Garantii

5-aastane läbisõidupiiranguta garantii

Pakiruumi maht

Mitmekülgne pagasiruum: 602-liitrine pakiruum

Mugavus

Tagurduskaamera

Tehnika

Turbo

Välimus

Hyundai i30 Wagon on voolujooneline ja stiilne.

 

UNIVERSAALI ÜMBERSÜND

Täielikult ümberkujundatud ja kaunilt vormitud Hyundai i30 Wagon teeb silmad ette kogu klassile.

 

 

Loodud sind iluga ümbritsema

Uhiuue Hyundai i30 universaali pilkupüüdev välimus annab tunnistust täpselt vormitud pindadest ja unikaalsetest disainielementidest.

 

 

Voolujooneline. Tasakaalus

Hõbehallid katusereelingud rõhutavad katuse ahenevat kuju, nii et auto omandab stiilse ja atleetliku välimuse.

Hyundai i30 Wagon täis-LED-esituled.

Täis-LED-esituled

Hea väljanägemine ja parem nähtavus. Sõltuvalt vastu- või eessõitvatest autodest lülituvad uue Hyundai i30 kaugtuled automaatselt välja ja taas sisse. See tagab Sulle maksimaalse nähtavuse teisi juhte pimestamata. Ja mis veel parem, see on standardvarustuses!

Hyundai i30 Wagon pilkupüüdev kaskaadse välimusega esivõre

Kaskaadse välimusega esivõre

Pilkupüüdev esiosa. Hyundai i30 Wagoni verivärske disaini juurde kuulub ka nn langeva ilmega iluvõre, mille kuju on mõjutatud sulava terase motiivist.

Hyundai i30 Wagon kombineeritud LED-tagatuled

Kombineeritud LED-tagatuled

Näe ise ja ole nähtav. Kombineeritud tagatulede selgelt eristuvad horisontaalsed piirjooned tugevdavad Hyundai i30 universaali üldist jõulist ja kindlat kuvandit.

 

Saadaval vaid Style varustustasemel. 

Siseruum

 

REISI MUGAVALT

Väljapeetud disainiga sõitjateruum ja näidikuteplokk kiirgavad kvaliteeti, elegantsi ning ruumikust. Ja see on tõepoolest nii: uhiuus Hyundai i30 universaal on oma klassi ruumikamaid. Autos olev varustus sõltub valitud varustustasemest.

 

Eraldiseisev puuteekraan

Kasutusmugavuse mõttes ideaalse paigutusega kaheksatolline kõrglahutusega ekraan, mis otsekui hõljub näidikuteploki kohal. Selline paigutus võimaldab multimeediateateid kuvada kõrgemal ja sinu vaateväljale lähemal. Naudi kiiret ligipääsu meelelahutusele ja navigatsioonisüsteemile, Live-teenustele ning Apple CarPlay™ ja Android Auto™ rakendustele.

 

Lisavarustuses Fresh varustustasemel, standardvarustuses Comfort ja Style varustustasemel.

 

Mitmekülgne pagasiruum: 1650-liitrine pakiruum

Praktiline ja mugav – ava tagaluuk ja too nähtavale 602-liitrine pakiruum. Lisaks annavad 60/40 kokkuklapitavad tagaistmed võimaluse üheaegselt vedada nii suurt koormat kui ka ühte või kahte reisijat tagaistmel. Lastes tagaistmed täielikult alla, saab ruumi laiendada 1650 liitrini. Mitmekülgsuse suurendamiseks on pakiruumis ka nutikas rööbaste süsteem, mis võimaldab pagasi kindlalt paigale kinnitada. See kuulub Style-paketi juurde.

 

See pilt on vaid illustratiivne. Nutikas rööbaste süsteem pakiruumis ei ole i30 Wagonile saadaval.

Täisautomaatne kliimaseade

Täisautomaatne kliimaseade

Sõltuvalt varustustasemest on uuel Hyundai i30 universaalil täisautomaatne nn kahe tsooniga kliimaseade. Juht ja kõrvalistuja saavad kumbki valida endale sobiva temperatuuri ja õhuvoo.

Hyundai i30 Wagon tagaistme käetoes asuv suusaluuk.

Suusaluugiga keskmine käetugi

Keskmise käetoe taga asuv luuk muudab suuskade ja teiste pikkade esemete transportimise lihtsaks, kusjuures kaks inimest saavad seejuures siiski tagaistmel istuda. 

 

Saadaval Comfort ja Style varustustasemetele.

Hyundai i30 Wagon esiistmete vahel asuv libistatav käetugi

Libistatav eesmine käetugi

Tunne end mugavalt. Eesmist käetuge saab liigutada edasi ja tagasi, nii et alati on võimalik valida enda jaoks mugavaim asend. Hingedega käetoe kaane all asub praktiline panipaik.

 

Saadaval vaid Style-mudeli standardvarustuses.

DCT-automaatkäigukast

DCT-automaatkäigukast

Dünaamikat täiendab ja kütusekulu optimeerib uuesti väljatöötatud 7-käiguline DCT -käigukast. Valida on kahe sõidurežiimi vahel: Normal ja Sport.

Mugavus

 

Tagumise põikisuunalise liikluse kokkupõrke hoiatussüsteem

Kui tagurpidikäik on sees, aitab süsteem juhti teavitada ka küljelt lähenevatest sõidukitest.

 

Saadaval Comfort ja Style varustustasemetele ainult koos Safety-paketiga.

Hyundai i30 Wagon dünaamilise juhisega tagurduskaamera

Tagurduskaamera

Tagurduskaamera käivitub, kui tagurpidikäik on sees, nii et näed ekraanil, kuhu auto liigub. Dünaamilised nõuanded hoiavad juhi õigel teel.

 

Lisavarustuses Fresh varustustasemele.

Hyundai i30 Wagon elektrooniline seisupidur

Elektrooniline seisupidur

Elektrooniline seisupidur annab Sulle esikonsoolil rohkem ruumi panipaikadeks. Auto Hold funktsioon hoiab pidurid pärast auto seismajätmist automaatselt aktiivsena, nii et sõiduk ei veere tagasi ka siis, kui piduripedaali enam ei vajutata. Pidurid vabanevad, kui juht gaasipedaali vajutab.

 

Saadaval vaid Style varustustasemele.

Hyundai i30 universaali tagumised õhutusavad tagaistmel sõitjatele

Tagumised õhutusavad

Hyundai i30 universaalil on õhutusavad ka taga, et tagaistmel reisijad saaksid end mugavalt tunda. Keskkonsooli taha paigutatud süsteem võimaldab reisijatel valida täpselt sellise sooja või külma õhu voo, millist sobilikuks peavad.

 

Saadaval vaid Style varustustasemele.

Hyundai i30 universaali kahe asendi mäluga istmed

Mäluga istmed

Sul on võimalik salvestada enda jaoks sobiv juhiistme asend. Kaks asendikombinatsiooni.

 

Saadaval Style varustustasemele ainult koos Leather paketiga.

Tehnika

 

LOODUD, ET SAAKSID LIIKUDA NAUDINGUGA

Avasta uus tõhus ja võimekas turboülelaaduriga bensiini- ja diiselmootorite valik, mis on loodud selleks, et pakkuda dünaamilist sõidukogemust.

 

 

1,6 CRDi diiselmootor

Tänu muljetavaldavale pöördemomendile muudab see turboülelaaduriga diiselmootor auto eriti ärksaks  (saadaval kahe versioonina). Võimsaim küündib 100 kW (136 hj) ja teine on 81 kW (110 hj). 81 kW mootorile on saadaval 6-käiguline manuaalkäigukast ja 100 kW mootorile 7-käiguline topeltsiduriga DCT-käigukast.

     

 

1,0 T-GDi bensiinimootor

1,0 T-GDi on väiksem turboülelaaduriga bensiinimootor, mille võimsus on 88,3 kW (120 hj) ja pöördemoment 1500–4000 p/min juures 171,6 Nm. Mootori juurde kuulub 6-käiguline käsikäigukast.

     

 

1,4 T-GDi bensiinimootor

Dünaamilise ja ärksa sõidukogemuse pakkumiseks arendab see uuendatud 1,4 T-GDi mootor võimsust 103 kW (140 hj) ning saavutab 1500 p/min juures pöördemomendi 242 Nm. See on saadaval 6-käigulise käsikäigukasti või 7-käiguline topeltsiduriga käigukast (DCT).

     
 

 

1,4 MPI bensiinimootor

See vabalthingav 73,3 kW (100 hj) bensiinimootor pakub 4000 p/min juures pöördemomenti 134 Nm. Mootori juurde kuulub 6-käiguline käsikäigukast.

Ohutus

Hyundai i30 Wagon on turvaline valik, varustatud rohkete juhiabi- ja turvasüsteemidega.

 

Hyundai SmartSense

Hyundai i30 universaal pakub laia valikut juhiabi- ja turvasüsteeme, millele võid loota, kui asi puudutab Sinu kõige hinnalisema veose – Sulle kallite inimeste – ohutust.

 

Hyundai i30 universaali varustusse kuulub esikokkupõrke vältimise abisüsteem

 

Esikokkupõrke vältimise abisüsteem (FCA)

Ees asuv radari- ja kaamerasüsteem skanneerib teed, et tuvastada sõidukeid ja jalakäijaid. FCA pidurdab automaatselt, et hoida ära tõsine kokkupõrge või selle toimumisel vähendada õnnetuse tagajärgi. Standardvarustusse kuuluv esikokkupõrke vältimise abisüsteem tuvastab eesoleva sõiduki oma esikaamera või Style varustustasemega mudel radaranduriga, mis lisaks tuvastab ka jalakäija.

 

Hyundai i30 Wagoni adaptiivne püsikiirushoidja hoiab eesoleva sõidukiga kindlat pikivahet

 

Intelligentne püsikiirushoidja koos Stop & Go süsteemiga

Intelligentne püsikiirushoidja hoiab eesoleva sõidukiga eelnevalt kindlaks määratud pikivahet, vähendades või suurendades vastavalt vajadusele automaatselt kiirust. Intelligentne kiirushoidik hoiab soovitud pikivahet ka tänavaliikluses: see seiskab peatumisel mootori ja taaskäivitab selle, kui on eespool uuesti liikumise tuvastanud.

 

Saadaval ainult DCT-automaatkäigukastiga Style varustustasemele.

Hyundai i30 Wagon põhivarustusse kuuluv sõidurajal püsimise/teeserva jälgimise abisüsteem

Sõidurajal püsimise / teeserva jälgimise abisüsteem

See i30 universaali standardvarustusse kuuluv juhiabisüsteem aitab vältida tahtmatut sõidurajalt eemaldumist juhi tähelepanematuse tõttu. Süsteem hoiatab juhti heliga ja visuaalselt enne sõidusuuna korrigeerimist.

Hyundai i30 Wagoni pimenurga hoiatussüsteem

Pimenurga hoiatussüsteem

Tagumises kaitserauas olevad andurid tuvastavad pimenurgas oleva sõiduki ja hoiatavad sellest märgutulega vastava poole küljepeeglis. Kui samal ajal lülitatakse sisse sama poole suunatuli, kostub koheselt hoiatav helisignaal.

 

Saadaval lisavarustusena Comfort ja Style varustustasemetele.

Hyundai i30 universaali esikokkupõrke hoiatussüsteem FCW

Esikokkupõrke hoiatussüsteem

Esikokkupõrke hoiatussüsteem kasutab esikaamerat, et tuvastada eesolev kokkupõrkeoht ja hoiatada juhti. Esikokkupõrke hoiatussüsteem FCW pidurdab automaatselt, et ära hoida või vähendada sellise kokkupõrke tagajärgi.

Sulge

Loading ...