Topauto  »  Uued autod  »  Automargid  »  Hyundai  »  Hyundai NEXO

Ülevaade

SÕITES PUHTAMASSE TULEVIKKU

NEXO ei kehasta mitte ainult Hyundai pühendumust keskkonnasõbralike sõidukite arendamisele, vaid tugevdab ka ettevõtte juhtpositsiooni kütuseelemendiga elektrisõidukite valdkonnas.

 

Hyundai NEXO | 666 km sõiduulatus ja maailma parim kütuseelemendi kasutegur

 

Tõhus

666 km (WLTP) sõiduulatuse ja maailma parima kütuseelemendi kasuteguriga NEXO kuulub omaette klassi.

 

Hyundai NEXO | Külgvaade

 

Voolujooneline

NEXO on loodud silma paistma. Selgete aerodünaamiliste joontega voolujooneline sõiduk kulgeb edasi elegantselt nagu vesi, mis on ainus heide.

 

Hyundai NEXO | täiustatud ühenduvus- ja mugavusfunktsioonid

 

Varustus

NEXO on varustatud suurepärase valiku täiustatud ühenduvus- ja mugavusfunktsioonidega, mis tagavad hõlpsa juurdepääsu kõigele, mis on sulle oluline.

 

Hyundai NEXO | Õhupuhastuse ja CO2 vähendamise näidikud

See puhastab õhku

Peale vee ei tekita NEXO mingeid heitmed. Tegelikult see isegi parandab sõitmise ajal õhu kvaliteeti: kuna kütuseelementide patarei vajab puhastatud õhku, eemaldab NEXO õhufilter mikroosakesi ja väljutab kasutamata õhu, muutes välisõhu varasemaga võrreldes puhtamaks. Puuteekraan näitab saavutatud õhupuhastuse ja CO2 vähendamise määra.

Välimus

Hyundai NEXO | Reklaampilt - pargitud auto linnatänaval

 

DISAINITUD ILUSAKS, PROJEKTEERITUD TÕHUSAKS

NEXO elegantne välimus on hoolikalt optimeeritud ja hõlmab mitmeid aerodünaamilisi omadusi, et saavutada suurim võimalik kütusesääst. NEXO üldine õhutakistuskoefitsient on ainult 0,329.

 

D-piilari õhukardin

Väiksem õhutakistus parema aerodünaamika jaoks: pikk tagaspoiler ja selle varjatud puhasti moodustavad stiilse visuaalse katusedisaini jätku.

Hyundai NEXO |  D-piilari õhukardin

 

Hyundai NEXO | Ratta õhukardina õhuvõtuava

Ratta õhukardina õhuvõtuava

Aerodünaamika parandamiseks loodud sportlikud rataste õhukardinate õhuvõtuavad näevad suurepärased välja ning optimeerivad õhuvoolu üle rataste ja sõiduki külje.

 

Automaatne tasapinnaline käepide

NEXO automaatsete peidetud käepidemetega saavutatakse puhas välimus. Juht saab need ise välja lükata ja need tõmbuvad automaatselt sisse kiirusel 3 km/h.

Hyundai NEXO | Automaatne tasapinnaline käepide

 

Värv – elegantne tagasihoidlikkus, muljetavaldav viimistlus

 

Hyundai NEXO | Mattvärvide valik

 

Hyundai NEXO | Eestvaade

Kaskaadesivõre

Esiküljel on Hyundai iseloomulik kaskaadesivõre ümber kujundatud nii, et see sulanduks sujuvalt NEXO liittulede kuju ja kaksikesitulede disainiga.

 

Valuveljed

Spetsiaalselt NEXO jaoks loodud stiilsed 19-tollised valuveljed on aerodünaamiliselt optimeeritud suunama õhu sujuvalt üle velje pinna, jahutades samal ajal ka pidureid. Laadi alla rehvimärgis >>

Hyundai NEXO | Valuveljed

 

Hyundai NEXO | Lai katuseluuk

Lai katuseluuk

Lase päike sisse ja naudi tuult oma juustes. NEXO varustusse kuulub kallutatav ja väljaliikuv katuseluuk, mis loob maksimaalse avarustunde.

Siseruum

Hyundai NEXO | stiilne ja äärmiselt funktsionaalne salong

 

SINUST INSPIREERITUD SALONG

NEXO stiilne ja äärmiselt funktsionaalne salong on loodud nii, et kõik on sinu käeulatuses ja vaateväljas. Soojendusega ja ventileeritavad* istmed pakuvad suuremat sõidumugavust.

* Tagaistmed on ainult soojendusega.

 

Hyundai NEXO | Suur ekraan

 

Suur ekraan

12,3-tollisel suurel ekraanil kuvatakse navigatsiooni, energiatarbimise, teabe- ja meelelahutussüsteemi ning kliimasüsteemi juhtelemendid. Samuti on saadaval funktsioonid CarPlay™ ja Android Auto™. Rooli taga olevad käiguvahetuslabad võimaldavad juhtida regeneratiivpidurdamise taset.

 

Hyundai NEXO | Ruumikas salong

 

Oma klassi suurim ruumikus

461-liitrise pagasiruumi mahutavusega (VDA) NEXO pakub rohkelt hoiuruumi. Kui istmed kokku klappida, on ruumi isegi 1466 liitrit.

 

Hyundai NEXO | Elektroonilised käiguvahetusnupud

 

Elektroonilised käiguvahetusnupud

Vali edasi-, vaba-, tagasikäigu ja parkimisasendi vahel mugavalt keskkonsoolil paiknevate nuppudega. Keskkonsoolilt leiad ka elektrilise seisupiduri.

 

Hyundai NEXO | Keskkonsooli laegas

 

Keskkonsooli laegas

Tänu NEXO elektrimootorile on traditsiooniline käigukang asendatud elektrooniliste käiguvahetusnuppudega. Kokkuhoitud ruumi on kasutatud praktiliseks panipaigaks ja mobiilseadmete laadimiseks.

 

Hyundai NEXO | Ökoloogilised materjalid

 

Ökoloogilised materjalid

Materjalide osas on kõik NEXO puutepinnad valmistatud UL-sertifikaadiga biomaterjalidest, alates bambusepõhisest laepolstrist, plastdetailidest, ehisosadest, pehmest nahast kuni põrandamattideni. Valikus on kaks salongitooni: helehall ja tumesinine.

Jõudlus

Hyundai NEXO | Reklaampilt - pargitud auto kivihoone taustal

 

PUHAS JÕUDLUS, PUHAS SÕIDURÕÕM

NEXO kuulub maailma parima kütuseelementide tõhususega omaette klassi. See on loodud otsast otsani tõhusaks, hõlmates spetsiaalset sõiduki arhitektuuri, mis pakub täiustatud võimsuse ja kaalu suhet, paremat kiirendust ja rohkem ruumi.

 

Hyundai NEXO | Tipptasemel kütuseelementide tehnoloogia

 

Tipptasemel kütuseelementide tehnoloogia

Revolutsioonilise kütuseelementide süsteemiga NEXO on näide vesinikupõhise ühiskonna tulevikust.

 

Hyundai NEXO | Regeneratiivpidurdamine

 

Regeneratiivpidurdamine

Kasutades sõiduki aeglustamiseks elektrimootorit, taastab NEXO energiat, et laadida akut ja säilitada piisav laetustase.

 

Hyundai NEXO | Vesiniku tankimine

 

Tankimine

NEXO keskkonnasõbraliku jõuülekande praktilisust tõestab see, et tankimisele kulub vaid 5 minutit, mis tagab sõiduulatuse kuni 666 km (WLTP). Baltimaade esimene tankla on juba avatud Riias ja 2022. aasta jooksul lisandub neid veel. Vaata, kus asuvad Euroopas vesinikutanklad.

 

Hyundai NEXO | Auto talvisel teel

 

Testitud äärmuslikes külmades ilmastikutingimustes

NEXO loodi käivituma külmalt kuni temperatuuril –30 °C. Hyundai testis NEXOt Rootsis kõige ekstreemsemates miinuskraadides, vaid tunnise autosõidu kaugusel põhjapolaarjoonest. Karmid testid tagavad sõiduki sobivuse igapäevaseks kasutamiseks rasketes talveoludes.

 

Kütuseelemendiga jõuülekande funktsionaalsus

Kui paakides olev vesinik siseneb kütuseelementide patareisse, laguneb see prootoniteks ja elektronideks. Kütuseelemendis tekkiv elektronivoog toodab elektrit, mis käitab elektrimootorit, ning prootonid reageerivad õhus olevate hapnikumolekulidega, tekitades soojust ja vett, mis on ainus heide.

 

Hyundai NEXO | Kolmes paagis hoitav vesinik juhitakse kütuseelementide patareisse.

 

1. samm

Kolmes paagis hoitav vesinik juhitakse kütuseelementide patareisse.

 

Hyundai NEXO | Õhuvool juhitakse kütuseelementide patareisse.

 

2. samm

Õhuvool juhitakse kütuseelementide patareisse.

 

Hyundai NEXO | Õhu ja vesiniku reaktsioon kütuseelementide patareis toodab elektrit ja vett.

 

3. samm

Õhu ja vesiniku reaktsioon kütuseelementide patareis toodab elektrit ja vett.

 

Hyundai NEXO | Toodetud elekter käitab elektrimootorit.

4. samm

Toodetud elekter käitab elektrimootorit.

 

 

Hyundai NEXO | Reaktsiooni käigus tekkiv vesi eraldub ja see on NEXO ainus heide.

 

5. samm

Reaktsiooni käigus tekkiv vesi eraldub ja see on NEXO ainus heide. Vesinik on mitmekülgne, puhas ja ohutu energiakandja. See ei tekita kasutuskohas mingeid heiteid ning seda saab toota taastuvast elektrienergiast ja vähese süsinikdioksiidiheitega fossiilkütusest, aidates saavutada täielikult saastevaba lahenduse.

   

Ühenduvus

Hyundai NEXO | Reklaampilt - auto tuledes linnasilueti taustal

 

NAUDI SUJUVAT ÜHENDUVUST

NEXO on varustatud suurepärase valiku täiustatud ühenduvus- ja mugavusfunktsioonidega, mis tagavad hõlpsa juurdepääsu kõigele, mis on sulle oluline. Ning Hyundai Bluelinki ühendatud autoteenuste abil saad juhtida auto funktsioone nutitelefoni kaudu.

 

Rohkem infot Bluelinki kohta

 

Hyundai NEXO | 12,3-tolline puuteekraan

 

12,3-tolline puuteekraan

Integreeritud juhtimissüsteemi elegantne põhikomponent on 12,3-tolline puuteekraan, mis võimaldab hõlpsalt kõike juhtida.

 

Hyundai NEXO | täisdigitaalne 10,25-tolline LCD-näidikuplokk

 

Näidikuplokk

Suurepärane täisdigitaalne 10,25-tolline LCD-näidikuplokk esitab olulist sõiduteavet. Peale sõiduulatuse ja sõiduteabe kuvab näidikuplokk ka seda, kuidas sinu sõidustiil mõjutab kütusekulu.

 

Hyundai NEXO | Esmaklassiline KRELLi helisüsteem

 

Esmaklassiline KRELLi helisüsteem

KRELLi helisüsteem üllatab suurepärase sooritusega. Kaheksa kõlarit ja väline võimendi pakuvad kõigile autosviibijatele väga erilise helikogemuse.

 

Hyundai NEXO | Nutiseadme juhtmevaba laadimine

 

Nutiseadme juhtmevaba laadimine

Nutiseadme juhtmevaba laadimisalus (Qi-standard) võimaldab Qi-standardiga ühilduvat nutitelefoni hõlpsalt ilma juhtmeta laadida.

Ohutus

Hyundai NEXO | Reklaampilt - auto linnaliikluses

 

OHUTU TEEKOND

Need ennetavad, toetavad ja vajaduse korral sekkuvad: Hyundai NEXO sõidumugavuse ja -ohutuse tagavad mitmed tipptasemel juhiabisüsteemid, sealhulgas põnevad uuendused.

 

Sõltumata sõidukis olevatest juhiabisüsteemidest vastutab juht alati liikluse jälgimise ja sõiduki käsitsemise eest. Erinevad olud nagu teetingimused, teekattemärgistus või ilmastikutingimused võivad juhiabisüsteemide toimimist piirata.

 

Hyundai NEXO | Monitoriga pimenurga jälgimissüsteem

 

Monitoriga pimenurga jälgimissüsteem

Hyundai pimenurga jälgimismonitor näitab juhile taga- ja külgvaadet keskel näidikuploki ekraanil – ükskõik kummas suunas rada vahetades.

 

Hyundai NEXO | Kaugjuhitav parkimisabiline

 

Kaugjuhitav parkimisabiline

NEXO suudab ise parkida ja parkimiskohalt välja sõita. Sõiduk oskab vaid ühe nupuvajutusega ka ise parkimiskohale tagurdada.

 

Hyundai NEXO | Sõiduraja jälgimise abisüsteem

 

Sõiduraja jälgimise abisüsteem

Aktiveerituna hoiab see linnamaasturi kiirusel 0 kuni 145 km/h maanteel ja tänaval oma sõiduraja keskel.

 

Hyundai NEXO | Laupkokkupõrke vältimise abisüsteem

 

Laupkokkupõrke vältimise abisüsteem

Skannides radari ja kaameraga teed sõiduki ees, pidurdab süsteem automaatselt, kui tuvastab ees ootamatult pidurdava teise sõiduki või teele astunud jalakäija.

 

Hyundai NEXO | Virtuaalne mootoriheli süsteem

 

Virtuaalne mootoriheli süsteem

Hyundai NEXO varustusse kuulub sõidumüra simulaator, mis edastab aeglaselt sõites või tagasikäigu valimisel hoiatussignaali. Sellega suurendab süsteem sõiduki läheduses möödujate liiklusohutust.

 

Hyundai NEXO | 5-aastane läbisõidupiiranguta garantii, liitiumioon-polümeerakule garantii 8 aastat

 

5-aastane läbisõidupiiranguta garantii

Nagu iga teinegi Hyundai, on ka NEXO valmistatud kõige kõrgemate kvaliteedinõuete kohaselt. Selle tõestuseks on 5-aastane läbisõidupiiranguta garantii, mis lubab nautida elus kõike väärtuslikku, ilma et peaks auto pärast muretsema. Peale selle kehtib NEXO suure jõudlusega liitiumioon-polümeerakule garantii 8 aastat või 160 000 km, olenevalt sellest, kumb täitub varem. Naudi suuremat meelerahu, mille tagab autotööstuse üks parimaid garantiisid – ja seda standardvarustuses.

 

Siin lehel esitatud teave võib erineda tegelikult saadaolevast mudelist, sõltuvalt sellest, kas mudel on tellitud laost või otse tehasest. Lisateabe saamiseks võta ühendust Topautoga.

Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge