Topauto  »  Uued autod  »  Automargid  »  Hyundai  »  Hyundai BAYON

Ülevaade

Hyundai Bayon Black Edition Topautost

Mudel on saadaval piiratud koguses.

 

BAYON Black Edition

 

Hyundai BAYON Black Edition – stiilse, ainulaadse ja praktilise linnamaasturi eriversioon – on nüüd saadaval soodushinnaga.

Hind: 21 990 €

 

  • 48 V kerghübriidtehnoloogiaga 100 hj turbomootor
  • Seitsmekäiguline topeltsiduriga käigukast koos pöörete ühtlustamisfunktsiooniga
  • Kerevärv: valge (Atlas White) koos musta värvi katusega
  • Üleni musta siseviimistlusega salong
  • Mugavad korvistmed
  • 17-tollised valuveljed
  • 8“ puuteekraan ja 10,25“ digitaalne näidikuplokk
  • Tagurduskaamera
  • Sõidurajal püsimise abisüsteem ja intelligentne piirkiiruse järgimise abisüsteem
  • Bluetooth, Apple CarPlay / Android Auto

 

Küsi pakkumist

 

 

Hyundai BAYON Topautost

 

NÄE ASJU UUEST VAATENURGAST

Uhiuus BAYON on Hyundai auhinnatud linnamaasturite perekonna värskeim ja kompaktseim liige. See linnamaastur lööb oma segmendis korralikke laineid mudeli elegantse stiili, ruumika salongi ning suure nutitehnoloogia hulgaga, mille sekka kuuluvad kerghübriid-jõuülekandesüsteemid ja pikk nimekiri intelligentseid turva- ja ühenduvusfunktsioone.

Välimus

Hyundai BAYON välimus

 

JÕULINE ELEGANTSUS

 

Terav ilme ja Hyundai peente linnamaasturi disainielementide kaasamine teeb BAYONist jõuliselt elegantse disainiga mudeli. Ainulaadne ja enesekindel – mudeli tugevad jooned ja noolekujulised tuled on energiline tõlgendus Hyundai esteetilise sportlikkuse disainiidentiteedist, mida iseloomustab harmoonia proportsioonide, arhitektuuri, stiili ja tehnoloogia vahel.

 

Esiosa

 

Kandiliste disainielementidega voogav lai iluvõre muutub allpool veelgi laiemaks, luues tugeva hoiaku koos volüümika põrkeraua ja pilkupüüdva hõbedase põhjakaitsega.

Hyundai BAYON eestvaates
Hyundai BAYON külgvaates  

Külgilme

 

Dünaamiline õlg tõmbab pilgu tugevatele vormiomadustele, jõulisele C-piilarile ja sportlikule kiilukujulisele profiilile. BAYON on saadaval 15-, 16- või 17-tolliste valuvelgedega. 


Pildil oleval sõidukil on 17-tollised valuveljed.

Tagaosa

 

Noolekujulisi LED-tagatulesid* ühendab punane rõhujoon. Kaugel külgedel asudes täiustavad need laiuse visuaalset muljet.


* Saadaval ainult mudelile Style.

Hyundai BAYON tagantvaates

 

Hyundai BAYON üles tõstetud tagaluugiga

 

Väljenda ennast. Sinu auto. Sinu värvid

 

Oma uhiuue BAYONi pilkupüüdva silueti täiustamiseks saad sa valida kokku üheksa välisvärvi seast, nende seas ka uus värvitoon Mangrove Green Pearl. Lisaks võimaldavad teist värvi katus ja kokkusobivas toonis Phantom Black olevad küljepeeglite katted muuta sul mõnesid värvikombinatsioone veelgi isikupärasemaks.

Siseruum

Hyundai BAYON interjöör

 

VÄRSKENDAVALT RUUMIKAS

 

Keskendudes sõitjamugavuse ja pagasiruumi suurendamisele, on Hyundai disainerid loonud uhiuues BAYONis hästivalgustatud modernse õhkkonna. Uksed ümbritsevad armatuurlauda elegantsel viisil, mis on inspireeritud looduses leiduvatest vormidest. Nende kuju sobib ideaalselt armatuurlauaga ja LED-meeleoluvalgustus* tekitab juhikohale tagasihoidliku, ent peene sinise aktsendi.


* Saadaval ainult 1,0 T-GDi-mootoriga mudelitele.

 

Hyundai BAYONi kõrge istumisasend tagab hea nähtavuse

Suurepärane nähtavus ja mugavus

 

Kõrgemat istumisasendit naudid sa kindlasti – seal käib mugavus stiiliga käsikäes ning kvaliteetsest tekstiilist istmetele istumine ja neilt lahkumine on mõnus ja lihtne.

Visuaalselt kombineeritud kaks suurt ekraani

 

10,25-tolline digitaalne näidikuplokk* ja keskne puuteekraan** on viidud visuaalsesse kooskõlla, et luua kõrgtehnoloogiline ilme ja tipptasemel kasutatavus koos jagatud kuva funktsiooniga.

 

* Ei ole saadaval mudelile Fresh.
** Pildil on 10,25-tolline puuteekraan, mis kuulub lisavarustusse.

Hyundai BAYONis on kaks suurt digitaalset ekraani

 

Hyundai BAYONil on kolm sõidurežiimi  

Kolm sõidurežiimivärvi

 

Vali oma meeleoluga sobiv režiim. Sõltuvalt valitud režiimist pakub sõiduk sulle erinevate sõidukogemuste jaoks teistsugust mootorireaktsiooni, roolimist ja käiguvahetuspunkte. Värvilahendus digitaalsel näidikuplokil sõltub sellest, milline sõidurežiim on valitud. Sinine tähistab sõidurežiimi Normal, roheline režiimi Eco ning sõidurežiimis Sport on värviks punane.


Saadaval ainult 1,0 T-GDi-mootoriga mudelitele.

 

Hyundai BAYON musta interjöörivärviga

 

Täiesti must

 

Ajatu klassik: lihtne, kuid elegantne ja stiilne – kindel valik neile, kes eelistavad tagasihoidlikku salongi.

 

Hyundai BAYON halli interjöörivärviga

 

Tumehall/helehall

 

Tumehallil salongiviimistlusel on helehallid aktsendid ja eksklusiivne istmemuster ning hallid kontrastõmblused istmetel.


Valikuline lisavarustus.

 

Hyundai BAYON rohelise interjöörivärviga

 

Must / Mangrove Green

 

Salongiviimistlusel toonides must ja Mangrove Green on helehallid tekstiiliaktsendid ja eksklusiivne istmemuster ning kontrastõmblused toonis Mangrove Green, mis pakub energilist värvilaengut.


Valikuline lisavarustus.

 

Hyundai BAYON LED-salongivalgustus

 

LED-salongivalgustus

 

Öised sõidud loovad alati erilise sõidukogemuse. Õrn, peenhäälestatud sinine LED-salongivalgustus lisab su reisile meeldiva valguskihi.


* Saadaval ainult 1,0 T-GDi-mootoriga mudelitele.

 

Hyundai BAYON istmed

 

Mugavuseks loodud

 

Sportlikkus ja mugavus käivad uues BAYONis käsikäes: kvaliteetsed tekstiilistmed tagavad igal reisil maksimaalse mugavuse.

 

Jõudlus

Hyundai BAYON linnatänaval

 

DÜNAAMILINE JÕUDLUS KOHTUB SUUREPÄRASE KÜTUSESÄÄSTUGA

 

Uhiuus Hyundai BAYON pakub suurepärast kütusesäästu ning konkurentsivõimeliselt madalat CO2-heidet tänu oma uuendatud T-GDi-mootoritele – vähendatud suurusega ja otsesissepritsega turbomootorid tagavad optimaalse säästlikkuse ja sõidunaudingu.

 

Hyundai BAYONil on 2 mootorit

Nutikas säästlikkus

 

Vali kahe mootori nelja variandi seast, mis pakuvad oma klassi parimate hulka kuuluvat madalat CO2-heidet – sest keskkonna eest hoolitsemine on meile sama tähtis kui sulle.

 

Hyundai BAYON on saadaval 48V kerghübriidtehnoloogiaga

Kerghübriid

 

Säästa kütust ja vähenda heitmeid. BAYON on saadaval 48 V kerghübriidtehnoloogiaga, et toetada sisepõlemismootorit kiirendamisel täiendava jõumomendiga.

 

Hyundai BAYON on saadaval seitsmekäigulise automaatkäigukastiga

Sujuv käiguvahetus

 

Vali mitme sujuva käiguvahetusega käigukasti seast: 5- või 6-käiguline manuaalkäigukast, või 7-käiguline topeltsiduriga käigukast (7DCT).

