est
est rus
Topauto

Topauto »   Uued autod »   Suzuki »   Suzuki Vitara

Suzuki Vitara

Mudeli sisukaart

 

Aeg mänguks

Projektid, verstapostid, eesmärgid – täiskasvanu elu on täis kohustusi. Samas väljaspool koosolekuid ja ajakavasid on sisimas meis kõigis peidus sügavam jõud: laps, kes on valmis välja mängima tulema! Tunne sõidurõõmu iga päev – nii teel kui ka maastikul sõites, nautides jõudlust, põnevat disaini ja tipptehnoloogiat. Avasta uus Suzuki Vitara, mis tähistab oma 30. sünnipäeva!

 

Broneeri proovisõit

 

 

Uuenenud Vitara esiosas rõhutavad vertikaalsed kroomaktsendid viieribilist iluvõret; ka uus kroomaktsent üle kogu kaitseraua alaosa annab edasi sõiduki uuenenud viimistlust.

 

 

Kvaliteetsem salongiviimistlus hõlmab pehme pinnaga armatuurlauda, hõbedasi viimistlusdetaile näidikute ümber, ustel ja keskkonsoolil ning metalsemat geomeetrilist mustrit näidikuteploki ümber. Uus Vitara on nüüd saadaval kahes osas avatava panoraam-klaaskatusega*.

 

* Panoraam-klaaskatus on saadaval GLX+SR mudelile.

 

 

Uuenenud Vitaral on täiustatud ennetavat turvavarustust, mis aitab juhil ära hoida liiklusõnnetusi varasemast veelgi erinevamates olukordades ning suurendab sisemist rahu igapäevasel teekonnal. Millimeeterlainel töötava radariga hädapidurdusabisüsteemi asemele on pandud jalakäija tuvastusega laupkokkupõrke vältimise abi. See funktsioon kasutab kaamerat ja laserradarit (MFL), et tuvastada jalakäija ja vähendada tema vigastusi võimalikul kokkupõrkel. Samuti on nüüd saadaval aktiivne sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatussüsteem, reavahetusabiline ja liiklusmärkide tuvastus.

 

See turvavarustus ei ole saadaval GL/ mudelile. GL+ (ainult 4WD) ja GLX mudelitel on need põhivarustuses.