Citroën ametiautoks

Citroën Berlingo ärikliendile

 

Citroëni mudelivalik on väga laiapõhjaline. Alustades väikestest sõiduautodest kuni 17 m3 kaubikute ja madelautodeni. Saadaval on nii bensiini- kui ka diiselmootoriga masinad, nagu ka pistikhübriidid ja elektrilised sõidukid. Lähiajal on lisandumas vesinikauto (Jumpy kaubik).

 

Citroën astub väga jõulisi samme kogu mudelivaliku elektrifitseerimise suunas. Juba tänasel päeval on Citroënil lai valik elektrikaubikuid, mille tehnilised näitajad aku mahutavuse ja sõiduulatuse osas on ühed turu parimatest.

 

Pidevalt uuenev mudelivalik ja uued tehnilised lahendused aitavad meil igal ajahetkel olla valmis rahuldama oma klientide vajadusi.

 

Meie kõrgeimaks eesmärgiks on pakkuda kliendi vajadustest lähtuvaid lahendusi ja pühendumine suurepärasele klienditeenindusele. Soovime olla ettevõtetele pikaajaline koostööpartner, mitte pelgalt müügi- ja teenindusvõrk.

 

Miks valida Citroën ametiautoks?

 

  • Citroënil on lai mudelivalik
  • Citroënil on eraldi tarbesõidukid
  • Citroënil on üle-eestiline hooldusvõrgustik
  • Citroëni garantii on 5 aastat läbisõidupiiranguta 

 

Ärikliendile Citroën ë-Jumpy Topautost

Madal TCO ehk kogu omamiskulu

 

Tänu viieaastasele läbisõidupiiranguta garantiile, pikkadele hooldusvälpadele ja kõrgele järelturu väärtusele on Citroëni kogu omamiskulu madal, mis teeb Citroënist väga hinnatud valiku ärikliendile. Seda ilmestab tõsiasi, et mitmed suurte masinaparkidega ettevõtted, nagu näiteks Telia, G4S ja DPD, on teinud oma valiku Citroëni kasuks. 

Lai müügi- ja hooldusvõrk

 

Citroënil on väga lai müügi- ja hooldusvõrk. äriklientidele põhjus, miks kasutada enda autopargis Citroëni sõidukeid. Citroëni edasimüüjad üle Eesti on alati valmis abistama kliente kõigis autonduse ja autopargi haldamisega seonduvates küsimustes alates kliendi kasutuses oleva sõiduki tagasiostu, liisingu ja kindlustustega seonduvast kuni auto hooldamiseni. 

Ärikliendile Citroën C3 Topautost

Vali oma Citroën 

 

Võta ühendust ning leiame Sinu ettevõtte vajadusi kõige paremini rahuldava lahenduse!

 

Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge