Topauto  »  Topautost  »  Uudised

Topauto on 2021. aasta kõige populaarsem tööandja

Topauto on vastavalt CVKeskus.ee avaldatud kokkuvõttele 2021. aasta kõige huvipakkuvam tööandja omas kategoorias.

CVKeskus.ee tööportaal tegi 2021. aasta kohta kokkuvõtte erinevate valdkondade kõige populaarsematest tööandjatest, kelle töökuulutused pakkusid töövõtjatele kõige rohkem huvi.

 

Topauto oli esikohal automüügi ja -hoolduse kategoorias. Võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega on meie tööpakkumised tööotsijates kõige rohkem huvi äratanud.

 

Kommenteerib Topauto Tallinna personalispetsialist Kärt Parbo: „Pean möödunud aastat värbamise poolest väga positiivseks. Arvestades rasket olukorda ühiskonnas ei ole me pidanud kedagi koondama. Vastupidi – kõik töökohad on täidetud ning uusigi juurde loodud.“

 

Tema sõnul ei ole uue töötaja otsimine lihtsalt tööportaali kuulutuse üles panemine. “See eeldab ka personalitöötaja edasist aktiivsust, et töökuulutus võimalikult laialt leviks. Näiteks on meil ettevõttes juurutatud süsteem, et töötaja, kes soovitab uut töötajat, kes ka peale katseaega meile tööle jääb, saab preemiat, “ täpsustab Parbo.

 

“Olen ka seda meelt, et töökuulutuses tasuvahemike näitamine lisab tööpakkumisele atraktiivsust ja läbipaistvust ning toob seetõttu rohkem asjalikke kandideerimisi.”

 

Topauto panustab oma töötajatesse palju läbi erinevate motivatsioonipakettide. Töötajatele on tervisekindlustus, tervisepäevad, Stebby, makstakse toetust lapse sünni puhul ja mitmed teised boonused. Topauto on seisukohal, et investeering töötajasse on investeering ettevõtte tulevikku.

Topauto personalispetsialist Kärt Parbo
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge