Topauto hakkas kontaktivabalt autosid müüma

Automüüja Topauto käivitas sel nädalal kontaktivaba autode müügi, kus klient saab ülevaatliku video abil autoga põhjalikult tutvuda ning ostusoovi korral auto ilma füüsiliste kontaktideta enda nimele vormistada.

„Meie müügikonsultandid võtavad sellest nädalast virtuaalse abimehe rolli ning tutvustavad ostjatele autosid nüüd videoülevaadete vahendusel. Seega ei pea kliendid enda tervist ohtu seadma ning saavad pakutavate mudelitega Topauto veebilehel mugavalt ja kontaktivabalt tutvuda,“ ütles Topauto müügijuht Janek Eskor.

 

„Meie kodulehel on müügis olevate kasutatud autode kohta olemas põhjalikud tehnilised andmed ja pildid, samuti lisasime virtuaalsed tutvustusvideod, mille abil saavad kliendid igast autost asjatundliku ja põhjaliku ülevaate,“ lisas Eskor.

 

Topauto müügikonsultandid räägivad virtuaalsetes tutvustusvideotes seda, mille kohta kliendid tavaliselt enim küsivad – autokere ja velgede seisukord, võimalikud kriimud, lisavarustus ja auto omadused.

 

Kui kellelegi mõne konkreetse mudeli vastu suurem huvi tekib, saab ta telefoni või Skype’i teel lisainfot küsida ning soovi korral tutvustab müügikonsultant video vahendusel autot veelgi. Kokkuleppel on võimalik ka kontaktivaba proovisõit organiseerida. Selleks tuleb salongi eelnevalt saata digiallkirjastatud dokumendi koopia, proovisõidu üleandmisakt vormistatakse digitaalselt ning auto koos võtmetega on kokkulepitud ajal maja ees juba ootamas.

 

„Desinfitseerime autode enimpuudutatavad pinnad hoolikalt pärast iga proovisõitu,“ kinnitas Eskor.

 

Kui pärast proovisõitu ja oma silmaga auto nägemist on ostusoov kindel, saab auto ümbervormistamise ja üle andmise läbi viia samuti kontaktivabalt.

 

„Topauto pakub algusest lõpuni kontaktivaba automüüki, kus klient ei pea põrsast kotis ostma, vaid saab soetatava kauba headuses nii virtuaalselt kui ka oma silmaga veenduda ja seejärel ostu läbi viia,“ selgitas Eskor. „Olukorras, kus me ei tea, kaua eriolukord kestab ning milliseks terve see aasta kujuneb, on klientidega suhtlemisel oluline paindlikkus ja seepärast soovimegi omalt poolt kõik teha, et ka suured ostud, nagu autoost, oleks mugavad ja riskivabad.“

 

„Autod on väga hästi kontrollitud, näiteks Topauto Kindel Valik märgist kandvad mudelid on maksimaalselt 10 aastat vanad, läbisõiduga kuni 150 000 kilomeetrit, läbinud tehnokontrolli ja meelerahu tagamiseks anname kaasa veel aastaks autoabi ja kuu jagu kaskokindlustust,“ selgitas Eskor. „Kontrolli tulemustega saab samuti kontaktivabalt tutvuda kas auto24.ee või meie lehel.“

 

Topauto salongid Tallinnas, Tartus ja Pärnus on eriolukorra ajal endiselt avatud ning valitsuse kehtestatud reegleid järgides on võimalik salonge ka füüsiliselt külastada. Et inimeste hulka päeva peale rohkem hajutada, on Topauto järelteenindus avatud tavapärasest kaks tundi kauem ehk kella kaheksani õhtul.

 

Topauto tegutseb Eesti autoturul aastast 1994 ning müüb Hyundai, SEATi, Suzuki, Isuzu ja SsangYongi mudeleid. Ettevõte toetab regulaarselt kultuuri ja sporti. Topauto on rallisõitja Martin Järveoja ja Varajase Kaasamise Keskuse erivajadustega laste toetaja.

FOTO: Topauto müügijuht Janek Eskor demonstreerib, kuidas käib kliendi ja autosalongi vaheline suhtlus. Foto autor: Marge Kaljuvee
Закрыть

Loading ...
Наш сайт использует файлы cookie. Используя сайт, вы соглашаетесь на использование файлов cookie. Смотрите далее
Закрыть
Закрыть