Topauto  »  Topautost  »  Uudised

Raadio Elmar autoloosiga võideti taas uus Suzuki Vitara

Laupäeval, 3. augustil kulmineerus Topautos seikluslik auto otsimise mäng „Tunne Eestit ja leia Elmar“. Põnevas finaalis tuli võitjaks kahe tütre isa Taavi Tiitsu.

„Meil oli rõõm juba kolmandat aastat järjest olla Suzukiga selles mängus raadio Elmar partneriks. Suzuki on täpselt see automark, mis sobib sõitmiseks igasse Eesti paika, nii linna kui maale, nii metsa kui mere äärde. Rõõm on tõdeda, et ka autovõitjad on olnud kõik erinevatest Eesti piirkondadest.“ sõnas Topauto müügijuht Janek Eskor.  

 

Mängu ideeks oli leida sõiduauto Suzuki Vitara, mis oli 2 nädala jooksul peidetud erinevatesse Eestimaa paikadesse. Raadiokuulajate ülesandeks oli jõuda esimesena auto juurde kohale. Finaliste kogunes üksteist ja kõik nad olid laupäevases finaalis kohal.

Finaalis oli laual 11 autovõtit. Iga finalist loosis endale võtme võtmise järjekorra ning see, kelle võti Suzuki Vitara uksed avas, saigi auto endale päriseks.

 

Võitja – kahe tütre isa Taavi Tiitsu leidis auto üles Tallinnast, Lennusadama lähistelt. Mees, kel on autootsimise mängu kogemust juba paari aasta jagu, pani tänavu mängu kõik trumbid - kaasatud oli terve pere ja autot hakati kindla plaani järgi otsima alates esimesest päevast.

 

Palju, palju õnne ning muretuid kilomeetreid! 

 

Vitara võitja Taavi Tiitsu perega
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge