Varustus

Rikkalik põhivarustus

Pagasiruum

430 l

Veermik ja kere

Tasakaalustatud vedrustus

Jõudlus

Võimekas turbomootor

Suzuki SX4 S-Cross - töökindel, turvaline ja stiilne crossover!

 

Saabunud on uus vabadus

 

Uus Suzuki SX4 S-Cross on kui värske tuulepuhang sinu tegemistes, olgu selleks siis sport, erinevad hobid, reisimine, seiklused või linnasõit. Oma jõulise edasiliikumise, nutikate siselahenduste ja efektse välimusega viib uus SX4 S-Cross Suzuki algupärase ja omanäolise crossoveri disaini ning funktsionaalsuse täiesti uuele tasemele. Naudi oma vabadust!

 

 

Sooritusvõime, mis ei vea alt

 

Sõida alati julge südamega, kuhu hing ihkab! Suzuki SX4 S-Cross on õige valik ilmast ja teekattest sõltumata. Selles on olemas kõik vajalik – vastupidav maastikusõidutehnika ja suurepärased sõiduomadused koos kompromissitu turvalisusega. Tulemuseks on üks kõige mitmekülgsemaid autosid, mida oskad ette kujutada.

 

 

Dünaamiliselt stiilne

 

Õhkkond, mis valitseb Suzuki SX4 S-Crossi salongis, lihtsalt kutsub sõitma – tunned seda mugavates istmetes, kumerates pindades ning kõikide lülitite ja regulaatorite kvaliteetsetes materjalides. Musta värvi sisustuse hõbedased ehisdetailid rõhutavad kvaliteeti ja stiilset disaini.

 

Suzuki SX4 S-Cross stiilne ja mugav salong

 

Rikkalik põhivarustus

 

Suzuki SX4 S-Crossil on tavalisest luksuslikum põhivarustus, mis on omane oluliselt kallimatele mudelitele. Näiteks on GL+ varustustasemel juba baasvarustuses LED-lähi- ja kaugtuled ning samuti võtmeta sisenemine ja käivitus. Vaata täpset varustuse loetelu siit >

 

 

Külluslikult kasulikku hoiuruumi

 

Kingi endale üks täiuslik reis – suurepärase ruumilahendusega Suzuki SX4 S-Cross annab selleks vabaduse. Kohanda auto siseruum enda vajadustele vastavaks, kasutades mitmekülgset kinnituskonksude ja -aasadega varustatud pakiruumi, mis sobib ühtviisi hästi nii sporditarvete kui ka reisipagasi transportimiseks.Suzuki SX4 S-Cross suurepärase ruumilahendusega pakiruum

 

Olgu autos või viis inimest, pakiruumi on ikkagi tervelt 430 liitrit. Klappides kokku suhtes 60:40 kaheks jaotatud tagaistme seljatoe, saab ruumi vastavalt vajadusele veel juurde teha. Mitmesse eri asendisse paigutatav pakiruumi põhjakate lisab veelgi enam võimalusi ning madal ja lai tagaluugi ava lihtsustab asjade peale- ja mahalaadimist.

 

 

Uus AllGrip nelikveosüsteem: stabiilne sõit igasugusel pinnasel

 

Suzuki kõrgelt hinnatud nelikveotehnoloogia uusim põlvkond – AllGrip nelikveosüsteem – tagab stabiilsuse mistahes tee- ja sõiduoludes. Eesrindliku ehitusega veermiku abil võimaldab AllGrip nelikveosüsteem säilitada juhitavust kõikides sõidutingimustes. Samal ajal vähendab see kütusekulu ning tagab senikogematu sõidunaudingu ja meelerahu, olgu ilm milline tahes. Keskkonsoolis asuv AllGrip nelikveosüsteemi lüliti pakub juhile valikuvõimalust nelja erineva režiimi vahel: Auto, Sport, Snow ja Lock.

 

 

Kaasaegne ja tõhus turbomootor

 

Suzuki SX4 S-Crossi mootor on erakordselt suutlik, ent samas ökonoomne ja vähesaastav. Uue 1,0 liitrise Boosterjet turbomootori suurim võimsus on 112 hj (82 kW) ja maksimaalne pöördemoment 170 Nm. Maksimaalne pöördemoment on saadaval madalatel pööretel (2000 kuni 3500 p/min), mis muudab sõitmise eriti lihtsaks ja nauditavaks.

 

 

Käigukastid

 

Viiekäigulise käsikäigukasti optimeeritud käikude ülekandesuhted vähendavad kütusekulu, ning kergelt toimuv käiguvahetus lisab sõidunaudingut.

Kuuekäiguline automaatkäigukast teeb sõitmise mugavamaks. Keskmine sõidukulu on seejuures vaid 5,6 l/100 km.

 

 

Veermik ja kere

Tasakaalustatud vedrustus

 

Suzuki SX4 S-Cross vedrustussüsteem on seadistatud spetsiaalselt Euroopa teede jaoks, et saada tulemuseks parim kombinatsioon stabiilsest, mugavast ja vaiksest sõidust. Ees on kasutusel keerdvedrudega MacPhersoni küünalvedrustus, taga väändtala ja keerdvedrud.

 

Jäik ja kerge kere

 

Tänu ülitugeva terase kasutamisele on auto kerekarkass jäik ja kerge. See teeb auto liikumise stabiilsemaks ning aitab säästa kütust, muutes auto ühtlasi märksa turvalisemaks.

Sulge

Loading ...