vaateväljale lähemal. Naudi kiiret ligipääsu teavitus- ja navigatsioonisüsteemile. Navigatsioonisüsteemis on 3D-kaardid ja tasuta 7-aastane Live-teenuste tellimus koos reaalajas ilmateate, liiklus- ja kiiruskaameratega.

 

* Style- ja Premium-mudelil põhivarustuses, Fresh- ja Comfort-mudelil lisavarustuses.

 

 

Juhtlülitid roolil

Säilita kontroll ja ole ühenduses ilma käsi roolilt tõstmata. Roolilt juhitav intelligentne isekohanduv kiirushoidik võimaldab hoida ühtlast kiirust ja soovitud pikivahet eessõitjaga. Samuti on saadaval roolisoojendus* sõidumugavuse suurendamiseks.

 

*Roolisoojendus on lisavarustusena saadaval varustusastmele Fresh ning standardvarustusena varustusastmetele Comfort, Style ja Premium.

 

 

Kontrastõmblustega rätsepatöö

Style ja Premium varustusastmetel loovad elegantse õhkkonna kontrastõmblustega pehme nahaga kaetud pinnad.

 

 

Täisautomaatne kliimaseade

Vali sobiv temperatuur ja tunne ennast hästi. Kahetsooniline täisautomaatne kliimaseade* võimaldab mugavaid temperatuuritsoone nii juhile kui ka kõrvalistujale. Vali lihtsalt soovitud temperatuur ja kõige muu eest hoolitseb edasi juba süsteem ise.

 

* Ei ole saadaval varustusastmele Fresh.

 

 

Oma klassi suurim pakiruum

Uus Tucson pakub oma klassi suurimat pakiruumi mahutavust, mis on kiirelt muudetav 513 liitrist 1503 liitriks, kui istmed kokku klappida. Lisaruumi pagasi jaoks annab muudetava kõrgusega pakiruumi põrand.

SALONGI TAGAOSA VENTILATSIOON*

SALONGI TAGAOSA VENTILATSIOON*

Kohandatavad ventilatsiooniavad lubavad taga istuvatel reisijatel suunata õhuvoogu vastavalt soovidele.

 

* Ei ole saadaval varustusastmele Fresh.

ELEKTROONILINE SEISUPIDUR*

ELEKTROONILINE SEISUPIDUR*

Kompaktne seisupidur annab esiistmete vahele kasulikku ruumi juurde.

 

* Saadaval mudelitele Style ja Premium.

ÜHENDUVUS (AUX JA USB)

ÜHENDUVUS (AUX JA USB)

Ühenduspesad võimaldavad kuulata lemmikmuusikat pea kõikidelt helikandjatelt, sealhulgas USB-mälupulgalt.

Jõudlus

 

Jõudlus ja ökonoomsus

Uus Tucson pakub suurepärase jõudlusega bensiini- ja diiselmootorite valikut.

 

  • 1,6-liitrine GDI 132 hj bensiinimootor on kombineeritud 6-käigulise käsikäigukasti ja esisillaveoga.
  • 1,6-liitrine T-GDi 177 hj bensiinimootor on oma võimsuselt ja jõudluselt suurepäraste näitajatega. Seda saab kombineerida 7-käigulise DCT-automaatkäigukasti ning esisilla- või nelikveoga
  • Uue 1,6-liitrise diiselmootori võimsus on 115 hj. See on saadaval 6-käigulise käsikäigukastiga.
  • Uue 1,6-liitrise diiselmootori võimsus on 136 hj ja valikus on esisillavedu või nelikvedu. Mootorit saab kombineerida Hyundai tipptasemel 7-käigulise DCT-automaatkäigukastiga.
  • Hyundai jaoks esmakordselt on uuel Tucsonil 48 V kerghübriidsüsteem. Koos 2,0-liitrise diiselmootoriga saavutab see võimsuseks 185 hj. See on saadaval nelikveo ja 8-käigulise automaatkäigukastiga.

 

 

HTRAC™ nelikveosüsteem

Uus Tucson on saadaval ka nelikveolisena, tagades suurepärase juhitavuse. Tuvastades haarduvuse vähenemise, kannab HTRAC™ nelikveosüsteem kuni 50% veojõust üle tagaratastele, et suurendada läbivust. Äärmuslikes sõidutingimustes on võimalik veojõud suhtes 50 : 50 lukustada.

