Topauto  »  Uued autod  »  Hyundai  »  Hyundai Tucson

Ülevaade

 

 

REVOLUTSIOONILINE DISAIN. ELEKTRILINE JÕUDLUS.

Uhiuus Hyundai Tucson ei ole kõigest oma eelkäija edasiarendus, vaid täiemõõduline disainirevolutsioon. Progressiivse disaini teerajajana pakub see ka tipptasemel nutitehnoloogiat ja hübriidjõuülekandesüsteemi, mis viib sind väiksema kütusekuluga kaugemale.

 

Hyundai Tucson Black Edition Topautost

Mudel on saadaval piiratud koguses

Jõuline hoiak, võimas emotsioon

 

Hyundai TUCSON Black Edition – see on jõulise sportliku välimuse ja tipptasemel varustusega erimudel. Saadaval kerghübriidi, hübriidi ja koguni pistikhübriidina koos automaatkäigukasti ja nelikveoga.

 

 

Hyundai liisingu eripakkumine Topautost Tucsonile

2,49 % + 3 kuu EURIBOR on Hyundai Tucsoni liisinguintress.

Uuri täpsemalt 

 

Kõige laiem valik elektrilisi jõuülekandesüsteeme

Olles välja töötatud heitmete vähendamiseks, ilma et see ohustaks sõidurõõmu, pakub uhiuus Hyundai Tucson kompaktsete linnamaasturite segmendis kõige laiemat valikut elektrilisi jõuülekandeid. Võid valida bensiini- ja diiselmootoriga 48 V kerghübriidi või täishübriidmudeli vahel. Saadaval on ka bensiini- ja diiselmootoriga autod.

 

 

Hübriid

Elektrifitseeriv ökonoomsus. Hübriidmudeli jõuallikateks on uus 1,6-liitrine T-GDI Smartstream-bensiinimootor ja 44,2 kW elektrimootor, mida toidab 1,49 kWh liitiumioon-polümeeraku.

 

 

Pistikhübriid

Elektriline, kui seda soovid. Bensiinimootoriga, kui seda vajad. Pistikhübriid on saadaval 1,6-liitrise T-GDI Smartstream-bensiinimootoriga ja 66,9 kW elektrimootoriga. Suurim võimsus on 265 hj ja suurim pöördemoment 350 Nm.

 

 

48 V kerghübriid

Säästa 48 V kerghübriidsüsteemiga kütust ja vähenda heitgaase. 48 V kerghübriidsüsteem toetab sisepõlemismootorit kiirenduse ajal täiendava pöördemomendiga.

 

 

Bensiinimootor

1,6-liitrine T-GDi-mootor on varustatud CVVD-tehnoloogiaga, mis optimeerib mootori jõudlust ja kütusesäästu, olles samas ka keskkonnasõbralik.

 

 

Diiselmootor

136 hj 1,6-liitrine CRDi 48V kerghübriidmootor on varustatud sujuva käiguvahetusega 7-käigulise topeltsiduriga käigukastiga (7DCT) ning valikus on nelja- ja kaherattaveoga variandid.

   

Välimus

 

ESTEETILINE SPORTLIKKUS

Suurema ja laiema kerega uus Hyundai Tucson on esimene Hyundai SUV, mis on välja töötatud kooskõlas meie uue esteetilise sportlikkuse disainilahendusega. Selle jõuline hoiak hõlmab teravaid nurki ja rikkalike pindadega dünaamilisi proportsioone, luues progressiivse ilme.

 

 

Tänu tipptasemel poolpeegeldavale tuletehnoloogiale on parameetrilised varjatud tuled peidus, kui need ei põle, ent sisse lülitades muunduvad iluvõre välisservad säravateks tiivakujulisteks elementideks, luues ainulaadse kõrgtehnoloogilise valgustussignatuuri. Välja lülitatuna sulanduvad need taas iluvõresse.

 

 

Parameetriliste varjatud detailidega laiad LED-tagatuled rõhutavad edasipürgivat disaini tagaosas. Z-kujuline iseloomujoon küljel loob hetkega sportliku ja dünaamilise ilme.

 

 

Isikupärasta uhiuut Tucsoni oma stiili järgi

Saadaval on kolm uut säravat värvi: Shimmering Silver, Amazon Grey ja Teal, seega on sul võimalus valida kokku üheksa välisvärvi vahel. Selle tipuks pakub kahetoonilise katuse võimalus toonis Phantom Black või Dark Knight sulle veelgi rohkem variante, millega uhiuut Hyundai Tucsoni oma individuaalse stiili järgi isikupärastada.

 

Pildil olev Tucsoni mudel on kerevärviga Shimmering Silver metallik ning katusega toonis Dark Knight.

 

Valuveljed

Saadaval on stiilsed 17", 18" ja 19" valuvelgede komplektid.

 

Standardmudelil on 17-tollised valuveljed, 18-tollised veljed on saadaval mudelile Style ning 19-tollised mudelile Premium, välja arvatud Tucson Hybrid (19-tollised veljed on mudelite Style ja Premium lisavarustuses).

 

Peidetud tagumine klaasipuhasti

Uhiuus Tucson on esimene Hyundai mudel, mis on varustatud peidetud tagumise klaasipuhastiga, mis kaob spoileri alla, kui seda ei kasutata.

Siseruum

 

TÄIESTI UUS SALONG

Avatuse tunne tabab sind kohe sel hetkel, kui sisened uue Hyundai Tucsoni peenesse ja ruumikasse salongi. Siin kohtuvad harmooniliselt ruumikus, tehnoloogia ja teave. Koskedest inspireeritud esteetiliste vormidega rakendatakse kogu salongis kvaliteetseid ja pehmeid materjale, viies ilme ja tunde uuele tasemele.

 

Pildil on must-helehall nahksisu ja katuseluugiga panoraamkatus. Valikuline lisavarustus.

 

 

Salongi meeleoluvalgustus

Salongi meeleoluvalgustus pakub 64 konfigureeritavat värvi ja 10 heleduse taset, et sobida iga meeleoluga. Valgusallikad asuvad keskkonsooli põhjas, telefoni juhtmevabas laadimispadjas ning uksetaskus.

 

Saadaval lisavarustusena mudelile Style, standardvarustuses mudelitel Premium ja N Line.

 

 

Elektroonilised käiguvahetuslülitid

Elektroonilised käiguvahetuslülitid* on käepärase kasutamise tarvis ühendatud ergonoomilise paigutusega käetoega.

 

* Ainult Premium-varustusega; hübriidmudelil standardvarustuses.

 

 

Panoraamkatus

Lase päikesel sisse paista ning naudi tuult juustes, kui avad oma uhiuue Tucsoni lisavarustusse kuuluva panoraamkatuse luugi.

 

Valikulise lisavarustusena mudelitele Premium ja N Line.

 

 

Rool

Paremat haaret pakkuva ning suurema mugavuse nimel uute lülititega uus roolidisain kuvab ka stiilseid jooni juhikohale.

 

Salongivärvide kombinatsioonid

Vali kolme siseviimistluse seast, nende seas värvipaketid Obsidian Black, Moss Grey ja Teal. Ükskõik, millise värvi kasuks otsustad – kaks hõbedast ilujoont voogavad keskkonsoolist tagaukseni ning harmoneeruvad täiendavate neutraalses toonis ja peene kihipaigutusega taktiilsete materjalidega.

 

 

Obsidian Black

Klassikaline must koos valikuga tekstiil- või nahkistmete vahel.

 

 

Moss Grey

Salong toonis Moss Grey pakub sulle valikut tekstiili või nahaga kaetud istmete vahel.

 

 

Teal

Vali mustad tekstiil- või nahkistmed koos sinakasroheliste õmblustega istmetel, käetugedel ja käigukangil. Sinakasrohelised tekstiilist sisedetailid on ka riidest turvapadja- ning uksepolstril.

Jõudlus

 

TUCSONI JÕUDLUS JA ÖKONOOMSUS

Hyundai Tucson pakub suurepärase jõudlusega bensiini- ja diiselmootorite valikut. Mõlemad on saadaval ka 48-voldise kerghübriidversioonina.

 

 

Hübriid

Elektrifitseeriv ökonoomsus. Hübriidmudeli jõuallikateks on uus 1,6-liitrine T-GDI Smartstream-bensiinimootor ja 44,2 kW elektrimootor, mida toidab 1,49 kWh liitiumioon-polümeeraku.

 

 

Pistikhübriid

Elektriline, kui seda soovid. Bensiinimootoriga, kui seda vajad. Pistikhübriid on saadaval 1,6-liitrise T-GDI Smartstream-bensiinimootori ja 66,9 kW elektrimootoriga.

 

 

Smartstream-bensiinimootor

1,6-liitrine T-GDi Smartstream-bensiinimootor on saadaval 150 hj, kuuekäigulise manuaalkäigukasti ning kaherattaveoga. See on varustatud Hyundai ainulaadse pidevalt muutuva klappide avatuskestuse tehnoloogiaga (Continuously Variable Valve Duration, CVVD), mis optimeerib mootori jõudlust ja kütusesäästu, olles samas ka keskkonnasõbralik.

 

 

Kerghübriid-bensiinimootor

Kaks versiooni on saadaval seitsmekäigulise topeltsiduriga käigukastiga (7DCT). 1,6-liitrine T-GDi Smartstream koos 48-voldise kerghübriidtehnoloogiaga pakub 150 hj ning on saadaval kaherattaveoga. Kui oled huvitatud sportlikumast jõuülekandesüsteemist, pakub täiustatud 1,6-liitrine T-GDi bensiinimootor 180 hj ning on saadaval neljarattaveoga.

 

Sportlik diisel koos kerghübriidtehnoloogiaga

136 hj 1,6-liitrine CRDi 48V kerghübriidmootor on varustatud sujuva käiguvahetusega 7-käigulise topeltsiduriga käigukastiga (7DCT) ning valikus on nelja- ja kaherattaveoga variandid.

 

 

 

 

 

Pidevalt muutuv klappide avatuskestus

Hyundai on välja töötanud maailma esimese mootori klappide avatuskestuse seadesüsteemi (CVVD) tehnoloogia. See optimeerib mootori jõudlust ja kütusekulu, olles samal ajal keskkonnasõbralik. Klapikontrolli tehnoloogia reguleerib klappide avamise ja sulgemise kestust vastavalt sõidutingimustele.

 

 

Kontrollides iga ratta summutusjõudu, vähendab elektrooniliselt kontrollitav vedrustus veeremist, põiki- ja vertikaalset liikumist, et parandada sõitmist ja juhitavust.

 

Saadaval ainult mudelile Premium.

 

 

Lumi? Liiv? Muda? Ei mingit probleemi. Maastikurežiimide valik võimaldab mugavalt vahetada sõidurežiime, et optimeerida jõudlust ja nelikveo seadeid erinevate sõidutingimuste jaoks. Tucsoni uuenduslik HTRAC™ nelikveosüsteem pakub optimaalset juhitavust ja jõudlust kurvides.

 

Saadaval ainult nelikveoga mudelitele.

Hübriid

 

TUCSON HYBRID – ELEKTRIFITSEERIV ÖKONOOMSUS JA SÕIDUNAUDING

Uhiuue Hyundai Tucson Hybrid hübriidmudeli jõuallikateks on uus 1,6-liitrine T-GDI Smartstream-bensiinimootor ja 44,2 kW elektrimootor, mida toidab 1,49 kWh liitiumioon-polümeeraku. See süsteem on jõuülekandesüsteemide loendis võimsaim ning selle kombineeritud väljundvõimsus on 230 hj ja pöördemoment 350 Nm, mis tähendab, et rooli taga sul lõbust puudu ei tule ning väiksema kütusekulu tõttu on ka südametunnistus rahul.

 

 

Elektrimootor

Võimas 44,2 kW elektrimootor pakub 265 Nm kohest pöördemomenti, mis lisab Tucson Hybridi kiirendusele ja jõudlusele sportliku, elektrilise eelise.

 

 

Bensiinimootor

1,6-liitrine T-GDi-mootor on varustatud Hyundai ainulaadse pidevalt muutuva klappide avatuskestuse tehnoloogiaga, mis optimeerib mootori jõudlust ja kütusesäästu.

 

 

Käiguvahetuslabad roolil

Tahaksid kontrolli haarata? Režiimis Sport saad käike vahetada käiguvahetuslabadega.

 

 

Ruumi säästev akulahendus

Uhiuuel Tucsonil on üks oma klassi suurimaid tagaistmeid. Hübriidi aku on paigaldatud teise rea istmete alla, et hoida sama suurt jalaruumi kui tavapärase jõuülekandesüsteemiga versioonil.

 

 

Energiavoog

Täishübriid vahetab sujuvalt oma bensiini- ja elektrimootori vahel. Tugeval kiirendamisel või ülesmäge sõites töötavad elektri- ja bensiinimootor paralleelselt, et maksimeerida kiirendust ja minimeerida kütusekulu. Auto aeglustamisel elektrimootori abil laeb regeneratiivpidurdamissüsteem akut. Akus salvestatud energia toidab seejärel elektrimootorit, et aidata taas kiirendamisel, mäest üles sõitmisel ja aeglaselt sõitmisel.

Pistikhübriid

 

UHIUUS TUCSON PLUG-IN HYBRID

Uhiuus Hyundai Tucson Plug-in Hybrid on varustatud jõulise ja ökonoomse jõuülekandesüsteemiga. Süsteem põhineb kolmanda põlvkonna 1,6-liitrisel T-GDi Smartstream-mootoril. Selle kõrval on 66,9 kW elektrimootor, mille suurim pöördemoment on 304 Nm, ning 13,8 kWh liitiumpolümeeraku. Koos pakuvad bensiinimootor ja elektrimootor suurimaks võimsuseks 265 hj ja suurimaks pöördemomendiks 350 Nm.

 

Pistikhübriidsüsteem kompromissitu sõidu jaoks

Uhiuus Tucson Plug-in Hybrid on varustatud aktiivse õhuklapiga, mis reguleerib õhu sissevõttu sõltuvalt mootori jahutusvedeliku temperatuurist, sõiduki kiirusest ja muust. Selle funktsiooni eesmärk on minimeerida õhutakistust ja maksimeerida kütusesäästu.

 

Aeglasel kiirusel sõites annab uuele Hyundai Tucson Plug-in Hybridile jõudu ainult elektrimootor, mille tulemuseks on vaikne sõit ja kütuse mittetarbimine. Juhid saavad asjakohast nuppu vajutades lülituda soovi korral ümber ka täiselektrilisele sõidule, lõigates kasu üle 50 km* suurusest täiselektrilisest sõiduulatusest. Kui täiselektriline sõiduulatus on ammendunud, saad bensiinimootori abil jätkata iselaadiva hübriidina ja ühendada sõiduki laadimisseadmega siis, kui selleni jõuad. Varustatuna 7,2 kW pardalaaduriga, saab Tucson Plug-in hübriidi laadida elektrisõidukite kiirlaadimisjaamas või spetsiaalse koduse laadimisseadme abil.

 

* Ettevõttesisene WLTP hinnang.

 

 

Tänu kõrgepingeaku nutikale asukohale kere all jagub Tucson Plug-in Hybrid salongis küllaldaselt avarust ja tagaistujad saavad nautida 955 mm jalaruumi. Samal ajal on pakiruum eelmise Hyundai Tucsoniga võrreldes tunduvalt suurem, mahutades pagasit 558 liitrit (+9%), kui istmed on üleval, ning lausa 1737 liitrit (+15%), kui istmed on kokku klapitud.

 

Uhiuus Hyundai Tucson pistikhübriid on saadaval luksusliku Premium- või sportliku N Line-varustusega.

Ühenduvus

 

TIPPTASEMEL ÜHENDUVUS LIIKUDES

Loomulikult on uhiuut Hyundai Tucson hübriidi uuendatud ka selliste tipptasemel ühenduvusfunktsioonidega nagu Bluelink®-i ühendatud autoteenused, mis lubavad sul oma autot nutitelefoni teel juhtida. 10,25-tollise* suure ekraaniga navigatsioonisüsteemiga on kaasas tasuta viieaastane Hyundai Live-teenuste tellimus.

 

* Valikuline lisavarustus.

 

ROHKEM INFOT BLUELINKI KOHTA

 

 

10,25-tolline puuteekraan ja puutetundlikud juhtnupud*

Uus 10,25-tolline puuteekraan voolab sujuvalt täielikult puutetundliku konsooli sisse. Kõik navigatsiooni, teabe- ja meelelahutussüsteemi ning kliimaseadme juhtnupud on puutetundlikud.

 

* Valikuline lisavarustus.

 

 

10,25-tolline digitaalne näidikupaneel*

Avatud stiiliga digitaalne näidikupaneel täiustab juhikoha kõrgtehnoloogilist õhkkonda. Näidikupaneeli korpus on eemaldatud, et suurendada avatuse tunnet salongis.

 

* Valikuline lisavarustus.

 

 

Nutitelefoni juhtmevaba kiirlaadimine

Naudi oma nutitelefoni kiiret laadimist juhtmevabalt. Veelgi kiiremaks laadimiseks on 5 W laadimisvõimsust suurendatud 15 W-ni. Ülekuumenemise vältimiseks on seadmel integreeritud jahutusfunktsioon.

 

Standardvarustuses kõikidel mudelitel välja arvatud Comfort.

 

 

Esmaklassiline Krelli helisüsteem

Esmaklassiline Krelli helisüsteem tagab kaheksa optimaalselt häälestatud kõlari ja bassikõlariga imelise ja jahmatavalt realistliku helikvaliteedi.

 

Standardvarustusena varustusastmele Premium. Lisavarustusena varustustasemele N Line.

Mugavus

 

SUUR RÕHK MUGAVUSEL JA KÄEPÄRASUSEL

Nutikad funktsioonid, nagu istmete kaugjuhtimisega kokkuklappimine, teevad kauba laadimise kiireks ja lihtsaks. Ning nutikas esiistme liigutamise seade annab sulle kaassõitja istme üle lihtsa kontrolli. Sinu kaassõitjad saavad nautida esi- ja tagaistmete istmesoojendust ning ka Multi Air Mode’i, mille märkamatud õhutusavad loovad salongis meeldivama keskkonna.

 

 

Elektriline iseavanev tagaluuk*

Naudi lihtsat pagasi laadimist. Pagasiluuk avaneb automaatselt, kui nutivõtme lähedust tuntakse 3 sekundit järjest – see on eriti praktiline, kui poest väljudes on mõlemad käed kinni. Veelgi enam – avanemise kõrgust on võimalik seadistada sinu eelistuse järgi.

 

* Standardvarustuses mudelitel Premium ja N Line.

 

 

Soojendusega ja ventileeritavad istmed*

Suvel jahedad. Talvel soojad. Juht ja kõrvalistuja saavad nautida lisavarustusse kuuluvaid soojenduse ja ventilatsiooniga istmeid. Samuti on soojendusega istmed saadaval tagaistujatele.

 

* Valikuline lisavarustus.

 

 

Multi-Air Mode’i tehnoloogia

Esmakordselt Hyundai sõidukis kasutatav Multi-Air Mode’i tehnoloogia koosneb nähtavatest ja märkamatutest kliimaseadme ja soojenduse õhutusavadest, mis loovad salongis õrnema õhuvoolu abil meeldivama keskkonna.

 

 

Kolmetsooniline kliimaseade*

Hoia kõiki rahulolevana. Kolmetsooniline kliima reguleerimine hoolitseb nüüd lisaks eesistmetel reisijatele ka tagaistmel reisijate eest.

 

* Standardvarustuses mudelil Premium.

Ohutus

 

KLASSI PARIM TURVAVARUSTUS JA JUHIABISÜSTEEMIDE PAKETT

Hyundai Tucsonil on klassi parimad arenenud juhiabisüsteemid ja paljude uuenduslike funktsioonidega aktiivne turvavarustuse pakett. Seitsme täiustatud turvapadja süsteemiga varustatuna on sel esimese istmerea keskne külgturvapadi, mis on selles segmendis ainulaadne. See ei lase eesistujatel üksteisega kokku põrkuda, minimeerides tõsiste vigastuste riski.

 

Sõltumata sõidukis olevatest juhiabisüsteemidest vastutab juht alati liikluse jälgimise ja sõiduki käsitsemise eest. Erinevad olud nagu teetingimused, teekattemärgistus või ilmastikutingimused võivad juhiabisüsteemide toimimist piirata.

 

Esikokkupõrke vältimise abisüsteem*

Süsteem pidurdab automaatselt, kui tuvastab eessõitva auto ootamatu pidurdamise või sõiduki ees oleva jalakäija või ratturi. Nüüd on seda täiendatud ristmikul pööramise funktsiooniga, mis aitab ära hoida laupkokkupõrke ristmikul vasakpööret tehes.

 

* Saadaval lisavarustusena mudelile Style, standardvarustuses mudelil Premium.

 

Sõiduraja jälgimise abisüsteem

Uhiuuel Tucsonil on sõiduraja jälgimise abisüsteem standardvarustuses. Aktiveerituna hoiab see sõidukit kiirusel 0–180 km/h maanteel ja tänaval oma sõiduraja keskel.

 

 

Maanteel sõidu abisüsteem*

Esmakordselt on uue Hyundai Tucsoni varustuses maanteel sõidu abisüsteem. See juhiabisüsteem ühendab sõiduraja jälgimise abisüsteemi ja navigeerimispõhise intelligentse isekohanduva kiirusehoidiku, kasutades andureid ja kaardiandmeid, et tagada ohutu sõitmine ja reguleerida sõiduki kiirust automaatselt piirkiiruse alal.

 

* Valikuline lisavarustus.

 

Navigatsioonipõhine intelligentne kiirushoidik*

Rohkem turvalisust, vähem stressi. Hoiab eelmääratud vahemaad eesoleva sõidukiga ning osana maanteel sõidu abisüsteemist kontrollib ka kurvidesse sisenemise kiirust.

 

* Valikuline lisavarustus.

 

Pimenurga jälgimismonitor*

Nüüd on uue Tucsoni digitaalnäidiku ekraanil nähtavad vasak- ja parempoolsed tahavaated. Kaamerad lülituvad tööle, kui reavahetusel lülitada sisse suunatuli.

 

* Lisavarustuses mudelil Premium.

 

Kaugjuhitav parkimisabiline*

Uhiuus Hyundai Tucson suudab ise parkida ja parkimiskohalt välja sõita. Sõiduk oskab vaid ühe nupulevajutusega ka ise parkimiskohale tagurdada.

 

* Valikuline lisavarustus.

 

Ohutu väljumise hoiatus

See nutikas funktsioon aitab vältida õnnetusi, tuvastades tagant lähenevaid sõidukeid, kuvades hoiatuse nii näidikupaneelile kui ka küljepeeglile ning lisaks andes helilise hoiatuse.*

 

* Valikulise lisavarustusena mudelitele Style ja N Line. Standardvarustusena varustusastmele Premium.

 

 

5-aastane läbisõidupiiranguta garantii

Nagu iga teinegi Hyundai, on ka uus Tucson valmistatud kõige kõrgemate kvaliteedinõuete kohaselt. Selle tõestuseks on 5-aastane läbisõidupiiranguta garantii, mis lubab nautida elus kõike väärtuslikku, ilma et peaks auto pärast muretsema. Lisaks sellele on uue Tucsoni ülitõhusal liitiumioon-polümeerakul garantii 8 aastat või 160 000 km, sõltuvalt sellest, kumb täitub varem. Naudi suuremat meelerahu, mille tagab autotööstuse üks parimaid garantiisid – ja seda põhivarustuse osana.

N Line

 

UUS TUCSON N LINE

Hyundai Tucson N Line ühendab endas äärmiselt dünaamilise disaini ja täiustatud ühenduvuse autospordist inspireeritud N Line’i stiili ja hoiakuga. Sellel on elektrooniliselt kontrollitud vedrustus, mille kohanduv summutustehnoloogia pakub sõites täiendavat paindlikkust. See reageerib kiiremini ja tugevamalt nii kere liikumisele kui ka rooli keeramisele.

 

Esiosa

Eksklusiivne N Line’i esivõre, läikiv hõbedane põhjakaitse ja ristkülikukujuline N Line’i põrkeraud koos sportlike õhu sisselaskeavadega on vaid mõned erisused esiosas.

 

Külgvaade

Külgvaade rõhutab dünaamilisi proportsioone ja jooni saledama välimuse esiletoomiseks. N Line pakub läikivmusti küljeklaaside rõhutusi ja aerodünaamilist, tavamudelist pikemat uimedega spoilerit.

 

Tagaosa

Madalamat tagaosa rõhutavad üle tagaosa ulatuv punane reflektorriba ja difuuser. Agressiivne kaheosaline summutiots toonitab veelgi, et mudeli disainerid on võtnud rohkelt eeskuju võimsate autode maailmast.

 

Ainulaadsed 19-tollised N Line’i valuveljed

Tucson N Line on varustatud tugevate ja sportlike 19-tolliste valuvelgedega. Parameetriline muster rõhutab nende geomeetrilist struktuuri. Neid täiendavad kerevärvi rattakoopa kaared.

 

 

Sportliku hõnguga ruumikas salong

Täiesti uus sportlikkuse tase. Hyundai Tucson N Line’i uuendatud juhikoht on inspireeritud autospordist. Sportlikel N Line’i istmetel on N-logo ja punased kontrastõmblused ning need on ka uksepolstritel ja käetoel. N-disainielemendid on leitavad ka Shift-by-wire keskkonsooli kattel.

 

 

Jõuülekandesüsteemid

Tucson N Line’i jõuülekandesüsteemid on nii võimsad kui ka ökonoomsed ning erinevate elektriliste lahendustega.

 

 

48 V kerghübriid

Kaks versiooni on saadaval seitsmekäigulise topeltsiduriga käigukastiga. 1,6-liitrine T-GDi Smartstream-bensiinimootor koos 48-voldise kerghübriidtehnoloogiaga pakub 150 hj ning on saadaval kaherattaveolisena. Sportlikum jõuülekandesüsteem koos täiustatud 1,6-liitrise T-GDi bensiinimootoriga arendab 180 hj ning on saadaval neljarattaveolisena.

 

 

Hübriid

1,6-liitrise T-GDI Smartstream-bensiinimootori ja 44,2 kW elektrimootori kombineeritud võimsus on 230 hj. Valida saad kahe- või neljarattaveoga 6-käigulise automaatkäigukastiga mudeli vahel.

 

 

Pistikhübriid

1,6-liitrine Smartstream-mootor töötab koos 66,9 kW elektrimootoriga. Koos pakuvad bensiinimootor ja elektrimootor suurimaks võimsuseks 265 hj ja suurimaks pöördemomendiks 350 Nm. Saadaval koos 6-käigulise automaatkäigukastiga.

Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge