Topauto  »  Topautost  »  Uudised

Topauto ja Suzuki on koolinoorte orienteerumise MMi suurtoetajad

Topauto on juba aastaid toetanud orienteerumist, mis kogub järjest enam populaarsust. Sel aastal on meil rõõm anda rattad alla koolinoorte orienteerumise MMi korraldajatele. 

Koolinoorte orienteerumise MM toob Eestisse ligemale 800 noort sportlast 23 riigist üle maailma. Võistlus toimub 29. aprillist 5. maini Otepääl. Võistluskeskuseks on Tehvandi staadion, kus kõikidel pealtvaatajatel on võimalik oma silmaga suurvõistlust näha ja omadele kaasa elada. Maailmatasemel koolinoortest orienteerujaid võtab Otepääl vastu 50 Eesti noort (vanuses 15-18), kes teiste kaasealistega võistlustulle asuvad.

 

Täna, 1. aprillil andsime koolinoorte orienteerumise MMi projektijuht Mattias Metsarule kuuks ajaks kasutada tuliuue Suzuki Vitara. See on üks neljast autost, mis meie ja Suzuki poolt korraldajatele terveks kuuks on usaldatud.

 

Mattias Metsaru ja Janel Sell pidulikul Suzuki Vitara ülenadmisel

Vasakult koolinoorte orienteerumise MMi projektijuht Mattias Metsaru Topauto tegevjuhi Janel Selliga

 

Suzuki sobib oma olemuselt väga hästi maastikele ja metsadesse, nagu ka linna ja maanteedele. Nii on orienteerumisel ja Suzukil ühine aluspunkt. 

 

Eesti koolispordi liidu presidendi Lauri Luige sõnul on sellise suurvõistluse Eestisse toomine ühelt poolt auasi, aga teisalt suurepärane võimalus tutvustada maailmale meie kodumaad, anda meie noortele võimalus end teiste sportlastega üle maailma proovile panna ning loomulikult edendada majandust. “Eesti Koolispordi Liit on Rahvusvahelise Koolispordi Föderatsiooni (ISF) oluline partner, mistõttu on see meie jaoks juba viies kord koolinoorte maailmameistrivõistlusi korraldada. Meil on suurepäraste kogemustega meeskond, seal hulgas väga asjalikud vabatahtlikud, tänu kellele on sellise suurürituse korraldamine üldse võimalik. Ükski sellisel tasemel võistlus ei saaks toimuda ilma toetajate abita.” 

 

Projektijuht Mattias Metsaru loodab, et noored saavad ühe tõeliselt erakordse orienteerumiselamuse ning päris mitu uut orienteerumissõpra üle kogu maailma. „Oleme põnevil, et Rahvusvaheline Koolispordi Föderatsioon on andnud meile võimaluse korraldada koolinoorte orienteerumise MMi ning läbi selle inspireerida Eesti noori tegelema spordiga kõrgel tasemel. Tehvandi spordikeskus Otepää kuplite vahel saab olema nädalase suurürituse jaoks täiuslik kodu."

 

Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge