Topauto  »  Topautost  »  Uudised

Topauto andis klientidele üle esimesed eksklusiivsed CUPRA Formentor VZ5 mudelid

Alates sellest nädalast võib Eesti teedel näha vuramas eksklusiivseid CUPRA Formentor VZ5 mudeleid, mida Eestisse jõudis vaid viis tükki. Topauto andis esimesed kaks autot uutele omanikele juba üle ning ülejäänud tarnitakse lähiajal.

Eksklusiivne CUPRA Formentor VZ5 erimudel

 

CUPRA Formentor VZ5 mudeleid toodeti kokku vaid 7000 eksemplari ja Eesti kvoot selles partiis on viis autot.

 

Topauto müügikonsultandi Silver Pikkuri sõnul on auto loodud neile, kes armastavad sõita mugavalt ja stiilselt.

 

CUPRA Formentor VZ5 sportistmed

 

"Uut täiustatud CUPRA Formentor VZ5 hindab iga autohuviline, kes eelistab võimsust ja mugavust. Viiesilindrilise 2,5 TSI mootoriga auto saavutab 0–100 km/h vaid 4,2 sekundiga. Dünaamilise väleduse tagab integreeritud pöördemomendi jaotussüsteem, mis tagab täpse jõuülekande kõikidele ratastele," selgitas Pikkur.

 

Sarnaselt Eestile on nii Lätile kui ka Leedule eraldatud viis erisõidukit. Ülejäänud 6985 autot võib leida mujalt Euroopast.

 

CUPRA Formentor VZ5 valuvelg

 

Uue CUPRA Formentor VZ5 kapoti all tuksuval mootoril on 390 hj ja pöördemoment 480 Nm. Uus auto on varustatud ka suure jõudlusega 375 mm piduriketastega koos kuue kolviga Akebono klambritega, mis tagavad veelgi turvalisema pidurisüsteemi. Lisaks täiendavad üldilmet eksklusiivsed 20-tollised CUPRA valuveljed koos vasevärvi pidurisadulatega. Driftirežiim loob erilise sõidunaudingu ja terava tunde, mis rõõmustab ka kõige enesekindlamaid sõitjaid.

 

Sarnaselt teistele CUPRA mudelitele on ka uuel Formantor VZ5-l suurepärane helisüsteem ja multimeediumiekraan. Laadides oma telefoni rakenduse CUPRA Connect, on võimalik autoga kaugühendus luua ja sellega suhelda.

Esimene CUPRA Formentor VZ5 on loovutamiseks valmis
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge