est
est rus
Topauto

Tulekul - täiesti uus Korando!

Uus moodne SsangYong Korando

 

Korando Baltikumi esmaesitlus 27.-29.09

 

Uue SsangYong Korando Baltikumi esmaesitlus toimub 27.-29. septembril Tartu Näituste messikeskuses autonäitusel „Motoshow 2019“. Kohapeal saab teha ka proovisõitu!

 

SsangYong toob turule täiesti uue Korando – nüüdisaegse välisdisaini, peene preemiumkvaliteediga ruumika salongi, täiustatud juhiabisüsteemide ja turvavarustuse ning tipptasemel ühenduvusega sõiduk jõuab meie müügisalongidesse käesoleva aasta lõpus.

 

Uue SsangYong Korando stiilne välisdisain

 

Välisvarustus

 

Uus Korando on pisut pikem ja laiem kui eelkäija, suurem teljevahe tagab mahukaima siseruumi omas klassis, senisest madalam kere aga annab dünaamilisema ja energilisema väljanägemise.

 

Uue SsangYong Korando tagantvaade nurga alt

 

Praktiline

 

Uus Korando on värske ja modernne, kuid säilitab oma praktilisuse pereautona, mis lisaks väga heale mahutavusele suudab järel vedada ligi kahetonnist haagist. Seda täiesti uut C-segmendi linnamaasturit liigutab uus 1,5-liitrine turboülelaaduriga bensiinimootor või uuenenud 1,6-liitrine Euro-6d-diiselmootor.

 

1,5-liitrise bensiinimootori võimsus on 163 hj, suurim pöördemoment 280 Nm. Bensiinimootor on saadaval 6-käigulise manuaal- või automaatkäigukastiga. 1,6-liitrisel diiselmootoril on võimsust 136 hj, suurim pöördemoment aga 324 Nm. Diiselmootorile on saadaval 6-käiguline automaatkäigukast.

 

Uue Korando (C300) tehnilised andmed: Uus SsangYong Korando on värske ja modernne

 

Pikkus: 4450 mm
Laius: 1870 mm
Kõrgus: 1620 mm
Teljevahe: 2675 mm
Kliirens: 180 mm
Pagasiruumi maht: 551 l (istmed tavaasendis) kuni 1246 l (teine istmerida kokku klapitud)

 

Uue SsangYong Korando interjöör

 

Salong

 

Uue Korando salongist peegelduvad vastu tänapäevane stiil ja kvaliteetsed viimistlusmaterjalid. Muljetavaldava meeleolu loovad metalliku rõhutusega detailid, suured 9-tollised LCD-ekraanid TomTom navigatsiooni ning eelseadistatud Android Auto ja Apple CarPlayga, stiilsed valgustuse värvilahendused ja luksuslikud nahkistmed. See on haruldane stiili ja tehnoloogia kooskõla, mis ületab ka kõige nõudlikuma juhi ootusi. 

 

Saadaval kolm salongitooni: Charcoal Black (kangast istmed, tekstiil + TPU ja nahk), Chic Beige (kangast istmed, tekstiil + TPU ja nahk) ja Espresso Brown (erimudel, ainult nahast istmekatted).

 

Uue SsangYong Korando kvaliteetne salong

 

Kujuta ette ükskõik millist turvavarustust – Korandol on see olemas.

 

Turvavarustuse nimekiri on lõputu: autonoomne hädapidurdussüsteem, esikokkupõrke hoiatus, sõidurajalt lahkumise hoiatussüsteem ja sõidureas püsimise abisüsteem, kaugtulede automaatlülitus, liiklusmärkide tuvastussüsteem, juhi tähelepanu hoiatussüsteem, kohanduv kiirushoidik, pimenurga hoiatussüsteem, reavahetuse abisüsteem, tagumise põikisuunalise liikluse hoiatussüsteem (koos pidurdusfunktsiooniga), intelligentne kohanduv kiirushoidik, turvalise pikivahe hoiatussüsteem, eesoleva sõiduki liikumismärguanne, hädapidurdussüsteem, ohutu väljumise abi.

 

Uuel SsangYong Korandol on pikka nimekiri juhiabilisi ja turvavarustust

 

Tule uue Korandoga proovisõidule 27.-29.09 Tartu Motoshowl!