Topauto  »  Topautost  »  Uudised

Topauto Tartu margivalikusse lisandus populaarne CUPRA

Topauto Tartu salong alustas viimastel aastatel eestlaste südameid võitnud populaarse automargi CUPRA müüki. Seni sai CUPRAt soetada vaid Tallinnast. 

"CUPRA ostmise võimalust on meilt küsitud alates selle turule tulemisest, ent seni pidi Lõuna-Eesti inimene selle ostmiseks pealinna reisima. Nüüd seda enam vaja pole, sest Tartu valikus on olemas kõik populaarsed CUPRA mudelid, mille valikus on nii bensiinimootoriga autod, hübriidid kui ka täiseelektriline CUPRA Born," selgitas Tartu Topauto juht Enn Poola. 

 

Tema sõnul on Lõuna-Eesti inimesed traditsiooniliselt eelistanud osta uusi autosid salongist ning soovinud enne ostu sooritamist nendega põhjalikult tutvuda. 

 

"Kui me vaatame müügistatistikat, siis näiteks pealinnas otsitakse autode kohta infot, broneeritakse proovisõite ja oste märgatavalt rohkem ka interneti teel, ent siinne inimene soovib tulla salongi, tunnetada autot põhjalikult ning saada asjatundlike müügikonsultantide käest nõu," kirjeldas Poola. "Hiljuti värskenduskuuri läbi teinud Topauto Tartu müügisalong pakub kõiki neid võimalusi." 

 

Poola ütleb, et viimasel ajal on Lõuna-Eesti inimesed aina rohkem küsinud soodsamate liikumisvõimaluste kohta ning ostavad meelsasti hübriid- ja elektrimootoriga autosid, mis aitavad kütusekuludelt kokku hoida. CUPRAt soovivad endale soetada need, kes hindavad autos pigem sportlikkust. 

 

"Kokkuhoiukohti otsitakse täna igalt poolt ning kuigi üks variant on oma sõitude vähendamine, siis päris ära jätta pole kõiki toimetusi võimalik, eriti maal, ning seetõttu tehakse praegu investeeringuid tulevikku ehk soodsamate sõiduvõimaluste kasuks," ütles Poola. 

 

Sel aastal on Topauto Tartu müünud hübriidajamiga sõidukeid 52% võrra rohkem kui eelmisel aastal. 

Topauto Tartu juhataja Enn Poola demonstreerib uut CUPRA müügiala. Foto autor: Jane Võsso
Sulge

Loading ...
Meie veebileht kasutab küpsiseid. Kasutades veebilehte, nõustute küpsiste kasutamisega. Vaata täpsemalt
Sulge
Sulge