Topauto  »  Новые  »  Honda  »  Honda CR-V
Täishübriidi kütusesäästlikkus
5,9 l / 100 km*
Täishübriidi sõiduulatus
960 km täis paagiga*
Pistikhübriidi sõiduulatus
82 km täielikult elektritoitel, heitmevaba**
Pistikhübriidi ülimadal heitmetase
CO₂ heitmekogus kõigest 18 g/km**
Luksuslik salong
Kvaliteetsed nahkkatte, soojenduse ja jahutusega elektriliselt reguleeritavad istmed†
Meie kõigi aegade parimal tasemel ohutussüsteem
Honda SENSING 360 tagab teedel igakülgse ohutuse

Обзор

CR-V välimus

Julge esinduslik välimus

koos uue võre disainiga

Eksimatult äratuntav

mudelile omaste tagatuledega

Klaasist panoraamkatus

täidab salongi valgusega

CR-V salong

Puhas ja tänapäevane armatuurlaua kujundus.

Loogiliselt paigutatud juhtelemendid ja lai vaateväli.

Soojendusega nahkistmed ees ja taga.

Valitud varustustasemetel on esiistmed jahutusega.

Edasi-tagasi liigutatavad ning kallutatava seljatoega tagaistmed.

Rohkem jalaruumi ja mugavust pikemal teekonnal.

Valida saab iselaadiva
täis- ja pistikhübriidi vahel

 • Maksimaalne väljundvõimsus 184 hj
 • Maksimaalne pöördemoment 335 Nm
 • Sujuv ja tundlik kiirendus (0–100 km/h) 9 sekundiga

Honda hübriidtehnoloogia

Elektrirežiim

Sõiduk saab energiat ainult akust, mis tagab kiire reageerimise ja elektrisõiduki sarnase vaikse liikumise.

 

Hübriidrežiim

Sisepõlemismootor edastab energiat autot vedavale elektrimootorile. Hübriidrežiimi peamised eelised on suurepärane jõudlus, vähene heide ja pikk läbisõit.

 

Bensiinirežiim

Pika sõidu ajal saab kasutada otse äärmiselt tõhusa bensiinimootori energiat.

 

Regeneratiivne pidurdamine

Hoiab liigset energiat hilisemaks kasutamiseks akus.

Homne tehnoloogia juba täna

Esiklaasinäidik

Olulisi sõiduandmeid saab vaadata teelt pilku pööramata. †

 

Suurepärane helisüsteem

12 Bose’i kõlariga. †

 

Ise parkimise funktsioon

Honda Parking Pilot pargib auto Sinu eest. †

360-kraadine ohutus

Tutvustame oma kõigi aegade parimat ohutussüsteemi. Honda SENSING 360 laiendab olemasolevat süsteemi Honda SENSING, toimides 360 kraadi ümber auto. Uued funktsioonid: aktiivne sõiduraja vahetamise abisüsteem, eesmise ristliikluse hoiatus, kurvisõidu abisüsteem jms.

Lisaohutusfunktsioonid

Valitud CR-V varustustasemetel on olemas lisakaamerad, mis tekitavad mitme vaatega kaamerasüsteemi, laiendades mitmesuguste manöövrite ajal vaatevälja sõiduki ees, küljel ja taga.

 

Uue CR-V kohanevad kaugtuled reguleerivad automaatselt esitulede valguse suunamist, et näeksid selgelt teed ega pimestaks sealjuures teisi.

Milline CR-V sobib just Sulle?

CR-V e:HEV täishübriid

Iselaadiv – laadimine pole vajalik.
Täis paagiga on sõiduulatus kuni 960 km.
Kütusekulu 5,9 l / 100 km.
Suurepärane linna- ja igapäevasõitudeks.

CR-V e:PHEV pistikhübriid

Lihtne laadimine nii kodus kui ka avalikus laadimispunktis.

Elektrirežiimis heitmevaba sõiduulatus 82 km.

Ülimadal CO₂ heitmetase alates 18 g/km*.

Suur aku pikemateks sõitudeks.

Pildil on Honda CR-V 2.0 i-MMD Full Hybrid Advance värvitoonis Canyon River Blue Metallic – ökonoomsuse ja heitme näitajad: (WLTP*) sõiduulatus 4,8–8,1 (l/100 km), CO₂ 110–183 (g/km).

Pildil on Honda CR-V 2.0 i-MMD Plug-in Hybrid Advance Tech värvitoonis Diamond Dust Pearl – ökonoomsuse ja heitme näitajad: (WLTP**) kaalutud kombineeritud väärtus 0,8 (l/100 km), CO₂ kaalutud väärtus 18,0 (g/km). Energiakulu kaalutud kombineeritud väärtus: 15,5 kWh / 100 km.

Näitajad on saadud ELi reguleeritud laboratoorsete katsete tulemuste põhjal. Need on esitatud võrdluseesmärkidel ega pruugi kajastada reaalset sõidukogemust.

† Valitud varustustasemed

+ Võrdluseks antud näitlikud laadimisajad. Optimaalsetes tingimustes (nt kui temperatuur on ligikaudu 25 °C) on võimalik laadida sõiduki aku 0%-st 100%-ni 6,8-kilovatise alalisvoolulaadijaga ligikaudu 2,5 tunniga või 2,3-kilovatise koduse laadijaga ligikaudu 7,7 tunniga. Tegelikud laadimisajad olenevad mitmesugustest teguritest, muu hulgas laadimisseadme ja aku vanus, tüüp, laadimisvõimsus, seisukord ja temperatuur, algne laetuse tase ja keskkonnatingimused, nagu välistemperatuur kasutuskohas. Külma ilmaga ja kui aku temperatuur aktiveerib kaitsetehnoloogia, võib laadimisaeg pikeneda.

Välimus

Julge disain

Uus CR-V on meie kõigi aegade suurim tippklassi linnamaastur. Uus võrega disain, pilkupüüdvad valuveljed, dünaamiliste suunatuledega voolujoonelised LED-esituled ja eriline tagatulede disain püüavad teel pilke.

Klaasist panoraamkatus

CR-V panoraamkatuse kaudu täidab päikesevalgus auto salongi, lisades igale sõidule sära, ruumikust ja värskust.

Nutikad esituled

Parimatel varustustasemetel kohanduvaid kaugtulesid reguleerib CR-V automaatselt, et näeksid eesolevat teed teisi pimestamata. Põhivarustusse kuuluv kaugtulede tugisüsteem jälgib kaamera abil ees olevat ruumi ja reguleerib siis vajaduse korral automaatselt tulesid.

Pildil on Honda CR-V 2.0 i-MMD Full Hybrid Advance värvitoonis Canyon River Blue Metallic – ökonoomsuse ja heitme näitajad: (WLTP*) sõiduulatus 4,8–8,1 (l/100 km), CO₂ 110–183 (g/km).

Pildil on Honda CR-V 2.0 i-MMD Plug-in Hybrid Advance Tech värvitoonis Diamond Dust Pearl – ökonoomsuse ja heitme näitajad: (WLTP**) kaalutud kombineeritud väärtus 0,8 (l/100 km), CO₂ kaalutud väärtus 18,0 (g/km). Energiakulu kaalutud kombineeritud väärtus: 15,5 kWh / 100 km. Näitajad on saadud ELi reguleeritud laboratoorsete katsete tulemuste põhjal. Need on esitatud võrdluseesmärkidel ega pruugi kajastada reaalset sõidukogemust.

+ Võrdluseks antud näitlikud laadimisajad. Optimaalsetes tingimustes (nt kui temperatuur on ligikaudu 25 °C) on võimalik laadida sõiduki aku 0%-st 100%-ni 6,8-kilovatise alalisvoolulaadijaga ligikaudu 2,5 tunniga või 2,3-kilovatise koduse laadijaga ligikaudu 7,7 tunniga. Tegelikud laadimisajad olenevad mitmesugustest teguritest, muu hulgas laadimisseadme ja aku vanus, tüüp, laadimisvõimsus, seisukord ja temperatuur, algne laetuse tase ja keskkonnatingimused, nagu välistemperatuur kasutuskohas. Külma ilmaga ja kui aku temperatuur aktiveerib kaitsetehnoloogia, võib laadimisaeg pikeneda.

