Topauto  »  Topautost  »  Uudised

Topauto kinkis noortele autosportlastele isikliku treeningauto

Topauto alustas koostööd WULF Autospordi Akadeemiaga ning andis kingitusena üle Hyundai Getz sõiduauto, et noored autosporditalendid saaks akadeemias toimuvatel kursustel võidusõitu harjutada. 

Eelmise aasta sügisel tegevust alustanud WULF Autospordi Akadeemia pakub Eesti autosporditippude kaasabil noortele võimalust läbida autospordi baaskursust, millele lisanduvad sel aastal ralli-, rallikrossi- ja ringrajasõidukoolitused.

 

„Topauto on alati spordi toetanud ning seetõttu otsustasime Eestis ainulaadsele täiemahulisele autospordikoolile ühe vahva masina kinkida, et kaasa aidata tulevikutalentide leidmisele ning Ott Tänakule ja Martin Järveojale väärilise järelkasvu tekitamisele,“ ütles Topauto Tartu juhataja Enn Poola.
 

Akadeemia eestvedaja Toomas Pärtini sõnul on kingitud Hyundai Getz õppimiseks väga hea eeskätt oma kompaktsuse ja väiksuse tõttu.

 

„Meie rallitalendid võivad olla alles vanuses 12-13 ning 1.40-1.50 meetri pikkused, mis tähendab, et nad saavad selle auto rooli taga end mugavalt tunda, sest see on nende mõõtudele täpselt paras,“ selgitas Pärtin.

 

WULF Autospordi Akadeemia koolitustele saab registreerida end Eesti Autospordi Liidu kodulehel. Õpe toimub erinevatel ringradadel üle terve Eesti ning oma teadmisi jagavad noortele Eesti vaieldamatud autospordiprofid, nagu Urmo Aava, Janis Kaal, Kuldar Sikk, Tarmo Hõbe, Andres Hall ja mitmed teised.

 

Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge