Topauto  »  Uued autod  »  Hyundai  »  Hyundai i20

LÜHIDALT

1   Hyundai i20 nopib auhindu!

1   Hyundai i20 nopib auhindu!

Hyundai i20 võitis Saksamaal maineka auhinna Kuldne Rool 2015 ning pälvis Lätis tiitlid Läti Aasta Auto 2016 ja Läti Aasta Väikeauto 2016. Hyundai i20 kujundust on rahvusvaheliselt tunnustatud kahe ihaldatud disainiauhinnaga: Red Dot Award ja iF Design Award.

2 Oma klassi suurim siseruum

2 Oma klassi suurim siseruum

Ruum ei ole luksus, vaid midagi enesestmõistetavat. Uue Hyundai i20 avarasse salongi mahub mugavalt istuma viis täiskasvanut.
3 Euroopalik

3 Euroopalik

Uue põlvkonna Hyundai i20 on välja töötatud ja kujundatud Euroopas, lähtudes Euroopa tarbijate vajadustest.

VÄLIMUS

VÄLIMUS

Hyundai i20 eristuv kujundus põhineb Hyundai Fluidic Sculpture disainifolosoofia uusimal tõlgendusel. Puhtad ja elegantsed jooned annavad autole tõeliselt pilkupüüdva välisilme.

SISERUUM

SISERUUM

Hyundai i20 salong on üks laiemaid omas klassis ning tänu hoolikalt valitud materjalidele paistab kogu sisustus silma kvaliteediga, mis on selle suurusklassi kohta lausa ainulaadne.

OHUTUS

OHUTUS

Hyundai i20 saab kaasa rohkelt tehnoloogiaid, millega reisijaid ohtude eest kaitsta. Kõikides mudelites on olemas kuus turvapatja: esi- ja külgturvapadjad ning turvakardinad. Eesrindlikud aktiivsed ja passiivsed turvasüsteemid kuuluvad standardvarustusse.

MUGAVUS

MUGAVUS

Hyundai i20 standardvarustuses on olemas kõik igapäevaseks sõiduks vajalikud mugavused, mida võib tavaliselt kohata tunduvalt suuremates autodes. Roolisoojendust ei oskaks Sa ilmselt oodatagi!

Muretu sõit

Muretu sõit

Täielik meelerahu viieks aastaks: läbisõidupiiranguta garantii, ööpäevaringne autoabi ja iga-aastased tasuta tehnokontrollid ning hooldusvaba nukkvõllikett.

VÄLIMUS

DISAIN, MILLELT EI SUUDA PILKU PÖÖRATA

Uue põlvkonna Hyundai i20 on tõeline pilgupüüdja, mis jätab tänu läikivmustale C-piilarile mulje, nagu hõljuks selle katus õhus.

 

Väikeauto Hyundai i20

 

Hyundai nn voolava skulptuuri disainifilosoofial “Fluidic Sculpture 2.0” põhinevale väliskujundusele on eriti iseloomulikud dünaamilised pikaks venitatud esituled ja täpsed pinnakontuurid.

 

 

ESIVÕRE

Kuusnurksest iluvõrest on saanud Hyundai tunnuselement. Püstine kuusnurkne esivõre, mis on tehtud eelkäijast veidi madalamaks, ning selle kohal asuv kitsas horisontaalvõre, mis ühendab omavahel esilaternaid, muudavad auto visuaalselt laiemaks.

   

ESITULED KOOS LED-PÄEVATULEDEGA

Stiilsetes esilaternates asuvad projektoritüüpi esituled, kurvituled ja LED-päevatuled. Kui väljas on pime, saadab esitulede valgus Sind pärast auto parkimist ja lukustamist koduukseni (sõltuvalt varustustasemest).

   

KOMBINEERITUD LED-TAGATULED

Hyundai i20 kombineeritud LED-tagatuled on harmooniliseks jätkuks isikupärastele külgjoontele, kaardudes õrnalt ümber tagatiiva, ning hoolitsevad selle eest, et auto oleks hästi nähtav ka tagantpoolt.

 

 

Uue Hyundai i20 turbomudeli eritunnuseks on tavamudelist erinev esivõre.

Esiudutuled

Esiudutuled

Täiendavad tuled esikaitserauas aitavad valgustada teed paksus udus ja tihedas vihmasajus.
Suunatuledega küljepeeglid

Suunatuledega küljepeeglid

Hyundai i20 elektriliselt reguleeritavate ning soojendusega küljepeeglite tagaküljel asuvad trendikad suunatuled, mis lisavad ohutust reavahetusel.

Kõrge lisapidurituli

Kõrge lisapidurituli

Tänu kõrgele lisapiduritulele, mis asub järgneva autojuhi silmade kõrgusel, on kohe näha, kui oled piduripedaali vajutanud.

Veljed

Veljed

Imetle Hyundai i20 sportliku disainiga velgede stiilset välimust nüüd iga päev. Sõltuvalt valitud varustustasemest saab auto kaasa kas 15-tollised terasveljed või 16-tollised valuveljed.

SISERUUM

MUGAV RUUM TERVENISTI SINU PÄRALT

Hyundai i20 hoolikalt vormitud välise kesta all on peidus üllatavalt avar salong, mis kuulub nii sisemõõtmetelt kui ka viimistlustasemelt oma klassi tippu. Interjööri kujundamisel on pööratud tähelepanu igale pisidetailile ja materjalide kõrgele kvaliteedile, et teha valmis auto, mis ületaks Sinu ootusi.

 

 

Sisekujundus

Kogu salong on viimistletud hoolikalt valitud materjalidega, mille kõrge kvaliteet on tuntav kõikjal. Pildil on Hyundai i20 varustustasemega Style ja sisevärviga Cappucino Brown.

 

 

Anna autole oma nägu – Hyundai i20 on saadaval paljude erinevate kere- ja sisevärvidega, mille seast saad valida endale meelepäraseima kombinatsiooni.

 

 

Avar seest. Väljapeetud igas detailis.

Uue Hyundai i20 armatuurlaua kujundus on elegantne, otstarbekas ja kasutajasõbralik. Näidikuploki valge graafika sinisel taustal on optimaalses tasakaalus sõitmiseks nii päevavalguses kui ööpimeduses. Pildil on näha armatuurlaud sisevärviga Greyish Blue.

 

 

    

 

KOKKUKLAPITAV TAGAISTE – ÜHETASANE RUUM PAGASI JAOKS

Tagaistme seljatoe, mis on suhtes 6:4 kaheks jagatud, saab täiendava ühetasase pakiruumi loomiseks osaliselt või tervikuna kokku klappida. Suuremate pakkide jaoks saab tekitada Hyundai i20 tagaossa praktilise ühetasase hoiuruumi, klappides tagaistme seljatoe kokku ja pannes pakiruumi põhjakatte ülemisse asendisse.

Topsihoidikud

Topsihoidikud

Esiistmete vahel asuvad mugavas käeulatuses topsihoidikud.
Uksetaskud

Uksetaskud

Esiuste sisekülje taskutes püsivad 1,5-liitrised joogipudelid kindlalt oma kohal, tagauste taskutesse mahuvad ära kuni üheliitrised pudelid.
Valgustusega kindalaegas

Valgustusega kindalaegas

Kõik väikesed asjad, mida teel vaja võib minna, saab panna hoiule valgustusega kindalaekasse.

MUGAVUS

HYUNDAI i20 TEAB, MIDA MUGAVUS TEGELIKULT TÄHENDAB

Hyundai i20 standardvarustuses on olemas kõik, mida igapäevaseks mugavaks ja ohutuks sõiduks vajad. Sealhulgas leidub nii mõndagi sellist, mida Sa ei oskaks lootagi.

 

 

Parkimisabi süsteem

Auto ohutu parkimise eest hoolitsevad esi- ja tagakaitserauda paigaldatud parkimisabi süsteemi ultraheliandurid (sõltuvalt valitud varustustasemest). Süsteem annab juhile kuuldava ja nähtava hoiatusega märku, kui andurid on parkimise ajal kaitseraua läheduses mõne takistuse tuvastanud.

 

Reguleeritava kalde ja sügavusega rool

Reguleeritava kalde ja sügavusega rool

Roolisamba sügavust ja kallet saab käsitsi muuta, et juht saaks rooli enda jaoks kõige mugavamasse asendisse sättida.
Ühenduspesad

Ühenduspesad

Tänu AUX- ja USB-ühenduspesadele saad kuulata oma erinevatesse seadmetesse salvestatud helifaile väga lihtsalt auto helisüsteemi kaudu. Pane lihtsalt pistik pessa ja naudi oma lemmikmuusikat! Seadmete laadimiseks on olemas ka kaks 12 V voolupesa.

Kaugjuhitav lukustussüsteem

Kaugjuhitav lukustussüsteem

Uksed ja tagaluugi saab lukustada ja lukust avada, vajutades nuppe võtmepuldil.
Dokkimissüsteem armatuurlaual

Dokkimissüsteem armatuurlaual

Nutitelefoni dokkimisjaam hoiab Sinu telefoni kindlalt oma kohal, laadides samal ajal selle akut. Telefon on ideaalses asendis, et kasutada seda naviseadmena või lemmikmuusika kuulamiseks.

Kliimaseade

Kliimaseade

Konditsioneeriga kliimaseade kuulub iga uue Hyundai i20 standardvarustusse – sõltuvalt varustustasemest on see juhitav kas käsitsi või automaatselt. Viimane laseb valida meelepärase temperatuuri ja hoolitseb siis ise selle säilitamise eest, lisaks hoiab selle automaatne udu kõrvaldusfunktsioon aknad alati puhtad.

Helisüsteem

Helisüsteem

Kuula põnevaid raadiosaateid või naudi oma lemmikmuusikat Hyundai i20 kvaliteetse helisüsteemiga, mis koosneb raadiost ning MP3-mängijast.

TEHNIKA

MÕÕTMETELT VÄIKE, TEGUDELT SUUR

 

1,2-liitrine MPi-bensiinimootor

Suurim võimsus 55,2 kW (75 hj) / 6000 p/min
Suurim pöördemoment 122 Nm / 4000 p/min
5-käiguline käsikäigukast

MacPhersoni küünaldega esivedrustus

MacPhersoni küünaldega esivedrustus

MacPhersoni küünalvedrustus ees tagab suurepärase jäikuse ja vastupidavuse, mille tulemuseks on ülihea juhitavus ja tõhus kaitse kokkupõrke korral.
Käigukast

Käigukast

Sõltuvalt varustustasemest kuulub uue Hyundai i20 mootori juurde kas 5- või 6-käiguline käsikäigukast või 4-käiguline automaatkäigukast.

OHUTUS

Ohutus on võti sõidurõõmu juurde

Säilitades meelerahu, möödub iga sõit turvalisemalt. Uus Hyundai i20 saab kaasa rohkelt eesrindlikke tehnoloogiaid, millega Sind ja kõiki kaassõitjaid ohtude eest kaitsta. Intelligentsed turvasüsteemid töötavad automaatselt, nii et seda peaaegu ei märkagi.

 

Turvaline Hyundai i20 Topautost

 

Sõidureast väljumise hoiatussüsteem

Süsteem jälgib esiklaasi ülaserva paigaldatud kaamera abil sõiduridade eraldusjooni ning annab juhile nähtava ja kuuldava hoiatusega märku, kui auto on suunda näitamata oma sõidureast välja kaldunud.

 

 

Rehvirõhu kontrollsüsteem (TPMS)

Rehvirõhu kontrollsüsteem jälgib rõhku kõigis neljas auto rehvis ning annab kohe teada, kui mõnes rehvis on rõhk liiga madal.

 

 

Nõlvaltstardiabi süsteem (HAC)

Süsteem tuvastab järsu kallaku ja rakendab pidurid automaatselt tööle, et auto ei saaks allapoole veereda. Eriti suur abi on sellest juhul, kui alustada pärast peatumist taas liikumist keset järsku tõusu.

 

Elektrooniline stabiilsuskontrolli süsteem (ESC) ja auto sõidustabiilsuse juhtsüsteem (VSM)

Parima pidurdusvõime tagamiseks jaotab elektrooniline stabiilsuskontrolli süsteem (ESC) pidurdusjõudu vastavalt vajadusele automaatselt kõikide rataste vahel, lähtudes mootori pöördemomendist ja hetke sõiduoludest. Auto sõidustabiilsuse juhtsüsteem (VSM) aitab säilitada maksimaalset stabiilsust ja ohutust, kui sõidate libisemisohtlikul ja ebaühtlase haardumisega pinnasel.

 

6 turvapatja

6 turvapatja

Autos on olemas 6 turvapatja – juhi ja tema kõrval istuva sõitja esi- ja külgturvapadjad ning terve salongi pikkused turvakardinad. Need kaitsevad Sind ja kõiki teisi autos viibijaid kokkupõrke korral igast küljest.

Hädapidurivõimendi (BAS)

Hädapidurivõimendi (BAS)

Süsteem jälgib Sinu sõidumaneere kiirendamisel ja pidurdamisel ning rakendab pidurid maksimaalse jõuga tööle, kui vajutad piduripedaali tavapärasest järsemalt. Avariipidurdamise korral hakkavad auto ohutuled automaatselt vilkuma, et hoiatada äkilisest peatumisest ka tagant lähenevaid autojuhte.

Elektriliste aknatõstukite lülitid

Elektriliste aknatõstukite lülitid

Kõiki esi- ja tagaaknaid saab avada ja sulgeda ustel asuvate lülititega. Esiuste akendel on lisaks ühe nupuvajutusega automaatse avamise ja sulgemise funktsioon (sõltuvalt varustustasemest).
Sulge

Loading ...