Topauto  »  Uued autod  »  Automargid  »  Mitsubishi  »  Mitsubishi ASX

Elektrilised jõuajamid

Nutikad info- ja meelelahutussüsteemid

Tipptasemel sõiduohutus

Modernne disain

Ülevaade

UUE PÕLVKONNA ASX

Vabadus avastada

Istudes uue põlvkonna ASX-i rooli taha, kerkib vägisi naeratus näole. Tänu kompaktsele linnamaasturi disainile on lihtne liiklusvooga ühineda ja sellest väljuda. Autosse mahub mugavalt istuma viis inimest ning uusimad juhiabisüsteemid lasevad Sul ohutult ja enesekindlalt linna avastada.

SÕIT

Linn on Sinu

See dünaamiline linnamaastur on linlaste jaoks tõeline unistuste auto. Sellega on mõnus sõita, seda on lihtne parkida ja see on saadaval erinevate jõuallikatega – alates säästlikest vähesaastavatest bensiinimootoritest kuni põneva pistikhübriidini.

VÄLISILME

Ehtne linnamaastur

Kaunite vormidega kapott, pilkupüüdvad LED-esituled ja stiilse kujundusega esivõre annavad uue põlvkonna ASX-ile enesekindla ilme, mis sobib linnaautole kui valatult.

SISERUUM

Muutes elu lihtsamaks

Inimkeskne salong on täis funktsioone ja varustust, mis teevad elu lihtsamaks ja mugavamaks ning hoiavad Sind igal reisil ühenduses ümbritseva maailmaga.

OHUTUS

Intelligentsed turvatehnoloogiad põhivarustuses

Oleme arendanud edumeelseid turvatehnoloogiaid oma sõidukitele juba aastaid. Ja uue põlvkonna ASX on selle ehe näide. Tipptasemel turvasüsteemid kaitsevad igal reisil nii Sind kui ka kõiki Sinu kaassõitjaid.

Sõiduomadused

See dünaamiline linnamaastur on linlaste jaoks tõeline unistuste auto. See on liikluses vilgas ja väle, seda on lihtne parkida ja mitmeid seadeid saad ise muuta, et teha iga sõit just selliseks, nagu Sulle meeldib.

 

Mitsubishi ASX | Eestvaade

LÄBI JA LÕHKI HÜBRIID

Parim mõlemast maailmast

Uue põlvkonna ASX ei ole hübriid mitte ainult selles mõttes, et valida saab mitme erineva hübriidajami vahel, vaid see on hübriid ka oma kerekuju poolest – see on osaliselt praktiline luukpära ja osaliselt osav linnamaastur. Niisiis on see valmis kõige keerukamateks väljakutseteks, mida linnaelu pakub.

KÕRGE ISTUMISASEND

Kõrgem juhtimisasend tagab parema nähtavuse

Uue põlvkonna ASX on saanud kaasa kõik hea, mida linnamaastur võib pakkuda – sealhulgas kõrge istumisasendi, mis tagab juhile igas suunas hea nähtavuse ja takistamatu vaate teele. Kõrgem kliirens omakorda lihtsustab sõitmist ebatasastel teedel ja rasketes sõiduoludes.

JÕUALLIKAD

Sobiv jõuallikas iga elustiili jaoks

Vali ökonoomne bensiinimootor, keskkonnasõbralikum hübriidversioon või hoopis pistikhübriid, mis kasutab bensiini veelgi vähem ja mida saab laadida, ühendades selle sobiva välise toiteallikaga.

Tutvu lähemalt ASX jõuallikatega

Alates bensiinimootoritest kuni pistikhübriidideni – vali ASX, mis sobib just Sulle.

 

 

Kirjeldus

Eelised

BENSIIN

Käsikäigukast

6-käiguline käsikäigukast,

1,0 l turbomootor

 

Turbolaadur muudab kompaktse mootori hästi reageerivaks, säästlikuks ja ideaalseks tänapäevase linnasõidu jaoks. Eeliseks on ka madal CO2-heitmetase.

KERGHÜBRIID

Käsikäigukast

6-käiguline käsikäigukast,

1,3 l turbomootor

 

Väike elektrimootor on abiks kiirendamisel ja sagedast peatumist nõudvas liikluses. See vähendab kütusekulu ja seeläbi ka heitkoguseid.

KERGHÜBRIID

Automaatkäigukast

 

7-käiguline topeltsiduriga automaatkäigukast,

1,3 l turbomootor

 

Väike elektrimootor on abiks kiirendamisel ja sagedast peatumist nõudvas liikluses. See vähendab kütusekulu ja seeläbi ka heitkoguseid. Sobib neile, kes eelistavad sõitmist automaatkäigukastiga.

HÜBRIID (HEV)

Automaatkäigukast

 

1,6 l mootor + elektrimootor

Hübriid laeb end sõidu ajal ise. Väikestel kiirustel liigub auto elektrimootori jõul. See versioon on kerghübriidist säästlikum, vaiksem ning tekitab ka vähem CO2-heitmeid.

PISTIKHÜBRIID

(PHEV)

Automaatkäigukast

1,6 l mootor + elektrimootor

Aku laadimiseks kasutatakse välist toiteallikat, mis ühendatakse auto laadimispesaga. Tänu suuremale akule saab elektri jõul läbida pikemaid vahemaid ja sõita suurema kiirusega. Täiselektrilisel režiimil on auto heitmevaba ja selle kütusekulu null.

MULTI-SENSE-SÕIDUREŽIIMID

Muuda sõidukogemust vastavalt enda maitsele

Armatuurlaua keskel asuva info- ja meelelahutussüsteemi ekraani kaudu saad mitmeid ASX-i seadeid vastavalt enda eelistustele väga lihtsalt muuta. Vali näiteks üks kolmest sõidurežiimist: ECO, SPORT või MY-SENSE. Ja kui sellest jääb väheks, saad muuta ka roolimisrežiimi ja salongi meeleoluvalgustust. Lisaks saad isikupärastada ka näidikuploki ekraanigraafikat otse enda ees.

5-AASTANE GARANTII

Kindlustunne, mida soovid

Täieliku meelerahu annab Sulle mitte ainult kõikehõlmav 5-aastane garantii, vaid ka 8-aastane/160 000 km aku mahtuvuse garantii ja 5 aastat tasuta autoabi.*

Välimus

Esiletungiv esivõre ja efektsed LED-esituled annavad uue põlvkonna ASX-ile enesekindla ja hakkamist täis välisilme. See on auto, mis ei sulandu massidesse, vaid on tähelepanu keskpunktis.

 

Mitsubishi ASX | Valge auto modernse puna-musta hoone taustal

MODERNNE JA DÜNAAMILINE DISAIN

Loodud seiklusteks

Oma jõulise dünaamilise esiosa ja rabava tagaosa disainiga paneb uue põlvkonna ASX kõigi pilgud pöörduma. Lai ja stabiilne konstruktsioon ning mitmekülgne pagasiruum lasevad sellega seigelda, kus iganes soovid.

KOMPAKTNE JA STIILNE

Efektsed kujundusdetailid

Tugevda vau-faktorit stiilsete välisdetailidega veelgi – lisa näiteks mustad või kroomitud küljeliistud, mustad põhjakaitsed ja mustad või kroomitud poritiivadetailid.

ESIVÕRE KUJUNDUS

Jõulise ilmega ASX on alati tähelepanu keskpunktis

Meie disainistrateegia keskmes on kogu meie tootevalikule ainuomane eristuv välimus. Ja uue põlvkonna ASX on selle strateegia suurepärane kehastus. Esivõre annab autole sportliku ja teotahtelise ilme, mis ei jäta mingit kahtlust, et see on maailma vallutamiseks valmis.

ESIOSA DYNAMIC SHIELD-DISAIN

Sõiduohutus ja suutlikkus käsikäes

Jõulise ilmega linnamaasturi esiosa teeb eriliseks DYNAMIC SHIELD-disain, mis sisendab turvatunnet, rõhutades samal ajal ASX-i sportautolikku iseloomu.

MUSKLILINE SILUETT

Sündinud eriliseks

Uue põlvkonna ASX on eksimatult äratuntav. Lai ja jõuline hoiak, madal kumer kapott ja tugevad, reljeefsete vormidega küljed muudavad auto silueti tõeliselt sportlikuks.

UUS MÄRK JA LOGO

Rõhutades muutuseid

Kuna uue põlvkonna ASX on nii eriline, tundsime, et see väärib ka uut moodi märki ja logo. Näed neid uusi tundemärke auto tagaküljel.

LED-ESITULED

Näe paremini ja kaugemale

ASX-i tõhusad ja pika tööeaga LED-esituled tekitavad heledamat ja soojemat valgust, mis ka pimestab kaasliiklejaid vähem.

LED-TUNNUSVALGUSTUS TAGA

Paremini nähtav tagant lähenejatele

Kaardus LED-tagatuled annavad ASX-ile sportliku ilme ja teevad selle oma väikestest mõõtmetest hoolimata hästi nähtavaks.

17-TOLLISED TERAS- VÕI 18-TOLLISED VALUVELJED

Veel üks sportlik nüanss

Uue põlvkonna ASX on saadaval 17-tolliste terasvelgedega. Kui aga soovid nautida veelgi rohkem imetlevaid pilke, vali 18-tollised teemantlõikega musta värvi kergsulamveljed – nagu need siin.

Siseruum

Uue põlvkonna ASX-is on rohkelt pea- ja jalaruumi nii esi- kui ka tagaistmetel. Luksuslike detailidega siseruum on täis tehnoloogiat, mille abil oled valmis kõigeks, mida elul Sulle pakkuda on.

 

Mitsubishi ASX | Salongi külgvaade

SALONG JA PAGASIRUUM

Ruumi viiele inimesele ja nende pagasile

Uue põlvkonna ASX-il on lai tagaluuk ja madala põrandaga pagasiruum, mis lihtsustab asjade peale- ja mahalaadimist. Kui autos on viis inimest, on pagasi jaoks ruumi kuni 422 liitrit. Nihutades tagaistme lõpuni ette, saab sellele lisada veel 114 liitrit.*

STIILNE JA MITMEKÜLGNE SISERUUM

Suurte esemete transportimine käib lihtsalt

Käepärane tagaistme vabastusnupp võimaldab kaheosalise (60:40) seljatoe ühe või mõlemad pooled väga lihtsalt ettepoole kokku klappida, et transportida autos ka suuremaid, korrapäratu kujuga või pikki esemeid. Kui aga soovid pagasile veel ruumi juurde teha, nihuta lihtsalt kogu tagaistet ettepoole.

TEKSTIILIST VÕI NAHAST SISEVIIMISTLUS

Sinu mugavus on meile kõige tähtsam

ASX-i istmed on konstrueeritud sõitjaid maksimaalselt toetama. Salong on saadaval vastupidava tekstiilviimistlusega, millele lisavad kauni aktsendi dekoratiivsed õmblused. Kui aga soovid rohkem luksust, vali nahast siseviimistlus. Valikvarustusena on saadaval ka elektrooniliselt reguleeritav juhiiste koos käsitsi reguleeritava nimmetoega.

10-TOLLINE DIGITAALNE NÄIDIKUPLOKK

Ekraanigraafika – nagu Sulle meeldib

Otse juhi silme ees asub näidikuploki värviekraan, kust näeb sõidukiirust ja mootori pöörete arvu, valitud sõidurežiimi, sõitmist puudutavat teavet ja veel palju muud. Ent kõige parem asja juures on see, et saad ekraanigraafikat vastavalt enda eelistustele ise muuta.

Tipptasemel ühendusvõimalused

Oleme varustanud auto mitmete edumeelsete lahendustega, et hoida Sind alati ühenduses ja muuta iga teekond võimalikult mugavaks.

9,3-TOLLISE EKRAANIGA SMARTPHONE-LINK DISPLAY AUDIO (SDA)

Kõik Sinu lemmikrakendused ühel ekraanil

Armatuurlaua keskel asuva info- ja meelelahutussüsteemi (SDA) ekraani kaudu saad Android Auto™ või Apple CarPlay™ vahendusel kasutada ka oma nutitelefoni funktsioone. Ühenda lihtsalt oma nutitelefon auto ekraaniga ja saad juurdepääsu kõikidele ühilduvatele rakendustele oma telefonis.

JUHTMEVABA LAADIMINE

Mugavad funktsioonid, mis teevad elu lihtsamaks

Üks funktsioone, mis Sulle kindlasti kohe meeldima hakkab, on telefoni juhtmevaba laadimine. Lihtsalt pane oma nutitelefon laadimisalusele ja laadimine algab automaatselt.

BOSE’I HELISÜSTEEM

Fresh Air tehnoloogia rikkalikuma heli jaoks

Bose® Premium-helisüsteemi kuulub üheksa kõlarit, sealhulgas pagasiruumis asuv Fresh Air-bassikõlar, mis on ühendatud värske õhuga väljaspool autot. See tekitab Bose'i kuulsat rikkalikku ja madalsageduslikku bassiheli, vähendamata seejuures pagasiruumi mahtu.

Rohkem funktsioone reisimiseks rahuliku südamega

Oleme keskendunud igale detailile, et teha kõik Sinu reisid nii mugavaks kui võimalik.

MULTI-SENSE-SISEMILJÖÖ

Sinu meeleolule vastav atmosfäär

Siseruumi mitmed peened nüansid aitavad luua sõitmiseks meeldivalt lõõgastava keskkonna mitte ainult juhi, vaid ka kõikide kaassõitjate jaoks – näiteks pehmed ja mugavad istmed, kvaliteetne helisüsteem ning salongi mahe meeleoluvalgustus.

SOOJENDUSEGA ISTMED JA ROOL

Väikesed detailid, mis panevad Sind naeratama

Vaja läheb ainult üht nupuvajutust, et juht saaks rooli keerates mugavalt käsi soojendada. Ning kui väljas on külm, ei ole olemas midagi paremat mõnusalt soojast istmest. ASX-i varustusse kuuluvad soojendusega istmed nii juhi kui ka kaassõitjate jaoks.

PANORAAMKATUS

Täida auto valgusega

Panoraamkatuse jaoks on valikus 4 eri seadistust, et saaksid valida endale meelepäraseima. Läbi panoraamkatuse pääseb salongi rohkem päikesevalgust, mis tõstab tuju ja aitab lõõgastuda.

TÄHTIS

 • Google, Google Assistant, Android, Android Auto ja muud nendega seotud märgid on ettevõtte Google LLC kaubamärgid.
 • iPhone, Siri ja Apple CarPlay on ettevõtte Apple Inc. kaubamärgid, mis on registreeritud USA-s ja teistes riikides.
 • Android Auto kasutamiseks on vaja Google Play poest soetatud rakendust Android Auto ja Androidiga ühilduvat Android 5.0 Lollipopi või uuema operatsioonisüsteemiga nutitelefoni.
 • Apple CarPlay kasutamiseks on vaja iOS 8 või uuema operatsioonisüsteemiga iPhone'i.
 • Kuigi toetavate riikide hulk pidevalt kasvab, EI OLE Android Auto ja Apple CarPlay teatud turgudel siiski saadaval. Uusimat teavet selle kohta leiad veebilehelt:
  Android Auto: http://www.android.com/auto/#country-list
  Apple CarPlay: http://www.apple.com/ios/feature-availability/#applecarplay-applecarplay
 • Android Auto ja Apple CarPlay ei pruugi normaalselt töötada ka toetatud piirkondades, kui võrguühendus puudub või see on halb.
 • Kõikide sidekulude eest vastutab klient. Samuti võivad sideoperaatorid nõuda kliendilt lisatasu vastavalt nendevahelises lepingus fikseeritud hinnapaketile.
 • Sideoperaatorid võivad nõuda kliendilt rändlusteenuste tellimist, kui kasutuskoht asub mõnes teises riigis.
 • Kõik nutitelefoni rakendused ei ole Android Auto või Apple CarPlay’ga ühilduvad. Turvakaalutlustel saab selles auto info- ja meelelahutussüsteemis (SDA – Smartphone-link Display Audio) kasutada ainult ühilduvaid rakendusi.
 • Mõned funktsioonid või rakendused ei pruugi olla saadaval kõikides riikides või kõikides piirkondades.
 • Kasutatud pildid ei pruugi kajastada viimaseid uuendusi.
 • Palun kontrolli nutitelefonide ühilduvust auto info- ja meelelahutussüsteemiga (SDA) sellelt veebilehelt: http://www.iopinfo-sda.mitsubishi-motors.com/cs/bt/index.php

Ohutus

Nagu kõik meie sõidukid, on ka uue põlvkonna ASX varustatud uusimate intelligentsete süsteemidega, mis aitavad ohutumalt sõita ning kaitsevad Sind ja Sinu kaassõitjaid kõikjal, kuhu tee teid viib.

 

Mitsubishi ASX | Auto külgvaade

MI-PILOT

Mitsubishi intelligentne juhiabisüsteem

Poolautonoomne juhiabisüsteem MI-PILOT ühendab omavahel isekohanduva kiirushoidiku (ACC) (hoiab juhi poolt kindlaks määratud pikivahet ees liikuva sõidukiga) ja sõiduraja keskel püsimise abisüsteemi (LCA) (hoiab autot oma sõiduraja keskel), muutes pikad reisid palju mugavamaks ja ohutumaks.*

ESIKOKKUPÕRKE VÄLTIMISE ABISÜSTEEM (FCM)

Süsteem, mis pidurdab ohu vältimiseks automaatselt

Kasutades sisseehitatud radarit ja ette suunatud kaamerat, hindab süsteem kaugust ees liikuva või seisva sõiduki, jalakäija või jalgratturini. Kui on tekkinud kokkupõrke oht ja juht pidurdab, kuid sellest hoolimata oht püsib, annab süsteem sellest hoiatussignaaliga märku ja rakendab ka ise pidurid tööle. Kui juht ei pidurda või pidurdab liiga nõrgalt, aeglustab süsteem automaatselt ASX-i liikumist või peatab selle täielikult.*

PIKIVAHE HOIATUS

Nüüd tead täpselt, kui kaugel on ees olev sõiduk

Kasutades sisseehitatud radarilt saadud andmeid, annab see funktsioon juhile teada, kui pikk on ajaline vahe tema auto ja ees liikuva sõiduki vahel, et teha ohutu pikivahe hoidmine juhi jaoks lihtsamaks.*

PIMENURGA HOIATUSSÜSTEEM (BSW)

Hoiatus pimenurgas asuva sõiduki eest

Pimenurga hoiatussüsteem tuvastab liikuvaid sõidukeid juhile nähtamatus nn pimedas nurgas kuni 5 m raadiuses auto taga ja külgedel. Kui süsteem tuvastab tagant läheneva sõiduki, annab küljepeeglis vilkuv LED-hoiatustuli vastaval auto küljel sellest juhile märku.*

SÕIDURAJALT VÄLJUMISE HOIATUS (LDW) JA SÕIDURAJA HOIDJA (LKA)

Tehnoloogia, mis aitab Sul oma sõidurajal püsida

See süsteem tuvastab ja jälgib sõiduradade eraldusjooni. Kui on aktiveeritud ainult sõidurajalt väljumise hoiatusfunktsioon (LDW) ja auto ületab suunda näitamata sõiduraja eraldusjoone, paneb süsteem juhi hoiatamiseks rooli kergelt vibreerima. Kui on aktiveeritud ka sõiduraja hoidja (LKA), sekkub süsteem juhi hoiatamise asemel aktiivselt roolimisse, et aidata juhil oma sõidurajal püsida.*

TUTVU LÄHEMALT KA TEISTE TURVASÜSTEEMIDEGA

SÕIDURAJA KESKEL PÜSIMISE ABISÜSTEEM (LCA)

Sõiduraja keskel sõita on lihtne

Sõiduraja keskel püsimise abisüsteem (LCA) jälgib teedel olevaid sõiduradade eraldusjooni ja keerab pidevalt ise rooli, aidates autot oma sõiduraja keskel hoida. Juht peab siiski pidevalt oma käsi roolil hoidma ja tähelepanelikult ise teed jälgima. Kui süsteem tuvastab, et juht ei hoia käsi roolil, annab see ohtlikust olukorrast hoiatusega märku.*

ISEKOHANDUV KIIRUSHOIDIK KOOS PEATUMIS- JA SÕIDU JÄTKAMISFUNKTSIOONIGA*

Vähem stressi pikkade vahemaade läbimisel

See aktiivne tehnoloogia aitab hoida samaaegselt nii soovitud sõidukiirust kui ka pikivahet ees liikuva sõidukiga. Kui sõiduk Sinu uue ASX-i ees peatub, peatab süsteem ka Sinu auto ning paneb selle uuesti liikuma, niipea kui ees olev sõiduk taas sõitu alustab.*

 

* Peatumis- ja sõidu jätkamisfunktsioon (Stop & Go) ning MI-PILOT on saadaval ainult automaatkäigukastiga mudelitele (sh HEV/PHEV).

LIIKLUSMÄRKIDE TUVASTUSSÜSTEEM (TSR)

ASX ei lase Sul kiirust ületada

Liiklusmärkide tuvastussüsteem (TSR) koos kiiruse ületamise hoiatusega (OSP) aitab vältida piirkiiruse ületamist. Süsteem "loeb" liiklusmärke sisseehitatud esikaameraga. Kasutades GPS-andmeid, teavitab see juhti kehtivatest kiirusepiirangutest.*

KAUGTULEDE AUTOMAATLÜLITUS (AHB)

Süsteem, mis lülitab kaugtuled sisse või välja Sinu eest

Sisseehitatud kaamera tuvastab mööduvaid ja vastassuunast lähenevaid sõidukeid ning valgustatud linnapiirkondi. Kui ümbrus on pime, ühtegi teist sõidukit ei ole tuvastatud ja Sinu sõidukiirus on suurem kui 40 km/h, lülitatakse automaatselt sisse kaugtuled. Kui mõni neist tingimustest muutub, lülitatakse esituled tagasi lähituledele.

Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge