SUZUKI TUTVUSTAB EUROOPAS JIMNY TARBESÕIDUKIT

Suzuki esitles uut kaheistmelist tarbesõiduki N1G-versiooni oma väikesest ja kergest maasturist Jimnyst. Alates selle turuletulekust 2018. aastal on Jimny köitnud nii erakasutajate kui ka professionaalide tähelepanu, kes otsivad ehtsat maastikul sõitmise jõudlust.

 

Professionaalide vajaduste täitmiseks on Jimny tarbesõidukil suur tasase põhjaga pakiruum ja turvalisuse tagab tugev vahesein istmete taga.

 

Uue Jimny tarbesõiduki omadused

 

Ehtne ja tõsine maastikuauto

Ka tarbesõidukina on Jimny samasugune ehtne ja kompromissitu professionaalidele sobiv tõsimaastur   nagu Jimny sõiduautoversioon – redelraam, lühikesed ülendid, kõrge kliirens, pikivarraste ja keerdevedrudega tugevad talasillad ning AllGrip Pro neljarattavedu, millel on aeglusti.

 

 

Praktiline pakiruum

Täiustatud otstarbekuse saavutamiseks on väikese tarbesõiduki mudelil suur 863-liitrine mahutavus, mida on 33 liitrit enam kui kokkuklapitud tagaistmetega sõiduautoversioonil, tasane põhi, et muuta laadimine praktilisemaks, ja tugev vahesein, mis kaitseb sõitjaid veose eest.

 

 

Täiustatud turvavarustus

Sõitjate turvalisuse tagamiseks nii maanteel kui ka maastikul tuleb Jimny tarbesõiduk sama turvavarustusega nagu sõiduauto. Varustuses on muuhulgas jalakäijatuvastusega laupkokkupõrke vältimise abi (DSBS), mis rakendab kokkupõrgete vältimiseks automaatpidurdust, ja mägipidur, mis aitab nõlvadel paremini sõita. Uudisena on lisatud ka eCall – hädaolukorras sõnumite saatmise funktsioon,  mis aktiveerub, kui on toimunud kokkupõrge.

 

Jimny LCV 1.5 VVT 4WD GL 5MT eelmüük algab hinnaga 18 325 € + km.

Tootmine algab jaanuaris 2021 ning esimesed autod jõuavad Eestisse aprillis 2021.

Закрыть

Loading ...
Наш сайт использует файлы cookie. Используя сайт, вы соглашаетесь на использование файлов cookie. Смотрите далее
Закрыть
Закрыть