Salong

Moodne paigutus

CR-V salong on stiilne ja moodne. Liigsete detailideta armatuurlaud pakub sõidu ajal laiemat vaadet, samas kui info- ja meelelahutussüsteemi ekraan, nupud ning juhtelemendid on juhi käeulatuses.

Nutikad panipaigad

Esiistmete vahel on suur käetugi, mis peidab endas tohutu suurt 9-liitrist hoiuruumi – tänu sellele on väärtuslikud esemed alati kenasti peidus. Keskkonsoolil juhtmeta laadimisaluse kõrval on ruumi ka kaassõitja mobiilseadmele.

Soojendusega istmed ees ja taga

Keha toetavad täisnahaga kaetud esiistmed on parimatel varustustasemetel nii jahutuse kui ka soojendusega, aidates sul iga ilmaga mõnusalt sihtkohta jõuda. Parimatel varustustasemetel on külmade ilmade puhuks olemas soojendus ka tagaistmetel.

Soojenduse ja nahkkattega rool

Külmadel talvehommikutel saab nautida täisnahast katte ja soojendusega rooli luksuslikkust. Saadaval valitud varustustasemetel.

Kallutatava seljatoega ja edasi-tagasi liigutatavad tagaistmed

Tagaistmeid saab kallutada ja lükata peaaegu sama palju kui esiistmeid, tänu millele on taga istujatel rohkesti jala- ja salongiruumi ning ka pakiruumi maht on dünaamiline.

Paindlik pakiruum

CR-V-l on üles tõstetud istmete korral 617-liitrine pakiruum. Kui istmed kokku panna, suureneb pakiruum lausa 1710 liitrini. Tänu väiksele laadimiskõrgusele on raskete esemete peale- ja mahalaadimine kerge. 60/40 edasi-tagasi lükatavad tagaistmed muudavad pakiruumi paindlikumaks.

Lihtne juurdepääs süsteemi ISO FIX kinnituspunktidele

Tänu käepärases kohas paiknevatele ISO FIX-süsteemi paigalduspunktidele (I-SIZE) tagaistmetel ja rohkele ruumile nii sõidu- kui ka seljaga sõidusuunas paigaldatavatele lapseistmetele on lapse mugavus ja turvalisus alati tagatud.

Tehnoloogia

Esiklaasinäidik

CR-V parematel varustustasemetel on esiklaasinäidik, mida projitseeritakse otse esiklaasile, et näeksid olulisi sõiduandmeid teelt pilku pööramata. Näidiku heledust ja kuvatavaid andmeid saab muuta mitmeotstarbelise rooli nuppude kaudu.*

* Ainult valitud varustustasemetel.

Digitaalne juhiekraan

Põhivarustuses on 10,2-tolline digitaalne juhiekraan, mis paikneb rooli taga. Ekraanil kuvatavaid andmeid saab muuta mitmeotstarbelise rooli nuppude abil.

Elektriline tagaluuk

CR-V suure pakiruumi täitmine ja tühjendamine on tänu elektrilisele tagaluugile kerge. Luuki saab avada kaugjuhtimise teel võtme või löögianduri abil või lihtsalt nuppu vajutades ning sulgemise funktsioon sulgeb tagaluugi ning lukustab auto, kui eemaldud.

Info- ja meelelahutussüsteem

Keskel paiknev 9-tolline Honda CONNECTI ekraan ühendub Apple CarPlay ja Android Auto kaudu sujuvalt sinu lemmikrakendustega. Sellel on olemas ka navigatsioonisüsteem, millesse on integreeritud nutikas kütusesäästu funktsioon.

Suurepärane helisüsteem

Valitud varustustasemetel saadaolev tipptasemel 12 kõlariga BOSE’I helisüsteem annab võimaluse nautida igal teekonnal kristallselget heli.

Juhtmevaba telefonilaadija

Tänu keskkonsoolil paiknevale põhivarustusse kuuluvale juhtmeta laadimisalusele on mobiilseadme aku alati täis. Ees ja taga asetsevad uusimad USB-C-pesad lisavad kaassõitjate seadmetele lisalaadimisvõimalusi.

Võtmeta sisenemise ja käivitamise süsteem

Kui nutivõti on taskus või kotis, avaneb CR-V lukk, kui ukse käepidet tõmmata. Süütenupu vajutamisel CR-V käivitub ja on sõiduks valmis.

Parkimisabisüsteemid

Tänu põhivarustusse kuuluvatele eesmistele ja tagumistele parkimisanduritele ning tahavaatekaamerale on CR-V-d lihtne parkida. Pange tagurpidikäik sisse ning 9-tollisele info- ja meelelahutusekraanile ilmub valik lainurk-tahavaateid ning sõiduki taga oleva ala pealtvaade.

Mitme vaatega kaamerasüsteem

Tänu auto ümber paigutatud kaameratele näitab valitud varustustasemetel saadaolev mitme vaatega kaamerasüsteem kitsastes kohtades manööverdamisel süsteemi Honda CONNECT ekraanil ümbrusest selget 360-kraadist vaadet.

Ohutus

CR-V on maanteel meie ohutuim linnamaastur

CR-V põhivarustuses on meie uusim juhti abistav ohutustehnoloogia Honda SENSING. Süsteem sisaldab kokkupõrget leevendavat pidurdussüsteemi (CMBS), mis aitab vältida kokkupõrkeid, sõiduraja hoidmise abisüsteemi, mis hoiab sõidukit sõidurajal, ja kohanduvat kiirushoidikut, mis hoiab ohutut pikivahet ees sõitva autoga.

 

CR-V-l on tänase seisuga kõige kõrgemal tasemel ohutussüsteem – Honda SENSING 360. Selle süsteemi puhul on tavapärast kaitset täiendatud veel kahe nurgaradariga. Funktsioonide hulka kuuluvad aktiivne sõiduraja vahetamise abisüsteem, mille abil saab pingutuseta sõidurada vahetada, ja eesmine ristuva liikluse jälgimissüsteem, mis aitab sul laia tuvastusvahemiku abil turvaliselt teele pöörata. See laiendab ka CMBS-süsteemi ulatust, et CR-V suudaks ümber nurga sõites ohte tuvastada.

 

Lisaohutusfunktsioonide hulka kuuluvad veel LaneWatch (sõiduraja jälgimissüsteem), mis võimaldab küljepeeglile paigaldatud kaamera abil info- ja meelelahutussüsteemi ekraanil pimeala vaadata, ning tagurdamisel automaatselt kallutatav peegel, mis parandab tagurdamisel nähtavust.

Honda SENSING

 • Kokkupõrget leevendav pidurdussüsteem.
 • Kokkupõrget leevendav gaasipedaali juhtimine.
 • Nutikas kiiruspiirik.
 • Sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatussüsteem.
 • Sõiduraja hoidmise abisüsteem.
 • Aeglasel kiirusel pidurdamine.
 • Väikesel kiirusel järgnemine.
 • Teelt kõrvalekaldumise tuvastussüsteem.
 • Liiklusummiku abisüsteem.
 

Honda SENSING 360*

 • Pimeala teave, sh ristliikluse jälgija.
 • Eesmise ristuva liikluse hoiatus.
 • Aktiivne sõiduraja vahetamise abisüsteem.
 • Sõiduraja vahetamisel kokkupõrke leevendamise süsteem.
 

Lisaohutusfunktsioonid

 • Mitme vaatega kaamerasüsteem*.
 • Parkimisabisüsteem Honda Parking Pilot*.
 • Kohanevad kaugtuled*.
 • Sõiduraja jälgimine.
 • Tagurdamisel automaatne peegli kallutamine.

 

* Ainult valitud varustustasemetel.

Vaata, kuidas CR-V ohutuse tagab

Vaata, kuidas meie ohutust tagavad ja juhti abistavad süsteemid sind teel kaitsevad.

Sõiduomadused

Honda hübriidi sõiduomadused

Intelligentne Honda hübriidjõuülekanne koos 2-liitrise bensiinimootoriga annab CR-V-le 184 hj võimsust ja tekitab 335 Nm suuruse pöördemomendi. See tähendab, et see suur linnamaastur kiirendab vaid 9 sekundiga sujuvalt 100 kilomeetrini tunnis.

 

Jõuülekande valikud: Nüüd saab uue CR-V puhul valida täis- ja pistikhübriidi vahel.

e:HEV täishübriid

CR-V täishübriidil on meie e:HEV jõuülekanne. See laeb end ise ja täis paagiga on sõiduulatus 943 km. Tänu tõhusale jõuülekandele on kombineeritud kütusekulu 5,9 liitrit 100 km kohta, kusjuures CO2 heide on alates 110 g/km.* Meie võimas ja tõhus e:HEV jõuülekanne tagab erakordselt head sõiduomadused ning saadaval on kaks elektrimootorit ja kolm mootorirežiimi: elektriline, hübriid ja bensiinirežiim. Pikkade vahemaade läbimisel on tagatud optimaalne kütusekulu ja meelerahu.

e:PHEV pistikhübriid

CR-V pistikhübriidil on meie e:PHEV jõuülekanne ja suurem aku, tänu millele saab läbida pikema vahemaa. Kui valid elektrisõiduki režiimi, suudab e:PHEV läbida elektritoitel heitevabalt 80 km. Kui aku saab tühjaks, alustab võimas 2-liitrine bensiinimootor elektrimootorile toite edastamist. Tõhusa jõuülekande kütusekulu on 0,8 liitrit 100 km kohta, samas kui kaalutud CO2 heitkogused algavad 18 grammist kilomeetri kohta (WLTP andmed).

Sujuv käsitsemine

Uus CR-V pakub vajalikku võimsust ja pöördemomenti nii linna- kui ka maaoludes. Valida saab nelja sõidurežiimi vahel: Sport, Normal, Econ ja Snow, mis muudavad sõiduki seadistust, et tagada teeoludest lähtudes optimaalsed sõiduomadused, veojõud ja tõhusus. Mäest laskumise juhtimise funktsioon aitab sõita ühtlase kiirusega aeglaselt allamäge, ilma et oleks vaja pidurdada.

 

Pistikhübriidil on lisaks ka pukseerimisrežiim, mis aitab hallata energiakasutust kuni 1500 kg kaaluva haagise vedamisel.

Pistikhübriidi laadimine

 

Pistikhübriidi saab laadida kas oma maja ees või teel olles. Kasutada saab mitmesuguseid laadimisvõimalusi.

Kiirlaadimine

Avaliku vahelduvvoolu-laadimisjaama kasutamisel võib kuluda 17,7-kilovatise aku laadimiseks nullist 100%-ni ligikaudu 2,5 tundi, kasutades 6,8-kilovatist vahelduvvoolulaadijat.+

Kodus laadimine

Koduse pistikupesa kasutamisel laadimisvõimsusega 2,3 kW tunnis kulub CR-V aku täis laadimiseks ligikaudu 7,7 tundi.+

Pildil on Honda CR-V 2.0 i-MMD Full Hybrid Advance värvitoonis Canyon River Blue Metallic – ökonoomsuse ja heitme näitajad: (WLTP*) sõiduulatus 4,8–8,1 (l/100 km), CO₂ 110–183 (g/km).

Pildil on Honda CR-V 2.0 i-MMD Plug-in Hybrid Advance Tech värvitoonis Diamond Dust Pearl – ökonoomsuse ja heitme näitajad: (WLTP**) kaalutud kombineeritud väärtus 0,8 (l/100 km), CO₂ kaalutud väärtus 18,0 (g/km). Energiakulu kaalutud kombineeritud väärtus: 15,5 kWh / 100 km. Näitajad on saadud ELi reguleeritud laboratoorsete katsete tulemuste põhjal. Need on esitatud võrdluseesmärkidel ega pruugi kajastada reaalset sõidukogemust.

+ Võrdluseks antud näitlikud laadimisajad. Optimaalsetes tingimustes (nt kui temperatuur on ligikaudu 25 °C) on võimalik laadida sõiduki aku 0%-st 100%-ni 6,8-kilovatise alalisvoolulaadijaga ligikaudu 2,5 tunniga või 2,3-kilovatise koduse laadijaga ligikaudu 7,7 tunniga. Tegelikud laadimisajad olenevad mitmesugustest teguritest, muu hulgas laadimisseadme ja aku vanus, tüüp, laadimisvõimsus, seisukord ja temperatuur, algne laetuse tase ja keskkonnatingimused, nagu välistemperatuur kasutuskohas. Külma ilmaga ja kui aku temperatuur aktiveerib kaitsetehnoloogia, võib laadimisaeg pikeneda.

Lisavarustus

Valige Honda CR-V-le
lemmikpakette ja
lisavarustust

Välise lisavarustuse paketid

Pakett Aero e:PHEV jaoks

CR-V välimust saab täiustada Aero paketiga, mis täiendab auto stiilset ilmet. Paketti kuuluvad eesmine Aero põrkeraud, tagumine alumine põrkeraud ning tagaluugispoiler ja küljeliistud värvitoonis Berlina Black.

Näidatud valuveljed on valikulised.

Pakett Aero e:HEV jaoks

Pakett Aero lisab eksklusiivse kõrgetasemelise viimistluse, täiustades veelgi sinu CR-V välimust. Paketti kuuluvad eesmine Aero põrkeraud, tagumine alumine põrkeraud ning tagaluugispoiler ja küljeliistud värvitoonis Lunar Silver.

Näidatud valuveljed on valikulised.

Pilkupüüdvad valuveljed

18-tollised valuveljed CR1811

18-tollistel valuvelgedel CR1811 on läikiva ja läbipaistva kattega teemantlõikega A-pind ja toonis Jet Black avad.

18-tollised valuveljed CR1812

18-tollised valuveljed CR1812 on viimistletud värvitoonis Jet Black.

Väline lisavarustus

Astmelauad e:PHEV jaoks

Autosse sisenemise või sellest väljumise hõlbustamiseks vali meie originaalastmelauad. Peale funktsionaalsuse annavad need sinu CR-V-le ka jõulisema välimuse.

Astmelauad e:HEV jaoks

Autosse sisenemise või sellest väljumise hõlbustamiseks vali meie originaalastmelauad. Peale funktsionaalsuse annavad need Sinu CR-V-le ka jõulisema välimuse.

Eemaldatav veokonks e:PHEV jaoks

Eemaldatava veokonksuga saab haagist vedada või jalgrattaid auto taga transportida. Maksimaalne pukseerimisvõime on 1500 kg ja vertikaalne kaalupiir 150 kg. Komplektis on 13 klemmiga juhtmestik. Selle veokonksu paigaldamisel kaob autodel tagaluugi kaugjuhtimise funktsioon.

Eemaldatav veokonks e:HEV jaoks

Eemaldatava veokonksuga saab haagist vedada või jalgrattaid auto taga transportida. Maksimaalne pukseerimisvõime on 750 kg ja vertikaalne kaalupiir 75 kg. Komplektis on 13 klemmiga juhtmestik. Selle veokonksu paigaldamisel kaob autodel tagaluugi kaugjuhtimise funktsioon.

Thule jalgrattahoidik – Easyfold XT

Thule jalgrattahoidik võimaldab vedada kaht jalgratast, seda on lihtne paigaldada ja ladustamiseks kokku panna. Sellel on kallutamisfunktsioon, mis lihtsustab pakiruumi pääsemist ja vargusvastane lukustussüsteem. Sellel on 13 klemmiga pistik ja see vajab 13 klemmiga juhtmestikku.

Katuseraamid

Need katuseraamid vastavad rangetele ohutusnõuetele. Neid kasutatakse koos katusereelingutega, katuseraamile asetatav maksimumkoormus on 75 kg – või kuni kolm jalgratast. Kaasas hoiukott.

Suusa- ja lumelauahoidik

Hõlpsasti kasutatav suusahoidik suuskadele või lumelauale. Suusad või lumelaud kinnitatakse turvaliselt kahe kummist varva vahele, mis kaitsevad varustust. Selle saab hõlpsasti ilma tööriistadeta paigaldada. Komplekti kuulub lukustus ja komplekt kaalub 3,6 kg.

Thule katusele paigaldatav jalgrattaraam – Expert 298

See universaalne ja lihtsasti paigaldatav jalgrattahoidik võimaldab jalgratast hõlpsalt peale ja maha laadida. Seda saab jalgratta varguse eest kaitsmiseks lukustada. Jalgratta maksimaalne mass: 20 kg.

400-liitrine Thule katuseboks

Tüüp Motion XT M, must. Vastupidav ja veekindel Honda heaks kiidetud Thule boks annab 400 liitrit lisahoiuruumi. Sellel on lihtsa paigalduse tagamiseks PowerClick-süsteem, vargusvastane lukk ja kahepoolne avamine. Mõõtmed on järgmised: pikkus 175 cm, laius 86,5 cm, kõrgus 46 cm.

Salongipaketid

Pakett Illumination

Pakett Illumination avaldab pimedal ajal muljet. Lävepakuliistude ja pakiruumi serva iluliistude valgustus süttib auto avamisel.

Pakett Premium Illumination

Pakett Premium Illumination muudab sinu CR-V veelgi praktilisemaks, jättes sealjuures esmaklassilise mulje. Lävepakuliistude ja pakiruumi iluliistude valgustus süttib autosse sisenemisel või väljumisel, samas kui tagaluugi valgustus hõlbustab pimedas pakiruumi tühjendamist.

Tarvikupakett

Praktiline pakett, mis teeb CR-V-st ideaalse reisikaaslase. Igaks aastaajaks sobivad matid ja sektsioonidega pakiruumialus on sügis- ja talvehooajal käepärased ning lävepakuliistud ja küljeliistud kaitsevad auto värvi mõlkide ning kriimustuste eest.

Salongi lisavarustus

Esmaklassilised põrandamatid

Esmaklassilised ja mugavad kahevärvilise (must/hõbedane) palistusega ning metallist CR-V embleemiga taftingmatid on vastupidavad. Üks komplekt sisaldab eesmisi ja tagumisi matte.

Kokkupandav pakiruumi matt

Kokkupandav pakiruumi matt kaitseb pakiruumi ja kogu laadimisala, kui tagaistmed on kokku klapitud. Ümberpööratava mati üks pool on taftingvaibast ja teisel pool on vett tõrjuv libisemiskindel muster. Matt on painduv, et vältida põrkerauale tekkivaid kriimustusi.

Päikesekatted

Päikesekatted hoiavad teid jahedas ja varjus. Need kaitsevad taga istujaid päikese eest ning neid on lihtne paigaldada ja eemaldada. Komplekti kuulub kaks päikesekatet ja kandekott.

Pakiruumivõrk

Pakiruumi konksude külge kinnitatav spetsiaalne horisontaalne pakiruumivõrk hoiab pagasi sõidu ajal kindlalt paigal.

Koeravõre

Koeravõre hoiab Su lemmikloomi turvaliselt, eraldades tagumise reisijateala pakiruumist. See mahub täpselt tagaistme ja katuse vahele. See on vajalik kõigile, kellel on lemmikloomad. Koeravõre on testitud ja heaks kiidetud vastavalt standardile UN R126.

Pakiruumi serva iluliistud

Praktiline ja stiilne lisatarvik, mis kaitseb pagasi peale- ja mahalaadimisel pakiruumi serva. Roostevabast terasest viimistlus kaunistab auto tagaosa.

Laadimistarvikud

Laadimiskaabel Mode 2 (P-EVSE)

Kaasaskantav elektrisõiduki toitevarustus (P-EVSE) auto elektrivõrgust laadimiseks. Kaasas on kaitsev hoiukott.

Laadimiskaabel Mode 3

Laadimiskaabel sõiduki ühendamiseks Honda või avaliku laadijaga (saadaval on ühe- ja kolmefaasilised variandid). Kaasas on kaitsev hoiukott.

Honda laadija

Honda laadijal on kiiremaks kodus laadimiseks kuni 22 kW kolmefaasiline ja 7,4 kW ühefaasiline laadimisvõimsus. Saadaval on kolm varianti: Honda laadija, S ja S+, kattega ja ilma (olenevalt riigi õigusaktidest). Samuti on saadaval MID-i ja M&E-ga ühilduvad variandid arveldamise eesmärgil.

Закрыть

Loading ...
Наш сайт использует файлы cookie. Используя сайт, вы соглашаетесь на использование файлов cookie. Смотрите далее
Закрыть
Закрыть