 

 

8-käiguline automaatkäigukast

Kerghübriidsüsteemi ja 2-liitrise diiselmootoriga uus Tucson on nüüd saadaval verivärske 8-käigulise automaatkäigukastiga. (8-käiguline automaatkast) Sujuvad käiguvahetused tagavad kiirema reageerimise ja väiksema kütusekulu.

7-KÄIGULINE TOPELTSIDURIGA DCT-AUTOMAATKÄIGUKAST

7-KÄIGULINE TOPELTSIDURIGA DCT-AUTOMAATKÄIGUKAST

Hyundai 7-käiguline topeltsiduriga käigukast ühendab manuaalkäigukasti kütusesäästlikkuse ja sõidunaudingu automaatkäigukasti mugavusega.

MCPHERSONI TÜÜPI ESIVEDRUSTUS

MCPHERSONI TÜÜPI ESIVEDRUSTUS

Uuendatud esivedrustus tagab teravama roolitunnetuse ja mugavama sõidu.

HULKHOOB-TAGAVEDRUSTUS

HULKHOOB-TAGAVEDRUSTUS

Optimeeritud tagavedrustus lubab senisest enam sõidumugavust ja -stabiilsust.

Ohutus

 

Hyundai SmartSense

Uudse juhiabisüsteemiga Hyundai SmartSense pakub uus Tucson tipptasemel aktiivset turvalisust – loodud suurema turvalisuse ja meelerahu tagamiseks.

 

 

Esikokkupõrke vältimise abisüsteem

Skaneerides radari ja kaameraga teed auto ees, pidurdab süsteem automaatselt, kui avastab ees ootamatult pidurdava teise sõiduki või teele astunud jalakäija. Eelnevalt hoiatab süsteem juhti visuaalselt ja hoiatussignaaliga, seejärel pidurdab, algul nõrgemini, seejärel vastavalt kokkupõrkeohule vajadusel kuni maksimaalse pidurdusjõuga. Süsteem aktiveerub, kui kiirusega 10 km/h või enam liikuva sõiduki ees tuvastatakse sõiduk või jalakäija.

 

Lisavarustus varustusastmetele Comfort ja Style, standardvarustus varustusastmele Premium.

 

 

Pimenurga hoiatussüsteem

Andurid jälgivad auto külgedel ja taga toimuvat ning hoiatavad juhti, kui nn pimedasse nurka sisenevad teised sõidukid või muud objektid. Visuaalne hoiatus kuvatakse ka vastava poole küljepeeglisse. Kui teine sõiduk tuvastatakse siis, kui juht lülitab sisse suunatule, kostab lisaks ka hoiatussignaal.

 

Lisavarustus varustusastmetele Comfort ja Style, standardvarustus varustusastmele Premium.

 

 

Kaugtulede automaatlülitus

Vähem muret ja rohkem nähtavust. Automaatrežiimis tuvastab süsteem öösel nii vastutulevad kui ka samal rajal eespool sõitvad sõidukid ning vahetab sobival hetkel kaugtuled lähituledele ümber, vähendades nii teiste juhtide pimestamist. Kui teisi sõidukeid enam ei tuvastata, lülitab süsteem automaatselt tagasi kaugtuled, tagades juhile maksimaalse nägemisulatuse.

 

 

Juhi tähelepanu hoiatussüsteem

See funktsioon suurendab ohutust, jälgides ja analüüsides pidevalt sõidumustreid. Kui tähelepanu hoiatussüsteem tuvastab väsimuse või tähelepanu hajumise, kõlab hoiatussignaal ning kuvatakse soovitus teha paus.

 

 

Sõidureas püsimise abisüsteem

Süsteem jälgib kaamerate abil sõiduradade eraldusjooni ning annab nähtava ja kuuldava hoiatusega märku, kui sõiduk hakkab suunda näitamata sõidurajalt välja kalduma. Vajadusel keerab süsteem rooli kergelt tagasi.

 

Saadaval lisavarustusena varustusastmele Comfort, standardvarustuses varustusastmetel Style ja Premium.

 

 

Staatilised kurvituled

Läbides pimedal ajal kurve, valgustavad staatilised kurvituled sõiduki ümbrust küljelt, kuhu rattad on suunatud. See muudab kurvide läbimise pimedal ajal märksa turvalisemaks.

 

Ei ole saadaval varustusastmele Fresh.

 

 

Intelligentne kiirushoidik koos Stop & Go süsteemiga

Eesmiste radariandurite abil hoiab isekohanduv Stop & Go funktsiooniga kiirushoidik kiirust ja pikivahet eesoleva sõidukiga, kiirendades ja pidurdades automaatselt. Kui tekib liiklusseisak, süsteem pidurdab, kuni auto peatub täielikult, ja kiirendab soovitud kiiruseni niipea, kui tee on vaba.

 

Saadaval lisavarustusena varustusastmele Style, standardvarustuses varustusastmele Premium.

Mugavus

 

MUGAVUS

Uus Tucson pakub suurt valikut nutikaid funktsioone ja abisüsteeme, mis muudavad sõidu mugavamaks kõigile autosviibijatele. Avatav klaasist panoraamkatus pakub luksuslikku naudingut. Sinine taevas ja veel rohkem maailma ootab avastamist!

 

 

Täisvaatemonitor

Kiire ja lihtne. Täisvaatemonitor muudab kitsastes kohtades manööverdamise lihtsamaks ja ohutumaks. Tipptehnoloogiline turvafunktsioon tagab strateegiliselt paigutatud kaamerate abil 360° vaate sõidukit ümbritsevale alale, nii et näed täpselt, mida teed.

 

Saadaval lisavarustusena varustusastmele Style, standardvarustuses varustusastmele Premium.

 

 

Elektriline iseavanev tagaluuk

Nauditavalt lihtne pagasi laadimismugavus. Süsteem avab tagaluugi automaatselt, kui võtmeta sisenemise ja käivitamise (Smart key) võtmepult on tuvastamisalas 3 sekundit või kauem. Selleks ei pea isegi võtit välja võtma. Enne tagaluugi avanemist kõlab diskreetne helisignaal ning ohutuled vilksatavad põgusalt.

 

Standardvarustuses varustusastmetele Style ja Premium.

ESMAKLASSILINE KRELLI HELISÜSTEEM

ESMAKLASSILINE KRELLI HELISÜSTEEM

KRELLi kvaliteetne helisüsteem tagab suurepärase tipptasemel helikvaliteedi. 10 kvaliteetset kõlarit ja väline võimendi pakuvad kõigile autosviibijatele väga erilise ruumilise heli kogemuse.

 

Saadaval lisavarustusena varustusastmetele Comfort ja Style. Standardvarustuses varustusastmele Premium.

TAGUMINE USB-PESA

TAGUMINE USB-PESA

Ühenda ja kuula. Tagaistmel reisijate jaoks on olemas mugav USB-laadimispesa.

POEKOTI KONKS TAGAISTME SELJATOES

POEKOTI KONKS TAGAISTME SELJATOES

Lihtne, kuid äärmiselt kasulik abiline. Suurepärane võimalus poe- või käekoti või muude sarnaste esemete turvaliseks kinnitamiseks.

ELEKTRILISELT REGULEERITAVAD ISTMED

ELEKTRILISELT REGULEERITAVAD ISTMED

Leia mugav asend 8 suunas reguleeritaval kõrvalistuja istmel või kuni 10 suunas reguleeritaval juhiistmel, millel on ka 2 suunas elektriliselt reguleeritav nimmetugi.

 

Saadaval lisavarustusena varustusastmele Style, standardvarustuses varustusastmele Premium.

ISTMESOOJENDUS JA VENTILEERIMISSÜSTEEM

ISTMESOOJENDUS JA VENTILEERIMISSÜSTEEM

Soojendab talvel. Jahutab suvel. Soojendus ja jahutus pakuvad mugavat sõitu ka pikkade vahemaade läbimisel. Optimaalse jahutuse tagavad istmesisesed jahutusventilaatorid.

 

Istmesoojendused on standardvarustuses kõikidel varustusastmetel. Istmete ventileerimissüsteem on lisavarustusena saadaval varustusastmele Style, standardvarustuses varustusastmele Premium.

NUTITELEFONI JUHTMEVABA LAADIMINE

NUTITELEFONI JUHTMEVABA LAADIMINE

Kiire ja lihtne. Keskkonsoolil asuv juhtmevaba laadimisalus (Qi-standard) võimaldab sisselülitatud Qi-ga ühilduvat nutitelefoni hõlpsalt ilma ebamugavate juhtmeteta laadida.

 

Kiire ja lihtne. Keskkonsoolil asuv juhtmevaba laadimisalus (Qi-standard) võimaldab sisselülitatud Qi-ga ühilduvat nutitelefoni hõlpsalt ilma ebamugavate juhtmeteta laadida.

Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge