Pakiruumi suurus

Mahutab kõik vajaliku

Turvalisus

Parim turvalisus

Disain

Hüpe tulevikku

Jõudlus

Võimas pereauto

Uus moodne SsangYong Korando

 

Täiesti uus Korando!

 

Uhiuus neljanda põlvkonna SsangYong Korando on üheaegselt värske ja nüüdisaegne linnamaastur, mis säilitab oma praktilisuse pereautona. Lisaks suurepärasele mahutavusele suudab see järel vedada ligi kahetonnist haagist. Tänu uuele kerekonstruktsioonile ja erinevatele juhiabisüsteemidele on Korando turvalisus tipptasemel.

 

Uue SsangYong Korando stiilne välisdisain

 

Välisvarustus

 

Uus Korando on pisut pikem ja laiem kui eelkäija, suurem teljevahe tagab mahukaima siseruumi omas klassis, senisest madalam kere aga annab dünaamilisema ja energilisema väljanägemise.

 

Uue SsangYong Korando tagantvaade nurga alt

 

Praktiline

 

Uus SsangYong Korando on värske ja modernne, kuid säilitab oma praktilisuse pereautona, mis lisaks väga heale mahutavusele suudab järel vedada ligi kahetonnist haagist. Seda täiesti uut C-segmendi linnamaasturit liigutab uus 1,5-liitrine turboülelaaduriga bensiinimootor või uuenenud 1,6-liitrine Euro-6d-diiselmootor.

 

1,5-liitrise bensiinimootori võimsus on 163 hj, suurim pöördemoment 280 Nm. Bensiinimootor on saadaval 6-käigulise manuaal- või automaatkäigukastiga. 1,6-liitrisel diiselmootoril on võimsust 136 hj, suurim pöördemoment aga 324 Nm. Diiselmootorile on saadaval 6-käiguline automaatkäigukast.

 

Uue Korando (C300) tehnilised andmed: Uus SsangYong Korando on värske ja modernne

 

Pikkus: 4450 mm
Laius: 1870 mm
Kõrgus: 1620 mm
Teljevahe: 2675 mm
Kliirens: 180 mm
Pagasiruumi maht: 551 l (istmed tavaasendis) kuni 1246 l (teine istmerida kokku klapitud)

 

Uue SsangYong Korando interjöör

 

Salong

 

SsangYong Korando salong mõjub kui hüpe tulevikku. Kasutatud on kvaliteetseid materjale, mis pakuvad silmailu ja on ka katsudes mõnusad. Suurt rõhku on pandud meeleolu loomisele ja tervik on võrdne SsangYongi lipulaeva, Rextoniga.

 

Salong on ülimalt juhisõbralik, mis tähendab head ergonoomiat, näidikute ja muude süsteemide kerget käsitsemist. Näidikuploki paneeli saab väikese lisaraha eest vahetada futuristliku 12,5” digitaalnäidiku vastu. Samamoodi saab lisada ka meeleoluvalguse, mille valikus 34 erinevat värvilahendust.

 

Saadaval kolm salongitooni: Charcoal Black (kangast istmed, tekstiil + TPU ja nahk), Chic Beige (kangast istmed, tekstiil + TPU ja nahk) ja Espresso Brown (erimudel, ainult nahast istmekatted).

 

Uue SsangYong Korando kvaliteetne salong

 

Turvavarustus, millist vaid oskad ette kujutada – Korandol on see olemas.

 

Turvavarustuse nimekiri on lõputu: autonoomne hädapidurdussüsteem, esikokkupõrke hoiatus, sõidurajalt lahkumise hoiatussüsteem ja sõidureas püsimise abisüsteem, kaugtulede automaatlülitus, liiklusmärkide tuvastussüsteem, juhi tähelepanu hoiatussüsteem, kohanduv kiirushoidik, pimenurga hoiatussüsteem, reavahetuse abisüsteem, tagumise põikisuunalise liikluse hoiatussüsteem (koos pidurdusfunktsiooniga), intelligentne kohanduv kiirushoidik, turvalise pikivahe hoiatussüsteem, eesoleva sõiduki liikumismärguanne, hädapidurdussüsteem, ohutu väljumise abi.

 

Uuel SsangYong Korandol on pikk nimekiri juhiabilisi ja turvavarustust

 

 

 

Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge