Topauto  »  Topautost  »  Uudised

Tallinna tänavatele lisanduvad lähiajal uued Bolti sõidukid

Sõidujagamisteenust pakkuv ettevõte Bolt tellis Topautolt Tallinnasse uued Hyundai i20 ja Bayon sõidukit, millest esimesed jõudsid sel nädalal ka tänavatele. Ülejäänud sõidukid tarnitakse lähikuude jooksul. 

Topauto juhatuse esimehe Janel Selli sõnul on viimase aasta jooksul tegemist juba teise Boltiga sõlmitud suurtehinguga. Tema sõnul sobivad Hyundai mudelid linnaliiklusesse suurepäraselt, sest on kompaktsed, ökonoomsed ja mugavad. Lisaks on nende hooldusvajadus väike, mis näitab, et tegemist on ka vastupidavate autodega. 

 

"Need i20 rendisõidukid, mida oleme aasta jooksul hooldanud, on hästi vastu pidanud. Oleme neile teinud tavapärast hooldust, nagu õli ja filtrite vahetus, aga suuremaid muresid pole veel ette tulnud," kommenteeris Sell. "Küllap on see ka põhjus, miks Bolt neid tallinlastele sõitmiseks juurde tellis." 

 

Müügitehingu näol on Eesti mõistes tegemist suure tehinguga. Tehingu maksumus on poolte kokkuleppel konfidentsiaalne. 

 

"Tallinna automüüjatele on Bolt olnud hea koostööpartner, sest autode jagamisteenus on saanud aina populaarsemaks ning see on tinginud olukorra, kus vajadus uute ja ökonoomsete sõidukite järele püsib," ütles Sell. "Näeme, et kütusehindade kõrgel püsimise tõttu otsivad inimesed eeloleval talvel veelgi rohkem soodsaid transpordivõimalusi." 

 

Comfort varustustasemega automaatkäigukastiga sõidukitel on lisaks muule tavapärasele mugavusvarustusele, millega paljud inimesed on harjunud, kliimaseade, tagurduskaamera, Android Auto ja Apple Car Play ühendussüsteem, nupust käivitus, vihmaandur, sõidurajal püsimise abisüsteemid. Peale selle on osa sõidukitel erivarustus, nagu täis-LED-tuled või BlueLink mugavussüsteem. 

Uued Boltid
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge