Jõudlus

Vaimustav jõudlus

Multifunktsionaalsus

Lubatud 3500 kg haagisemass

Turvalisus

Kõrge turvatase

Mugavus

7'' puutetundlik ekraan koos tagurduskaameraga

Isuzu D-Max Space Cab - ökonoomne ja võimas kastiauto.

 

Uus ISUZU D-MAX ühendab nüüdisaegse disaini ja Isuzu tehnilise innovatsiooni. D-Maxi uus pilkupüüdev väljanägemine hõlmab efektset esiosa ja valuvelgi ning sportlikke esitulesid integreeritud LED-päevatuledega. Tänu uuele ökonoomsele diiselmootorile ja täiustatud standardvarustusele sobib D-Max kasutamiseks eri otstarvetel. Isuzu D-Max on konstrueeritud sõitmiseks karmides tingimustes ja raskete koormate veoks.

 

Vaimustav jõudlus

Isuzu enam kui 80-aastane kogemus diiselmootorite tootjana peegeldub uue RZ4E-mootori esmaklassilistes omadustes. Muutuva geomeetriaga turboga mootor pakub rohket pöördemomenti laias pööretevahemikus. Spetsiaalselt selle mootori jaoks optimeeritud käigukasti ülekanded toetavad mootori omadusi. Seda tõendab asjaolu, et kütusekulu ELi kombineeritud tsüklis manuaalkäigukastiga on vaid 7,0 l/100 km ja CO2 heitkogus 183 g/km. Automaatkäigukastiga on vastavad näitajad 7,8 l/100 km ja 205 g/km. RZ4E-diiselmootor vastab Euro 6 saastenormile isegi ilma AdBlue kütuselisandita, mis külmub –11 °C juures. Seda tänu mootorisse paigaldatud LNT-katalüsaatorile (NOx püüdur) ja heitgaaside tagastussüsteemile (EGR).

 

D-Maxi suurim võimsus on 120 kW (164 hj) / 3600 p/minMaksimaalne pöördemoment sealjuures 360 Nm / 2000-2500 p/min.

 

Mugav

Uue D-Maxi kabiin on vaiksem kui varasematel mudelitel ja selles on rohkem mugavuselemente. Ruumikas kabiin pakub rohkesti pea- ja jalaruumi ja tänu suurtele ukseavadele on hõlbus autosse siseneda ning sellest väljuda. Kabiini disainis keskenduti kasutusmugavusele ja õdususele. Regulaatorid ja nupud asuvad just seal, kus juht ootab neid olevat ja nad on piisavalt suured, nii et neid saab kasutada ka töökindad käes. Lisaks on kabiinis palju praktilist hoiuruumi väiksemate esemete jaoks.

 

Uuel Space Cabil on standardvarustuses (LS varustustase) 7'' puutetundliku ekraan koos tagurduskaamera, CD/DVD/raadio, Bluetooth vabakäesüsteemi ning USB- ja AUX-liidestega.

 

Turvaline

Isuzu D-Maxi puhul on suurt rõhku pandud ohutusele. Kui sõiduk on kallakul, on tänu nõlvaltstardiabile kohaltvõtt lihtne. Süsteem hoiab pidurit rakendatuna umbes 2 sekundit, nii et juht jõuab jala piduripedaalilt gaasipedaalile tõsta. Mägipidur võimaldab juhil keskenduda vaid juhtimisele, kuna süsteem rakendub rataste piduritel automaatselt, hoidmaks auto soovitud kiirust. Kiirust saab reguleerida vahemikus 7–30 km/h.

 

Stabiilsuskontrolli- (ESC) ja veojõu kontrollsüsteemi (TCS) abil püütakse ära hoida mistahes õnnetust. Kokkupõrke korral kaitsevad juhti ja kaassõitjaid kõrgtugevast terasest kabiin ja 6 turvapatja.

 

Multifunktsionaalne

Isuzu D-Maxi laiast mudelivalikust leiad kindlasti endale sobivaima mudeli. Space Cab on mõeldud kuni neljale inimesele ja varustatud mugavate vastastikku avanevate ustega, mis võimaldavad paremini ära kasutada esiistmete taga olevat sooja ja lukustatud ruumi. Automaatkäigukast on saadaval kõikidele keremudelitele.

 

Isuzu D-Max Space Cab võib suures veokastis hõlpsasti transportida kuni 1120 kg raskust koormat ning vedada 3500 kg haagisemassi. Maailma juhtiva tarbesõidukite tootjana mõistab Isuzu, kui oluline on kasutada kvaliteetseid, hästi disainitud ja vastupidavaid komponente, tagamaks sõiduki töökindlust ja vastupidavust. D-Maxi puhul kasutatakse raskeveokite tehnikaid ja omadusi. Näiteks võimaldavad alusraami tugevus ja vastupidavus stabiilsemat juhitavust erinevates sõiduoludes – olgu lastiga või tühjalt. Miljonid läbisõidukilomeetrid kõikvõimalikes sõidutingimustes on lihvinud D-Maxi vastupidavuse, töökindluse ja kasutusomadused täiuslikuks. Kõik see moodustab ISUZU raskeveokite DNA.

Sulge

Loading ...