Küpsised

Topauto veebileht kasutab küpsiseid. Küpsis on väike tekstifail, mille veebileht salvestab teie arvutisse või mobiiliseadmesse, kui te meie lehte külastate. Küpsis ei sisalda isikuandmeid ning selle kaudu ei ole võimalik üksikuid külastajaid tuvastada. Küpsiseid kasutatakse veebilehe külastajate arvu ja  tegevuste statistiliseks jälgimiseks ning veebilehe funktsioonide kasutamiseks, veebilehe kasutajapõhise sisu esitamiseks. Kogutud andmeid kasutatakse näiteks ka veebilehe arendamiseks, reklaamitulemuste jälgimiseks ja reklaami suunamiseks väljapoole meie veebilehte. Nii ei pea te andmeid iga kord uuesti sisestama, kui meie lehele tagasi tulete või lehekülgi sirvite. Küpsiste seaded on seadme- ja veebilehitsejapõhised.

 

Küpsised, mida kasutame

  • Hädatarvilikud küpsised: need küpsised on esmatähtsad selleks, et meie leht toimiks ja Te saaksite sellel ringi liikuda ning selle võimalusi kasutada. Ilma nende esma tarvilike küpsisteta, ei pruugi me olla võimelised pakkuma kindlaid teenuseid ja võimalusi ning meie leht ei pruugi töötada nii sujuvalt nagu me sooviksime.
  • Google Analytics: analüütiline küpsis, millega kogutakse analüütilisi andmeid veebilehe külastajate kohta. Andmeid võidakse kasutada ka reklaami suunamiseks Google’i reklaamivõrgustikus.
  • Google Tag Manager: tööriist, mis võimaldab veebilehel kolmanda osapoole skriptide tõhusat käsitsemist.
  • Giosg Live Chat: rakendus, mille abil pakume veebilehel kiirsuhtluse võimalust.

 

Kolmandate isikute küpsised

Meie veebilehel võib esineda sisu, linke ja kontakte kolmandate isikute veebilehtedele ning sotsiaalmeedia suhtluspluginaid seoses meie veebilehel sisalduvate näiteks Facebooki ja YouTube’i videotega. Kolmandate isikute rakendustes kohaldatakse kõnealuse isiku enda andmekaitseavaldust, millega võid tutvuda kõnealuse isiku teenuse kasutamisel.

 

Küpsistest saadava teabe kasutajad

Eespool mainitud küpsiste kaudu kogutud andmeid kasutab Topauto AS ja  edasimüüjad ning eraldi välja valitud veebilehtede arendamise, analüüsi ja reklaamiga tegelevad allhankijad.

 

Kuidas küpsiseid kontrollida?

Võite küpsiseid kontrollida ja/või kustutada vastavalt oma soovile. Saate kustutada kõik juba teie arvutis olevad küpsised ning enamikke brausereid saate seadistada selliselt, et küpsiste paigaldamine oleks tõkestatud. Sellisel juhul võite aga olla sunnitud kohandama teatavaid eelistusi käsitsi iga kord, kui veebilehte külastate. Küpsiste keelamisel ei pruugi kõik veebilehe funktsioonid täielikult toimida.

Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge