est
est rus
Topauto

Kodukontor ratastel - Härra juhe metsas, juhtmevabalt

Kodukontor ratastel - Härra juhe metsas, juhtmevabalt
Minu kontor ratastel - ruumi Tucsonis on lahedasti

Esmaspäeva hommik. Põnevuse termomeetrist on ikka tunda kuumust. Nüüd ruttu üks hommikune kohv ja asjad kokku.

Ma olen taaskord unega liiale läinud, sest juba poole tunni pärast on videokoosolek loovjuhi Jaanaga ja disaineri Kertuga, kes hetkel helistab hoopis Islandilt!

Romantiseerisin videokoosolekust metsas, ent pean seekord leppima Arsenali keskuse parklaga. Kuna karantiin on nüüdseks kestnud juba üle kahe nädala, siis tundubki selline koosolek täielik uus normaalsus. Pean tõdema, et olen juba täitsa ära harjumas!

Kuhu loodus mind seekord kutsub? Aega on pärast pikemat koosolekut veidi väheks jäänud. Seega valin koha, mis on piisavalt lähedal, ent siiski surmvaikseks jäänud linnast piisavalt eemal. Enne sõitu olen avastanud, et sõbral Tucsonil on ju Apple Car play. No kuidas saaks veelgi paremaks minna? Reeglina on see jama, et pead ühendama ikka juhtmega, et omHyundai Tucsonpargitud kodukontor rohelusesa kindlat playlisti kuulata. Muidugi harrastan seda raadio värki, ent vahel tuleb ikka tahtmine mingi kindla loo järele. Seekord on selleks Matvei - Offshore (kuulake, kes veel pole!). 

Sõbrad Tucson ja Stenly saabuvadki Rohuneeme metsade vahele. Kuna kell on juba 12, siis ongi just õige aeg teha peatus siinsamas tagaistme “lõunarestoranis”. Lõunamenüüs on kodust kaasa pakitud võiku materjal, kus oluliseks koostisosaks on toorjuustude imelaps Old Saare, kadaka juust, pehmik ja salat. Nagu aru saate, siis poolunisena lõunat kaasa pakkida pole kõige targem tegu - võileib tundub kuidagi naljakalt kuivavõitu. PS! Tomat ja kurk jäid koju.

 

 

 

 

 

Kes kodukontorit ratastel soovib järele proovida, siis esimene nipp minu kui esimese reaalse tööekspeditsiooni lõpetanu poolt oleks järgmine - võta telefoni laadimiseks juhe kaasa! Tean, et paljud ehk on juba kokku puutunud juhtmevaba laadimisega autos, ent mind miskipärast ei väsi see taaskord üllatamast. Heureka! Ma ei peagi koju tagasi sõitma, sest härra Juhe oli poolunisena oma juhtme maha unustanud. Täielik kergendus!


Seniks pakin oma juhtmevaba kontori ratastel kokku ja suundun koju, et valmistuda homseks suuremaks ekspeditsiooniks, mis viib meid juba kaugemale! Side lõpp.