Välimus

Rabav disain. Agressiivselt dünaamiline.

Siseruum

Ruumikas ja mugav

Tehnika

Tee vabadusse on põnev

Turvalisus

Kõik kontrolli all, kuhu iganes tee ka viib

Ülevaade

KGM Musso | Bänner | Kaks kastiautot maastikul

 

Uus SsangYong Musso. Pilkupüüdev ja mitmekülgne.

SsangYong Musso on traditsiooniline kastiauto, millel on juba põhivarustuses olemas nii nelikvedu kui ka diferentsiaalilukk. Mootor ja vedrustus on paigutatud otse uuele neljakihilise struktuuriga raamile (Quad frame), tagades sellega optimaalse jäikuse ja stabiilsuse.

 

KGM Musso | Kaks mudeliversiooni - Musso ja Grand Musso

 

KAKS VERSIOONI

Valikus on kaks mudeliversiooni: Musso ja Musso Grand. Mõlemad on saadaval 2,2-liitrise diiselmootoriga ning 6-käigulise automaat- või käsikäigukastiga. Uue mudeli maastikusõiduvõimekus on just selline, nagu ühelt korralikult kastiautolt võib oodata, linna- ja kiirteedel käitub see aga sama hästi kui harilik sedaan.

 

KGM Musso | Salong

 

AVAR JA MEELDIV SALONG

Sisenedes uue Musso või Musso Grandi luksuslikku kabiini, avaldab kohe muljet rikkalik mugavusfunktsioonide valik. Kvaliteetmaterjalide kasutamine läbivalt kogu salongis tugevdab luksuslikku üldmuljet, samal ajal kui lai põhivarustuse valik näitab, et siin hoolitakse igast sõitjast ja arvestatakse nende vajadustega.

Välimus

KGM Musso | Reklaampilt - erkpunane kastiauto jalgrattapoe ees

 

RABAV DISAIN. AGRESSIIVSELT DÜNAAMILINE.

Oma julge stiili ja vormikate kerejoontega on uus Musso saavutanud traditsioonilise pikapi ideaalsed proportsioonid ning jõulise hoiaku, mis kohe pilke püüab. See saab suurepäraselt hakkama maastikul ja tunneb end sama koduselt ka linnas: Musso on täiuslik partner nii tööks kui ka vabaks ajaks.

 

KGM Musso | Lähivaade esiosast

Jõuline kujundus

Uus Musso käib ajaga kaasas. See on puhastverd pikap, mis ühendab edumeelsed tehnoloogiad traditsioonilise kastiauto praktiliste funktsioonidega. Näiteks kuuluvad LED-esiudutuled juba selle põhivarustusse ning esilaternate jaoks on valikus suure valgustugevusega gaaslahenduslambid (HID).

 

KGM Musso | Reklaampilt - sinine kastiauto piimafarmis, kast täis piimakanistreid

 

Läbi ja lõhki praktiline

Muljetavaldav välimus ja läbinisti praktiline stiil. Dünaamilist väliskujundust rõhutavad tugevad reljeefsed õlajooned nii esi- kui tagatiibadel ning kombineeritud tagatuled. Veokasti kõigis neljas nurgas asuvad väljakeeratavad kinnitusaasad, mille külge saab väga lihtsalt ja kindlalt kinnitada igasuguseid koormaid. Musso Grandi veokasti maht on 1262 liitrit, ent veel enam hämmastab selle pikkus – 1610 mm, mis on meie turul kindlasti pikim Double Cab-mudeli veokast!

Siseruum

KGM Musso | Ruumikas ja mugav salong

 

RUUMIKAS JA MUGAV

Sisenedes Musso või Musso Grandi luksuslikku kabiini, avaldab kohe muljet rikkalik mugavusfunktsioonide valik. Kvaliteetmaterjalide kasutamine läbivalt kogu salongis tugevdab luksuslikku üldmuljet, samal ajal kui lai põhivarustuse valik näitab, et siin hoolitakse igast sõitjast ja arvestatakse nende vajadustega.

 

KGM Musso | 	 Digitaalne näidikuplokk

Digitaalne näidikuplokk

Musso on varustatud 12,3-tollise Supervision TFT-LCD-näidikuplokiga. See on ühendatud ka keskse info- ja meelelahutussüsteemiga, et kaardid ja ülevaade kuulatavast muusikast või raadiojaamast oleks otse juhi vaateväljas.

 

KGM Musso | 9,2" ekraaniga multimeedia- ja navigatsioonisüsteem

9,2" ekraaniga multimeedia- ja navigatsioonisüsteem

SsangYong Musso põhivarustusse kuulub puuteekraaniga navigatsioonisüsteem, Apple CarPlay, Android Auto ning Dual Bluetooth-ühendus, mille abil saab süsteemiga ühendada samaaegselt kaks eri seadet. Valikvarustusena on saadaval 360o täisvaatemonitor, mis teeb manööverdamise autoga lihtsamaks ja ohutumaks.

 

KGM Musso | Musso salong on üks ruumikamaid ja mugavamaid omas klassis

 

Elegantne ja avar

Musso salong on üks ruumikamaid ja mugavamaid omas klassis. Kui Musso välisilme mõjub väga dünaamiliselt, siis salongis valitseb luksuslik rahu. Liigsete ilustusteta puhas siseruum pakub avarustunnet ja optimaalset mugavust igale sõitjale.

 

Valikvarustusena pakutavad pehme ja sileda Nappa-nahaga kaetud istmed peegeldavad tähelepanelikku suhtumist uue Musso viimistluskvaliteeti ja igasse detaili.

 

KGM Musso | Musso saab varustada esi- ja tagaistmete istmesoojenduse, ventileeritud esiistmete ja piilaritel asuvate käepidemetega

 

Mugavus saab alguse pisiasjadest

Musso saab varustada esi- ja tagaistmete istmesoojenduse, ventileeritud esiistmete ja piilaritel asuvate käepidemetega. Ruumilahendust kabiinis on optimeeritud, et põrand teise istmerea ees oleks ühetasane ning tagaistujate jalaruum suurem. Lisaks saab tagaistme seljatuge 27 kraadi tahapoole kallutada, et istumisasend oleks veelgi lõõgastavam. Pole mingit kahtlust, et see on maailma kõige mugavam pikapi tagaiste.

Tehnika

KGM Musso | Reklaampilt - kastiauto tolmusel maastikul

 

TEE VABADUSSE ON PÕNEV

Naudi põnevaid elamusi, mis jäävad meelde kogu eluks. Nelikveosüsteem kannab vastavalt tee- ja sõiduoludele hoolt veojõu optimaalse jaotamise eest esi- ja tagaratastele, tagades maksimaalse haardumise ja ohutuse. Mootor on tehtud võimsamaks ja varustatud uue turbolaaduriga, mis on eelkäijatest efektiivsem ning vähendab tänu sellele kütusekulu, parandades samal ajal kiirendust.

 

KGM Musso | Diiselmootor E-XDI 220

Diiselmootor E-XDI 220

Suurim võimsus: 202 hj (148,6 kW), 3800 p/min

Suurim pöördemoment: 441 Nm automaatkäigukastiga ja 400 Nm käsikäigukastiga.

Mootor: 2157 cm3

 

KGM Musso | Diferentsiaalilukk

Diferentsiaalilukk

Porisel või lumisel pinnal võib mõni ratas libiseda või maapinnalt üles kerkida. Sel juhul paneb diferentsiaalilukk ühe telje mõlemad rattad pöörlema sama kiirusega, võimaldades autol haardumise ja veojõu taastada. Diferentsiaalilukk kuulub iga Musso põhivarustusse.

 

KGM Musso | Reklaampilt - pealtvaade punasest kastiautost vedamas veest paati

 

VALMIS VEDAMA KUNI 3000 KG RASKUST HAAGIST

Sõltuvalt mudelist ja käigukasti tüübist saab Mussoga vedada 2600–3000 kg raskust piduritega järelhaagist.

 

Piduriteta haagise suurim lubatud mass on 750 kg. Mussol on 215 mm kliirens ja Musso Grandil pisut suurem – 220 mm. Musso pöörderaadius on 5,91 m, mis on tõeliselt muljetavaldav tulemus.

 

KGM Musso | Viiehoovaline tagavedrustus

Tagavedrustus

Musso viiehoovaline tagavedrustus. Telg on kerega ühendatud 5 varda abil, mida täiendavad keerdvedrud. See on ainus keskmise suurusklassi kastiauto, mille vedrustuses on kasutusel keerdvedrud – tänu sellisele lahendusele tagab auto sujuva sõidu isegi siis, kui teepind on ebatasane. Selline vedrustus sobib hästi maastikusõiduks ja pakub sõiduautole omast mugavust ka väiksema koormaga sõitmisel.

 

Musso Grandil on aga lehtvedrudega tagavedrustus. See aitab sujuvalt sõita ja suurepäraselt hakkama saada ka juhul, kui veetakse raskeid koormaid.

Turvalisus

KGM Musso | Reklaampilt - kastiauto sõitmas üles mööda mägist rada

 

KÕIK KONTROLLI ALL, KUHU IGANES TEE KA VIIB

Musso täiustatud sõiduohutuse abisüsteem aitab turvaliselt sõita kõikides teeoludes. Elektrooniline stabiilsuskontrolli süsteem seab esikohale sõitjate ohutuse, aidates säilitada suunastabiilsust, kui üks või mitu rehvi on haardumise kaotanud. Autonoomne hädapidurdussüsteem vähendab samal ajal tõsiste kokkupõrgete riski, rakendades pidurid automaatselt tööle, kui on tuvastanud võimaliku esikokkupõrke ohu.

 

KGM Musso | Musso juhiabisüsteemid oskavad ära tunda sõiduradade eraldusjooni ja hoiavad autot oma raja keskel

Hoiab sind õigel teel

Musso juhiabisüsteemid oskavad ära tunda sõiduradade eraldusjooni ja hoiavad autot oma raja keskel. Kui süsteem tuvastab, et auto hakkab vahetama sõidurada suunda näitamata, korrigeerib see automaatselt rooli asendit, et hoida sõidukit ettenähtud sõidurajal.

* Valikvarustus

 

KGM Musso | 	 Esikokkupõrke hoiatus

Esikokkupõrke hoiatus

Hoiatab juhti, kui sõiduki liikumisteele ilmub teine sõiduk või jalakäija.

* Valikvarustus

 

KGM Musso | Liiklusmärkide tuvastussüsteem

Liiklusmärkide tuvastussüsteem

Tuvastab teeäärseid liiklusmärke, loeb spetsiaalse tarkvara abil neil olevat teavet ja näitab vastavaid sümboleid info- ja meelelahutussüsteemi ekraanil.

* Valikvarustus

 

KGM Musso | Eesoleva sõiduki liikumismärguanne

Eesoleva sõiduki liikumismärguanne

See süsteem annab juhile märku, kui ees peatunud sõiduk taas liikuma hakkab.

* Valikvarustus

 

KGM Musso | 	 Juhi tähelepanu hajumise hoiatus

Juhi tähelepanu hajumise hoiatus

Kui süsteem märkab, et juhi tähelepanelikkus on märgatavalt vähenenud, hoiatab see juhti helisignaali ja näidikuplokki ilmuva ekraaninäiduga.

* Valikvarustus

Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge