Topauto  »  Uued autod  »  Suzuki  »  Suzuki Ignis
4drive

AllGrip Auto nelikveosüsteem

Välimus

Kõrge kliirens

Disain

Kopaktne

Võimekus

Väike pöörderaadius

Ülevaade

 

Kompaktne. SUV. Hübriid.

Saa tuttavaks uue Suzuki Ignisega! Maailma esimene väike linnamaastur on nüüd veelgi isikupärasem – tänu uutele välisvärvidele ja vallatutele detailidele sees ja väljas. Kõrvuti tõhusa hübriidtehnoloogiaga pakub Suzuki Ignis põhivarustuses LED-idega esi-, taga- ja udutulesid, elektrilisi aknatõstukeid ja peeglite reguleerimist, automaatset kliimaseadet, tagurduskaamerat ja palju muud.

 

Kompaktne

Kuigi uus Suzuki Ignis on tõeline maastur, millel on klassikalised maastikusõidu omadused, on see ka tõeline miniauto. Kompaktse suurusega sõiduk on loodud linna, kus ta lipsab hõlpsasti läbi kitsaste tänavate ja põiktänavate. Väike pöörderaadius, kõrge istumisasend ja hea väljavaade teevad Ignisega manööverdamise väga lihtsaks.

 

SUV

Ignis on esimene SUV väikeautode seas. Vaatamata väikestele mõõtmetele pakub see väärtusi nagu kõrge istumisasend ning mugav sisenemine ja väljumine. Ignisel on edasi-tagasi nihutatav tagaiste, mis annab muljetavaldavat ruumi kas reisijatele või pagasile. Sõiduk on saadaval nelikveolisena, mis koos kõrge kliirensiga pakub suurepärast manööverdusvõimet.

 

Hübriid

Ignis on saadaval Suzuki enda hübriidsüsteemiga. Suzuki hübriidsüsteem SHVS (Smart Hybrid Vehicle by Suzuki) aitab kütust kokku hoida.

 

2020. aasta mudelil on nüüd suure mahtuvusega 10 Ah liitium-ioonaku, millel on suurepärased laadimis- ja salvestamisomadused, samuti mootorifunktsiooniga integreeritud startermootori generaator (ISG).

 

  • Elektriline tugi bensiinimootorile.
  • Vaikne start-stopp-tehnoloogia.
  • Ülejääva energia salvestamine.
  • Vähendatud CO₂-heide.
  • Optimeeritud kütusekulu – eeskätt linnas sõites.
  • Sõiduomadustelt nagu tavaline auto.

Siseruum

 

ISELOOMULIK SALONG

Stiilse, esmaklassilise välimuse ja lõbusate värvivälgatustega täiendab Ignise salong selle linnalikku stiili.

 

Nuti-audiokuva

Helisüsteemil on puutetundlik ekraan, mille kasutamine on sama intuitiivne kui nutitelefoni kasutamine. Ühenda oma nutitelefon Bluetoothi või USB-kaabliga ning saad kasutada telefonis olevaid rakendusi auto ekraanil.

 

 

Muudetava suurusega pakiruum võimaldab pagasit mugavalt paigutada

Kui edasi-tagasi liigutatavad tagaistmed kokku klappida, võib Ignis uhkustada lausa 490 liitri suuruse pakiruumiga. 50 : 50 jaotusega tagaistmeid saab kokku klappida ka pakiruumist; istmete kokkuklappimine võimaldab kaasa võtta väga erinevat pagasit.

Tehnika

 

SILMAPAISTVAD SÕIDUOMADUSED

Tundliku Dualjet-mootori ja kütust säästva kerghübriidsüsteemiga toob Ignis tagasi autojuhtimise põnevuse. AllGrip-nelikvedu lisab sulle kindlust sõitmisel libedatel teedel.

 

1,2-liitrine Dualjet-mootor

1,2-liitrine Dualjet-mootor pakub nii jõulist reageerimist kui ka ökonoomsust. Selle äärmiselt hea tasakaalu teevad võimalikuks mitmed tehnoloogilised uuendused, näiteks elektriline muutuv klapiajastus, muutuva töömahuga õlipump ja kolvi elektrilised jahutusdüüsid.

 

SHVS-kerghübriidsüsteem

Suzuki hübriidsüsteem SHVS (Smart Hybrid Vehicle by Suzuki) aitab kütust kokku hoida. See muudab aeglustamisel tekkiva kineetilise energia elektrienergiaks, mida kasutab elektrimootor, et aidata bensiinimootorit.

 

Kompaktne ja kerge SHVS-süsteem sisaldab suure mahtuvusega 10 Ah liitium-ioonakut, millel on suurepärased laadimis- ja salvestamisomadused, samuti mootorifunktsiooniga integreeritud startermootori generaator (ISG).

 

 

Automaatne nelikveosüsteem

AllGrip Auto tagab juhile hingerahu igapäevasel sõitmisel, eriti just libedatel teedel või lumistel pindadel. Kui süsteem tuvastab, et esirattad ei püsi enam teel, kannab viskosiduriga nelikveosüsteem pöördemomendi automaatselt üle tagumistele ratastele.

 

Kerge ja jäik Heartect-platvorm

Sujuvalt kaarduv raam suurendab kere jäikust, mis tagab sõiduki suurepärase käitumise. Ühtlasi suurendab see samal ajal ohutust kokkupõrke korral, hajutades tõhusalt löögienergiat. Vaatamata sõiduki kompaktsele maasturikujule, on tänu sellele platvormile komponendid paigutatud nii optimaalselt, et salong on ikkagi mugavalt lai ja pakiruumis on rohkelt ruumi.

 

 

Ohutus on oluline

Suzuki on täis nutikaid tehnoloogiaid ja abisüsteeme, mis tagavad sinu ohutuse kogu sõidu vältel. Ignisel on kahe kaameraga pidurdusabi, mis aitab hoiatuste ja automaatse pidurdamise abil vältida kokkupõrkeid ning leevendada kokkupõrkekahjustusi.

Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge