est
est rus
Topauto

Topautost

 

Topauto tegutseb Eesti autoturul juba aastast 1994. Alustasime Suzukiga, peatselt lisandus SEAT. Aastal 2004 lisandus Suzukile ja SEATile ka Hyundai lai mudelivalik ning uueks nimeks sai senise AS Japauto asemel ettevõtte uusi suundi paremini iseloomustav AS Topauto. Alates 2007. aastast esindame ka Isuzut. 2015. aasta aprillist alates on meie müüdavate automarkide valikus ka SsangYong.

 

Meie mudelivalikus on üle 30 erineva automudeli viielt eri tootjalt. Järelteeninduse poolelt tegeleme nii hoolduse, remondi, kahjukäsitluse, kere- ja värvitööde, diagnostika kui ka sise-, välis- ja keemilise puhastusega. Lisaks sellele pakume oma klientidele rendiautosid ning teid ootavad meie juures wifi kohvik, internetipunkt jne.

 

Selline teenustepakett annab meile võimaluse kasutada sloganit Topauto – täisteenusautomaja.

 

Mitme erineva automargi esindamine on tinginud vajaduse haarata turgu laiemalt ning annab meile võimaluse minna kaasa Euroopa uueneva autoturu värskete arengusuundadega. See tähendab eelkõige seda, et elujõulist teeninduskvaliteeti suudavad tulevikus pakkuda vaid suured autokeskused. Ka see on uue nime valiku üks põhjustest. Nimi Topauto on laiema tähendusega, samas sarnaneb nii kõlaliselt kui ka kirjapildilt firma senise nimega Japauto.

 

Tunneme uhkust oma suure 900 m2 kereremondi- ja värvitöökoja, avara, üle 1500 m2 üldpinnaga Hyundai müügi- ja teeninduskeskuse ning üle 600 m2 müügipinnaga moodsa kasutatud autode salongi üle. Sõpruse pst 18c asuvas keskuses on ka Baltimaade ainus Isuzu salong.

 

Lisaks Tallinna esindusele on meil seitse edasimüüjat üle Eesti. Topauto sidusettevõtted tegutsevad Tartus ja Pärnus. Lisaks on meil lepingulised edasimüüjad Narvas, Viljandis, Jõhvis, Haapsalus ja Kuressaares.

 

Oleme hingelt spordi- ja kultuurilembesed ning toetame seda, mida armastame. Olime aastaid Jazzkaare autopartner, 2008. aastast oleme ka Eesti Suusaliidu sponsor, oleme pakkunud tuge motosportlastele, kes võistlevad meie toodetel. Tuntuim neist on Urmo Aava, kes võistles Suzuki Swift JWRC-l. Aitasime Eesti Kunstimuuseumit maailmakuulsa Hispaania sürrealisti Joan Miró näituse Eestisse toomisel. Igal suvel toimub Hiiumaal Sõru Jazz, mille toimumisele me hea meelega õla alla paneme. Aastast 2015 oleme SEATiga Selver Tallinn Võrkpalliklubi autopartner ning aastatel 2016-2017 oleme SsangYongiga Eesti Orienteerumisliidu autopartner toetades 2016. aasta suvel Veteranide Orienteerumise Maailmameistrivõistlusi ning 2017. aasta suvel Orienteerumise Maailmameistrivõistlusi. 

 

Kuni 2016. aasta oktoobri lõpuni kuulus AS Topauto ELKE Grupi kontserni. Alates 1. novembrist 2016 jätkab AS Topauto iseseisvalt. 

 

Lugupidamisega,

AS Topauto juhatus