Uus Torres EVX. Peagi kohal!

 

Ühendades omavahel novaatorliku elektriautode tehnoloogia ja ehtsa linnamaasturi, pakub Torres EVX tipptasemel sõiduomadusi koos kõikehõlmavate juhiabi- ja turvalahendustega.

 

Omadused

  • Aku mahtuvus kuni 73,4 kWh
  • Võimsus: 207 hj/152,2 kW
  • Kombineeritud sõiduulatus kuni 462 km
  • Lubatud suurim järelhaagise mass 1,5 tonni
  • Auto kui laadija (Vehicle-to-Load – V2L) tehnoloogia
  • Garantii 7 aastat või 150 000 km. Aku garantii 10 aastat või 1 000 000 km.

 

 

PILKUPÜÜDEV VÄLIMUS

 

Torres EVX paneb oma stiilse välimusega endale veel pikalt järele vaatama – selle jõulised välisdisaini elemendid ja julged sirged kerejooned annavad autole brändi pärandit edasiviiva dünaamilise ilme. Kuhu iganes seiklusvaim sind viib, Torresega jõuad alati turvaliselt kohale ja tagasi koju.

 

 

SISEDISAIN OMA PARIMAL KUJUL

 

Laia salongi tulevikukindel sihvakate joontega sisekujundus parandab juhi nähtavust ja sõidumugavust, samal ajal kui optimeeritud istmedisain ja mitmed praktilised funktsioonid loovad sõitmiseks äärmiselt mugava ja pingevaba keskkonna.

 

PUUTETUNDLIK TEHNOLOOGIA

 

Füüsiliste nuppude ja juhtseadmete arvu vähendamiseks ning autojuhtimise lihtsustamiseks on Torres EVX varustatud ergonoomilise armatuurlauaga, millel asub futuristlik 12,3-tolline digitaalne kasutajaliides.

 

HIIGLASLIK PAKIRUUM

 

Torres EVX pakiruumi maht on tohutult suur isegi siis, kui istmed ei ole kokku klapitud – tervelt 839 liitrit! See on umbes 30% suurem kui teistel elektriautodel, mida praegu turul pakutakse.

 

 

MUGAV LAADIMISSÜSTEEM

 

Uue põlvkonna aku on valmistatud uudse tehnoloogiaga „Cell-To-Pack“, mille puhul paigaldatakse ristkülikukujulised akuelemendid otse akuplokki, et suurendada energiatõhusust ja samal ajal ka ohutust. Kasutades 11 kW kodust laadimisjaama, kulub täielikult tühjenenud aku 100% täislaadimiseks umbes 9 tundi. Kiirlaadimisel 100 kW alalisvoolulaadijaga läheb aga vaja vaid u 42 minutit, et saavutada aku laetuse tasemeks 80%.

 


Pildid on illustratiivsed. Teatud funktsioonid, värvid, materjalid, lisavarustus ja spetsifikatsioonid võivad tegelikust mudelist erineda või olla saadaval valikvarustusena.

Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge