est
est rus
Topauto

Kontor ratastel - Hyundai TUCSONi võtmed kätte!

Kontor ratastel - Hyundai TUCSONi võtmed kätte!

"Kontor ratastel" on mõnus lugemine kõigile, kes ihkavad saada vaheldust kodukontoris möllavatest lastest või leida alternatiivi rutiinseks muutunud töökeskkonnale, samal ajal kinni pidades turvalisust tagavatest isolatsioonireeglitest.

Loovagentuuri Pooltoon kunstiline juht Stenly tõdeb, et eriolukorra tõttu pidevalt kodu nelja seina vahel töötades ei anna inspiratsioon end näole. Nii sündis idee, et miks ei võiks kontoriks olla ka auto? Mõeldud, tehtud. Selleks sobib ju hästi ka mugav ja vastupidav maastur. Stenly eksperimenteerib uue lahendusega ning jagab blogis oma mõtteid, mida kontor ratastel temas tekitavad. Eksperiment on ohutu.

 

Stenlyt varustab hea koostööpartner Topauto: Hyundai TUCSON ehk kontor ratastel.

 

Kell on 16:45 reedel ning saan sõnumi loovjuht Jaanalt, et Hyundai tutikas maastur Tucson ootab mind juba Topauto salongis. Kuna mul hetkel endal autot pole, siis tunnen õhus veidike elevust. Mis erutab mind veel rohkem, on fakt, et saan vahelduseks oma armsa kodu nelja seina vahelt välja. Kodukontor on tõesti mõnus ja sellega võib lausa ära harjuda, ent mina kui tulihingeline nomaad ei suuda ilma värske õhuta. Kui tuleb tuhin peale, et õue minna, siis seisatan ja mõtlen - lepin seekord nina aknast välja toppimisega. Kärab kah! Ja ruttu tööd edasi vurada.

 

Kõik see trall kodus on lõppenud sellega, et olengi juba teel Topautosse, et kontaktivabalt alustada oma eksperimenti “Kodukontor ratastel”, kus loo peaosatäitjaks on uus Hyundai Tucson ja muidugi - mina. Mina, kes on saanud igasuguseid autode koolitusi (kui neid niimoodi võib nimetada) söögi alla ja söögi peale. Seda just nimelt, sest mu isa on üks andunud autode fanaatik.

 

Topautosse jõudes ootabki mind peaukse ees see sama ilus südamete murdja. Mainiks veel ära, et sarnase Tucsoniga sõidab hetkel ka Martin Järveoja! Temal on küll sportliku versioon N Line. Nii et võib pooleldi naljaga öelda, et olengi ühe sammukese võitjatele lähemal.

 

Ja ongi käes hetk, mil näpus autovõti ja kosutuseks veepudel, mille sain kingituseks kaasa. Selles mõttes on see täielik win-win situatsioon, sest just sellist veepudelit ma olingi tükk aega otsinud (Aitäh, Topauto!).

 

Tagasi asja juurde. Võtmed käes ja ongi esimene kokkupuude uue sõbraga, kellega koos see “Kodukontor ratastel” ekspeditsioon läbi teha. Õhina termomeeter näitab 100 kraadi ning uhkusega sõidangi esimesed kilomeetrid. Elu on ilus. Ja seda ka mu uus sõber - Tucson.

 

Kuna töö vajab tegemist ja Jaanal on käed-jalad tööd täis, siis esimeseks miniekspeditsiooniks sai “Autokuller Jaana kodukontorini”, mille läbisin edukalt. Ja seda ikkagi täiesti kontaktivabalt ja ohutult. Pildil olengi mina ülesande täiesti edukalt lõpuni viinud.

 

Homme sõidamegi juba esimese sihtpunkti, mis praegu jääb veel saladuseks. Et ikkagi hoida temperatuuri 100 ligidal. Seniks teile kõigile palju päikest ja tervist! Side lõpp.