 

Hyundai BAYON tagantvaates teel sõitmas

 

Vabakäigurežiim

 

Uhiuus BAYON lülitub gaasipedaali vabastamisel automaatselt vabakäigurežiimile, säästes nõnda kütust.


Saadaval vaid 48 V hübriidmudelil.

 

Hyundai BAYON sõitmas teel mägede vahel

 

Pöörete ühtlustamine

 

BAYON on esimene Hyundai linnamaastur selle funktsiooniga, mis tavaliselt on vaid meie võimsate tippmudelite pärusmaa. Pöörete ühtlustamine sünkroonib 1,0 T-GDi-mootori väljundvõlliga, võimaldades sujuvamat või sportlikumat käikude allavahetamist.

 

Hyundai BAYON stop-and-go süsteemiga

 

Energiatagastussüsteem

 

Stop & Go, generaatori haldamissüsteem ja madala veeretakistusega rehvid täiendavad energiatagastussüsteemi: kui autol on liikudes käik sees, aga seguklapp suletud, toodab mootori pidurdusjõud kineetilist energiat, mis muudetakse elektriks ja salvestatakse akusse. See vähendab nii kütusekulu kui ka heitgaase.

 

Hyundai BAYON naisega esiplaanil

 

48 V kerghübriid – säästa kütust ja vähenda heitmeid

 

Hyundai BAYONi 48 V kerghübriidsüsteem toetab sisepõlemismootorit kiirendamisel täiendava jõumomendiga, et säästa kütust ja vähendada heitmeid. Hyundai kerghübriidtehnoloogial on kompaktne 0,46 kWh 48-voldine liitiumioonaku ning uus kerghübriid-startergeneraator (kuni 10 kWh elektrilist võimsust).

 

 

MUGAVUSKÄIVITUS

See on eriti kasulik linnaliikluses. See toetab kiiremat ja sujuvamat mootori käivitamist lisa-pöördemomendiga, mille annab 48 V aku.

 

 

KIIRENDAMINE

Kiirendamisel toetab käivitusgeneraator mootorit 4-10 kW jõuga. Kui soovitud kiirus on saavutatud, lülitub süsteem neutraalasendisse ja energia lisamine lõpeb. Tulemuseks on väiksem CO2-heide ja kütusekulu.

 

 

ÜHTLASE KIIRUSEGA SÕITMINE

Ühtlase kiirusega sõitmisel on süsteem kas tühikäigul või – sõltuvalt aku laetusest – töötab generaatorina, laadides 48 V akut.

         

 

REGENERATIIVPIDURDUS

Pidurdamisel või lihtsalt gaasipedaali vabastamisel paneb pöörlev väntvõll tööle käivitusgeneraatori, mis omakorda toodab energiat maksimaalse võimsusega 10–12 kW. Generaator muudab kineetilise pidurdusenergia elektrienergiaks ja suunab selle tagasi 48 V akusse.

 

 

LAIENDATUD START-STOP

See funktsioon aktiveerub aeglaselt sõites, umbes kiirusel 30 km/h. Aeglustamisel kiirusele alla 30 km/h ja siduri lahutamisel lülitub mootor täiesti välja.

   

 

Ühenduvus

Hyundai BAYON ühenduvus

 

LOO STIILSELT ÜHENDUS TÄNU KLASSI JUHTIVATELE FUNKTSIOONIDELE

 

Naudi tipptasemel nutitehnoloogiat koos kahe visuaalselt kombineeritud 10,25-tollise ekraani ja nende jagatud kuva funktsiooniga. Ning Hyundai Bluelinki ühendatud sõidukiteenustega saad juhtida oma auto funktsioone nutitelefoni kaudu.


Bluelinkiga 10,25-tolline puuteekraan on saadaval lisavarustusena.

 

Loe rohkem Bluelinki kohta

 

Hyundai BAYON 10,25-tolline puutetundlik ekraan

 

10,25-tolline puuteekraan

 

Keskne puuteekraan toetab Apple CarPlay™ ja Android Auto™ rakendusi, seega saad ühendada oma telefoni ja kasutada selle funktsioone suurel ekraanil.


Navigatsiooniga 10,25-tolline puuteekraan on saadaval lisavarustusena.

 

Hyundai BAYON 10,25-tolline digitaalne näidikuplokk

 

10,25-tolline digitaalne näidikuplokk

 

10,25-tolline digitaalne näidikuplokk täiustab juhikoha kõrgtehnoloogilist välimust ning annab sulle säravselge ülevaate kogu olulisest sõidukiteabest.


Ei ole saadaval mudelile Fresh.

     

Hyundai BAYON Bose helisüsteem

 

Esmaklassiline Bose® helisüsteem

 

Saadaolev Bose Premiumi helisüsteem sisaldab kaheksat kvaliteetset kõlarit, sealhulgas bassikõlarit, ning pakub puhast, kaasahaaravat ja võimast muusikaesitust.


Saadaval ainult mudeli Style lisavarustuses.

 

Hyundai BAYON telefoni juhtmevaba laadimine

 

Nutiseadme juhtmevaba laadimine

 

Nutiseadme juhtmevaba laadimise alus asub keskkonsoolis. Qi-toega nutitelefoni saab lihtsasti ja kiiresti laadida, ilma et peaks selleks juhet kasutama.


Ei ole saadaval mudelile Fresh.

 

Ohutus

Turvaline Hyundai BAYON

 

KLASSI PARIM TURVAVARUSTUSE PAKETT KOOS SMART SENSE’IGA

 

Uhiuuel Hyundai BAYONil on sama turvaline ja tugev DNA nagu ülejäänud Hyundai linnamaasturite perekonnal – ning sellel on ka vastavad ohutusfunktsioonid. Veel üks viis, kuidas see oma segmendis silma paistab. Ning paljud neist omadustest sisalduvad juba standardvarustuses.

 

Sõltumata sõidukis olevatest juhiabisüsteemidest vastutab juht alati liikluse jälgimise ja sõiduki käsitsemise eest. Erinevad olud nagu teetingimused, teekattemärgistus või ilmastikutingimused võivad juhiabisüsteemide toimimist piirata.

 

Hyundai BAYON on klassi parima turvavarustusega

 

Navigatsioonipõhine intelligentne kiirushoidik

 

See funktsioon kasutab auto navigatsioonisüsteemi ja esiradari andmeid, et reguleerida kiirust kiirteel või maanteel sõites autonoomselt. Süsteem näeb ette saabuvaid kurve ja sirgeid teelõike ning reguleerib kiirust ohutuma sõitmise nimel, aeglustades enne kurvi ning kiirendades selle järel tagasi sinu seatud algsele kiirusele.


Valikulise lisavarustusena mudelitele Comfort ja Style.

 

Hyundai BAYON tark kiirusepiirangu abisüsteem

 

Tark kiirusepiirangu abisüsteem

 

Kiirusepiirangu ületamisel ilmuvad helilised ja visuaalsed märguanded. Koos manuaalse kiiruspiirikuga suudab see auto kiirust automaatselt reguleerida.

 

Hyundai BAYON esikokkupõrke vältimise abisüsteem

 

Esikokkupõrke vältimise abisüsteem

 

Skannides radari ja kaameraga eesolevat teed, hoiatab süsteem sind ning pidurdab seejärel automaatselt, kui tuvastab ees ootamatult pidurdava teise sõiduki või teele jääva jalakäija või jalgratturi.

 

Hyundai BAYON on sõidurajal püsimise abisüsteemiga

 

Sõidurajal püsimise abisüsteem

 

Süsteem kasutab sõiduradade jälgimiseks auto eesmist kaamerat. Tahtmatu sõidurajalt kõrvale kaldumise korral hoiatab süsteem sind ning vajadusel pöörab rooli viisil, mis viib auto tagasi sõidurajale.

 

Hyundai BAYON eesoleva sõiduki liikumahakkamise märguanne

 

Eesoleva sõiduki liikumahakkamise märguanne

 

Nutikas süsteem linnaliikluses annab juhile märku, kui näiteks punase fooritule taga või ummikus seisnud sõiduk ees liikuma hakkab.

 

Hyundai BAYON väsimuse hoiatuse abisüsteem

 

Tähelepanuhoiatuse süsteem

 

Kui süsteem tuvastab väsimuse või tähelepanu hajumise, kõlab sinu tähelepanu tõmbav häire ning ilmub sõnum, mis soovitab pausi teha

 

Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge