AutoliisingLigi 80% ostjaid eelistab autosid osta liisinguga - nii uusi kui ka pruugitud autosid. Seepärast on meie poolt liisingu taotlemine tehtud võimalikult mugavaks nii firmale mitme auto ostuks kui ka perele esimese (uue) auto soetamiseks.

 

Topliisingu tegutsemispõhimõtete aluseks on koostöö Põhjamaade suurima finantskontserni Luminoriga, kes jagab meiega oma aastakümnete pikkust kogemust. Pisima detailini läbi mõeldud finantseerimine võimaldab kõik sõiduki soetamisega seotud formaalsused lahendada automüügisalongis. Seepärast ongi Topliisingu märksõnadeks lihtsus ja kindlus.

 

Kui meelepärane auto on välja vaadatud, jääb üle valida Teile sobivaim finantseerimisviis Topliisingult. Kas kapitali- või kasutusrent, kui pikk peaks olema makseperiood, kas sisse maksta 10%, 20% või rohkemgi – küsimusi tekib mitmeid. Küsige julgelt automüüja käest nõu!

 

Kapitalirent

Kapitalirenti soovitame eelkõige neile, kes soovivad endale auto osta ning jääda selle kasutajaks ka pärast liisinguperioodi (kuni 5 aastat) lõppu. Rendisuhte lõppedes läheb auto omandiõigus täiendavaid makseid tegemata üle rentnikule.

 

Kui poole perioodi peal tekib tahtmine või vajadus teistsuguse auto järele, siis vastastikusel kokkuleppel saate lepingu katkestada ja võtta liisingu uue auto peale. Kui aga raha jääb üle, saate maksta raha ka kiiremini ära ja kohe auto omanikuks saada.

 

Kasutusrent

Kasutusrent sobib ettevõtjatele ja eraisikutele, kellel on plaanis kasutada autot liisinguperioodi vältel ning perioodi lõppedes vahetada auto uue vastu. Rendisuhte lõppedes on rentnikul võimalus kasutada eelisostuõigust ja auto ise välja osta või tagastada auto liisingufirmale. Kui sõiduki turuväärtus on perioodi lõppedes selle jääkväärtusest suurem, on rentnikul võimalus teenida vahesumma ja kasutada seda näiteks järgmise auto liisinglepingu jaoks ettemaksuna.

 

Sissemakse

Sissemakse puhul kehtib lihtne reegel – mida suurem on esmane sissemakse, seda soodsamaks kujuneb Teie jaoks auto lõpphind.

 

Vajalikud dokumendid

 

Eraisikul tuleb esitada:

  • sõiduki müügipakkumine
  • Topliisingu liisingutaotlus, mille saad automüüjalt
  • Passi või ID-kaardi koopia
  • Pangakonto väljavõte viimase 6 kuu kohta

 

Ettevõttel tuleb esitada:

  • sõiduki müügipakkumine
  • Topliisingu liisingutaotlus, mille saad automüüjalt
  • lepingu allkirjastaja passi või ID-kaardi koopia
  • bilanss ja kasumiaruanne (mitte vanem kui 6 kuud)

 

Automüügisalongi esitatud dokumendid on hetke pärast Topliisingu kliendihalduri laual ning hiljemalt ühe tööpäeva jooksul teeme Teile lõpliku liisingupakkumise.

 

Saades Topliisingult vastuse, saate lepingu sõlmida mugavalt sealsamas automüügisalongis. Samuti saate soovi korral meil vormistada nii kasko- kui liikluskindlustuse.

 

Nüüd jääb veel vaid tasuda sissemakse ja minna automüügisalongi auto järele.

 

Kindlustus

Soodustingimustel kaskokindlustus on vaid üks paljudest Topliisinguga kaasnevatest hüvedest. Erinevalt teistest pakub Topliising võimalust tasuda kindlustusmakseid igakuiselt, mis vähendab Teie esmast maksekoormust. Soodsate tingimustega kaskokindlustus tagab parima kindlustuskaitse igaks elujuhtumiks.

 

Lõpetuseks soovitame veel – ärge otsustage kiirustades! Kaaluge erinevaid finantseerimisvõimalusi ja ärge peljake automüüjalt nõu küsida. Erinevad liisinguvariandid, just Teie võimalustest lähtuv kuumakse ja autokasutusega sobitatud makseperioodi pikkus – kõiki neid asjaolusid arvestades oskab just õige makseviisi leida meie kogenud automüüja.

Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge