Topauto  »  Topautost  »  Uudised

Uudised

05.04.2021

TÄIENDTUD: Topauto taas avatud ka laupäeviti

Nüüd on avatud nii Tallinna kui Pärnu Topauto esindus taas ka laupäeviti.   Начиная с 10-ого апреля Топауто работает и по субботам.
30.03.2021

Hyundai Tucson pälvis Geeniuse põhjalikus testis parima linnamaasturi tiitli!

Eesti suurim autoportaal Autogeenius viis läbi põhjaliku testi ning pani ritta 50 parimat linnamaasturit. Ülitihedas konkurentsis saavutas esikoha Hyundai Tucson, mis pälvis kuuest kogenud autoajakirjanikust žürii poolehoiu kui linnadžiip, mis paistab positiiivselt silma nii oma välimuse kui ka kasutusomaduste poolest ning mis on kõiki auto olulisi aspekte arvesse võttes kenasti tasakaalus.
11.03.2021

Topauto avas täna Tallinnas drive-in müügisalongi

Seoses Vabariigi valitsuse kehtestatud piirangutega jätkab Topauto Tallinnas automüüki ja proovisõite välitingimustes viisil, et järgitakse kehtestatud 2+2 reeglit. Samuti jätkab ettevõte hooldusteenuse pakkumist. 
08.03.2021

Topauto ostab Tartus Citroëni müügisalongi

Eesti Konkurentsiamet andis automüüjale AS Topauto loa omandada Bassadone Nordic kontserni kuuluva Auto-Bon AC AS Tartu müügisalong, millega lisandub Topauto valikusse lisaks olemasolevatele automarkidele Citroën.
03.03.2021

Alates 6. märstist on Topauto esindused laupäeviti suletud

Tulenevalt Vabariigi Valitsuse kehtestatud täiendavatest piirangutest on Topauto esindused laupäeviti suletud.
22.02.2021

Topauto lahtiolekuajad Vabariigi aastapäeva perioodil 23.-24. veebruaril

Topauto esindused on avatud 23.02 kuni kella 15-ni 24.02 on Topauto esindused suletud.   Rõõmsat Eesti Vabariigi aastapäeva kõigile!
09.02.2021

Augustibluus ja CUPRA lõid koostööks käed

Tallinnas sõlmisid koostööleppe muusikafestival Augustibluus ning värske automark CUPRA, mille esimene mudel Formentor on jõudnud Eestimaa teedele. Sarnaselt Augustibluusile on CUPRA mõeldud inimestele, kes käivad julgelt oma teed, oskavad hinnata vaba aega ja armastavad seda sisustada kvaliteetselt.
19.01.2021

Uus SEAT Ateca: kui midagi pole katki, siis ära seda paranda!

Seat Ateca murdis turule tulemisega ennast uutesse kõrgustesse, varem oli Hispaania kaubamärk ehitanud ju sama palju linnamaastureid kui kosmoselaevu. Autotootja küll hilines moodsalt krossoveride peole, kuid õnneks osutus see edukaks.
14.12.2020

Uhiuus Hyundai i20 ja SEAT Leon pälvisid "Kuldse rooliratta" auhinna

Uus SEAT Leon ja 2021 mudeliaasta Hyundai i20 said auväärse "Golden steering wheel" auhinna. Tegu on mainekama auhinnaga, mida hindab ekspertide grupp, kuhu kuuluvad Saksa ajairja AutoBild ekspeerdid.
16.11.2020

Topauto avas Pärnus kompleksteenust pakkuva autosalongi

Topauto avas Pärnus laiendatud autokeskuse, mis hakkab lisaks automüügile ja tavapärasele hooldusele pakkuma klientidele ka kiiret rehvi- ja klaasivahetusteenust.
10.11.2020

Alan Vaht: elektri- ja CNG-autode tasuvuse analüüs

Me näeme transpordisektori suurt muutumist üleminekul puhtamale transpordile, olgu selleks siis elekter, vesinik või kõrgetel biometaani segudel CNG ja LNG. Tehnoloogia on muutunud lugematu arv kordi efektiivsemaks, kuid transpordikütused on valdavalt samad – ikka bensiin ja diislikütus, kirjutab oma analüüsis Alan Vaht.
26.10.2020

Topauto avas 24. oktoobril Jõhvis uue ja suure autokeskuse

Topauto avas koostöös Agdeck-Autoga Jõhvis autokeskuse, mis hakkab müüma Hyundai, Suzuki ja Honda mudeleid. Uuest keskusest saab piirkonna üks laiema valikuga autosalongidest.
22.10.2020

Korralikud talverehvid tagavad muretu sõidu

Nagu päris tihti juhtub, saabus ka seekord esimene lumi mitmele poole Eestimaale üsna ootamatult ning rehvivahetustes tekkisid esimesed järjekorrad. Topauto järelteeninduse juht Aivar Kägu annab nõu, kuidas ära tunda veel kõlbulikud talverehvid ning mida uute ostmisel tähele panna.
20.10.2020

Uus Eesti rekord: Hyundai KONA EV läbis laadimiseta rekordilised 874,9 km!

Hyundai KONA elektriauto aku kestvust testiti Pärnus Audru rajal. KONA 64 kWh kõrval pandi proovile ka IONIQ Electric (38 kWh), mis saavutas tulemuseks rekordilised 529,4 km, keskmine elektritarve 7,1 kWh (tehase ametlik 13,8 kWh).
21.09.2020

Vii oma auto sügisoludega vastavusse

Sügisese autohoolduse meelespead: mis on vaja korda teha juba nüüd?   Suveilmad said selle nädalaga ilmselt läbi ning enne talve seisab ees sügis, mis meie laiuskraadidel tähendab tihti pimedust, libedust, vihma ja teinekord ka varahommikust jäidet. Seetõttu on mõistlik oma auto viia varakult hooldusesse, et sügiseseks sõidumõnuks valmis olla. Topauto järelteeninduse juht Aivar Kägu jagab nõuandeid, mida tuleks autoomanikel kindlasti kontrollida.
09.09.2020

Timo unistuste päev

Topautol oli võimalus osa saada psisikesest heateost, mida jagas "Minu unistuste päev"  8- aastasele Timole tema sünnipäeval. Minu unistuste päeva sündmused tõid Timole suurt siirast rõõmu, mida soovime ka teiega jagada.
12.08.2020

Hyundai Motor tõi turule elektriautode kaubamärgi IONIQ

Hyundai elektrisõidukitele pühendatud tootemark IONIQ kehastab ettevõtte nutikat liikuvusvisiooni. Ettevõte kavatseb pakkuda klientidele tootemargi IONIQ mudelite abil ühendatud elustiilikogemusi. Hyundai toob järgneva nelja aasta jooksul turule kolm uuenduslikku IONIQu elektrisõidukite mudelit, alustades 2021. alguses IONIQ 5-st, mis on ideemudelil „45“ põhinev keskmise suurusega elektriline CUV. IONIQ elektrisõidukite mudelid ehitatakse E-GMP platvormile. Tootemark IONIQ kehastab Hyundai pühendumust pakkuda ühendatud elustiililahendusi. Hyundai tähistas tootemargi turuleviimist, muutes London Eye vaateratta elektritulede abil hiiglaslikuks Q-täheks.
17.07.2020

Telia vahetab oma autopargi välja elektriautode vastu

Telia soetas Topautost Hyundai Kona elektriautod ning muudab oma autopargi lähiaastatel süsinikneutraalseks.
12.06.2020

Millise kütusega autot valida?

Tänane pealtnäha mõistlik kütusehind võib homme küündida juba kosmilistesse kõrgustesse. Sõita on ju üldjuhul ikka vaja ning kulude kontrolli all hoidmiseks ongi vaid mõned alternatiivid – kas asuda tähelepanelikult jälgima ning kalkuleerima iga sõidu vajalikkust või proovida leida kütusesäästlikum sõiduk.
13.05.2020

Topauto müügisalongi saab taas külastada ka laupäeviti!

Head kliendid! Topauto Talinna müügisalong on taas avatud ka laupäeval. Ootame teid juba 16. mail kell 10 - 15 Tartu ja Pärnu müügisalongid avame järgmisel laupäeval, 23. mail  
 
1  2  3  4  5
 
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge