Kasutusrendi lepingu tähtaegse lõpetamise kord

Kui Teie auto on liisitud kasutusrendi lepinguga ja olete otsustanud selle perioodi lõpus Topautole tagastada, siis käesolevaga tutvustame Teile tagastamise korda ja protseduure.

 

Mida teha, kui kasutusrendi leping hakkab lõppema:

 

 1. Kui rentnik soovib sõiduki müüjale (AS Topautole) tagastada, peab ta teatama oma soovist e-maili teel või telefonil 667 5599 (Tallinnas), 742 5797 (Tartus) või 443 2113 (Pärnus) vähemalt 1 kuu enne kasutusrendi lõppemist, lisades auto registreerimisnumbri, liisinglepingu numbri ja oma kontaktandmed (nimi, telefon ja e-posti aadress). Seejärel võtame Teiega ühendust ja lepime kokku sõiduki ülevaatamise aja. Ülevaatus võtab aega 1 tund, soovi korral saab rentnik viibida sõiduki üldkontrolli teostamise juures.
 2. Rentnikul palume veenduda, et sõiduk on ülevaatusele tulles puhas ja samas komplektsuses, kui liisingperioodi alguses (soovi korral saab koos üldkontrolliga tellida sõiduki pesu). Koos autoga tuleb esitada sõiduki kehtiva tehnoülevaatusega registreerimistunnistus, täidetud hooldusraamat.
 3. Kui auto ülevaatusel avastati puudusi, siis puuduste kohta esitame rentnikule ülevaatusakti ja remondikalkulatsiooni, millele rentnik kohustub vastama 7 päeva jooksul. Kui rentnik on remondikalkulatsiooni heaks kiitnud ja esitatud remondiarve tasunud, aktsepteerime sõiduki tagasiostu.
 4. Sõiduk tuleb tagastada hiljemalt liisinglepingu lõppemise päeval.
 5. Sõiduki tagastamisel allkirjastatakse üleandmis-vastuvõtmisakt (eeldusel, et autot on viidud nõutud seisukorda või tasutud remondikalkulatsiooni arve).

 

Kasulikke näpunäiteid:

 

 • Koos liisinguga lõppevad ka sõiduki kindlustused, kindlustusperioodil tekkinud kahjude hüvitamine on võimalik ainult kindlustuse kehtivuse ajal. Kontrollige, millal lõpeb Teie sõiduki liiklus- ja kaskokindlustus ja esitage kahjuteade aegsasti!
 • Kui märkate oma sõiduki detailidel defekte või avariilisuse jälgi, on kasulik juba enne üldkontrolli näidata auto ette meie keretööde meistrile, kellega koos saate vormistada kaskoavalduse.
 • Sõidukil on üldjuhul 2 või 3 võtit, mõnedel mudelitel ka signalisatsioonipuldid. Otsi aegsasti välja võtmed ja signalisatsioonipuldid!
 • Kas korralise hoolde aeg on käes või äkki on juba kilomeetrid ületatud? Broneerige aeg teeninduses ja laske teostada ettenähtud hooldus – kokkuleppel müüjaga võib selle käigus teha ka auto ülevaatuse.
 • Kui hoolderaamat on osaliselt täitmata, otsi üles arved sissekandmata hoolduste kohta, et ka need raamatusse kanda.
 • Auto tagastamisel peab sõiduk olema samas komplektsuses, nagu oli auto ostul. Kas ohukolmnurk, apteek, tungraud, varuratas, tagumised peatoed, katusetalad, tagumine äravõetav mütsiriiul, sigaretisüütaja, velje vargusevastane salamutter, teine rehvijooks, eemaldatav haagisekonks vms on ununenud garaaži või panipaika?
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge