Topauto  »  Ärikliendile  »  SEAT

SEAT ametiautoks

SEAT Arona_fleet

 

SEAT aitab Sul oma ärile hoogu juurde anda. Alates SEATi laiast, väga kvaliteetsest ja suurepärase hinna-kvaliteedi suhtega mudelivalikust kuni meie pühendunud spetsialistide tiimini – ootame Sind, et rahuldada kõik Sinu ametialased vajadused ning pakkuda Sulle igakülgset ohutust, tipptasemel tehnoloogiat ja stiilset disaini.

 

Miks valida SEAT ametiautoks?

 

 

Mõeldes alati autojuhile

 

"Juba üle 60 aasta on SEATi ärikliendiosakond pühendunud liikuva tööviisiga inimeste elu lihtsustamisele. Meie tippkvaliteediga mudelid vastavad kõikidele Sinu ettevõtte autopargi vajadustele, tagades autojuhtide heaolu ja mugavuse, tühjendamata seejuures firma pangaarvet. SEATi mudelivalik koosneb dünaamilistest ja stiilsetest ametiautoks sobivatest sõidukitest, mille uusimad tehnoloogiad teevad pidevad töösõidud palju lihtsamaks.

 

Meie sõidukid on kulutõhusad, kütusesäästlikud ja keskkonnasõbralikud, tagades madalad omamiskulud ning kõrge jääkväärtuse. Meie suurepärane müügijärgne teenindus on Sinu jaoks alati olemas ja valmis igal hetkel aitama, et saaksid muretult oma tööle keskenduda. SEATi ärikliendiosakonna jaoks on autojuht alati esikohal."

 

Giuseppe Tommaso

SEATi ülemaailmne ärikliendi ja taasturunduse direktor

 

Giuseppe Tommaso, üleilmne rahvusvaheliste autoparkide ja taasturunduse direktor, SEAT ärikliendile
SEAT ärikliendile, Ateca ja Tarraco ärihoone ees
 

Autod, mis tasuvad end kuhjaga ära

 

SEAT teab, kui tähtis on saada oma raha eest midagi, mis on seda tõepoolest väärt. Seepärast pakume firmadele sõidukeid, mille kulud kilomeetri kohta on ühed väikseimad kogu tööstusharus. Lisaks madalad hoolduskulud. Ja tänu oma optimaalsele jääkväärtusele jätkavad meie autod Sinu ettevõtte raha säästmist ka tulevikus.

 

Jätkusuutlikud ärilahendused

 

SEAT usub vastutustundlikku ettevõtlusse. Püüame rakendada säästvaid töövõtteid kõiges, mida teeme, tegemata järeleandmisi kvaliteedi või jõudluse arvelt. Sama eesmärgi nimel varustab SEAT enda pakutavad firmaautod keskkonnahoidlike tehnoloogiatega, mis hoolitsevad nii ümbritseva keskkonna kui ka autojuhi heaolu eest. Tulemuseks on säästev autopark, mis mõjub hästi ka Sinu firma kasuminumbritele.

 

Leia enda jaoks õige!

 

Mis puudutab äri, siis teame, et üks suurus ei sobi kõigile. Sinu ettevõtte vajaduste rahuldamiseks pakub SEAT mitmeid eri mudeleid. Millist suurust, võimsust või varustust Sa ka ei sooviks, järgmise masina oma firma autoparki leiad just siit. 

 

Vali oma SEAT

SEAT

 

 

SEATi garantii on 5 aastat või 100 000 km

 

Võta ühendust ning leiame Sinu ettevõtte vajadusi kõige paremini rahuldava lahenduse!

 

Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge