Topautost

 

Hea klient,

 

Tegutseme Eesti autoturul juba aastast 1994 olles multibränd-firma teerajajaks. Suzuki müügiga tegevust alustades kandis ettevõte nime AS Japauto. Suzuki on kaubamärk, mida oleme esindanud kõik need aastad. Lisandunud on SEAT, Hyundai, Isuzu, SsangYong ning kõige värskemana CUPRA.

 

Meie mudelivalikus on üle 30 erineva automudeli viielt eri tootjalt. Uhkusega võime öelda, et meil on suurim valik nelikveolisi autosid. Autotööstuse pidev areng ning margitehaste kõrged eesmärgid tingivad, et uusi mudeleid lisandub igal aastal. Tänasel päeval leiab meie mitmekesisest valikust ka elektriautosid ning elektri- ja gaasihübriide.

 

Soovime pakkuda oma klientidele parimat teeninduskogemust. Meil töötavad oma ala kogenud spetsialistid, keda pidevalt koolitame. Kõrgel tasemel klienditeeninduse tagab ka pikaaegne ja lojaalne meeskond. Meie töötajate keskmine tööstaaž siin ettevõttes on 10 aastat.

 

Meid on korduvalt valitud Euroopa parimatest Hyundai diileritest koosnevasse Hyundai Frontier Dealer Club’i. Sinna kuulumise üks eeldustest on klientide kõrge rahulolu.

  

Üks meie eeliseid on üle-eestiline edasimüüjate võrgustik. Lisaks tütarettevõtetele Tartus ja Pärnus on meil edasimüüjad Narvas, Viljandis, Jõhvis, Haapsalus ja Kuressaares.

 

Oleme hingelt spordi- ja kultuurilembesed ning toetame seda, mida armastame. Sponsorluses lähtume nii ettevõtte kui kaubamärkide üldisest visioonist ja väärtustest.

 

2011-... Sõru Jazz toetaja

2014-2017 ETV laulusaate „Lauluga maale“ autopartner - Suzuki
2015-2017 Selver Tallinn Võrkpalliklubi autopartner - SEAT
2018-2019 400m tõkkejooksja Jaak-Heinrich Jagori autopartner - SEAT
2016-... Eesti Orienteerumisliidu autopartner – SsangYong, Suzuki

2019-2020 Varajase Kaasamise Keskuse laste toetaja

2020 WRC autoralli 2019.a maailmameistri, kaardilugeja Martin Järveoja toetaja

2021-... Lenna autopartner - SEAT

2021-... Tuuli Tomingas Tiim lastesuusatiimi autopartner - Citroën

 

Sarnaseid projekte on olnud palju ning kindlasti lisandub neid ka tulevikus.

 

AS Topauto on mitmete tunnustatud erialaliitude ja -ühingute liige:

  • Eesti Kaubandus- Tööstuskoda
  • AMTEL (Autode müügi- ja teenindusettevõtete Eesti Liit)

 

Topauto on Äripäeva TOP ettevõte 2021  Topautot on lausa neljal järjestikusel aastal, 2018-2021, tunnustustatud tiitliga "Äripäeva TOP ettevõte" jaekaubanduse kategoorias.

 

Kohtumiseni Topautos!

 

Janel Sell

AS Topauto juhatuse esimees

Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge