Topauto  »  Topautost  »  Uudised

Topauto annab Politsei- ja Piirivalveametile üle 19 uut politseiautot

Topauto täiendab Politsei- ja Piirivalveameti sõidukiparki 19 uue SEAT Tarraco patrullautoga, mis hakkavad tööle üle kogu Eesti. Esimesed masinad antakse üle sel nädalal, kõik autod jõuavad kasutusse paari kuu jooksul. 

Topauto müügijuhi Janek Eskori sõnul oli politseiautode hange väljakutseid täis ning autotööstuse jaoks keerulisel ajal tuli majasiseselt tootearendust teha, et kõik politseitööks vajalikud lisad õigesti paigaldada. 

 

"Tarnemured autotööstuses jätkuvad ning ka tavasõidukitele lisavarustuse kätte saamisega võib olla probleeme. Politseisõidukitel tuleb aga intensiivsele kasutamisele vastu pidada ja seetõttu tuli tootearendusele erilist rõhku panna ning leiutada, kuidas kõik kinnitused ja kronsteinid vastavalt paigaldada," ütles Eskor. "Usun, et meie tehnikud tegid head tööd ning politsei saab enda käsutusse turvalised, vastupidavad ning töökindlad sõidukid."  

 

Politsei- ja Piirivalveameti esindaja sõnul hakkavad autod kasutust leidma patrullitöös üle kogu Eesti. 

 

Politsei- ja Piirivalveameti maismaasõidukite grupijuht Tago Trei sõnul on Topauto inimesed teinud suurepärast tööd ja olnud hea koostööpartner. „Tunnustame nende leidlikkust ja innovaatilisust – paljud nende poolt pakutud lahendused on meie jaoks uuenduslikud, kuid seda heas mõttes. Oleme saanud lahenduste osas jooksvat tagasisidet ning käia ümberehituse etappidel sõidukitega tutvumas. Võib öelda, et tegemist oli Topauto poolt agiilse tootearendusega, kus nii tarnija, tellija kui ka lõppkasutajad sõidukitega rahule jäävad,“ kirjeldas Trei.  

 

Kokku tarnib Topauto Politsei- ja Piirivalveametile 19 kaheliitrise bensiinimootoriga nelikveolist SEAT Tarracot. 

SEAT Tarraco politseiautod
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge