Topauto  »  Uued autod  »  Hyundai  »  Hyundai Liising

Hyundai Liising

 

Turvaline ja soodne Hyundai autoliising

 

Hyundai on enamat kui tavaline autotootja. Oleme kliendi eluaegne partner, luues kindlaid ja pikaaegseid suhteid. Edendades kliendist juhinduvat ettevõtluskultuuri, pakume meie klientidele keskenduvate väärtuste kaudu parimat kvaliteeti ja laitmatut teenindust. Seepärast on parim lahendus uue Hyundai ostmiseks turvaline ja soodne Hyundai Liising ja Hyundai Kindlustus.

 

Vali mudel, sobiv edasimüüja ning küsi just Sinule sobiv liisingu- ning kindlustuspakkumine.

 

Uue auto ostmisel pööra kindlasti tähelepanu auto kütusesäästule ning märgistele. Kui Sinu valitud mudeli CO2 heitmete tase on alla 130 g/km, siis kehtib Sulle Hyundai Liising.

 

CO2 kuni 130 g/km

 

Hyundai jaoks on rohelisem ja puhtam keskkond eesmärgiks, mille nimel on aktiivselt tööd tehtud juba aastaid.

 

Keskkonnasõbralikud autod aitavad säästa loodust ning nende ülalpidamiskulud on sageli väiksemad. Hyundai pakub selleks ka soodsamaid liisingutingimusi.

 


 

1,49%

+ 3 kuu EURIBOR on kampaaniamudelite i20, i30, BAYON, KONA ja KONA Hybrid liisinguintress!

 


 

2,19%

+ 3 kuu EURIBOR on mudelite IONIQ 5, NEXO, KONA Electric, SANTA FE Plug-in, Tucson Hybrid 2WD või Tucson Plug-in soodusintress.

 

CO2 alates 131 g/km

 

Kuna Hyundai mudelivalik on ääretult lai, siis võib igast klassist leida keskkonnasõbraliku mudeli, millele pakume häid liisingutingimisi.

 


 

alates
2,49%
+ 3 kuu EURIBOR on mudelite Tucson, Tucson Hybrid 4WD, SANTA FE, SANTA FE Hybrid, i20 N, i30 N, i30 Fastback N ja KONA N liisinguintress.

 

Küsi oma pakkumine

 

Pakkumine kehtib 31. detsembrini 2022 või kuni autosid jätkub.

 

Kõik pildid on illustratiivsed.

 

 

 


 

Liisinguvõimalused

 

Mis tüüpi autoliising tuleks valida? See sõltub sinu eelistustest ja sellest, millisena näed sõiduki tulevikku: kas soovid sõidukit kasutada ainult kindla perioodi vältel või soovid saada pärast liisinguperioodi selle omanikuks.

 

Kasutusrent

Kasutusrent tasub valida siis, kui soovid sõidukit vaid kasutada ega taha saada selle omanikuks. Kasutusrendi korral ostab Hyundai Liising sinu valitud sõiduki ja annab selle kokkulepitud tähtajaks kasutada. Sina tasud sõiduki kasutamise eest liisingumakseid.

 

Liisinguperioodi lõppedes on sul võimalik:

  • sõiduki kasutamist jätkata, pikendades liisingulepingut (kui sõiduki vanus seda lubab);
  • sõiduk uue vastu välja vahetada, valides uue meelepärase sõiduki ja leides vanale sõidukile ostja;
  • saada sõiduki omanikuks, tasudes sõiduki jääkväärtuse.

 

Kapitalirent

Kapitalirent tasub valida siis, kui soovid liisinguperioodi lõppedes saada sõiduki omanikuks. Kapitalirendi korral ostab Hyundai Liising sinu valitud sõiduki ja annab selle sulle kokkulepitud tähtajaks kasutada. Sina tasud sõiduki kasutamise eest liisingumakseid. Tasudes viimase liisingumakse, saad sõiduki omandiõiguse. Kui soovid väiksemaid liisingumakseid või lepingut liisinguperioodi lõppedes pikendada, siis on võimalik jätta liisinguperioodi lõppu üks suurem liisingumakse.

 

Hyundai liisingu maksimumperiood võib olla kuni 84 kuud. Jääkväärtus on siis 0%.

Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge