Topauto  »  Topautost  »  Uudised

Uudised

17.06.2024

Uue CUPRA Formentori hinnad avalikud ja eelmüük alanud

Uue CUPRA Formentori hinnad avalikud ja eelmüük alanud CUPRA kõige edukam mudel,  Formentor, on nüüd müügiks valmis. UUE CUPRA Formentori hind algab 34 190 eurost ning eelmüük on alanud.      
13.06.2024

Citybee toob Tallinna tänavatele kakskümmend uut Hyundai i20

Autode rendiplatvorm Citybee soetas Topautost kakskümmend uut Hyundai i20 mudelit, millest kümme vuravad juba sellest nädalast Tallinnas ringi.
12.06.2024

Topauto avaldas mugava kütusekulu kalkulaatori

Nüüdsest on võimalik Topauto lehel hõlpsasti võrrelda kõikide müüdavate uute sõidukite kütusekulu, sest Topauto lõi selleks spetsiaalse kalkulaatori. Kütusekulu kalkulaator kuvab nii saja kilomeetri läbimiseks kuluvat rahasummat kui ka näiteks aasta- ja viie aasta kulu.
05.06.2024

Topauto on suure südamega ettevõte ning toetab suurelt Pardirallit

Topauto sai 30- aastaseks ning otsustas sel puhul teha kingituse kõige väiskematele abivajajatele. Nii lõime käed Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu poolt ellu kutsutud heategevusliku ürituse Pardiralliga ja oleme üks suurtoetajatest.
28.05.2024

Pärnu Opelite müük elustus Topauto Ehitajate tee autosalongis

Jaanuaris Pärnus Catweesi autokeskuse ostnud Topauto lisas Ehitajate teel asuva salongi müügivalikusse ka Opeli, millega kasvas Topauto Pärnu automarkide valik kümneni. Kõigil pärnakatel tuleks Opelite ostu-müügi- või hooldusküsimustega pöörduda just sinna autosalongi.  
27.05.2024

Autoekspert hoiatab: leotusvahend võib kuumaga autovärvi ära rikkuda

Kuigi suur suvekuumus seisab loodetavasti juunis-juulis alles ees, on ka käesolev nädal näidanud kõrgeid temperatuure. Kuna paljud inimesed eelistavad autot ise pesta, siis hoiatab Topauto teenindusjuht Dan Mustjatse oskamatu leotusaine kasutamise eest, sest kuumal autokerel võib see auto värvikihi korralikult ära rikkuda.  
02.05.2024

Uus CUPRA Formentor: eduloost uueks ikooniks

Uue CUPRA Formentori esitlus 29. aprillil Madridis oli märkimisväärne sündmus, kus suurejoonelise vaatemänguga rõhutati mudeli tähtsust margile. Uus CUPRA Formentor toetub oma eelkäija edule. CUPRA Formentor on ettevõtte müügihitt ja enimmüüdud A-CUV Euroopas, mida eelmisel aastal tarniti üle 120 000 auto üle maailma. Nüüd saabub uus CUPRA Formentor, et edulugu jätkuks.  
07.03.2024

Topauto ostis Catweesi ja hakkas Hondasid müüma

Topauto ostis Pärnus Catweesi autokeskuse, millega lisandus ettevõtte müügivalikusse uue automargina Honda. Selle sammuga sai Topautost Pärnu suurima valikuga automüüja, kelle valikus on üheksa erinevat automarki.  
27.02.2024

Topautost sai Eesti ainus ametlik Mitsubishide edasimüüja

Alates tänasest on võimalik Eestis taas ametlikult uusi Mitsubishi automudeleid osta, kui Mitsubishi sõlmis kokkuleppe, millega saab Topautost Eesti ainuke ametlik edasimüüja. 2022. aasta algusest on Topauto olnud ka Mitsubishi ametlik hoolduspartner.
30.01.2024

Hyundai valis Topauto Baltikumi parimaks margiesinduseks

Autotootja Hyundai valis Topauto kogu Baltikumi eelmise aasta parimaks margiesinduseks. Samuti pälvis Topauto Hyundai tunnustuse kui parim lisavarustuse müüja aastal 2023.
10.01.2024

Topautost sai Eesti võrkpallikoondiste ametlik autopartner

Topauto sõlmis Eesti Võrkpalli Liiduga tähtajatu koostöölepingu, millega saab Topautost liidu ja Eesti võrkpallikoondiste autopartner. Nii mees- kui ka naisvõrkpallurid saavad sel aastal enda käsutusse uued CUPRA mudelid.
21.12.2023

Tuuli Tomingas elu parimas vormis!

Tagasivaade laskesuusahooaja esimesele trimestrile ning aasta viimasele etapile Lenzerheides.
12.12.2023

Topauto tegevjuhiks sai Aivar Kägu

Eesti kapitalil põhineva automüüja Topauto tegevjuhiks sai Aivar Kägu, kes seni töötas Topautos järelteeninduse osakonna juhina.
07.12.2023

Tuuli Tomingas Östersundis: olenemata fluorikeelust ja pisaratest lippab suusk hästi

Kolm nädalat minu elus on olnud täielik emotsioonide keeris. Olen kogenud nii musta masendust kui ka suurt rõõmu. Esimesed stardid olid kõike muud kui meelerahu pakkuvad, aga sama kiiresti kui kõik allamäge läks, liikus see ka ülespoole.
16.11.2023

Tuuli Tomingas: taas maailma karikale!

Hooaja viimase laagri tegi TT tiim Rootsis, Idres, kus on  juba aastaid oma viimast ettevalmistust läbi viidud ja sealsed tingimused on selleks üldjuhul olnud paremad kui kusagil mujal.    
31.10.2023

Topauto võttis Pärnus enda peale Citroënide müügi ja hoolduse

Alates oktoobrist on Pärnus ametlik Citroëni margiesindus Topauto, kes hakkab Citroëni sõidukeid nii müüma kui ka hooldama.
26.10.2023

Elektriautode spetsrehvid ja rehvide tootmiskuupäev - asjad, mida peaks talverehvide puhul kindlasti teadma

Eestimaalasi kostitas eelmisel nädalal esimene sahmakas lund ja lörtsi, mis jäi küll üürikeseks, kuid talv hiilib iga päevaga ligemale ning seetõttu on mõistlik aegsasti rehvitöökotta aeg kinni panna, et rehvivahetust mitte viimase minuti peale jätta. Topauto teenindusjuht Dan Mustjatse annab nõu, kuidas enda autole kõige õigem talverehv valida ning mida peaks jälgima elektriautode omanikud.
25.10.2023

Tuuli Tomingas: tugeva ja tervena hooajale vastu

Suurepärane uudis on see, et kevadine õlaoperatsioon Tuulil enam treenimist ei sega ning ta võib hooajale tugeva ja tervena vastu minna!
16.10.2023

Topauto müügijuht automaksust: sõiduki hind läheb kliendile kallimaks. Pole selge, milleks maksu tegelikult kasutama hakatakse

Automüüja Topauto müügijuhi Janek Eskori sõnul mõjutab 2025. aastal kehtima hakkav automaks kliente negatiivselt, sest sõidukite hinnad kasvavad.
18.09.2023

Topauto avas Tallinnas uue kontseptsiooniga autosalongi

Topauto avas Tallinnas Sõpruse puiesteel uue kontseptsiooniga autosalongi CUPRA Garage, mis hakkab eksklusiivselt müüma CUPRA brändi sõidukeid. CUPRA Garage eristub traditsioonilistest autosalongidest oma interjööri, teeninduse ja interaktiivsuse poolest.
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12
 
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge