Topauto  »  Topautost  »  Uudised

Uudised

27.05.2022

Tuuli Tomingas: mul oli spordist kopp ees

No tere, kallis lugeja! Sa võib-olla imestad, et kus ma olnud olen või mõtiskled hoopiski, et mis vägi mind taas siia blogimaailma tiris. Vastus on lihtne, mul oli spordist kopp ees, mistõttu taandusin mõneks ajaks kõigest, mis minus pettumust valmistas, ja ajasin oma elu spordivälist poolt korda. See tähendas nii rihma lõdvaks laskmist kui ka uute sportlike väljakutsete poole pürgimist.
12.05.2022

Topauto avas Tartus senisest suurema autosalongi

Topauto avas Tartus oma uuendatud autode müügisalongi, millest saab piirkonna kõige esinduslikuma elektriautode ja mudelivalikuga autokeskus. Ühtlasi andis Topauto avamise käigus koostöö raames Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 meeskonnale üle esimese täiselektrilise väikebussi.
22.04.2022

Käes on kevadise autopesu ja rehvivahetuse aeg: asjad, mida sa ei pruukinud teada

Kuigi soe ilm laseb end sel kevadel erakordselt kaua oodata, on lumi enamikest kohtadest läinud ning ehkki igal öösel kimbutavad meid miinuskraadid, on mõistlik mõelda autole suverehvide allapanekule ja kevadisele autopesule. Topauto teenindusjuht Dan Mustjatse annab nõu, mida silmas pidada. 
11.04.2022

Topauto auhindas parimaid robotauto joonistajaid

5. aprillil toimus tänuüritus traditsioonilisele Harjumaa algklasside poiste autode joonistamise võistlusele. Sel aastal oli võistluse teemaks „Robotauto“.
08.04.2022

Automüüja: kiibikriisiga on paremini hakkama saanud Aasia autotootjad

Eelmise ja selle aasta esimeste kuude automüügistatistika näitab, et globaalses plaanis on Aasia autotootjad kiibikriisiga paremini hakkama saanud ning suudavad autosid kiiremini ja suuremates kogustes tarnida. Ukraina sõjast tingitud tarneraskused jõuavad kaupmeesteni lähikuudel.
28.03.2022

Karel Tilga: kergejõustiku sise-MMilt tagasi põlvevigastuse ja koroonaga

Reis Belgradi hakkas möödunud teisipäeval Tartust, kus oli hommikul vaja ära teha trenn. Lend oli küll alles õhtul kell 6, aga enne seda, kell 2, oli minu Hyundai Kona ametlik üleandmine Topautos Tallinnas.
16.03.2022

Topauto ja kümnevõisteja Karel Tilga alustasid koostööd

Topauto sõlmis Eesti andeka kümnevõistleja Karel Tilgaga koostöölepingu ning andis selle raames sportlasele üle uue Hyundai Kona Hybrid linnamaasturi. Topauto juhatuse esimehe Janel Selli sõnul on ettevõte läbi aegade toetanud regulaarselt kultuuri ja sporti kavatseb seda teha ka edaspidi.
09.03.2022

Projekt Cordoba on lõpusirgel - oksjon Ukraina toetuseks

Masinawärk meeskond pani oksjonile oma esimese projektiauto - SEAT Cordoba. Projekt sai alguse Raadio 2 eetris, kus hommikuprogrammis otsisti võimalikult odavat, aga sõitvat autot. Koostöös Topauto ja Shelliga on sõiduk korrastatud ning on tänaseks läbinud üle 10 000 km.
09.03.2022

Tuuli Tomingas pidi maailmakarikaetapil oma relvale Ukraina sümboolika meisterdama kommipaberitest

Laskesuusataja Tuuli Tomingas oli Kontiolahti maailmakarikaetapil sunnitud kasutama nutikust, et rahvusvahelise telepildi jaoks oma relv Ukraina toetuseks sini-kollase sümboolikaga märgistada. Kuna IBU lubatud teibid ei jõudnud õigeks ajaks staadionile, meisterdas Tomingas selle kommipaberitest.
03.03.2022

Topauto annetas Ukraina toetuseks 50 000 eurot

Topauto esindused Tallinnas, Tartus ja Pärnus annetasid Ukraina armeele kokku 50 000 eurot.
28.01.2022

Ajakirjaniku sõidukogemus: lõpuks ometi üks säästlik auto, mis talub kenasti talve!

Hyundai tundub tahtvat Konast välja võtta kõik, mis ühe auto puhul võimalik. Esmalt muidugi Kona kui tavaline linnamaastur. Siis bensiinimootoriga kerghübriid, diiselmootoriga kerghübriid, elektriauto ja lõpuks ka N-line varustusega Kona.
27.01.2022

Topauto kinkis noortele autosportlastele isikliku treeningauto

Topauto alustas koostööd WULF Autospordi Akadeemiaga ning andis kingitusena üle Hyundai Getz sõiduauto, et noored autosporditalendid saaks akadeemias toimuvatel kursustel võidusõitu harjutada. 
25.01.2022

Tuuli Tomingas: sain peale luhtunud teatesõitu tapmisähvarduse

Viimane MK-etapp enne OM-i sai kuidagi eriti kiiresti otsa, ilma, et oleks midagi suurejoonelist juhtunud või korraldatud. Sõit Ruhpoldingust Anterselva kulges kiirelt. Kuigi enne Itaaliasse sisenemist tuli täita üsna põhjalik tervisedeklaratsioon, siis piiri peal ei läinud seda tarvis. Ütleks isegi, et enne ei saanud aru, et piiri ületatud on, kui telefonioperaatori poolt sõnum saabus.
19.01.2022

Tuuli Tomingas: Ruhpolding tõi ajaloolised tulemused

Oberhofi jälituse ja Ruhpoldingu sprindi vahele jäi vaid 2 päeva, mis tähendas üht reisi- ja üht treeningpäeva ning juba tuligi asuda võistlustulle. 
19.01.2022

Suured elektriarved on pannud inimesi korralisest autohooldusest loobuma

Detsembris suurenenud kütte- ja elektriarvetest tingituna on märgatavalt tõusnud inimeste hulk, kes on hakanud tühistama regulaarseid autohoolduse aegu, et oma kulusid optimeerida. Korraliste hoolduste edasilükkamine kevadesse või suvesse pole siiski mõistlik, kuna hooldamata jäetud auto võib hiljem tekitada hoopis suurema remondikulu.
13.01.2022

Neli soovitust, kuidas kõikuvate välistemperatuuridega autot töökorras hoida

See nädal on toonud Eestimaale erakordselt heitliku ilma – nädalavahetusel oli sula, esmaspäev kostitas meid krõbedate külmakraadidega, mida jagub paariks päevaks ning alates neljapäevast pöörab ilm taas sulale. Et suured temperatuurikõikumised autoomanikule ootamatult probleeme valmistama ei hakkaks, soovitab Topauto vanemhooldusnõunik Dan Mustjatse tähelepanu pöörata järgmistele asjadele. 
12.01.2022

Tuuli Tomingas: Oberhofis oli elu raskeimate tingimustega võistlus

Reis Saksamaale algas hommikul kell 4.30, kui asusin Ülemiste hotellist lennujaama poole teele, lohistades oma lehma mõõdus kotti. 
06.01.2022

Topauto on 2021. aasta kõige populaarsem tööandja

Topauto on vastavalt CVKeskus.ee avaldatud kokkuvõttele 2021. aasta kõige huvipakkuvam tööandja omas kategoorias.
05.01.2022

Tuuli Tomingas: jätkan, kuigi vahepeal oli tunne, et jätan hooaja pooleli

Kodusoleku periood kulges vägagi sündmusterohkelt. Järgnevalt kirjeldan suisa päeviti oma möödunud nädalat, sest iga päev oli märkimisväärne.
28.12.2021

Ettevalmistus OMiks ehk jõululaager Anterselvas

Minu ja ka teiste TT tiimi liikmete jaoks oli esmakordne kogemus olla jõulude ajal kodust eemal. Aga kui Muhamed ei lähe mäe juurde, tuleb mägi Muhamedini ja seepärast sõitsidki Susani peika ning Indreku ja Roberti pered ise meie juurde Anterselva, et ühiselt jõule veeta. 
 
1  2  3  4  5  6  7  8
 
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge