Topauto  »  Topautost  »  Uudised

Uudised

18.09.2023

Topauto avas Tallinnas uue kontseptsiooniga autosalongi

Topauto avas Tallinnas Sõpruse puiesteel uue kontseptsiooniga autosalongi CUPRA Garage, mis hakkab eksklusiivselt müüma CUPRA brändi sõidukeid. CUPRA Garage eristub traditsioonilistest autosalongidest oma interjööri, teeninduse ja interaktiivsuse poolest.
11.09.2023

CUPRA DarkRebel maailma esmaesitlus Müncheni autonäitusel

CUPRA DarkRebel ideeautolt on katted maha tõmmatud. See on sportauto, mis nihutab disaini ja soorituse piire ning esitab küsimuse, kuidas siis ikkagi autosid tulevikus ette kujutatakse ja luuakse. See on esimene füüsilise vormi saanud auto, mis on loodud CUPRA virtuaalses ruumis ja mõeldud järgmistele autojuhtide põlvkondadele.
05.09.2023

Tuuli Tomingas ja TT tiim alustasid koostööd Hyundaiga

Topauto ja laskesuusataja Tuuli Tominga loodud spordiklubi TT sõlmisid koostöölepingu, mille kohaselt saab võistkond enda käsutusse uued Hyundai autod, millega peagi algaval laskesuusahooajal mööda Eestit ja Euroopat tuuritada ja võistlustele vajalikku varustust transportida.
25.08.2023

Tuuli Tomingas: Bursiidist sain lahti ja ootan suvist laskesuusa MMi

Juuli lõpus rändasime TT tiimiga selle aasta teise välislaagrisse Obertilliachisse. Obertilliach on meie tavapärane treeningkeskus keskmäestikus, aasta jooksul jõuame sinna rohkem kui korra ja ausalt öeldes tunnen end seal väga koduselt.
06.08.2023

Tuuli Tomingas on hädas küünarnukiga

Juuli on Tuuli Tomingasel olnud toimekas. Alustades läbivettinud arvutist ja küünarnukki tabanud bursiidist kuni hooaja esimese välislaagri ja suurepärase isikliku rekordini 3000 m jooksus. 
27.06.2023

Tuuli Tomingas: seis on parem kui julgesin loota

Seekordne blogipostitus on segu sügavast kurbusest, sest meie hulgast lahkus Topauto juht Janel ning suurest rahulolust, et õlaoperatsioonist taastumine on olnud kiirem, kui oleks osanud arvata ja loota. 
26.06.2023

Eesti ühe vanema automüüja Topauto ilme läbis totaalse muutuse

Eesti üks vanemaid ja väärikamaid autofirmasid Topauto värskendab oma logo ja värvilahendust. Senise muutumatuna püsinud punase asemel võtab ettevõte põhivärvidena kasutusse rohelise ja valge.
22.06.2023

Topauto tarnib Eesti Energiale 33 erivõimekusega autot

Topauto annab Eesti Energiale ja selle tütarettevõtetele üle 33 erivõimekusega Isuzu D-MAX pikapit, mis hakkavad ettevõtet teenindama üle kogu Eesti. Suurem osa neist jõuab Ida-Virumaale.
14.06.2023

Kaastundeavaldus

Raske südame ja sügava kurbusega teatame, et meie hulgast on ootamatult lahkunud Topauto tegevjuht, innustav kolleeg, hea sõber ja suurepärane isa Janel Sell. 
24.05.2023

PÖÖRANE STATISTIKA: Topautost kümnenda sõiduki ostnud mees: olen nende autodega sõitnud 35 korda ümber maakera

Eesti ühest vanimast autosalongist Topautost juba kümnenda sõiduki soetanud mees on oma kümne autoga läbinud 1,4 miljonit kilomeetrit ehk teinud maakerale tiiru peale 35 korda. Kümnendana ostetud Hyundai Tucson peab vastu pidama järgmised 250 000 kilomeetrit.
22.05.2023

Rikkis pidurid ja tuled on selle kevade peamised vead tehnoülevaatustes

Suvi on ukse ees ning see tähendab valget aega, enamasti häid teeolusid ning paratamatult ka suuremaid kiirusi ja uljamaid sõiduvõtteid. Topauto teenindusjuht Dan Mustjatse loetleb üles neli komponenti, millele tuleks sõiduohutuse osas tähelepanu pöörata ja millega on sel kevadel tehnoülevaatustes kõige rohkem probleeme.
12.05.2023

Õlaoperatsioonist toibuv Tuuli Tomingas: Panen hooaja ettevalmistusel põhirõhu jalgadele

Kolm nädalat tagasi õlaoperatsioonil käinud laskesuusataja Tuuli Tomingase taastumine võtab aega kardetust pikemalt ning seetõttu suunab ta hooajaeelsel ettevalmistusperioodil põhitähelepanu jalgade treenimisele.
10.05.2023

Topauto annab Maksu- ja Tolliametile 31 uut teenistusautot

Topauto tarnib Maksu- ja Tolliametile kokku 31 uut Suzuki Vitara teenistusautot, mis hakkavad maksu- ja tolliametnikke sõidutama üle kogu Eesti. Esimesed masinad on juba üle antud, kõik autod jõuavad ameti käsutusse paari kuu jooksul.
26.04.2023

Suurem puuduseaeg hakkab läbi saama

Käesoleva aasta esimene kvartal ei toonud autode müügis suuri muutusi, kuid positiivse märgina on näha, et Eestisse on hakanud saabuma senisest rohkem varem tellitud sõidukeid, mis annab lootust, et tehastest võib edaspidigi oodata kiiremat tarnet. Seetõttu on võimalik hetkel ka ladudest suuremat valikut leida.
25.04.2023

CUPRA esimene täiselektriline kupee-linnamaastur Tavascan nüüd avalikkuse ees

2019. aastal Frankfurdi autonäitusel esitletud ideeautost arendatud uus CUPRA Tavascan tutvustab brändi esimese täiselektrilise kupeemaasturina ettevõtte elektrifitseerimise uut suunda. 
21.04.2023

Tuuli Tomingas käis operatsioonil: õlg olevat olnud täiesti sodi

Eesti parimaks naislaskesuusatajaks valitud Tuuli Tomingas pidi märtsis ja aprillis saadud õlavigastuste tõttu minema operatsioonile, mis muudab tema järgmise hooaja ettevalmistusplaane. Lõikuse läks küll edukalt, ent olukord õlas oli tõsisem, kui keegi oskas arvata.
14.04.2023

Tuuli Tomingas: võistlusvormist pole järel isegi mitte riismeid

Nüüd on hooaja lõpp ametlikult käes ja võistlusvormist pole järel isegi mitte riismeid. Spordivälist elu olen saanud nautida täiel rinnal, isegi nii, et vaikselt hakkab isu täis saama. Õnneks ei pea enam kaua ootama, kolme nädala pärast saab töölainele tagasi.
10.04.2023

Hyundai IONIQ 6 võitis maailma aasta auto, maailma aasta elektrisõiduki ning maailma aasta autodisaini auhinna

Hyundai IONIQ 6 pälvis New Yorgi rahvusvahelisel autonäitusel maailma aasta auto žüriilt rohkelt tunnustust.
05.04.2023

CUPRA mudelivalik täieneb kahe elektrilise ja ühe hübriidsõiduki võrra

Eduka 2022. aasta tuules, mil saavutati paremuselt teine aastakäive ettevõtte 73-aastase ajaloo jooksul, valmistub SEAT Martorelli tehases elektrifitseeritud sõidukite tootmiseks ning CUPRA seni suurimaks tootmishüppeks. CUPRA kaubamärk jätkab kiiret kasvu.
01.04.2023

Topauto toetab Sinilillekampaaniat

Aprill on veteranikuu, mil toetame sinililledega Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu veterane, keda on meie hulgas rohkem kui 3000. Ka Topauto tunnustab ja toetab seda heategevusprojekti.
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11
 
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge