Topauto  »  Topautost  »  Uudised

Uudised

22.09.2022

Hyundai IONIQ 5 – 2022. aasta parim pereauto

Hyundai IONIQ 5 võitis Saksa ajakirja AUTO Straßenverkehr lugejaküsitluses disaini ja tehnoloogia kategooriates Aasta Pereauto 2022 tiitli.
13.09.2022

Tallinna tänavatele lisanduvad lähiajal uued Bolti sõidukid

Sõidujagamisteenust pakkuv ettevõte Bolt tellis Topautolt Tallinnasse uued Hyundai i20 ja Bayon sõidukit, millest esimesed jõudsid sel nädalal ka tänavatele. Ülejäänud sõidukid tarnitakse lähikuude jooksul. 
02.09.2022

Topauto näitab Tartu Motoshowl mitut uudismudelit

9. septembril avab Tartus taas uksed Eesti suurim autonäitus - Motoshow 2022. Topauto on seal väljas esindusliku mudelivalikuga näidates mitut uut mudelit.  
01.09.2022

Tuuli Tomingas: luuserid peavad trenni tegema

Suvine MM on kindlasti ettevalmistusperioodi üks tähtsamatest üritustest, kuhu magusate auhinnarahade ja hea konkurentsi tõttu sõidab enamik laskesuusatiime. 
01.09.2022

Hyundai kaardiuuendused on saadaval igaühele

Hyundai navigatsioonivärskenduste programm pakub tasuta kaardiuuendusi sinu uue Hyundai tehasevarustusse kuuluvale navigatsioonisüsteemile. Nüüdsest saab värskendused läbi viia igaüks ise.
26.08.2022

Tuuli Tomingas tiimi seiklused põneval suvisel suusapeol - Blink festivalil

Veel enne kui augustikuus toimunud Obertilliachi laagri ja suvebiathloni MMi kokku võtan, soovin kangesti jutustada Blink festivalil toimunust. Sealoleku periood kujunes üsna sündmusterohkeks ja väärib kindlasti eraldi postitust.
19.08.2022

Topauto on Paide Rally ametlik autopartner

Üle 13 aasta toimub 16.-17. septembril taas Paide Rally ning Topautol on hea meel olla selle ralli ametlik autopartner.
10.08.2022

Inimesed otsivad tunduvalt rohkem soodsamat sõitmisvõimalust

Stabiilselt kõrge kütusehind on pannud inimesi otsima võimalusi, kuidas ühest punktist teise liikuda väiksemate kuludega kui varem ning seetõttu on hüppeliselt kasvanud huvi diisel- ja elektriautode vastu. Samuti kaaluvad inimesed uue auto ostul varasemast enam hübriidsõiduki soetamist.
08.08.2022

Tuuli Tomingas valmistub laskesuusahooajaks: jäin laskmise ettevalmistuses asendi leidmisega hilja peale

Tatist saati olen elanud teadmisega, et 27-aastaselt olen maailma parim laskesuusataja. No nüüd olen siis 27, aga kaugel maailma parimast. Mis seal ikka, tuleb edasi teha, sest eeskuju ei pea kaugelt otsima…
29.07.2022

Suure sõiduulatuse ja uuendusi täis interjööriga voolujooneline täiselektriauto Hyundai IONIQ 6 teeb oma maailmadebüüdi

Hyundai Motor Company tõi digitaalsel maailma esmaesitlusel näidatud filmiga avalikkuse ette oma pikisilmi oodatud voolujoonelise täiselektriauto IONIQ 6[1].
28.06.2022

Tuuli Tomingas: vere maitse suus ehk esimene tõsisem laager selja taga

Istutamast naastes oli meil veidi üle nädala aega, et hinge tõmmata ja seejärel alustasime laagrit Elvas. Kui seni olin kevadel relva rohkem moe pärast näppinud, siis nüüd jõudis kätte aeg, mil taas tõsisemalt laskmisega tegeleda.
14.06.2022

Topauto andis klientidele üle esimesed eksklusiivsed CUPRA Formentor VZ5 mudelid

Alates sellest nädalast võib Eesti teedel näha vuramas eksklusiivseid CUPRA Formentor VZ5 mudeleid, mida Eestisse jõudis vaid viis tükki. Topauto andis esimesed kaks autot uutele omanikele juba üle ning ülejäänud tarnitakse lähiajal.
09.06.2022

CUPRA toob aastaks 2025 turule kolm uut elektrifitseeritud mudelit

CUPRA tutvustas tulevikuplaane ning andis teada, et aastaks 2025 kuulub Hispaania brändi mudelite sekka kolm uue ajajärgu elektrifitseeritud mudelit – CUPRA Terramar, CUPRA Tavascan ja CUPRA UrbanRebel – ning uuenduskuuri läbib ka ülejäänud mudelivalik.
06.06.2022

Tuuli Tomingas: Tee tööd, siis tuleb ka raha!

Kui metsaalused kattuvad õitsevate sinilillede ja ülastega, on aeg vaim valmis panna iga-aastaseks (töö)laagriks Soomes, milleks on istutamine. Tänaseks olen kevaditi Soomes käinud juba neli korda, mu treener Indrek omajagu kauemgi. Suusatajatele see istutamise värk täitsa utoopia polegi, nii mõnigi suusaäss kasutab seda hea treeninguna baasvastupidavuse arendamise eesmärgil, näiteks Iivo Niskanen. 
27.05.2022

Tuuli Tomingas: mul oli spordist kopp ees

No tere, kallis lugeja! Sa võib-olla imestad, et kus ma olnud olen või mõtiskled hoopiski, et mis vägi mind taas siia blogimaailma tiris. Vastus on lihtne, mul oli spordist kopp ees, mistõttu taandusin mõneks ajaks kõigest, mis minus pettumust valmistas, ja ajasin oma elu spordivälist poolt korda. See tähendas nii rihma lõdvaks laskmist kui ka uute sportlike väljakutsete poole pürgimist.
12.05.2022

Topauto avas Tartus senisest suurema autosalongi

Topauto avas Tartus oma uuendatud autode müügisalongi, millest saab piirkonna kõige esinduslikuma elektriautode ja mudelivalikuga autokeskus. Ühtlasi andis Topauto avamise käigus koostöö raames Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 meeskonnale üle esimese täiselektrilise väikebussi.
22.04.2022

Käes on kevadise autopesu ja rehvivahetuse aeg: asjad, mida sa ei pruukinud teada

Kuigi soe ilm laseb end sel kevadel erakordselt kaua oodata, on lumi enamikest kohtadest läinud ning ehkki igal öösel kimbutavad meid miinuskraadid, on mõistlik mõelda autole suverehvide allapanekule ja kevadisele autopesule. Topauto teenindusjuht Dan Mustjatse annab nõu, mida silmas pidada. 
11.04.2022

Topauto auhindas parimaid robotauto joonistajaid

5. aprillil toimus tänuüritus traditsioonilisele Harjumaa algklasside poiste autode joonistamise võistlusele. Sel aastal oli võistluse teemaks „Robotauto“.
08.04.2022

Automüüja: kiibikriisiga on paremini hakkama saanud Aasia autotootjad

Eelmise ja selle aasta esimeste kuude automüügistatistika näitab, et globaalses plaanis on Aasia autotootjad kiibikriisiga paremini hakkama saanud ning suudavad autosid kiiremini ja suuremates kogustes tarnida. Ukraina sõjast tingitud tarneraskused jõuavad kaupmeesteni lähikuudel.
28.03.2022

Karel Tilga: kergejõustiku sise-MMilt tagasi põlvevigastuse ja koroonaga

Reis Belgradi hakkas möödunud teisipäeval Tartust, kus oli hommikul vaja ära teha trenn. Lend oli küll alles õhtul kell 6, aga enne seda, kell 2, oli minu Hyundai Kona ametlik üleandmine Topautos Tallinnas.
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9
 
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge