Topauto  »  Uued autod  »  Suzuki  »  Suzuki Ignis
4drive

AllGrip Auto nelikveosüsteem

Välimus

Kõrge kliirens

Disain

Kopaktne

Võimekus

Väike pöörderaadius

Uus Suzuki Ignis - väike nelikveoga linnamaastur.

 

Uus nelikveoga väike linnamaastur!

Eesti linnamaasturite turule on jõudnud uus konkurent, mis ühtlasi on kõige väiksem ja soodsaima hinnaga variant. Sõiduki omaduste osas pole siiski järeleandmisi tehtud – loomulikult on Suzuki stiilis uus mugav Ignis nelikveoga. Maasturile omased näitajad ilmnevad selgesti mitmetes aspektides, kuna kliirens on 180 mm, ülendid on eriti lühikesed ja standardvarustusse kuulub mh mägipidur.

 

Suzuki Ignise kujunduses on väikeautole omaselt minimalistlik disain ühendatud praktilisusega.

 

Hästi varustatud nelikveoga mudel

Saadaval on  Ignis 1,2 DUALJET 4WD GL 5MT, mis on Eestis hinnalt soodsaim nelikveoga linnamaastur. Isegi raskesti läbitavates kohtades hõlbustavad sõitmist auto suurusega võrreldes suured valuvelgedele (16″) paigaldatud 175/60 R 16 rehvid. Kliirens on lausa 180 mm ehk rohkem kui mitmel märksa suuremal linnamaasturil. Ignise tugevate külgede hulka kuulub ka kerge käsitsetavus, sest tagasipöörderaadiuse diameeter on vaid 9,4 meetrit.

 

Eelpool on juba loetletud mitmeid sõitmist hõlbustavaid ning mitmekülgsust lisavaid omadusi. Elegantsi täiendavad peale kergmetallvelgede laiad, kaitseliistudega varustatud rattakoopa laiendid ning mustad A- ja B-piilarid. Standardvarustuses on ka katusereelingud, millest on kasu suuremate esemete vedamisel.

 

 

Kompaktne ikooniline pakett

Väikeautole omaselt tähelepanu äratav disain on uue Ignise puhul ühendatud praktilisusega. Kere väikestest välismõõtmetest hoolimata on sise- ja pakiruumi uskumatult palju. Auto disainimisel oli juhtmõtteks minimalistlik ja funktsionaalne ilu. Disaini osas on šnitti võetud Suzuki ajaloost, täpsemalt esimesest Cervo mudelist, mis omal ajal saavutas legendi staatuse.  Seda Jaapani väikeautot  esitleti 1976. aastal ja müüdi kuni aastani 1982.

 

Suzuki Ignis on vaid 3,7 meetrit pikk, kuid teljevahe on 2,435 meetrit, st rattad on paigutatud päris kere nurkadesse. Auto laius on 1,69 meetrit ja kõrgus 1,595 meetrit, tänu millele on sõitjatel piisavalt ruumi nii esi- kui ka tagaistmetel. Mugavust suurendab veelgi tagaistme 165 mm ulatuses nihutamisvõimalus, mille abil on võimalik vastavalt olukorrale jagada ruumi reisijate ja asjade vahel. Pakiruumi mahutavus on vastavalt VDA normile 204 liitrit, ent vajaduse korral saab seda suurendada enam kui kuupmeetrini.

 

Suzuki Ignis - hästi varustatud, kompaktne ning mugav linnamaastur.

 

Kuna Ignises istutakse üsna kõrgel, on autosse sisenemine ja masinast väljumine hõlpsam kui paljude teiste mudelite puhul. Mugav ja sirge seljaga sõiduasend ning suured aknad parandavad nähtavust ja auto keeramisnurkade visuaalset hindamist, mis samuti suurendab sõiduohutust.

 

Suzuki Ignis pakiruumi mahutavus on 204 liitrit, vajadusel saab seda suurendada enam kui kuupmeetrini.

Sulge

Loading ...