est
est rus
Topauto

Topauto »   Uued autod »   Suzuki »   Suzuki Jimny

Suzuki Jimny

Mudeli sisukaart

Üksnes Jimny

Maailmas on kohti, kuhu pääseb ainult Jimnyga. Legendaarne Suzuki Jimny tuleb oma 50. juubeli puhul välja täielikult uuenenud mudelina. Tähtsaim on säilinud, Jimny on edaspidigi tõeline maastur, millel on eraldine redelraam ja aeglusti.

 

 

Suzuki Jimny välisilme rõhutab auto suurepäraseid maastikuomadusi. Praktilise disaini, sileda kapotikaane ja püstiste akende tõttu on Jimny asendinurki lihtne hinnata nii maastikul sõites kui ka linnas autot parkides.

 

Musta värvi põrkerauad ja poritiibade kaarte katted kaitsevad värvi kriimude ja kivide eest. Ümara kujuga sõidutuled ning suunatuled on tuttavad varasema Jimny mudeli pealt. Lumi ei kuhju püstistele küljeakendele ja tasaselt katuselt ning kapotikaanelt on lihtne seda maha lükata.

 

 

Sisustuses on rõhku pandud praktilisusele ja juhtimisseadmete heale paigutusele. Armatuurlaua keskele on tulnud varasematest Suzuki mudelitest tuttav hõlpsasti käsitletav multimeedia ja infosüsteemi puuteekraan.

 

 

Suzuki Jimny konstruktsioon on põhiosas endine ehk sellel on eraldine redelraamile kinnitatud kere. Tagasild on jäik ja seda toetavad kaks pikituge ja põikihoob. Jimny jõuülekandes jätkatakse praegust liini ehk sellel on sisselülitatav nelikvedu ja aeglustiga käigukast, nagu korralikul maasturil olema peab.

 

Vihmase ilmaga autost väljudes takistavad katusel olevad veerennid vee tilkumist. Tagatuled on paigutatud laadimisava maksimeerimiseks põrkeraua sisse.