Topauto  »  Uued autod  »  Automargid  »  Hyundai  »  Hyundai i30 Wagon
Liising
Jõudlus

Loodud, et saaksid liikuda naudinguga ja võimsalt

N Line

i30 wagon N Line on kohal

Garantii

5-aastane läbisõidupiiranguta garantii

Ülevaade

Hyundai i30 Wagon | Ruumikas ja stiilne

 

RUUMI KÕIGILE SU LÄHEDASTELE

Uuel i30 Wagonil on universaalkerega auto ruumikus ja paindlikkus, kuid ta ei tee kompromisse stiili, mugavuse või turvalisuse osas. Elegantselt disainitud välis- ja sisekujunduse, nutika ruumikuse, turvavarustuse ning koos IOS-i/Androidi nutirakendusega Bluelink®-i telemaatikaga* muutub iga reis nauditavaks.

 

* Saadaval lisavarustusena Comfort-mudelile, standardvarustuses Style-ja N Line mudelitel.

Välimus

Hyundai i30 Wagon | Reklaampilt looduses

 

ELEGANTNE MITMEKÜLGSUS

i30 Wagon tutvustab uut taset oma klassis. Välisilmes ühendatakse täiuslikult stiil ja aerodünaamiline tõhusus. Salongis on kasulikkus, mugavus ja elegants võrdselt olulised. Kolm uut kerevärvi avavad uusi võimalusi isikupära väljendamiseks.

 

Hyundai i30 Wagon | Eestvaade

 

Laiemana tunduv kere ja moodne hoiak suurendavad uue i30 Wagoni seikluslikku välimust. Kolmemõõtmeline esivõre muster peegeldab mitmekülgset väledust. Stiilses uues valgustusdisainis on lisavarustusena integreeritud V-kujulised päevasõidutuled, aga ka uusima LED-tehnoloogiaga õhemad esituled.

 

Hyundai i30 Wagon | Tagantvaade

 

Sõidukil on sportlik siluett, mille kitsamaks muutuvat katusejoont rõhutavad saledad hõbedased katusereelingud, mis on uue i30 Wagoni standardvarustuses. i30 veereb uuenenud teemantlõike viimistlusega valuvelgedel ja Michelini rehvidel.*

 

* Saadaval Comfort- ja Style-mudelitele.

Siseruum

Hyundai i30 Wagon | Uuenenud salong - ruumikas ja mitmekülgne

 

PRAKTILINE MUGAVUS KOOS RUUMIKA ELEGANTSIGA

Uue Hyundai i30 Wagoni disainimisel on peetud silmas ruumikust ja mitmekülgsust. See ei tähenda, et ta teeks kompromisse stiilis või elegantsuses. Pilkupüüdvad detailid ja kõrge kvaliteediga pinnad ootavad sind uuenenud salongis. Uued värvitoonid, istmekatted ja uusim multimeediatehnoloogia kutsuvad sind istuma ning nautima turvalist ja mugavat sõitu.

 

Hyundai i30 Wagon | Uutes toonides istmekatted ja -materjalid

 

Uutes toonides istmekatted ja -materjalid

Isikupära väljendamiseks on lisatud kolm uut salongi värvilahendust: Pewter Gray, Ebony Brown ja Moss Gray. Istmekatted võivad olla tekstiilist, nahkpolstriga või kombinatsioon mõlemast. Täielikult avanev klaasist panoraam-katuseluuk* suurendab veelgi salongi avatud ja õhulist atmosfääri.

 

* Saadaval lisavarustusena Style- ja N Line-mudelitele.

 

Hyundai i30 Wagon | Eriti suur pagasiruum

 

Eriti suur pagasiruum

Praktiline ja mugav – ava tagaluuk ja too nähtavale 602-liitrine pagasiruum. Lase tagaistmed täielikult alla ja suurenda ruumi hiiglasliku 1650 liitrini. Keskmise käetoe taga asuv luuk* muudab suuskade ja teiste pikkade esemete transportimise lihtsaks. Seda ka siis, kui autos on neli inimest.

 

* Suusaluuk on saadaval Style- ja N Line-mudelitele.

Hyundai i30 Wagon | Uus 7-tolline digitaalekraan

Uus 7-tolline digitaalekraan

7-tolline digitaalekraan* kuvab olulise sõiduteabe juhi ette ja keskele. Saad kuvada oma kiiruse digitaalselt, energiavoo (ainult Hybrid), navigeerimiskuva või aktiivsed SmartSense’i juhiabisüsteemid.

 

* Saadaval Style- ja N Line-mudelitele.

Hyundai i30 Wagon | Kolm sõidurežiimi

Kolm sõidurežiimi

Sõltuvalt valitud sõidurežiimist* muutuvad digitaalekraani värvid ja graafika. Siin nähtav sinine on sõidurežiimis Normal, ekraan on roheline, kui valitud on Eco, ja sõidurežiimis Sport on värviks oranž.

 

* Saadaval 7-käigulise DCT-automaatkäigukastiga Comfort, Style ja N Line mudelitele.

Hyundai i30 Wagon | Suurem puuteekraan

Suurem puuteekraan

10,25-tolline puuteekraan* pakub lihtsat ligipääsu sõiduki infole, teabe- ja meelelahutussüsteemile, navigatsioonisüsteemile ja nutitelefoni rakendustele.

 

* Saadaval lisavarustusena Comfort-mudelile, standardvarustuses Style- ja N Line-mudelitel.

Jõudlus

Hyundai i30 Wagon | Reklaampilt looduses

 

LOODUD, ET SAAKSID LIIKUDA NAUDINGUGA JA VÕIMSALT

Uus i30 Wagon pakub jõuülekandesüsteemi võimaluste osas enneolematut valikut. Elektrilise 48 V kerghübriidversiooni mudelid vähendavad CO2-heidet ja kütusekulu. Need on saadaval 7-käigulise DCT-automaatkäigukastiga koos 1,0 T-GDI või 1,5 T-GDI bensiinimootoriga.

 

Hyundai i30 Wagon | Bensiinimootorid

 

Bensiinimootorid

Tootevaliku tipus on 1,5-liitrine T-GDi bensiinimootor, mille võimsus on 159 hj ning mis on standardvarustuses 48 V kerghübriidtehnoloogia ja 7-käigulise DCT-automaatkäigukastiga mudelil.

 

Samuti on olemas 110 hj versioon 6-käigulise manuaalkäigukastiga 1,5-liitrisest DPi mootorist ja 6-käigulise manuaalkäigukasti või 7-käigulise DCT-automaatkäigukastiga 1,0-liitrisest T-GDi mootorist.

 

Hyundai i30 Wagon | Reklaampilt - autojuht rooli taga

 

48 V kerghübriidsüsteem

48 V kerghübriid-jõuülekandesüsteem toetab sisepõlemismootorit, lisades sõidu eri faasides elektrimootori jõudu. Uuri rohkem selle innovatiivse kütust säästva süsteemi kohta.

Hyundai i30 Wagon | Mugavuskäivitus

Mugavuskäivitus

See on eriti kasulik linnaliikluses. See toetab kiiremat ja sujuvamat mootori käivitamist lisa-pöördemomendiga, mille annab 48 V aku.

Hyundai i30 Wagon | Kiirendamine

Kiirendamine

Kiirendamisel toetab käivitusgeneraator mootorit 4–10 kW jõuga. Kui soovitud kiirus on saavutatud, lülitub süsteem neutraalasendisse ja energia lisamine lõpeb. Tulemuseks on väiksemad CO₂-heide ja kütusekulu.

Hyundai i30 Wagon | Laadimine sõidu ajal

Laadimine sõidu ajal

Ühtlase kiirusega sõitmisel on süsteem kas tühikäigul või – sõltuvalt aku laetusest – töötab generaatorina, laadides 48 V akut.

Hyundai i30 Wagon | Regeneratiivpidurdus

Regeneratiivpidurdus

Pidurdamisel või lihtsalt gaasipedaali vabastamisel paneb pöörlev väntvõll tööle käivitusgeneraatori, mis omakorda toodab energiat maksimaalse võimsusega 10–12 kW. Generaator muudab kineetilise pidurdusenergia elektrienergiaks ja suunab selle tagasi 48 V akusse.

Hyundai i30 Wagon | Laiendatud start-stop funktsioon

Laiendatud start-stop

See funktsioon aktiveerub aeglaselt sõites, kiirusel umbes 30 km/h. Aeglustamisel kiirustele alla 30 km/h ja siduri lahutamisel lülitub mootor täiesti välja.

Ühenduvus

Hyundai i30 Wagon | Ühilduvus läbi Bluelink rakenduse

 

ÜHENDA ENNAST OMA TELEFONI JA AUTOGA

Koos Bluelink®-i mobiilirakendusega* saad oma i30 Wagoni kaugelt lukustada ja lukust avada või leida oma auto, kui oled unustanud, kuhu selle täpselt parkisid. Kui keegi peaks püüdma autosse sisse murda, saadab rakendus sulle häireteate. Ja kui tahad teada, kas rehvirõhk või pidurisüsteem on korras, teavitab rakendus sind ka sellest.

 

Hyundai Live-teenuste* tellimusega kaasneb liiklusteave, reaalajas parkimise uuendused, tanklate asukohad ning samuti ka ilmateade.

 

* Standardvarustuses Style- ja N Line-mudelitel, saadaval lisavarustusena Comfort-mudelile.

 

ROHKEM INFOT BLUELINKI KOHTA

 

Hyundai i30 Wagon | Apple CarPlay™ ja Android Auto™

Apple CarPlay™ ja Android Auto™*

Uus i30 Wagon ühildub rakendustega Apple CarPlay™ ja Android Auto™, nii et saad oma nutitelefoni ühendada ja lemmikrakendusi suurele puuteekraanile peegeldada.

 

* Apple CarPlay™ ja Android Auto™ on saadaval lisavarustusena Fresh-mudelile. Standardvarustuses Comfort-, Style- ja N Line-mudelitele.

Ohutus

Hyundai i30 Wagon | Reklaampilt - laps isa süles auto taustal

 

Hyundai SmartSense

Täiustatud Hyundai SmartSense’i pakett – meie tipptasemel täiustatud juhiabisüsteem – on nüüd täielikult integreeritud uude i30 mudelisse, pakkudes sulle turvalisust ja meelerahu oma armsamate suhtes.

 

Sõltumata sõidukis olevatest juhiabisüsteemidest vastutab juht alati liikluse jälgimise ja sõiduki käsitsemise eest. Erinevad olud nagu teetingimused, teekattemärgistus või ilmastikutingimused võivad juhiabisüsteemide toimimist piirata.

 

Hyundai i30 Wagon | Sõiduraja jälgimise abisüsteem

 

Sõiduraja jälgimise abisüsteem

Uue i30 Wagoniga tuleb esmakordselt kaasa ka sõiduraja jälgimise abisüsteem*. Aktiveerituna hoiab see sõiduki kiirusel 0 kuni 180 km/h maanteel ja tänaval oma sõiduraja keskel.

 

* Saadaval Style- ja N Line-mudelile.

 

Hyundai i30 Wagon | Esikokkupõrke vältimise abisüsteem

 

Esikokkupõrke vältimise abisüsteem

See i30 Wagoni standardvarustusse kuuluv süsteem skaneerib radari ja kaameraga teed auto ees ning pidurdab automaatselt, kui tuvastab ees ootamatult pidurdava teise sõiduki või teele astunud jalakäija või jalgratturi.

 

Hyundai i30 Wagon | Pimenurga jälgija abil kokkupõrke vältimise abisüsteem

 

Pimenurga jälgijaga kokkupõrke vältimise abisüsteem*

Kahte tagumisel põrkeraual asuvat radarandurit kasutav süsteem hoiatab pimealas olevast liiklusest. Kui sellises olukorras lülitad sisse suunatule, kõlab rajavahetuse abisüsteemi hoiatus.

 

* Saadaval lisavarustusena Comfort-mudelile, standardvarustuses Style- ja N Line-mudelitel.

 

Hyundai i30 Wagon | Tagumise põikisuunalise liikluse kokkupõrke vältimise abisüsteem

 

Tagumise põikisuunalise liikluse kokkupõrke vältimise abisüsteem*

Tagurdades välja halva nähtavusega oludes, hoiatab süsteem juhti küljelt lähenevast sõidukist.

 

* Saadaval lisavarustusena Comfort-mudelile, standardvarustuses Style- ja N Line-mudelitel.

 

Hyundai i30 Wagon | Eesoleva sõiduki liikumahakkamise märguanne

 

Eesoleva sõiduki liikumahakkamise märguanne

Nutikas süsteem linnaliikluses annab juhile märku, kui ees, näiteks punase fooritule taga või ummikus seisnud sõiduk liikuma hakkab.

 

Hyundai i30 Wagon | Sõidurajal püsimise abisüsteem

 

Sõidurajal püsimise abisüsteem

Sõidurajalt tahtmatu kõrvalekaldumise korral hoiatab süsteem juhti ning vajadusel pöörab rooli viisil, mis viib auto tagasi sõidurajale.

 

Hyundai i30 Wagon | Lihtsam parkimine tagurduskaamera abil

 

Lihtsam parkimine

Tagurduskaamera käivitub, kui tagurpidikäik sisse lülitada, nii et näed ekraanil, kuhu tagurdad. Ultraheliandurid esi- ja tagumises kaitserauas hoiatavad takistuse tuvastamisel heliga ja visuaalselt.

 

* Tagurduskaamera on saadaval lisavarustusena Fresh-mudelile, standardvarustuses Comfort-, Style- ja N Line-mudelitel. Tagumine parkimisabisüsteem on standardvarustuses Comfort-, Style- ja N Line-mudelitel. Eesmine parkimisabisüsteem on saadaval Style- ja N Line-mudelitele.

N Line

Hyundai i30 Wagon | N-Line täiustatud mudel

 

HYUNDAI i30 WAGON N LINE ON KOHAL

Esmakordselt on dünaamiline autospordist inspireeritud N Line-varustus nüüd saadaval uuele i30 Wagonile. Kaunilt kujundatud ja teravama disainiga on see loodud pilke püüdma – ja mahuka mitmekülgsusega kohanema sinu vajadustega.

 

Hyundai i30 Wagon N-Line | Eestvaade

 

Sportlike seikluste jaoks

Uuenenud i30 N Line-varustus lisab i30 Wagonile nüüd julgema, võimsama ja energilisema ilme. Alumine keskmine esivõre domineerib esikaitseraua piirkonnas, et rõhutada Wagoni sportlikku hinge. Külgavadel on eraldiseisvad tiivad, mis parandavad aerodünaamilist jõudlust.

 

Hyundai i30 Wagon N-Line | Tagantvaade

 

Laiad difuusorid koos kroomitud topeltotstega väljalaskesüsteemiga lasevad mõjuda sportlikkusel ja energilisusel. Uuel i30 Wagon N Line’il on uus 18-tolliste velgede disain, mis lisab põnevust, väljendades kiirust ka paigal seistes.

 

Hyundai i30 Wagon N-Line | Embleem

 

N Line’i embleem

Küljel saadab läikiv N Line‘i embleem sportliku signaali kõigile, kes mööda sõidavad.

 

Hyundai i30 Wagon N-Line | Kerevärvi tagaspoiler

 

Kerevärvi tagaspoiler

Aerodünaamiline tagaspoiler on elegantselt ühendatud lisapiduritulega.

 

Hyundai i30 Wagon N-Line | Reklaampilt salongist

 

Pulssi kiirendav elegants

i30 Wagoni vastupidavad N Line’i sportistmed pakuvad tuge ja mugavust, elektriliselt reguleeritavat nimmetuge ja pikendatavat istmepatja. N Line on saadaval perforeeritud nahkkattega rooli ja roostevabast terasest pedaalidega. N Line‘i käigukangi sportlikud metalsed rõhutused, punane võidusõidujoon ja nahkdetailid paremaks käeshoidmiseks ja veelgi enamaks autospordi tunde tekitamiseks.

 

Hyundai i30 Wagon N-Line | Sportliku disainiga salong

Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge