Topauto  »  Topautost  »  Uudised

Uudised

30.01.2024

Hyundai valis Topauto Baltikumi parimaks margiesinduseks

Autotootja Hyundai valis Topauto kogu Baltikumi eelmise aasta parimaks margiesinduseks. Samuti pälvis Topauto Hyundai tunnustuse kui parim lisavarustuse müüja aastal 2023.
10.01.2024

Topautost sai Eesti võrkpallikoondiste ametlik autopartner

Topauto sõlmis Eesti Võrkpalli Liiduga tähtajatu koostöölepingu, millega saab Topautost liidu ja Eesti võrkpallikoondiste autopartner. Nii mees- kui ka naisvõrkpallurid saavad sel aastal enda käsutusse uued CUPRA mudelid.
21.12.2023

Tuuli Tomingas elu parimas vormis!

Tagasivaade laskesuusahooaja esimesele trimestrile ning aasta viimasele etapile Lenzerheides.
12.12.2023

Topauto tegevjuhiks sai Aivar Kägu

Eesti kapitalil põhineva automüüja Topauto tegevjuhiks sai Aivar Kägu, kes seni töötas Topautos järelteeninduse osakonna juhina.
07.12.2023

Tuuli Tomingas Östersundis: olenemata fluorikeelust ja pisaratest lippab suusk hästi

Kolm nädalat minu elus on olnud täielik emotsioonide keeris. Olen kogenud nii musta masendust kui ka suurt rõõmu. Esimesed stardid olid kõike muud kui meelerahu pakkuvad, aga sama kiiresti kui kõik allamäge läks, liikus see ka ülespoole.
16.11.2023

Tuuli Tomingas: taas maailma karikale!

Hooaja viimase laagri tegi TT tiim Rootsis, Idres, kus on  juba aastaid oma viimast ettevalmistust läbi viidud ja sealsed tingimused on selleks üldjuhul olnud paremad kui kusagil mujal.    
31.10.2023

Topauto võttis Pärnus enda peale Citroënide müügi ja hoolduse

Alates oktoobrist on Pärnus ametlik Citroëni margiesindus Topauto, kes hakkab Citroëni sõidukeid nii müüma kui ka hooldama.
26.10.2023

Elektriautode spetsrehvid ja rehvide tootmiskuupäev - asjad, mida peaks talverehvide puhul kindlasti teadma

Eestimaalasi kostitas eelmisel nädalal esimene sahmakas lund ja lörtsi, mis jäi küll üürikeseks, kuid talv hiilib iga päevaga ligemale ning seetõttu on mõistlik aegsasti rehvitöökotta aeg kinni panna, et rehvivahetust mitte viimase minuti peale jätta. Topauto teenindusjuht Dan Mustjatse annab nõu, kuidas enda autole kõige õigem talverehv valida ning mida peaks jälgima elektriautode omanikud.
25.10.2023

Tuuli Tomingas: tugeva ja tervena hooajale vastu

Suurepärane uudis on see, et kevadine õlaoperatsioon Tuulil enam treenimist ei sega ning ta võib hooajale tugeva ja tervena vastu minna!
16.10.2023

Topauto müügijuht automaksust: sõiduki hind läheb kliendile kallimaks. Pole selge, milleks maksu tegelikult kasutama hakatakse

Automüüja Topauto müügijuhi Janek Eskori sõnul mõjutab 2025. aastal kehtima hakkav automaks kliente negatiivselt, sest sõidukite hinnad kasvavad.
18.09.2023

Topauto avas Tallinnas uue kontseptsiooniga autosalongi

Topauto avas Tallinnas Sõpruse puiesteel uue kontseptsiooniga autosalongi CUPRA Garage, mis hakkab eksklusiivselt müüma CUPRA brändi sõidukeid. CUPRA Garage eristub traditsioonilistest autosalongidest oma interjööri, teeninduse ja interaktiivsuse poolest.
11.09.2023

CUPRA DarkRebel maailma esmaesitlus Müncheni autonäitusel

CUPRA DarkRebel ideeautolt on katted maha tõmmatud. See on sportauto, mis nihutab disaini ja soorituse piire ning esitab küsimuse, kuidas siis ikkagi autosid tulevikus ette kujutatakse ja luuakse. See on esimene füüsilise vormi saanud auto, mis on loodud CUPRA virtuaalses ruumis ja mõeldud järgmistele autojuhtide põlvkondadele.
05.09.2023

Tuuli Tomingas ja TT tiim alustasid koostööd Hyundaiga

Topauto ja laskesuusataja Tuuli Tominga loodud spordiklubi TT sõlmisid koostöölepingu, mille kohaselt saab võistkond enda käsutusse uued Hyundai autod, millega peagi algaval laskesuusahooajal mööda Eestit ja Euroopat tuuritada ja võistlustele vajalikku varustust transportida.
25.08.2023

Tuuli Tomingas: Bursiidist sain lahti ja ootan suvist laskesuusa MMi

Juuli lõpus rändasime TT tiimiga selle aasta teise välislaagrisse Obertilliachisse. Obertilliach on meie tavapärane treeningkeskus keskmäestikus, aasta jooksul jõuame sinna rohkem kui korra ja ausalt öeldes tunnen end seal väga koduselt.
06.08.2023

Tuuli Tomingas on hädas küünarnukiga

Juuli on Tuuli Tomingasel olnud toimekas. Alustades läbivettinud arvutist ja küünarnukki tabanud bursiidist kuni hooaja esimese välislaagri ja suurepärase isikliku rekordini 3000 m jooksus. 
27.06.2023

Tuuli Tomingas: seis on parem kui julgesin loota

Seekordne blogipostitus on segu sügavast kurbusest, sest meie hulgast lahkus Topauto juht Janel ning suurest rahulolust, et õlaoperatsioonist taastumine on olnud kiirem, kui oleks osanud arvata ja loota. 
26.06.2023

Eesti ühe vanema automüüja Topauto ilme läbis totaalse muutuse

Eesti üks vanemaid ja väärikamaid autofirmasid Topauto värskendab oma logo ja värvilahendust. Senise muutumatuna püsinud punase asemel võtab ettevõte põhivärvidena kasutusse rohelise ja valge.
22.06.2023

Topauto tarnib Eesti Energiale 33 erivõimekusega autot

Topauto annab Eesti Energiale ja selle tütarettevõtetele üle 33 erivõimekusega Isuzu D-MAX pikapit, mis hakkavad ettevõtet teenindama üle kogu Eesti. Suurem osa neist jõuab Ida-Virumaale.
14.06.2023

Kaastundeavaldus

Raske südame ja sügava kurbusega teatame, et meie hulgast on ootamatult lahkunud Topauto tegevjuht, innustav kolleeg, hea sõber ja suurepärane isa Janel Sell. 
24.05.2023

PÖÖRANE STATISTIKA: Topautost kümnenda sõiduki ostnud mees: olen nende autodega sõitnud 35 korda ümber maakera

Eesti ühest vanimast autosalongist Topautost juba kümnenda sõiduki soetanud mees on oma kümne autoga läbinud 1,4 miljonit kilomeetrit ehk teinud maakerale tiiru peale 35 korda. Kümnendana ostetud Hyundai Tucson peab vastu pidama järgmised 250 000 kilomeetrit.
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12
 
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge