Topauto  »  Uued autod  »  Automargid  »  Hyundai  »  Hyundai IONIQ 6
Maailma aasta auto 2023
Parima turvalisusega auto
77,4 kWh aku

Suur sõiduulatus

V2L

Autost laadijaks

Uue ajastu siluett

 

Hyundai IONIQ 6 eelmüük on alanud.

 

Hyundai Ioniq 6 | Reklaampilt - auto esiuks on lahti, salongist kumab lillakat valgust, autojuht nõjatub autole

 

VOOLU TÄIS VOOLUJOONELISUS

 

Elegantne ja täiesti ainukordne Hyundai IONIQ 6. Jätkusuutlikest uuendustest tulvil uue ajastu siluett.

 

IONIQ 6 maailma esmaesitlust vaata siit:

 

 

Inimkeskne disain

 

Voolujooneline täiselektriauto IONIQ 6 kehastab nn emotsionaalse efektiivsuse ideed, rahuldades samal ajal klientide esteetilisi ja praktilisi vajadusi. Lihtsate, ent väga kaunite kumerustega aerodünaamiline siluett annab elektromobiilsuse ajastule uue perspektiivi.

 

Tiivast inspireeritud tagaspoiler

 

Tiivakujust inspireeritud elliptilise tagaspoileri klaasisarnased läbipaistvad materjalid panevad ainulaadse LED-tunnusvalgustuse eriti eredalt särama.

Hyundai Ioniq 6 | Tagantvaade

 

Hyundai Ioniq 6 | Eestvaade

Parameetrilised pikslid

 

Üle 700 parameetrilise piksli eri kohtades: esituled, kombineeritud tagatuled, andurid esikaitseraua alaservas, ventilatsiooniavade dekoorvalgus ja keskkonsooli indikaatorid.

 

Hyundai Ioniq 6 | Reklaampilt - heleda disainiga salongis on juhiiste taha lastud ning autojuht loeb mugavas asendis raamatut

 

Hooliv sisekujundus

 

Sõitjate vajadusi arvestav IONIQ 6 salong pakub tänu auto 2950 mm teljevahele väga ergonoomilist ruumilahendust koos praktilise varustusega, mis teeb täiselektrilise sõidukogemuse veel paremaks.

 

Pikseltuled

 

4 interaktiivset valguspikslit roolil lihtsustavad suhtlust juhi ja auto vahel.

Hyundai Ioniq 6 | Pikseltuled roolil

 

Hyundai Ioniq 6 | Puuteekraaniga armatuurlaud

Puuteekraaniga armatuurlaud

 

Armatuurlaual asub puutetundlik moodulekraan, mis koosneb 12-tollisest teabe- ja meelelahutussüsteemi puuteekraanist ning 12-tollisest digitaalsest näidikuplokist. Silla tüüpi keskkonsool pakub aga rohkelt käepärast hoiuruumi.

 

Säästvad materjalid

 

Tänapäeva keskkonnateadlikest tarbijatest inspireeritud IONIQ 6 siseruumis leidub mitmeid säästvalt hangitud või looduslikke materjale – sh värvid taaskasutatud pigmentidest, istmekatted keskkonnahoidlikult töödeldud nahast, laevooder bio-PET-tekstiilist ja põrandamatid ümbertöödeldud kalavõrkudest.

Hyundai Ioniq 6 | Värviliselt kumav salong

 

Hyundai Ioniq 6 | Reklaampilt - auto linnatänaval

 

Rohkelt võimsust ja suur energiavaru

 

77,4 kWh aku, mis on varjul kauni aerodünaamilise silueti all, pakub vastavalt WLTP-standardile vaid ühe laadimisega hinnanguliselt üle 610 km täiselektrilist sõiduulatust. IONIQ 6, mille WLTP-kohane hinnanguline energiakulu jääb alla 14 kWh/100 km, on üks kõige säästlikumaid elektriautosid kogu autoturul.

 

Hyundai Ioniq 6 | Auto kui laadija (Vehicle-to-Load – V2L) funktsioon

 

Autost laadijaks

 

IONIQ 6, nagu enne seda ka IONIQ 5, on varustatud auto kui laadija (Vehicle-to-Load – V2L) funktsiooniga, mis võimaldab laadida mis tahes elektriseadmeid – ideaalne lahendus voolutarbe rahuldamiseks elektrikatkestuste ajal, telkimisel või väliüritustel.

 

Hyundai Ioniq 6 | Reklaampilt - Auto pargitud ärihoone kõrvale

 

Tarkvarauuendused õhu kaudu

 

IONIQ 6 on Hyundai esimene mudel, mis pakub tarkvarauuendusi erinevate kontrollerite jaoks õhu kaudu. See tehnoloogia võimaldab uuendada auto eri elektriseadmete, aku, juhiabisüsteemide jms kontrollerite tarkvara autojuhil endal, et muuta sõit veelgi ohutumaks ja mugavamaks. Juht saab õhu kaudu uuendada ka kaarte ning teabe- ja meelelahutussüsteemi tarkvara.

Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge