Topauto  »  Uued autod  »  Hyundai  »  Hyundai Liising

Hyundai Liising

 

Turvaline ja soodne Hyundai autoliising

 

Hyundai on enamat kui tavaline autotootja. Oleme kliendi eluaegne partner, luues kindlaid ja pikaaegseid suhteid. Edendades kliendist juhinduvat ettevõtluskultuuri, pakume meie klientidele keskenduvate väärtuste kaudu parimat kvaliteeti ja laitmatut teenindust. Seepärast on parim lahendus uue Hyundai ostmiseks turvaline ja soodne Hyundai Liising ja Hyundai Kindlustus.

 

Vali mudel, sobiv edasimüüja ning küsi just Sinule sobiv liisingu- ning kindlustuspakkumine.

 

Uue auto ostmisel pööra kindlasti tähelepanu auto kütusesäästule ning märgistele. Kui Sinu valitud mudeli CO2 heitmete tase on alla 130 g/km, siis kehtib Sulle Hyundai Liising.

 

CO2 kuni 130 g/km

 

Hyundai jaoks on rohelisem ja puhtam keskkond eesmärgiks, mille nimel on aktiivselt tööd tehtud juba aastaid.

 

Keskkonnasõbralikud autod aitavad säästa loodust ning nende ülalpidamiskulud on sageli väiksemad. Hyundai pakub selleks ka soodsamaid liisingutingimusi.

 


 

0,99%

+ 3 kuu EURIBOR on kampaaniamudelite i10, i20, i30, BAYON, KONA ja KONA Hybrid liisinguintress!

 


 

1,89%

+ 3 kuu EURIBOR on mudelite IONIQ 5, KONA Electric, SANTA FE Plug-in või Tucson Plug-in soodusintress.

 

CO2 alates 131 g/km

 

Kuna Hyundai mudelivalik on ääretult lai, siis võib igast klassist leida keskkonnasõbraliku mudeli, millele pakume häid liisingutingimisi.

 


 

alates
2,24%
+ 3 kuu EURIBOR on mudelite Tucson, Tucson Hybrid, SANTA FE, SANTA FE Hybrid, i20 N, i30 N, i30 Fastback N ja KONA N liisinguintress.

 

Küsi oma pakkumine

 

Pakkumine kehtib 30. juunini 2022 või kuni autosid jätkub.

 

Kõik pildid on illustratiivsed.

 

 


 

Hyundai Liising näidispakkumine

Hyundai Liising aastase fikseerimata intressimäära 0,99% + 3 kuu EURIBOR puhul on 14 490 € maksva i20 1.2MPi 5MT Fresh finantseerimisel kuumakse alates 126 € tingimusel, et sissemakse on 15%, lepinguperiood 60 kuud, jääkmaksumus 35%, läbisõidupiirang 20 000 km/aastas ja lepingutasu 250 €.

 

Kasutusse võetav krediidisumma on 12 316.50 € ja krediidikulukuse määr on nimetatud tingimustel 1,42% aastas. Krediidi saamiseks vajalik sõlmida kindlustusleping. Krediidi kogusumma on 15 102.35 €, tagasimaksete arv 60. Krediidi kogusumma arvutamisel on arvesse võetud krediidisummat, intressikulu, lepingutasu ning ei ole arvestatud võimalikke sõiduki registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega finantseerimise eeltingimuseks oleva kasko- ja liikluskindlustuse makse suurust.

 

Pakkumine kestab kuni 31.03.2022. Finantsteenuse pakkuja on Luminor Liising AS, tegevusluba 4.1-1/98, tegevuskoht Liivalaia 45, Tallinn 10145, tel. +372 710 1300. Tutvuge liisingutingimustega ning vajaduse korral konsulteerige asjatundjaga. Esitatud näidispakkumine on informatiivne.

 


 

Hyundai Liising näidispakkumine

Hyundai Liising aastase fikseerimata intressimäära 2,24% + 3 kuu EURIBOR puhul on 23 990 € maksva Tucson 1,6 T-GDI 150 hp 6MT Comfort MY21 finantseerimisel kuumakse alates 222 € tingimusel, et sissemakse on 15%, lepinguperiood 60 kuud, jääkmaksumus 35%, läbisõidupiirang 20 000 km/aastas ja lepingutasu 290 €.

 

Kasutusse võetav krediidisumma on 20 391,50 € ja krediidikulukuse määr on nimetatud tingimustel 2,31% aastas. Krediidi saamiseks vajalik sõlmida kindlustusleping. Krediidi kogusumma on 25 643.20 €, tagasimaksete arv 60. Krediidi kogusumma arvutamisel on arvesse võetud krediidisummat, intressikulu, lepingutasu ning ei ole arvestatud võimalikke sõiduki registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega finantseerimise eeltingimuseks oleva kasko- ja liikluskindlustuse makse suurust.

 

Pakkumine kestab kuni 31.03.2022. Finantsteenuse pakkuja on Luminor Liising AS, tegevusluba 4.1-1/98, tegevuskoht Liivalaia 45, Tallinn 10145, tel. +372 710 1300. Tutvuge liisingutingimustega ning vajaduse korral konsulteerige asjatundjaga. Esitatud näidispakkumine on informatiivne.

 


 

Liisinguvõimalused

 

Mis tüüpi autoliising tuleks valida? See sõltub sinu eelistustest ja sellest, millisena näed sõiduki tulevikku: kas soovid sõidukit kasutada ainult kindla perioodi vältel või soovid saada pärast liisinguperioodi selle omanikuks.

 

Kasutusrent

Kasutusrent tasub valida siis, kui soovid sõidukit vaid kasutada ega taha saada selle omanikuks. Kasutusrendi korral ostab Hyundai Liising sinu valitud sõiduki ja annab selle kokkulepitud tähtajaks kasutada. Sina tasud sõiduki kasutamise eest liisingumakseid.

 

Liisinguperioodi lõppedes on sul võimalik:

  • sõiduki kasutamist jätkata, pikendades liisingulepingut (kui sõiduki vanus seda lubab);
  • sõiduk uue vastu välja vahetada, valides uue meelepärase sõiduki ja leides vanale sõidukile ostja;
  • saada sõiduki omanikuks, tasudes sõiduki jääkväärtuse.

 

Kapitalirent

Kapitalirent tasub valida siis, kui soovid liisinguperioodi lõppedes saada sõiduki omanikuks. Kapitalirendi korral ostab Hyundai Liising sinu valitud sõiduki ja annab selle sulle kokkulepitud tähtajaks kasutada. Sina tasud sõiduki kasutamise eest liisingumakseid. Tasudes viimase liisingumakse, saad sõiduki omandiõiguse. Kui soovid väiksemaid liisingumakseid või lepingut liisinguperioodi lõppedes pikendada, siis on võimalik jätta liisinguperioodi lõppu üks suurem liisingumakse.

 

Hyundai liisingu maksimumperiood võib olla kuni 84 kuud. Jääkväärtus on siis 0%.

Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge