Pikendatud garantii

Garantii kaitseb Teid auto osade mittetoimimisega seotud remondikulude eest. Garantiid saab sõlmida autole, millel on kehtiv tootjagarantii ning garantii hakkab kehtima tootjagarantii lõppemise päevast. Rikete korral aitab Teid Topauto.


Miks pikendada sõiduki tootjagarantiid?

 

  •  Kaitse ettenägematute kulude vastu — Ootamatu sõiduki rikke korral ei pea Te tegema suuri kulutusi, sest garantii juhtumite puhul teeme seda Teie eest.

  •  Piiramatu arv tasuta remonte — Tasume Teie eest diagnostika, töö ja varuosade maksumuse garantii juhtumite korral. Teie sõiduk remonditakse professionaalselt, tänu millele on Teil turvaline ja tehniliselt korras sõiduk.

  •  Lisaväärtus, kui müüte oma sõiduki — Garantiiga sõiduk on tõestus hästi hooldatud autost ning on hea müügiargument. Garantii on seotud sõidukiga ja müümisel läheb edasi uuele omanikule.

  •  Tasuta Autoabi sisaldub garantiis — Autoabi võimaldab esmast abi, s.h. puksiirabi kui sõidu jätkamine pole võimalik. Põhjused võivad olla n.t. tehniline rike, teelt väljasõit, rehvi purunemine vms.

  •  Pikendatud garantii kehtib kõikjal Euroopas

  • Garantiid on võimalik pikendada 12 kuud kuni läbisõiduni 120 000 km või 24 kuud kuni läbisõiduni 150 000 km​ või 36 kuud kuni läbisõiduni 150 000 km

 

Pikendatud garantii tingimustega saad tutvuda siin

 

OSTA PIKENDATUD GARANTII autole:

 

Hyundaile siin

 

Suzukile siin

 

SEATile siin

 

 

 

 

 

Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge