Topauto  »  Uued autod  »  Automargid  »  Hyundai  »  Hyundaist

Valmistatud Euroopas

Naine loeb raamatut Hyundai IONIQ 6 autos

 

90% Hyundai sõiduautodest on projekteeritud, konstrueeritud, toodetud ja testitud Euroopas. Hyundai disainikeskus asub Saksamaal ning Eesti turul müüdavad autod on valmistatud Türgi, Tšehhi ja Korea tehastes.

 

Hyundai Motor Company
 

Hyundai Motor Company asutati 1967. aastal. Juba järgmisel aastal lõpetati ettevõtte koostetehase ehitamine Ulsanis. Tänaseks on sellest kasvanud maailma suurim kõikehõlmav autotootmiskompleks, mille tootmismaht on 1,6 miljonit sõidukit aastas. Koostöös Hyundai Glovise poolt hallatava üleilmse laevastikuga ning omaenda terasetootmisfiliaaliga on Hyundai Motor Groupil täielik kontroll kogu väärtusahela üle.

 

Esimene Hyundai Motor Company poolt valmistatud eksportmudel oli 1976. aastal sõiduauto Pony. 

 

Hyundai Motor Europe

 

Hyundai Motor on pühendunud Euroopa turule ja siinsetele klientidele. Alates 1990ndatest on Hyundai Motor teinud suuri investeeringuid ettevõtte rajatistesse Saksamaal, Tšehhi Vabariigis ja Türgis. 2006. aastal avas Hyundai pidulikult Hyundai Motor Europe’i peakorteri Offenbachis Saksamaal. Sealt juhib Hyundai Motor üleeuroopalist müüki ja turundust, müügijärgset teenindust, autoparkide haldust ning edasimüüjate tegevusi, mis siinses regioonis kaubamärki toetavad.

 

Hyundai tootearendus

 

Oma uurimis- ja tootearenduskeskustes mitmel pool üle maailma töötab Hyundai välja kohalike autoturgude ootustele vastavaid ning võimalikult turvalisi ja mugavaid sõidukeid. Pidevalt luuakse uusi tehnoloogiad, pidades silmas nii autojuhti kui ka meid ümbritsevat keskkonda. Eesmärgiks on nauditav ja ohutu sõiduelamus ning võimalikult väikesed keskkonnamõjud.

Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge