est
est rus
Topauto

Uued autod

Meie mudelivalikus on üle 30 mudeli viielt erinevalt tootjalt. Usume ja loodame, et nii laiast valikust leiab igaüks omale sobiva!

 


 

Hyundai

 

Hyundai korporatsiooni ja Hyundai Motor Company juured ulatuvad aastasse 1967. Alates nende esimesest mudelist Ponyst on Hyundai iga aastaga üha enam ja enam panustanud sõiduautode arendamisse, mille ilmekaks väljenduseks on fakt, et Hyundai nime kandvaid sõidukeid võib tänapäeval kohata enam kui 160 riigis üle terve maailma.

 

Lõuna-Koreas, Ulsanis asuv Hyundai Motor Company on üks suurimaid integreeritud autotööstuskomplekse maailmas. Selle kompleksi juurde kuulub mitu ülimodernset tehnoloogiauuringute keskust ning harutehast nii Hyundai kodumaal Koreas kui ka Euroopas ja Ameerikas. Hyundai on oma kodumaa piiridest juba ammu väljunud sellegagi, et täna ostjateni jõudvaid sõiduautosid disainitakse ning töötatakse lisaks Korea firmadele välja ka Euroopa ja Põhja-Ameerika disaini- ning projekteerimisbüroodes.

 

Alates 2018. aasta 1. septembrist annab Hyundai kõikidele oma sõidukitele 7-aastase, ilma läbisõidupiiranguta garantii, mis kinnitab hästi toote kvaliteetsust.

 


 


 

SEAT

 

SEAT on noor bränd, loodud aastal 1950, ja seetõttu vaba stampidest. Kui Sa tahad nautida elu, jääda iseendaks, eristuda massist – sõita autoga, mis tekitab ülevoolavaid emotsioone, kuid samas on ka ökonoomne ja usaldusväärne igapäevane kaaslane, siis tutvu lähemalt SEATiga.

 

Kuulumine Volkswagen Groupi ja selle sees Audi Brand Groupi (viimase moodustavad sportlikud elustiilimargid – Audi, SEAT ja Lamborghini) tagab uusima tehnoloogilise know-how, üliökonoomsed TSI ja TDI mootorid, esmaklassilise järelteeninduse, 5-tärni turvalisuse ja tipptasemel disainikontseptsiooni. Seda kõike võrreldava hinnaga, mida küsitakse tavaliste masstoodangu autode eest.

 

2015. aastal tähistas SEAT oma 65-aastaseks saamist.

  


 

SUZUKI

 

Korporatsiooni ajalugu ulatub aastasse 1909 ja selle aja vältel on Suzuki Motor Corporation saavutanud rahvusvahelist edu, sest on vankumatult jälginud väärtuslike, kvaliteetsete toodete konstrueerimise ja tootmise poliitikat. See on võimaldanud klientide muutuvatele vajadustele vastu tulla ning pakkuda neile järjest täiustuvaid tehnilisi uuendusi. Viimase 30 aasta jooksul on tänu disaini- ja tehnoloogiaalasele kogemusele toodetud terve seeria unikaalseid neljarattaveoga maastureid, mis rõhuvad kantavat vaimu ning on kõikjal maailmas saavutanud hinnatud reputatsiooni ja lugupidamise.

 

 


 

SsangYong

 

SsangYong Motor Company on Lõuna-Korea vanim autotootja. Ettevõtte sünnilugu ulatub tagasi 1954. aastasse. Nimi SsangYong tähendab korea keeles Kaks draakonit.

 

Juba algusest peale on SsangYong spetsialiseerunud nelikveoliste maastikuautode valmistamisele. Need on loodud kasutamiseks rasketes oludes ning neil on vastupidavate, usaldusväärsete ja praktiliste sõidukite kuulsus.

 

SsangYongi keskendumine üksnes SUV- ja nelikveoliste mudelite valmistamisele tähendab seda, et nende projekteerimisel pole olnud vajadust teha kompromisse. Tänu sellele vastavad need sõidukid kõige kõrgematele nõudmistele ning selle tõestuseks annab SsangYong oma autodele viieaastase läbisõidupiiranguta garantii.

 

Ka autodega veetavate järelhaagiste massid näitavad, et SsangYong on loodud hakkama saama kõige raskemate ülesannetega. Võimsad mootorid, eriti madal müratase, ülitõhus nelikvedu ning kvaliteetne viimistlus teevad sõitmise lihtsaks ja mugavaks.

  

Isuzu

 

Isuzu on Jaapani vanimaid autotehaseid, mis asutati 1916. aastal. Alates 1949. aastast kannab tehas nime Isuzu Motors Limited. Isuzu Motors Limited peakontor asub Jaapanis, Tokios. Isuzul on tehased peale Jaapani ka Tais, USAs, Indoneesias ja Poolas.

 

Täna toodab Isuzu maailmaklassi kergkaalu ja kerg-raskekaalu veoautosid ja pikapeid. Iga Isuzu toodetud sõiduk on ehitatud mõeldes funktsionaalsusele, mugavusele ja vastupidavusele. Isuzu sõidukeid müüakse edukalt kogu maailmas: Ameerikas, Euroopas, Aafrikas, Hiinas, Lähis-Idas ja mujal.

 

Lisaks on Isuzu maailmakuulus miljonite vastupidavate, võimsate ja säästlike diiselmootorite valmistajana – ta on moodsa diislitööstuse lipulaevu. Tootes aastas miljon diiselmootorit, on Isuzu maailma suurim diiselmootorite tootja.